LHV Groupi finantsplaani esitlus - Seminarid - Investeerimiskool - LHV finantsportaal


LHV Groupi finantsplaani esitlus

15.02.2022, kell 09:00 https://lhvbank.zoom.us/webinar/register/WN__jnZ8h-kQTe_uHe0nFzFgA, Tallinn

LHV Group avalikustab 15. veebruari hommikul ettevõtte 2022. aasta finantsplaani ja viieaastase finantsprognoosi. Plaane tutvustavad ja küsimustele vastavad LHV Groupi juhataja Madis Toomsalu, tütarettevõtete juhid ja lühiülevaate majanduskeskkonnast teeb majandusanalüütik Kristo Aab. Esitlus tehakse eesti keeles.
Kõik huvilised on oodatud osalema.

Virtuaalne investorkohtumine toimub enne turu avanemist 15. veebruaril kell 9.00. Esitlus tehakse eesti keeles. Palume registreeruda: https://lhvbank.zoom.us/webinar/register/WN__jnZ8h-kQTe_uHe0nFzFgA

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank, LHV Varahaldus ja LHV Kindlustus. LHV-s töötab üle 650 inimese. LHV pangateenuseid kasutab aasta lõpu seisuga 321 000 klienti, LHV hallatavatel pensionifondidel on 140 000 aktiivset klienti ja LHV Kindlustusega on kaitstud 143 000 klienti. LHV Ühendkuningriigi filiaal pakub panganduse taristut enam kui 180 rahvusvahelisele finantsteenuste ettevõttele, mille kaudu jõuavad LHV makseteenused klientideni üle terve maailma.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon