LHV Groupi investoresitlus - Seminarid - Investeerimiskool - LHV finantsportaal


LHV Groupi investoresitlus

08.02.2022, kell 09:00 https://lhvbank.zoom.us/webinar/register/WN_0uK3c-RIQHO0vTPolQ1H3A, Tallinn

LHV Group tutvustab ettevõtte 2021. aasta IV kvartali ja kogu aasta koondtulemusi. Vahearuannet esitlevad LHV Groupi juhataja Madis Toomsalu, LHV Panga juhatuse esimees Kadri Kiisel ja LHV Varahalduse juhatuse esimees Vahur Vallistu. Kõik huvilised ja investorid on oodatud kuulama.


Virtuaalne investorkohtumine toimub enne turu avanemist 8. veebruaril kell 9.00. Esitlus tehakse eesti keeles. Palume registreeruda Zoomi keskkonnas.

 

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank, LHV Varahaldus ja LHV Kindlustus. LHV-s töötab üle 650 inimese. LHV pangateenuseid kasutab novembri lõpu seisuga 316 000 klienti, LHV hallatavatel pensionifondidel on 138 000 aktiivset klienti ja LHV Kindlustusega on kaitstud 142 000 klienti. LHV Ühendkuningriigi filiaal pakub panganduse taristut enam kui 180 rahvusvahelisele finantsteenuste ettevõttele, mille kaudu jõuavad LHV makseteenused klientideni üle terve maailma.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon