Müü ise või müüakse sulle - LHV raamatukogu - Investeerimiskool - LHV finantsportaal

Müü ise või müüakse sulle

Grant Cardone

Oskus müüa on üks olulisemaid oskusi elus. Me kõik müüme ühel või teisel moel: kas iseennast tööintervjuul, ideed sõbrale, oma töötulemusi ülemusele, tooteid klientidele või näiteks kaalulangetamist iseendale. Müük toimub isegi siis, kui laps soovib, et vanemad ostaksid talle mänguasja.

Ehkki seda raamatut loevad maailmas miljonid müügi- ja karjääriinimesed, on autor mõelnud kirjutades kõigi peale, kes soovivad elus kaugemale jõuda ning mõista, mis toimub inimpsüühika ja suhtlemisega saavutatud tulemuste taga. See raamat sobib Sulle ideaalselt ka siis, kui soovid juhtida oma elu ise, mitte lasta seda teistel teha.
Sa õpid siit edu strateegiaid, kuidas ületada vastasseise ja eri seisukohti sõnade ning suhtumisega. Ühtlasi annab raamat arusaamist,

milliseid veenmise kunste kasutavad edukad inimesed,
• mis on peamine põhjus, miks inimestele ei meeldi müük, 
• kuidas näha ette, mida teised ütlevad ja teevad, 
• kuidas ehitada usaldust, 
• kuidas müüa ilma survet kasutamata,
• mis on müügis edu saavutamiseks kaks kõige olulisemat sammu, 
• kuidas lühendada müügitsüklit, 
• kuidas pöörata ümber negatiivseid vestlusi ja palju muud huvitavat.

Grant Cardone on müügiala elav legend, keda järgivad miljonid inimesed kogu maailmas. Ta on loonud Cardone University, mis keskendub veenmise kunsti ja müügitehnikate õpetamisele, ning kirjutanud palju tagasisidet saanud menuki “The 10X Rule”. Ta kasutab kogemusi ja tehnikaid, mida on omandanud automüügist kuni kinnisvaramüügini, ning aidanud kasvustrateegiaid ja müüki üles ehitada teiste hulgas ka sellistes ettevõtetes nagu Google, Wells Fargo ja Ford

Müü ise või müüakse sulle

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon