Raha – valitse mängu - LHV raamatukogu - Investeerimiskool - LHV finantsportaal

Raha – valitse mängu

Anthony Robbins

Tony Robbins on tuntud motiveerija, elu-coach ja eneseabiraamatute autor. See võib mõne lugeja eemalegi peletada, kuid Robbins ei ole kindlasti soolapuhuja, pigem põhineb tema populaarsus sellel, et tema nõuanded toimivad.

Selles teoses, mis on pika vaheaja järel Robbinsi sulest ilmunud, püüab ta leida vastust küsimusele, kuidas tavaline inimene võiks rahaga sõbraks saada ja raha enda kasuks tööle panna. Ta soovib seda seletada inimkeeli ka nendele, kes finantsidest palju ei jaga. Appi on ta võtnud rahandusmaailma superstaarid; nii mõnigi selles raamatus esitletud intervjuu võib silmi avada ka kogenud investoril. Näiteks on Carl Icahn, Ray Dalio ja Paul Tudor Jones panustanud oma väärtuslikku aega, et anda edasi hinnalist informatsiooni.Endale omaselt pühendab Robbins lehekülgi, et motiveerida lugejat saama oma elu ja raha peremeheks, juhendades teda esitama suuri olulisi küsimusi.

Raha – valitse mängu

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon