Investor kohtub: Enefit Green - Seminarid - Investeerimiskool - LHV finantsportaal


Investor kohtub: Enefit Green

06.10.2021, kell 17:30 Tartu mnt 2, 15. korrus, Tallinn

Enefit Green on Eesti Energia kontserni kuuluv taastuvenergia ettevõte, millele kuuluvad neljal turul – Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas – kokku 22 tuuleparki, 38 päikeseelektrijaama, 4 koostootmisjaama, pelletitehas ja hüdroelektrijaam. 2020. aastal tootis ettevõte kokku 1,35 teravatt-tundi (TWh) elektrit. Enefit Greeni tulud ulatusid 2020. aastal 162,7 miljoni euroni ning kulumieelne ärikasum (EBITDA) oli 110,2 miljonit eurot.

Enefit Green on teavitanud avalikkust soovist oma aktsiad noteerida Tallinna börsil. Ettevõttest ja selle avalikust esmaemissioonist tulevad rääkima juhatuse esimees Aavo Kärmas ja juhatuse liige ning finantsjuht Veiko Räim

Seminar toimub LHV kontori 15. korrusel ja Zoom veebiseminaride keskkonnas.

 

Palume LHV Finantsportaali vormi registreerimiseks kasutada ainult kohapeal osaleda soovijatel. Kohapeal osalemiseks on vajalik kas COVID-19 haiguse läbipõdemise või COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon