LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Keemiasabad taevas

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Veganitel tuleb samuti keemiasaba tagant. Nad käivad öösiti külmkapi kallal toorest liha söömas, päeval teevad küll nägu, et on veganid.
 • mike
  Ja kui inimene välja hingab on tal keemiapilv eest, puuksu lastes keemiasaba taga.


  Noorpõlvemälestustest: kui keegi puuksu laskmise ajal tagumiku juures tikku tõmbab, siis väljalastav gaas süttib (huvitav kas veganitel ka), eest väljahingatav keemiapilv ilmselt ei sütti.
 • Teemas on tulnud jutuks kanepipsühhoos ja alternatiivne nägemus maailmast. Tean oma ühe parima sõbra näitel, mis see on.
  Väga lühidalt kokkuvõttes:
  Intelligentne, särav, sõnaosav ja paljulugenud kambajõmm, kellega sai käidud "laste ema otsimas" ning kui viimane ebaõnnestus, siis kirjutasime esseesid kokkulepitud teemal, esitasime neid ja teinekord arutasime neid ka üsnagi emotsionaalselt :)
  Sõber omandas eriala ja hakkas töötama insenerina ühes Top500 ettevõttes. Palk lubas nüüd märksa laiemalt seda elu võtta ja nõnda sai kanep igapäevaseks osaks. Ühel hetkel hakkas tulema järjest rohkem juttu, et illuminaadid ja pedofiilid juhivad maailma jne. Hakkas sama ka tööjuures.. Plaaniti teha "kuldne käepigistus", kuid arrogantsusega...
  Olnud kinnises asutuses ravil ja tõenäoliselt saavutanud nüüd ravimite aktsepteerimisega lõpuks mingi stabiilsuse. Keska lõpus teenis raha postiljonina ja nüüd peale kõike eelnenut on ta jälle samas ametis. Naine ei ole tal kindlasti väiksem tarvitaja aga kuna puudub mingi (geneetiline?) eelsoodumus, siis pole nagu neid kõige hullemaid kaasusi,

  Lõppu ühe inimese arvamus arvajatest:
  Mart Raudsaar: leiutajad ja laiutajad
  "«Kui tähti juba kord süüdatakse, tähendab, seda on kellelgi vaja.» Selles ROSTA Akende tekstis on poeesiat ja ilu. Seisukohas, et maakera võib-olla lapik, ei ole poeesiat ja ilu, vaid selles peegeldub arvaja harimatus, kirjutab kolumnist Mart Raudsaar."

 • Aus ülestunnistus teadlastelt, me ei sa lõpetada keemiasabu taevas, sest need aitavad jahutada Arktikat.
  Viidatud paber on tasuline, küll aga saab kokkuvõtet lugeda siit:
  https://www.theguardian.com/environment/climate-consensus-97-per-cent/2018/aug/03/pollution-is-slowing-the-melting-of-arctic-sea-ice-for-now
 • Fake McCoy, nüüd sa küll eksid. Sa tead ju väga hästi, et:
  1. Kliimateadlased valetavad. Alati.
  2. Keemiasabad on lennukitest hajutatavad nanorobotid, mis tungivad inimeste vereringlusesse ja sealtkaudu kontrollivad meie mõtteid.

  Tegemist on ilmselgelt vandenõuga paisata rohkem nanoroboteid õhku kliima kontrollimise ettekäändel.

  P.S hea viis nanorobotitest lahti saada on suure koguse tugeva alkoholi manustamine. Soovitav on võtta näiteks poolik viina ja sealt iga 10 sekundi tagant lonks võtta. Kui hakkad metalli maitset suus tundma, siis tähendab et nanorobotid on suremas ja immuunsüsteem puhastab vereringet.
 • Fake McCoy
  Aus ülestunnistus teadlastelt, me ei sa lõpetada keemiasabu taevas, sest need aitavad jahutada Arktikat.
  Viidatud paber on tasuline, küll aga saab kokkuvõtet lugeda siit:
  https://www.theguardian.com/environment/climate-consensus-97-per-cent/2018/aug/03/pollution-is-slowing-the-melting-of-arctic-sea-ice-for-now


  Milles uudis seisneb? Jah, on konsensus juba vähemalt 100 aastat, et aerosoolid, eriti väävel jahutab Maad (näiteks "tuumatalve" teema).

  Konkreetne uurimistöö väidab, et need aerosoolid on tagasi hoidnud 23% soojenemisest. Aga sarnast asja on väitnud ka kõik teised uurimistööd viimase 30 aasta jooksul (vahemik on olnud kuskil 10% - 30%).

  Keemiasabad - neid on samuti antud võtmes uuritud, aga on õldiselt jõutud järeldusele, et nende mõju pole eriti suur.
 • raulir
  Keemiasabad - neid on samuti antud võtmes uuritud, aga on õldiselt jõutud järeldusele, et nende mõju pole eriti suur.


  On ainult 2 võimalust kuidas aerosoolid stratosfääri jõuavad, eriti võimsad vulkaanipursked või lennukite keemiasabadest. Eriti võimsaid vulkaanipurskeid pole juba mõnda aega olnud.
 • nexus
  Keemiasabad on lennukitest hajutatavad nanorobotid, mis tungivad inimeste vereringlusesse ja sealtkaudu kontrollivad meie mõtteid.

  Seos keemia ja nanoroboti vahel eksisteerib küll vaid ainult sinu ajus.
 • Fake McCoy
  nexus
  Keemiasabad on lennukitest hajutatavad nanorobotid, mis tungivad inimeste vereringlusesse ja sealtkaudu kontrollivad meie mõtteid.

  Seos keemia ja nanoroboti vahel eksisteerib küll vaid ainult sinu ajus.


  Aga tead mida minu ajus ei eksisteeri? Nanoroboteid! Eks ikka tänu tõhusale ja regulaarsele profülaktikale. Kusjuures tõrjemeetod on nii efektiivne, et minu oma naise nanorobotid saavad kurjaks ja ässitavad ta minu kallale. Kui järgmine hommik peale profülaktikat naine sõimab et olen alkohoolik ja et ta jätab mind maha, siis mina olen hoopis rõõmus, sest tean et minu kehas pole neid nanovärdjaid grammigi järel.
 • Keegi UFOde otsingusse ei taha panustada? $200 min. summa: https://dpo.tothestarsacademy.com/

  See projekt palkas Luis Elizondo, kes oli aastaid ülisalajase UFOde osakonna, Advanced Aviation Threat Identification Program (AATIP), juht pentagonis, kuni ta ise erru läks okt. 2017. Kirjutas kaitse min. Mattisele kirja kus avaldas rahulolematust USA riigi leige huviga sõjaväe, eriti lennuväe, UFO nägemise keissidega seoses. Kiri lekkis, AATIP sai avalikuks ja lõpetati vist ära. Aastate jooksul siiski kogusid igasugu materjali, näit. “images captured by radar or gun-sight cameras that didn’t resemble any known craft or projectile, friendly or hostile” ja "there are, absolutely, some cases that defy anything we can definitively look at and say, that is an aircraft, that is a drone, that is a missile, because the performance parameters are so way off the charts.”
  Metamaterjale saadi ka kusagilt, UFO kukkus alla või jättis maha? "materials derived from unidentified craft. They were not alloys, but “metamaterials” — synthetic materials with composite structures that exhibit properties not found naturally — that had defied scientific analysis. “To engineer these materials with that degree of precision is something that we, so far, do not believe we have the technical capability to reproduce.” USA maksis ufoloogist multimiljonär Robert Bigelow Bigelow Aerospace'ile $22m, et seda stuffi nende juures ladustada põhja- Las Vegases, ülimalt turvatud kompleksis. Uudiste tsükkel on nii kiire, et see Area 51-ga võrreldav teema kohe ka unustati. NYT ja WaPo kirjutasid ja erinevad vandenõu-saidid ka.

Teemade nimekirja