Veebiseminar: Valuutaturud alustajatele - Seminarid - Investeerimiskool - LHV finantsportaal


Veebiseminar: Valuutaturud alustajatele

17.09.2012, kell 14:00 , Tallinn

Lisaks tavaseminaridele korraldame nüüd ka veebiseminare, kus kliendid saavad osaleda otse oma arvuti tagant. Enne veebiseminari algust saadetakse osalejatele vastav veebiaadress, mille kaudu saab siseneda seminari keskkonda.

Valuutaturu näol on tegemist maailma suurima finantsturuga, kus saab aktiivselt kaubelda esmaspäevast reedeni, 24 tundi ööpäevas. Uues, alustajatele mõeldud valuutaturge tutvustavas seminaris räägime kõikidest olulistest aspektidest, mis valuutaturgudel tegutsemist puudutavad.

Seminaril pöörame tähelepanu peamistele definitsioonidele ja mõistetele; kuidas valuutapaaride hindasid kuvatakse; millist eeltööd peaks enne kauplemist tegema; kuidas toimub võimendusega kauplemine; millised tegurid mõjutavad valuutapaaride liikumisi ja mis informatsiooni on oluline jälgida; suurt tähelepanu pöörame ka valuutakauplemisega seotud riskidele ja tutvustame peamisi riski- ja rahahaldamise reegleid.

Seminar on mõeldud valuutaturgudel alustavatele kauplejatele.

Esineb LHV panga maakler Risto Sverdlik.

Seminar on tasuta!

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon