LHV Groupi investoresitlus - Seminarid - Investeerimiskool - LHV finantsportaal


LHV Groupi investoresitlus

19.10.2021, kell 09:00 https://lhvbank.zoom.us/webinar/register/WN_r1qxQT6rTfScrUdLiEawcA, Tallinn

LHV Group tutvustab ettevõtte 2021. aasta III kvartali tulemusi. Vahearuannet esitlevad LHV Panga juhatuse esimees Kadri Kiisel ja LHV Varahalduse juhatuse esimees Vahur Vallistu. Kõik huvilised ja investorid on oodatud kuulama.


Virtuaalne investorkohtumine toimub enne turu avanemist 19. oktoobril kell 9.00. Esitlus tehakse eesti keeles. Palume registreeruda Zoomi keskkonnas.

 

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank, LHV Varahaldus ja LHV Kindlustus. LHV-s töötab üle 620 inimese. LHV pangateenuseid kasutab augusti lõpu seisuga 295 000 klienti, LHV hallatavatel pensionifondidel on 175 000 aktiivset klienti ja LHV Kindlustusega on kaitstud 136 000 klienti. LHV Ühendkuningriigi filiaal pakub panganduse taristut enam kui 170 rahvusvahelisele finantsteenuste ettevõttele, mille kaudu jõuavad LHV makseteenused klientideni üle terve maailma.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon