Veebiseminar: Balti börsiettevõtete kvartalikokkuvõte - Seminarid - Investeerimiskool - LHV finantsportaal


Veebiseminar: Balti börsiettevõtete kvartalikokkuvõte

27.09.2012, kell 16:00 , Tallinn

Lisaks tavaseminaridele korraldame nüüd ka veebiseminare, kus kliendid saavad osaleda otse oma arvuti tagant. Enne veebiseminari algust saadetakse osalejatele vastav veebiaadress, mille kaudu saab siseneda seminari keskkonda.

Seminaril annab Balti analüüsimeeskond ülevaate Eesti majanduses ja kohalikul väärtpaberiturgudel toimunust ning tutvustab enda tulevikunägemust. Fookuses on börsiettevõtete teise kvartali tulemused, põhiuudised ja edasised prognoosid.

Põhirõhu asetame meie Osta ideede ja hinnasihtide tutvustamisele. Lähemalt uurime, millised ettevõtted on fundamentaalselt odavad ja mis on pigem kallid. Toome välja oma lemmikud kohalikult turult ning vastame küsimustele, kuhu ja miks Balti turgudel hetkel investeerima peaks. Seminar on mõeldud mõningaste algteadmistega investorile, kes on huvitatud Balti turgudel toimuvast.

Esinevad LHV analüütikud Kristo Oidermaa ja Rasmus Noormägi.

Seminar on LHV klientidele tasuta.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon