LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Beibendussektor Eestis

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • suffiks
  Objektiivne reaalsus on see, et ühiskond hindab:
  1) mehi ühiskondliku positsiooni järgi. NB! kõrge ühiskondlik positsioon ei pea tähendama rikkust, küll aga tähendab VALDAVAL osal juhtudest endaga toime tulemist ja milleski üsna hea olemist.
  2) naisi välimuse järgi.

  See ei ole hea, aga nii see on. Kõik ülejäänud faktorid on teisejärgulised. Sugude peamine hindamiskriteerium piigib:
  1) meeste puhul üldjuhul vanuses 40-50
  2) naiste puhul 20-25

  See seletab väga hästi ära, miks 30+ haritud, intelligentsel, endaga toime tulev naisel on keeruline leida endale väärilist (30+, haritud, intelligentset, endaga toime tulevat) meest. Sellel mehel on veel 15 aastat turuväärtuse kasvu ees, samas kui sel naisel on aeglast, aga kindlat turuväärtuse pöördumatut langust selja taga. Science here:


  Edit: erandeid ei ole vaja välja tooma hakata, kõik need 540 inimest globaalselt ei muuda seda, et ülejäänud 7 000 000 000 puhul see kehtib.


  2 years and several million dollars later:

  "Results
  /.../As shown in Fig. 2, for instance, average desirability
  varies with age for both men and women, although it varies more
  strongly for women, and the effects run in opposite directions: Older
  women are less desirable, while older men are more so (18, 19). For
  women, this pattern holds over the full range of ages on the site: The
  average woman’s desirability drops from the time she is 18 until she is
  60. For men, desirability peaks around 50 and then declines./.../
  "

  Fig 2:

  -----------------------------------------------------------------------
  Ühe VWSEK administraatori reaktsioon: "Mehed, miks te kardate tarku ja tugevaid täiskasvanud naisi?
  Kas poisid jäävadki alati poisteks ja nende minapilt ei vanane?
  Kas alaväärsuskompleks on nii suur, et võimalus võrdsele partnerile vestluses alla jääda on nii hirmus?
  jne
  "
  Tõlge: evolutsioonibioloogia on vale, meeste suhtumine on "probleem".
  -----------------------------------------------------------------------
  Guardiani tegelinsky on neile omaselt selle pealkirjastanud kui "Men's fixation on young women is another sign of masculinity in crisis"
  Tõlge: evolutsioonibioloogia on vale, meeste suhtumine on "probleem".
 • Üldiselt ma olen veidi naiivne ning vaatan vanemate põlvkondade esindajate pealt, et mõnedele täitsameestele meeldib nende oma naine väga ka siis, kui too on 60. Seega jõuame selleni, et inimese ja looma erinevus seisneb ka selles, et inimene võiks olla võimeline tegema väärtuspõhiseid ja pikemat perspektiivi arvestavaid otsuseid.

  Samuti on vähemalt minu jaoks natukene naljakas (isegi groteskne), kuidas mõned ilmselgelt juba mitmendast noorusest väljunud isased inimisendid oma kõhukest ja kiilanevat pead mööda lokaale lohistavad ning arvavad, et evolutsioonibioloogia õigustab lõpuni seda, et nad endast enam kui poole nooremate vastassoo kogumite keskele üritavad meritähte hüpata. See loomulikult ei tähenda, et evolutsioonibioloogia vale oleks. Vastupidi!

  Aga, noh, me ju elame ajastus, kus fakt karjutakse maha, kui see natukenegi ideoloogilist narratiivi küsimärgistab. Mis puudutab seda, kas kellelgi konkreetsel on alaväärsuskompleks või hirm, siis vast ei ole - lihtsalt stressi on ning piisavalt ning seega puudub tahtmine segada end diskussiooni/vaidlustesse osapooltega, kes on ette ära otsustanud, et sul ei saa mitte milleski õigus olla (selliste parameetrite pärast, mida sa kuidagi ise pole mõjutada saanud).
 • suffiks
  Ühe VWSEK administraatori reaktsioon: "Mehed, miks te kardate tarku ja tugevaid täiskasvanud naisi?
  Kas poisid jäävadki alati poisteks ja nende minapilt ei vanane?
  Kas alaväärsuskompleks on nii suur, et võimalus võrdsele partnerile vestluses alla jääda on nii hirmus?
  jne
  "

  Taolise alatooniga küsimused ühelt võrdõigusvõitlejalt, tekitavad kohe hunniku vastuküsimusi:
  Kas see, kui mehed kedagi või midagi kardavad on kuidagi halb või negatiivne?
  Kas inimene ei või olla hingelt noor või on see kuidagi taunitav kui keegi ei käitu ühiskonna traditsiooniliste raamide järgi "eakohaselt"?
  Kas täiskasvanud partnerid peavad olema ilmtingimata samaealised või igaüks võib ise valida, kellega koos soovib olla ja seda ilma kõrvaltvaatajate halvustavate kommentaarideta?
  Kui kellelgi on näiteks alaväärsuskompleks või mõni muu hingeline probleem, kas siis on kena niimoodi näpuga näidata ja tänitada?
  jne. :)
 • Kõik on ikkagi kinni bioloogias.

  Mehe suguhormoonid töötavad päris hästi ka pärast keskea möödumist, tänapäeval on ka erektsiooni parandavad ravimid kui seal peaks probleem tekkima.

  Naiste menopaus paraku mõjub palju laastavamalt. Seega on 50-60 aasta vanused mehed, kes teisel- kolmandal ringil palju noorema naisega ja nendega isegi lapsi teevad palju tavalisem nähtus kui sama vanad naised 20- 30 aastat nooremate meestega. Kui järeltulija saamist pole loota,on nii ealiselt kui varanduslikult ebavõrdne suhe alati hapram ja tundub peagi mõttetu .
 • Karum6mm
  Samuti on vähemalt minu jaoks natukene naljakas (isegi groteskne), kuidas mõned ilmselgelt juba mitmendast noorusest väljunud isased inimisendid oma kõhukest ja kiilanevat pead mööda lokaale lohistavad ning arvavad, et evolutsioonibioloogia õigustab lõpuni seda, et nad endast enam kui poole nooremate vastassoo kogumite keskele üritavad meritähte hüpata. See loomulikult ei tähenda, et evolutsioonibioloogia vale oleks. Vastupidi!


  Tihti on see tobe. Aga samas saan ma väga hästi aru selle põhjusest ja see on minu jaoks ülimalt loogiline. See ei tekita hämmingut stiilis "mida ta küll mõtleb?" või "kuidas see võimalik on?". Kultuurkiht on miski, mida me oleme endale peale määrinud (erineva kangusega) mõned tuhanded aastad, seal all on keemia, mis on toiminud (edukalt) miljoneid aastaid.

  Karum6mm
  Üldiselt ma olen veidi naiivne ning vaatan vanemate põlvkondade esindajate pealt, et mõnedele täitsameestele meeldib nende oma naine väga ka siis, kui too on 60. Seega jõuame selleni, et inimese ja looma erinevus seisneb ka selles, et inimene võiks olla võimeline tegema väärtuspõhiseid ja pikemat perspektiivi arvestavaid otsuseid.


  Ma pakun, et see, mida me tihti peame "väärtuspõhiseks", on tegelikkuses hoopis optimeerimisülesande lahendamine, mis on lihtsalt sobivalt pakendatud või mille tulem ühtib "väärtuspõhise" valiku tulemiga. Ehk lihtsamalt öeldes, see 60-aastane lihtsalt ei viitsi kell 3 öösel dubsteppi kuulata või ei taha oma lastelaste tuleviku kindlustamise asemel oma olevikku prioritiseerida. Kõik asjad müüvad palju paremini, kui nad õigesse story'sse pakendada. Nutitelefon: "A**** Inc. offers easy to use, powerful communications and entertainment device" vs "A**** Inc. has slave labor produce a massive data collection device that you pay to use"

 • ...peas olen ma sama küüniline kui sina, suffiks. Kuskil hinges on aga siiski mingi kahtlus, sest tutvusringkonnas esineb 50ndatel ja 60ndatel sündinud inimestest koosnevaid toimivaid eksklusiivseid/monogaamseid perekondi, mida ei ole võimalik küünilisuse tulemina tekkinud kategooriatesse paigutada. Nende elu näib ka pikkade vaatluste tulemina kvaliteetsem kui hetke peavool, kus truudus on (isaste kontekstis) tõesti peamiselt võimaluse puudus ja järglaste eest hoolitsemine toimub ainult teatud sotsiaalse (ja riikliku) surve tõttu.
 • Inimeste vahelised pikemaajalised suhted on midagi pisut enamat kui primitiivne sugutung, vaatamata selle arvestatavale mõjule. Eks siit saabki tõmmata mõttelise joone...

 • Karum6mm
  ...peas olen ma sama küüniline kui sina, suffiks. Kuskil hinges on aga siiski mingi kahtlus, sest tutvusringkonnas esineb 50ndatel ja 60ndatel sündinud inimestest koosnevaid toimivaid eksklusiivseid/monogaamseid perekondi, mida ei ole võimalik küünilisuse tulemina tekkinud kategooriatesse paigutada. Nende elu näib ka pikkade vaatluste tulemina kvaliteetsem kui hetke peavool, kus truudus on (isaste kontekstis) tõesti peamiselt võimaluse puudus ja järglaste eest hoolitsemine toimub ainult teatud sotsiaalse (ja riikliku) surve tõttu.


  No see tuleneb sellest, et tol ajal oli lihtsalt inimestel raske, tänapäeval on aga inimesel hakkamasaamine niivõrd lihtne, et tekib nagu tõsine küsimus, milleks üldse koos elada ? Sest kooselu ja abielu põhimõte oligi varasemalt üksteise abistamine. Tänapäeval on ka inimesed muutunud tibake rohkem pinnapealsemaks ning keskkond ei paku enam selliseid situatsioone mis nagu seoksid inimesi. Seega on ka inimeste omavaheline side pinnapealne.
 • Mida parem on üldine majanduskeskkond, seda egoistlikumalt on võimalik hakkama saada. Ja vastupidi - 2008. aasta kriis oli üürike, aga isegi sellest võnkest piisas, et mõnele kodanikule meenus üle aastate, et tal on olemas sugulased. Vahetama ei kiputud kergekäeliselt ei autot, korterit ega naist. Empiiriline vaatlus.

  Sel teemal kõneles kunagi Solzhenitsõn, kui ta Ameerikas oli juba pettunud, aga mitte veel päris metsa poole pööranud. Mälu järgi pidas ta läänemaailma kõige suuremaks puuduseks seda, et kõik rõhutavad oma inimõigusi, aga keegi ei räägi inimkohustustest. Pole ime, et valgenahaliste hulgas on kõige õnnelikum ja kõige kiiremini paljunev seltskond mormoonid, kel on väga tugev kogukonna poolne turvavõrgustik, aga samas ka järelevalve.

  Kas me aga seda jälle tahame...
 • juured
  https://www.kohalolu.com/weekend-2018-laste-eri/


  Ülejäänu kõlab nagu klassikaline mu-korteri-üüris-piduline lugu aga huvitav, et mis majutus välja oli reklaamitud? Autori viide, et "meile lubati ju voodid" lubab arvata, et välja oli reklaamitud kaheksa voodikohaga majutus. Kui lubati kaheksat voodikohta, siis viis voodikohta ja kolm madratsit põrandal on puhtakujuline pettus eesmärgil Weekendi turuolukorda ära kasutada. Vinguda selle üle, et klient tahab talle lubatud teenust on muidugi omaette tase ja selle kõrval imo kogu järgnev autorile paras.
 • invictus
  juured
  https://www.kohalolu.com/weekend-2018-laste-eri/


  Ülejäänu kõlab nagu klassikaline mu-korteri-üüris-piduline lugu aga huvitav, et mis majutus välja oli reklaamitud? Autori viide, et "meile lubati ju voodid" lubab arvata, et välja oli reklaamitud kaheksa voodikohaga majutus. Kui lubati kaheksat voodikohta, siis viis voodikohta ja kolm madratsit põrandal on puhtakujuline pettus eesmärgil Weekendi turuolukorda ära kasutada. Vinguda selle üle, et klient tahab talle lubatud teenust on muidugi omaette tase ja selle kõrval imo kogu järgnev autorile paras.

  päriselt või?
  pakutud voodi spec ei vastanud mingile Hiltoni-stiilis ootusele ja see annab õiguse majutaja aia täis s...da? Pühapäeval ei mäletanud neist enam keegi, kas üldse mingeid voodeidki oli või magati aiakärus.
  Petjaks oli pigem majutusklient, kuna lubati ju karskeid ja tublisid noori, aga saabusid mingid joodiklapsed.
 • Ei-ei, sa saad valesti aru. Minu seisukoht oli, et kui teenusepakkuja lubab välja kaheksa voodit ja tegelik teenus on midagi muud, selle üle kurtmisel aga koostab blogiposti, mille esimese osa kulutab kliendi mõnitamisele, siis on ta umbes samal tasemel nende kirjeldatud klientidega ja paras talle. Selle juurde ma ka jään. Pakutud teenus peab vastama lubatule. Kui ei vasta, siis normaalne inimene vabandab ja otsib kompromissi, mitte ei hakka klienti mõnitama. Seejuures rääkida mingist Hiltonist vms on täiesti irrelevantne.
 • Kui sa üürid weekend festivali ajal oma pinna hilisteismelistele meestele, siis millist tulemust sa ootad?

  Et kohale tulevad ruudulistes pintsakutes ja sallidega noored härrasmehed, kes veedavad aega Camus'd lugedes ja kabet mängides? Ja kell 22:00 on väike šerri ja tuttu?

  Kirjutaja on mu meelest lihtsalt naiivne. Oleks pidanud oma teenust hinnastama nii, et läbu tagajärjed oleks talle seeditavad. Või siis üldse mitte teenust pakkuma.
 • Mind huvitaks kas nn. teenusepakkujal oli ka kodumajutuse litsents olemas ?

  Kuidas liikus raha, kas sulas või ülekandega ? Klient ju hüüatas : selle raha eest ?!, järelikult öömaja eest raha maksti ja mitte vähe .Kas kviitungid on olemas ?

  Kas riigimaksud on makstud ?

  Võib kihla vedada, et kõike seda pole .
  Tüüp otsustas suure üleriigilise läbu ajal endale mustalt pisut lisa teenida ja siis kiunub, et läbukliendid ongi niisugused nagu nad ikka on .
 • stagna
  Mind huvitaks kas nn. teenusepakkujal oli ka kodumajutuse litsents olemas ?

  Kuidas liikus raha, kas sulas või ülekandega ? Klient ju hüüatas : selle raha eest ?!, järelikult öömaja eest raha maksti ja mitte vähe .Kas kviitungid on olemas ?

  Kas riigimaksud on makstud ?

  Võib kihla vedada, et kõike seda pole .
  Tüüp otsustas suure üleriigilise läbu ajal endale mustalt pisut lisa teenida ja siis kiunub, et läbukliendid ongi niisugused nagu nad ikka on .


  Nojah, klassikalises majutusteenuses ei peaks ta kuigi kaua vastu sellise suhtumisega. Samas internet ja piraatteenused nagu taxify ja airbnb loovad sellised kunstlikud turumoonutused mille tõttu lais laastus teenuse kvaliteet kukub ja riigil jääb hunnik raha saamata.
 • peksate mõnuga sõnumitoojat, aga point oli ju mujal. Blogija sai oma õppetunni - edaspidi oma õuemaja enam ei paku, aga helvestest joodiklapsed ja nende suhtumine jääb alles ning kõike rahaga ei mõõda.
  Pärnus kv-omanikuna räägiksite ilmselt sama. Seal rannarajoonis vedeles neid zombinoori ka nende majaomanike aedades, kes pole kunagi oma pinda kellelegi üürinudki.
  Selliste (isegi kui neid pole palju) joodiklaste pärast lähevadki kõik sarnased hinnad üles ja suhtumine väheminimlikuks. Järgmine kord tahate oma teismelist kuhugi majutuma saata, siis kontrollite esmalt EMTA-st majutusepakkuja tausta, sõlmite pika kasutuslepingu, registreerite ametlikult oma lapse ööbimise ja olete valmis ka iga kõveraksväänatud kruvi välja maksma?
  :-P
 • Olevik, Majutusteenust peaks pakkuma ka maani purjus inimestele, see on äri ja sellisena seda tulebki võtta. Kuna ma olen ise ka palju üürinud siis mingi moment sain aru, et üürida on mõistlik ainult neid pindu mis ongi ärilisel otstarbel üürimiseks mõeldud, mitte kellegi isiklikku korterit. Vahe on laias laastus selles, et kui mingi auk tekib seina sest riidekapp läks transpordil ümber või mingi muu jama saab äriteenuse puhul asja rahaga klaaritud. Kellegi kodu puhul aga käib sinna mingi tõsine seakisa juurde, kuna neil lollakatel on selle üüripinnaga mingi emotsionaalne side.
 • Kui sel blogimutil endal üldse mingi noorus oli, keeldub ta kramplikult seda mäletamast. Rohi oli tal rohelisem mitte lapsepõlves, vaid juba eelmisel aastal (siis olla noored "toredamad" olnud). Seda esiteks. Teiseks meenutab klassivihast, stampidest (nutipõlvkond, lumehelbekesed) ja sildistamisest vahutav soperdis murutari halvemaid päevi (jah, meeleheitlik püüe olla "vaimukas" kumab läbi küll). Kolmandaks kõnetas kohe algus: "Mulle lubati, et poisid ei tarbi alkoholi ega suitseta, on tublid, karsked ja toredad". Lubas kes? Poisid ise või nende vanemad kooris või keegi nende vanematest? Tuleme tagasi autori ilmselt aset mitteleidnud nooruse juurde - hüpoteetiliselt, kas nädalavahetuseks kuskile vanemate silma alt ära kadudes tema ja teised malmhelbekesed kandsid vanematele ausalt ette, et "paneme kärsad korralikult likku, sebime kutid, möllame mõistusekaotuseni diskol ja ei löö risti ette ühegi seespidiselt tarbitava kemikaali ees!"? Või mida ta selle "murtud lubadusega" täpsemalt öelda tahab, huvitav? Tundub (hüpoteetiliselt, rõhutan) tõenäoline, koosneb ohkija ise ju sajaprotsendiliselt eetikast ja esoteerikast:

  "Kristiina Raie on vaimne Meisterõpetaja ja teejuht - neljandat põlve ravitseja ja selgeltnägija. Methodraie nime all on Kristiina loonud Üliteadvuse Praktikad, mis on paljudel inimestel aidanud terveneda, tõsta energiasagedust, aktiveerida oma võimete potentsiaali."

  Vt. ka https://www.methodraie.net/
 • Sekeldaja
  "Kristiina Raie on vaimne Meisterõpetaja ja teejuht - neljandat põlve ravitseja ja selgeltnägija. Methodraie nime all on Kristiina loonud Üliteadvuse Praktikad, mis on paljudel inimestel aidanud terveneda, tõsta energiasagedust, aktiveerida oma võimete potentsiaali."

  Vt. ka https://www.methodraie.net/


  Kui väga sa EI tahaks selle inimesega õhtusöögile sattuda. Neljandat põlve ravitseja ja selgeltnägija...

  Ma olen neljandat põlve küüniline tõbras. Kas seda ka kuidagi monetiseerida on võimalik?
 • Kuna maailm on küüniliste tõbraste dünastiaid paksult täis, siis turul on pakkumine tohutu, nõudlus on paksult kaetud. Seega, monetiseerida -- no no.
 • Sekeldaja

  "Kristiina Raie on vaimne Meisterõpetaja ja teejuht - neljandat põlve ravitseja ja selgeltnägija.


  Soolapuhuja on, kui seda jama ette ei näinud.
 • tartz
  Sekeldaja

  "Kristiina Raie on vaimne Meisterõpetaja ja teejuht - neljandat põlve ravitseja ja selgeltnägija.


  Soolapuhuja on, kui seda jama ette ei näinud.


  :D:D:D
 • Huvitav, et konid on tuhatoosis. Kas need lumehelbekesed tulid siis enda tuhatoosiga? Kahtlen.
 • Mehed, kas teile päriselt meeldivad sellised?

  Parandage mind, kui ma eksin, kuid mulle tundub, et nad kõik proovivad olla ühte moodi? Parandage mind, kui ma eksin, kuid minnes looduse tasandile, siis kas mitte atraktiivne pole see vastassoo esindaja, kelle puhul on võimalik täheldada märke heast tervisest?
 • Km6mm, see mis meestele meeldib on antud kontekstis teisejärguline.

  Kui piiluda kõrgmoe sektorisse ja kõigi selle harude vahele, kust borderline anorektiline naiseideaal pärineb, siis mida me märkame? Märkame seda, et sisu toodavad ja tarbivad suures osas
  a) naised
  b) KINDLASTI VÄGA TOREDAD geimehed.

  Sina ja mina oleme võimetud pealtvaatajad. Ainuke võimalus on vaadata mujale :D
 • Ammu teada, et naised mukivad endid mitte meeste vaid teiste naiste pärast. Konkurentsitihe valdkond.
 • Kui mõni aeg tagasi oli päris sile neiu, siis trend on kangesti anorektiku poole.
 • ...ma lihtsalt olen tõkestamatult keskeale lähenev meesterahvas, kes ei suuda enam uue moega adapteeruda. Imelik maitse on. Meeldivad isikupärased, rõõmsameelsed ja tervisest pakatavad naised.
 • Et siis meeldivad suuremad taguotsad, mida krabada?
  Tõsi ta on , see on vanusest..:)
 • Pluusi alt kätt sisse libistades võiks midagi ikka näppu ka jääda.
 • Karum6mm
  ...ma lihtsalt olen tõkestamatult keskeale lähenev meesterahvas, kes ei suuda enam uue moega adapteeruda. Imelik maitse on. Meeldivad isikupärased, rõõmsameelsed ja tervisest pakatavad naised.

  Aga mida sa ikka teed, kui noorte naiste omavaheline konkurents tingib väga meelevaldsetes või arusaamatutes suundades nihkeid nind tendentse. Noored naised elavad omas mullis ja paljud ei kujuta ettegi mis meestele tegelikult meeldib, kuigi nad kõik arvavad et "teavad" mis meestele meeldib.
  Seda on ka varem maailma looduses juhtunud.
 • eh keskealised, need noored naised üritavad ju ikka teie poegadele meeldida... teie maitse-eelistused neid ei huvita.
  Küsige ise sihtrühmalt.
 • Samas on populaarne ka teine äärmus ehk prse treenitakse suureks nagu reoveepaak. Keegi kardasjunn on suur staar selles sektoris.
 • mike
  Samas on populaarne ka teine äärmus ehk prse treenitakse suureks nagu reoveepaak.

  Pole minu silmad veel suureks treenitud prset näinud. Ikke head hambad aitavad prse suureks süüa või siis ilukirurgia salanipid.
  Teatud inimtõugudel teatud regioonides (kus elavad lõvid ja kaelkirjakud) on muidugi ka aastatuhandeid kestnud onu darwini valikuteooria abiks olnud....


 • See armeenia perekond usa läänerannikult käib vist rasva pumpamas, kui seda valesti teha siis tapab: sun
 • Rage
  Pluusi alt kätt sisse libistades võiks midagi ikka näppu ka jääda.


  Julge oli klipp, kus G.Libu oli elemendis. Kaotati - oleks veel vaadanud.
 • [quote=antsukene]


  Pole minu silmad veel suureks treenitud prset näinud. Ikke head hambad aitavad prse suureks süüa või siis ilukirurgia salanipid.  Naised kes kükitavad pepud suureks, Antsuke!
 • Mehed, kellel abiellumise plaane. Siit saate olulist infot:
  https://www.ohtuleht.ee/900158/video-brigitte-susanne-hunt-sormuse-peale-peaks-kuluma-mehe-kolme-kuu-palk

  Olulised punktid:
  1) sõrmuse peale tuleb kulutada kolme kuu palk!!! (dividendi tulust elajatel on oluline eelis)
  2) abiellumise kuupäeva otsustades tuleb arvestada esmalt sellega, millal toimub Weekend.
 • Grupp Seltsimehi
  Mehed, kellel abiellumise plaane. Siit saate olulist infot:
  https://www.ohtuleht.ee/900158/video-brigitte-susanne-hunt-sormuse-peale-peaks-kuluma-mehe-kolme-kuu-palk

  Olulised punktid:
  1) sõrmuse peale tuleb kulutada kolme kuu palk!!! (dividendi tulust elajatel on oluline eelis)
  2) abiellumise kuupäeva otsustades tuleb arvestada esmalt sellega, millal toimub Weekend.


  Kus kuradi kohast nii kalleid sõrmuseid üldse saab ja mis nendes on nagu see kõige olulisem komponent mis väärtust annab ? Peab ütlema, et ma suht rumal selles teemas.
 • Kunagi 1980-date keskel Viru tänava antiigipoes oli pikemat aega müügil teemantsõrmus mis maksis 50000 rubla. Sai seda ise uudistamas käidud. Hind tundus ulmeliselt suur.
 • ttrust
  Kunagi 1980-date keskel Viru tänava antiigipoes oli pikemat aega müügil teemantsõrmus mis maksis 50000 rubla. Sai seda ise uudistamas käidud. Hind tundus ulmeliselt suur.


  See oli sinna spetsiaalselt SORVVO poolt pandud. Kõik, kes selle ostsid said ebameeldiva külastuse osaliseks ja sõrmus pand uuesti letti. Ilus suur teemant oli :)
 • ...see sõrmus on huvitav näide sellest, kuidas mõnigatel vastassoo esindajatel on arusaam kontseptsioonist suhe, kus nende panus on ilus olemine (+ehk natuke seksuaalsust) ja kohutaval kombel erinevaid nõudmisi. Suisa checklist. Beetad ja poisid (olgem ausad, alla 30ne isane ei ole veel mees) arvavadki, et...these are the rules of the game.
 • Karum6mm
  ...see sõrmus on huvitav näide sellest, kuidas mõnigatel vastassoo esindajatel on arusaam kontseptsioonist suhe, kus nende panus on ilus olemine (+ehk natuke seksuaalsust) ja kohutaval kombel erinevaid nõudmisi. Suisa checklist. Beetad ja poisid (olgem ausad, alla 30ne isane ei ole veel mees) arvavadki, et...these are the rules of the game.


  Kui nüüd see preili Hunt kuidagi ilus olemise saavutaks, siis oleks tema pool diilist paigas ja oleks ainult vaja seda sukööri sõrmusega.
 • suffiks, meie sinuga oleme küpsed mehed väljakujunenud maitsega. Ma olen veendunud, et BSH on ülalmainitud sihtgruppides (kuhu meie enam ammu ei kuulu) äärmiselt populaarne.
 • Karum6mm
  suffiks, meie sinuga oleme küpsed mehed väljakujunenud maitsega. Ma olen veendunud, et BSH on ülalmainitud sihtgruppides (kuhu meie enam ammu ei kuulu) äärmiselt populaarne.


  Ei julge vaielda, aktsepteerin. Eks noorte meeste ülesanne ongi vigu teha.

Teemade nimekirja