Börsihai eriseminar: külas on Marat Kasparov, Mikk Talpsepp, Nelli Janson ja Investor Toomas - Seminarid - Investeerimiskool - LHV finantsportaal


Börsihai eriseminar: külas on Marat Kasparov, Mikk Talpsepp, Nelli Janson ja Investor Toomas

26.09.2017, kell 17:30 LHV Kliendikontor, Tartu mnt 2, Tallinn

Börsihai mäng on seekord pikem kui kunagi varem. Osalejatel on pool aastat aega, et oma portfellile maksimaalne suurus saavutada. Kuidas seda kõige paremini teha?

 

Sellele küsimusele aitavad vastata Börsihai kahekordne võitja Marat Kasparov, Etalon Varahalduse juht Mikk Talpsepp, LHV Panga vanemmaakler Nelli Janson ja Äripäeva Investor Toomas.

 

Marat Kasparov on suutnud Börsihai võita kahel korral. Selle saavutusega on seni saanud hakkama ainult kaks inimest. Maratil on seljataga 10 aastane kogemus finantsturgudel. Esialgu maaklerina ja seejärel päevakauplejana, millega ta teenib igapäevast leiba ka täna.

 

Mikk Talpsepp on Börsihai esikümnes olnud kolmel korral. Aktsiaturgudel on ta tegutsenud alates 2003 aastast. Seda nii kaupleja kui ka fondijuhina. Hetkel juhib ta Etalon Varahalduse nimelist mitteavalikku investeerimisfirmat.

 

Nelli Janson on LHV vanemmaakler, kes on alates 2008 aastast olnud hobikaupleja. Alates 2012 aastast töötab ta LHV Pangas maaklerina ja puutub igapäevaselt kokku eesti hobikauplejatega.

 

Investor Toomas on Äripäeva poolt välja mõeldud tegelane. Oma 15 aastase kogemusega reaalse rahaga aktsia- ja võlakirjaturgudel on ta suutnud algse 64 000 eurot paisutada ligikaudu 290 000 euroni.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon