Miks mitte? Kuidas kasutada suurte ja väikeste probleemide lahendamiseks kainet mõistust - LHV raamatukogu - Investeerimiskool - LHV finantsportaal

Miks mitte? Kuidas kasutada suurte ja väikeste probleemide lahendamiseks kainet mõistust

Ian Ayres, Barry Nalebuff

Kas tahaksite korda saata midagi meeldejäävat? Mõne kavala nipiga vähendada liiklusõnnetuste arvu või rämpsposti kogust? Pakkuda uut sorti laenu või hoopis konstrueerida leidliku hiirelõksu?

Paljud inimesed usuvad, et uuenduste leiutamine tuleks jätta ekspertide hooleks. Ent käesoleva raamatu autorid tõestavad, et innovaatiline mõtlemine on igaühe enda teha. «Miks mitte?» õpetab igapäevastele asjadele uutmoodi vaatama ja senistest raamidest välja murdma. Kuidas oleks, kui telefonimüüjad peaksid oma kõne eest hoopis meile maksma? Või kui autokindlustust müüdaks kindla kilometraaži peale?
Autorid kirjeldavad, kuidas paljud tänapäeva kuulsad tooted ja teenused on omal ajal sündinud just tänu ühele heale ideele.
Kas selline lähenemine on idealistlik? Jah.
Võimatu? Kindlasti mitte.

Miks mitte? Kuidas kasutada suurte ja väikeste probleemide lahendamiseks kainet mõistust

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon