Investeerimismess Rahakompass - Seminarid - Investeerimiskool - LHV finantsportaal


Investeerimismess Rahakompass

02.10.2011,Nokia kontserdimaja, Tallinn

Kuidas olla homme targem kui täna? Kes peab hoolitsema minu parema tuleviku eest? Kuidas oma rahaga arukamalt ümber käia? Neile ja paljudele teistele säästmise ja investeerimisega seotud küsimustele saab vastuse külastades    
2. oktoobril Nokia Kontserdimajas investeerimismessi „Rahakompass 2011“.

„Rahakompass“ on mõeldud kõigile, kel on huvi ja soov finantsmaailmas paremini orienteeruda ning oma tuleviku kindlustamisel ise otsustada. Juba kaheksandat aastat toimuva messi laiast teemadevalikust leiavad huvitavat nii need, kellele investeerimismaailm on täiesti võõras kui ka need, kellel kogemusi jagub.

Messil saab kuulata loenguid ja seminare säästmise ja investeerimise algtõdedest ning peateemaks on vastutustundlikkus nii investeerimisel, ettevõtete juhtimisel kui oma tuleviku osas. Samuti avatakse suuremat pilti investeerimispsühholoogia ja pensionite tagamaadest ning tänase ja homse majandusolukorra üle debateerivad Eesti tipptegijad. Toimuvad vestlusringid, börsiettevõtete Pecha Kucha, viktoriinid ning avatud on erinevate pankade teabekeskused.

NASDAQ OMX Tallinna börsi investorharidusprogrammi raames ja koostöös pankadega toimuva Rahakompassi eesmärgiks on säästmise ja investeerimisalase teadlikkuse tõstmine Eesti inimeste seas. Algtõdedest arusaamine ja edasised läbimõeldud otsused aitavad igaühel oma rahaga paremini ümber käia, saavutada seatud finantseesmärke  ja luua seeläbi arukamat ning jõukamat ühiskonda. Mess on avatud 10:00 – 19:00

Rahakompassil  osalen loengutega ka LHV.
Vaata kogu kava siit.

Üritus on tasuta, registreerimisvormi ei ole vaja täita.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon