Islamiprobleem Euroopas - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Islamiprobleem Euroopas

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • The unnamed suspect from Syria

    ja on täpselt teada, et:
    The 23-year-old was reportedly spotted by a babysitter who was visiting the zoo with a child.


    Üits tubli 23-aastane Mohammad?
  • Rootsi politsei on asunud paigaldma mikrofone k̶l̶a̶a̶s̶i̶p̶u̶r̶u̶n̶e̶m̶i̶s̶t̶e̶, p̶l̶a̶h̶v̶a̶t̶u̶s̶t̶e̶,̶ ̶t̶u̶l̶i̶r̶e̶l̶v̶a̶ l̶a̶s̶k̶u̶d̶e̶ ̶j̶a̶ ̶n̶a̶i̶s̶t̶e̶ ̶a̶p̶p̶i̶k̶a̶r̶j̶e̶t̶e̶ kultuurilise rikastumise ja mitmekesistumisega kaasnevate rõõmu- ja ekstaasihäälte tuvastamiseks: https://www.infowars.com/sweden-installs-microphones-in-migrant-areas-to-pick-up-womens-screams/
  • Bloomberg teatab: Crime Wave Engulfs Sweden as Fraud, Sexual Offenses Reach Record Ei pea olema hiromant, et arvata ära mis on selle põhjustanud...
  • Kas mulle tundub, või on nii, et kui Itaalia otsustas koos Liibüaga "põgenikke" Liibüa vetes püüdma ja tagasi saatma, siis hakkas ÜRO kuidagi häälekalt protestima. Kas astuti kellegi varba peale ja rahakraan läks kinni? Italy defends 'inhumane' policy of blocking migrants in Libya
  • Merkeli hapuksläinud poliitikukarjääril pole samuti.

  • Iisrael vist Euroopa alla ei kuulu, aga huvitav uudis sellegipoolest - Iisrael viib musta mandri migrandid riigist välja. Kuhu riiki, see on saladus.

    https://maailm.postimees.ee/4315621/iisrael-saadab-valja-40-000-aafrika-migranti
  • «See otsus on kooskõlas rahvusvahelise leppega, milleni ma jõudsin ja selle alusel on meil õigus eemaldada 40 000 sissetungijat ning seda ilma nende nõusolekuta,» teatas Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu.

    Huvitav, kas nad eemaldatakse Euroopasse.
  • See on muidugi huvitav, kuidas pääses Israeli riigipiirist üle 40 000 sissetungijat, niiet piirivalve midagi ei näinud.
  • kindsigo
    Iisrael vist Euroopa alla ei kuulu, aga huvitav uudis sellegipoolest - Iisrael viib musta mandri migrandid riigist välja. Kuhu riiki, see on saladus.

    https://maailm.postimees.ee/4315621/iisrael-saadab-valja-40-000-aafrika-migranti


    luarvikluarvik
    «See otsus on kooskõlas rahvusvahelise leppega, milleni ma jõudsin ja selle alusel on meil õigus eemaldada 40 000 sissetungijat ning seda ilma nende nõusolekuta,» teatas Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu.

    Huvitav, kas nad eemaldatakse Euroopasse.


    See lause on eriti huvitav "kooskõlas rahvusvahelise leppega". Siis peaks ju EU ka saama rahvusvahelise leppega kõik tulnukad minema saata aga seda ei tehta
  • See sobiks küll ka märsilohistajate ja vasakpoolsete tampimise teemasse Immigratsiooni pooldajad leiavad alati mõne positiivse näite uues ühiskonnas edasijõudnud usina tegelase näol, kuivõrd reaalne on aga nende põhimassi integreerimine Euroopa ühiskonda?

    Euroopa vasakmõtte mitme voolu meelest on maailma kõikides hädades süüdi orjastamise ja koloniseerimisega tegelnud “valge mees”, kes on peale selle ka kapitalist ja peksab lakkamatult kodus naist ning käib öösiti salaja vägistamiskultuuri arendamas ning üleüldist toksilist maskuliinsust levitamas. Headuse jõude esindab aga antikapitalistist planeedipäästja-herbivoor, kes heal meelel asendakski inimkonna rõhujad-kapitalistid loomadega. Kasutatakse ükskõik mis vahendeid, et põliskultuuride alustalasid kõigutada ja unistustes ka minema pühkida. Siit ka paradoks islamiäärmusluse ja meie sallivusliikumise kokkukuuluvustundest – islamiäärmuslus näib olevat justkui liitlane üleüldises võimu- ja kapitalismivastases võitluses.

    Kuigi Eesti ei ole kunagi kedagi koloniseerinud ning ajaloost pole teada ka ühtegi Eesti poolt toime pandud genotsiidi või suuremat vaenamist, taandatakse nüüd aastasadu teiste koloniseerida olnud eestlanegi toksiliseks valgeks maskuliinseks orjastajaks. Nagu mainisin, on teistelt kultuuridelt nende töökäte ja ajude äravõtmine või isegi sellest unistamine ju tegelikult rassistlik kuritegu. Meile serveeritakse aga kõike täiesti vastupidi. Eri kultuuridest pärit inimeste integreerimine on aga kahtlemata põlvkondadepikkune protsess, osa rahvaste puhul ehk isegi sajandeid võttev. Loomulikult integreerub ülikoolis doktorikraadi kaitsnud “pagulane” kohe ühiskonda ja ta võetakse ka omaks – täpselt nagu ka head töömehed/naised või tippspetsialistid. Oodata aga väga erinevatest piirkondadest saabuvate ja tihti igasuguse nüüdisaegse hariduseta inimeste integreerumist isegi paari põlvkonna jooksul on puhas utoopia. Ka pagulased ei ole kariloomad, keda vastutustundetult üle Euroopa laiali vedada ja siis jääda naiivselt ootama, et kuue kuu pärast on näha esimesi integreerumise märke.
  • kuusemaa
    Arvatavasti põlised Rootslased: Rootsis loobiti sünagoogi süütepudelitega ja põletati Iisraeli lipp


    Trumpi provokatsioon Jerusalema suhtes. Ameerika, käed eemale Rootsist!

    (was it 7 or 8 cans of diet coce he drank a day?)


    Sellel pildil on Rootsi sotsialistliku partei poliitik Palestiina lipuga, käes on tal kaart, kust Israel on minema pühitud

    Ülesktse LBGT kogukonnale: sõidame Palestiinasse palestiinlastele solidaarsust avaldama, ma teen reisi välja teile, kui te elukindlustused ostate nii, et teie surma korral makstakse mulle, lähme ja oleme solidaarsed!

  • Iisraeli-Palestiina konfliktis on võimalik tuvastada osapool, kellele pöialt hoida, vastavalt sellele, kellele hoiavad pöialt need, kellel mitte kunagi mitte millesjki õigus ei ole. Asi on kujunenud juba sama lihtsaks, kui Külma Sõja ajal. Need, kelle poolt oli Nõukogude Liit, olid (praktiliselt) alati the bad guys. Eestis on samuti lihtne - kui näiteks O***** L**** on sinuga vastupidisel seisukohal, siis tead, et sul on õigus.
  • Karum6mm
    Iisraeli-Palestiina konfliktis on võimalik tuvastada osapool, kellele pöialt hoida, vastavalt sellele, kellele hoiavad pöialt need, kellel mitte kunagi mitte millesjki õigus ei ole. Asi on kujunenud juba sama lihtsaks, kui Külma Sõja ajal. Need, kelle poolt oli Nõukogude Liit, olid (praktiliselt) alati the bad guys. Eestis on samuti lihtne - kui näiteks O***** L**** on sinuga vastupidisel seisukohal, siis tead, et sul on õigus.


    Offtopic, aga Eesti NSV päevil oli levinud spordivõistlustel poolt valida ehk hoida pöialt neile sportlastele, kellel oli lootust NSVL sportlaste vastu saada, erandina siis muidugi juhul kui mõni Balti riikide sportlane võistles "suure kodumaa" lipu all.
    Eesti TV kuulsate suusaülekannete ajalugu sai alguse vist 1982 Oslo MM ajal ja mul on siiani meeles, kuidas nooruke Brit Pettersen naiste 4*5km teatesõidu viimases vahetuses Galina Kulakova enda vastu sõites Norra kullale tõi. Rääkimata sellest rõõmust kui näiteks 1985 aastal Tshehhoslovakkia hokikoondis NSVL koondisele Praha MM-l finaalringis ära pani ja kuldmedalid kaela sai - 2-1 võit vs 1-5 allajäämine eelringis ...
  • Henno Viires
    Karum6mm
    Iisraeli-Palestiina konfliktis on võimalik tuvastada osapool, kellele pöialt hoida, vastavalt sellele, kellele hoiavad pöialt need, kellel mitte kunagi mitte millesjki õigus ei ole. Asi on kujunenud juba sama lihtsaks, kui Külma Sõja ajal. Need, kelle poolt oli Nõukogude Liit, olid (praktiliselt) alati the bad guys. Eestis on samuti lihtne - kui näiteks O***** L**** on sinuga vastupidisel seisukohal, siis tead, et sul on õigus.


    Offtopic, aga Eesti NSV päevil oli levinud spordivõistlustel poolt valida ehk hoida pöialt neile sportlastele, kellel oli lootust NSVL sportlaste vastu saada, erandina siis muidugi juhul kui mõni Balti riikide sportlane võistles "suure kodumaa" lipu all.
    Eesti TV kuulsate suusaülekannete ajalugu sai alguse vist 1982 Oslo MM ajal ja mul on siiani meeles, kuidas nooruke Brit Pettersen naiste 4*5km teatesõidu viimases vahetuses Galina Kulakova enda vastu sõites Norra kullale tõi. Rääkimata sellest rõõmust kui näiteks 1985 aastal Tshehhoslovakkia hokikoondis NSVL koondisele Praha MM-l finaalringis ära pani ja kuldmedalid kaela sai - 2-1 võit vs 1-5 allajäämine eelringis ...


    Exactly. Ja teemasse naastes, siis meenub kohe, millisest tavalisest terroristist Nõukogude Liit seal piirkonnas kangelase tegi.
  • Karum6mm
    Eestis on samuti lihtne - kui näiteks O***** L**** on sinuga vastupidisel seisukohal, siis tead, et sul on õigus.

    Anna veel 2 tähte, ma ei suuda seda desifreerida hetkel.
  • Fake McCoy
    Karum6mm
    Eestis on samuti lihtne - kui näiteks O***** L**** on sinuga vastupidisel seisukohal, siis tead, et sul on õigus.

    Anna veel 2 tähte, ma ei suuda seda desifreerida hetkel.


    Minu viga. Vokaali osta ei saa. Aga korrektne tähistus oleks O * * * * * * L * * * * .
  • Karum6mm
    Iisraeli-Palestiina konfliktis on võimalik tuvastada osapool, kellele pöialt hoida, vastavalt sellele, kellele hoiavad pöialt need, kellel mitte kunagi mitte millesjki õigus ei ole. Asi on kujunenud juba sama lihtsaks, kui Külma Sõja ajal. Need, kelle poolt oli Nõukogude Liit, olid (praktiliselt) alati the bad guys. Eestis on samuti lihtne - kui näiteks O***** L**** on sinuga vastupidisel seisukohal, siis tead, et sul on õigus.


    Minu postitus ei olnud pooli võttev selle konflikti osapoolte endi suhtes, vaid just pöidlahoijate suhtes. Selles domineerib nii tavaline ja levinud topeltmoraal. Igasugune rahvuslus ja natsionalism on pähh, aga mitte siis, kui jutt on palestiinlastest. Konflikt ise on keeruline ja mitmetahuline ning ma arvan, et peaksime sellest eemale hoima. Meist lahenduste pakkujat seal pole.
  • See ei tohiks üllatada, et paduvasakpoolsete üks olulisemaid omadusi on see, et nad suudavad teha silmakirjalikkusest kunstivormi. Onu Donaldi Jeruusalemma-afäär on sellest hea näide. Kui Clinton otsustas, Bush kavatses ja Obama leidis, et võiks küll...ja Trump tegi ära, siis on Trump paha, halb ja sõjaõhutaja.
  • Helsingisse tahetakse ehitada hiiglaslik mošee.
    https://maailm.postimees.ee/4342533/helsingi-suurmosee-projekt-ei-saanud-komisjonilt-toetust

    Soovitaks selle raha parem kulutada kohalike Helsingi moslemite de-islamiseerimisse.
  • Tusk tahab kogu kvoodisüsteemi ära unustada (link). See muidugi on kreeklased tagajalgadele ajanud, sest saartel on endiselt paadirahvast ja tuleb juurde. Lesbosel Mytilene linnas "Members of the town council blocked a government-chartered ship from unloading the 44 container- houses, keeping the vessel anchored for hours at the island’s main port town. Lesbos is hosting about 11,000 migrants and refugees, the largest concentration of about 62,000 asylum seekers in Greece. Inflows to Greece have also picked up in recent months, with government data showing 27,992 recorded arrivals in the country since the start of the year. The prime minister, Alexis Tsipras, has repeatedly told Brussels that he will not allow Greece to become Europe’s “warehouse of lost souls.”
  • Võiks arvestada sellega, et kui nad kohal on, siis mošeed neile ehitamata jätta ei saa. Selleks on mitmeid põhjuseid, me ei diskrimineeri usu alusel jne. Ka kõige suuremad islami vastased on tegelikult nõus neile mošee ehitama, kui nad teada saavad millised tagajärjed selle tegemata jätmisel meie ühiskonnale on (ma mõtlen siin meie õhtumaid).

    Praegu on Eestis mitmed firmad, mis ehitavad neile moodulmaju. Sellised kuudid, kus elekter, torustikud jne sees ning tõstetakse Saksamaal, Rootsis jne kommunikatsioonidega vundamentide peale. Olen paigaldaatega rääkinud, terved külad olevat ja neegrid ning naisi ja lapsi pole.

    ttrust päris ehmatab oma de-islamiseeriise jutuga, minu teada lähiajaloost näiteid pole, Portugalis on toimunud, aga aastaarvud jäävad sinna 1500 kanti. Sitsiilias ka, aga mitte midagi tänapäevast, normannid tegid seda seal.
    Muidugi võiks siia lisada Rumeenia, Bulgaaria, Serbia jne, aga kas see on de-islamiseerimine, kui ratsutad armeega kohale ja hakkad külasid põletama ning kes ette jääb, seda torkad mõõgaga?

    Iseenesest on see hea küsimus, et esitage näide edukast de-islamiseerimisest? Edukas näide islamiseerimisest on minu meelest Indoneesia.
  • Kristjan1


    Iseenesest on see hea küsimus, et esitage näide edukast de-islamiseerimisest? Edukas näide islamiseerimisest on minu meelest Indoneesia.


    Praeguste "Euroopalike väärtuste" juures seda näidet vist ei teki. Seega on valik:
    a) Euroopa samm-sammult moslemitele loovutamine
    b) Väärtuste ülevaatamine

    a) ei toimu väga kiiresti, aga toimub siiski. Ja toimivat näib konna tasapisi aeglasel tulel keetmise efekt. Otsustavam vastuseis moslemitele on seal, kus neid ei ole või on vähem (Poola, Ungari, Ida-Saksamaa, Eesti jne). Nojah, ka Vaba-Sõltumatu Noorte Kolonn No 1 loodi Võrus, mitte Jõhvis või Tallinnas..
  • Vanaema
    Kristjan1


    Iseenesest on see hea küsimus, et esitage näide edukast de-islamiseerimisest? Edukas näide islamiseerimisest on minu meelest Indoneesia.


    Praeguste "Euroopalike väärtuste" juures seda näidet vist ei teki. Seega on valik:
    a) Euroopa samm-sammult moslemitele loovutamine
    b) Väärtuste ülevaatamine

    a) ei toimu väga kiiresti, aga toimub siiski. Ja toimivat näib konna tasapisi aeglasel tulel keetmise efekt. Otsustavam vastuseis moslemitele on seal, kus neid ei ole või on vähem (Poola, Ungari, Ida-Saksamaa, Eesti jne). Nojah, ka Vaba-Sõltumatu Noorte Kolonn No 1 loodi Võrus, mitte Jõhvis või Tallinnas..


    Seda varianti b) me ilmselt ei näe, kuni Brüsselis istub kari mykolooge kes kiidavad kui hea on "kultuuriline rikastumine". Üks asi mida ma ei mõsta on see, et nende "pagulaste" laamendamine toimub ju neil sisuliselt akna all, nähakse mis toimub aga poliitkorrektsus on nii juurdunud, et ei juleta oma suud avada. Munadega poliitikute puudus on. Vaikselt on antud alla igasuguste vasakäärmuslike organisatsioonide prääksumisele ja neid prääksujaid muudkui toodetakse koolides juurde, sisendades kui erilised nad on.
  • Kui eestlased võtsid 2007a aprilli kristalliööd kui väga isiklikku solvangut, siis brüsseli ametnikud ja ka paljude suurte riikide inimesed nii ei võta. Valitsus ja riik on nende jaoks midagi suurt ja kauget, ähmast ja repressiivset, mille vastu tulebki tänavatel laamendada, kaupluseid lõhkuda, autosid põlema panna jne. Nojah, tulistamine ning pommide plahvatused on juba nende jaoks liiast, sest ise võib pihta saada, see on juba nende jaoks ohumärk.
  • Nende kvoodipagulastega võiks lausa kihlveokontorisse minna, et kui kaua nad siin püsivad (pooled juba läinud). Nüüd toodi veel kõrgeltharitud insenere ja doktoreid juurde Eestisse jõudsid esimesed Eritreast pärit kvoodipagulased Kui see on valitsuse teadlik rehepaplik poliitika, teades, et nad siit niikuinii esimesel võimalusel lahkuvad, siis müts maha sellise peenäälestuse ees :)
  • Saksamaa tänavatel kõlavad üleskutsed juutide tapmiseks, aga rahu, ära mine natse otsima, karjujateks ei ole valged, kõik on korras.

  • Sakslased proovivad tuhandete eurodega migrante lahkuma meelitada, neid siis kellele "ei" ära öeldud, lisaks piletile lubatakse stardiabi ja pappi koju vidinate ostmiseks kodumaal. Meeleheide kumab läbi. Samas on nad ka sel aastal üle 80k inimese välja saatnud? Huvitav palju neist moslemeid võiks olla....
    https://qz.com/1145888/germany-is-offering-to-pay-rejected-asylum-seekers-to-go-home/

    Samal ajal punased (sotsid) kes vastumeelselt valitsusläbirääkimiste laua juurde aeti, tahavad, et migrandid 'pere' kah saaks järele kutsuda. Ikka faking täissoodad.
  • Aga ma räägin siia vahele ühe loo enda moslemist sõbrast, kes oli pärit "põrgust" Somaaliast. Nimi oli tal Billy. Teda austati töökollektiivis, kus ma tol ajal töötasin, sest ta oli hästi kõva töömees. USA rahastas kunagi Somaalias ühte kommunistist bad boy'd, sest aeg oli selline ja ei tahetud, et Somaalia NSVL-u mõjusfääri satuks. Selle tagajärjel vihatakse USA-d Somaalias veel täna. Õudne kooner oli ta,. näiteks õiget autot ei raatsinud osta ja ostis vana takso, kohe kollane taksovärvides, kõik alati küsisid, et kes takso kutsus, aah, see on Billy oma autoga.Selle mõne aastaga, mis ta USAs oli olnud, oli ta ligi 100 000 dollarit kõrvale pannud+oma õdedele ja vendadele kümneid tuhandeid saatnud, et nood saaksid minema persest nimega Somaalia Uus-Meremaale.
    Ta oli USA-s poliitilist varjupaika saanud. Ma hästi palju suhtlesin temaga, no juba sellepärast, et ta oli sellisest kohast pärit. Mingi tõsiusklik ta ei olnud selles mõttes, et hakkaks vaipa maha viskama ja palvetama, aga sealiha ta ei söönud, intressitulust keeldus (usury), ütles, et äriga võib raha teha, aga intressitulu ei ole õige. Tavaliselt moslemid räägivad, et juudid nii ja juudid naa, tema seda ei teinud, juutide teema tundus ta üsna külmaks jätvat. Tema isal oli kakś naist, aga üks naine elas oma lastega ühes majas ja teine naine oma lastega teises majas, farmis olevat see olnud. Mitmenaisepidamist tema ise ei pooldanud, ütles, et naised ei salli teineteist jne.

    Ma arvan, et see stereotüüp, et nad ilmtingimata laisad on, ei pea paika. Ma usun, et pigem panevad kogu sellle asja p...e meie enda poliitikud. Sa pead immigrantidega teisest kultuurist tegelema, nii ei saa, et viskad nad kuskil päraperses maha ja ütled, et vaadake ise kuidas saate. Kas USA tegeleb? Muidugi tegeleb, USAs on föeraalagentidest tugiisikud, kellele võib selline tüüp iga kell helistada ükskõik milliste probleemide korral. Ütleme, et ta ei oska mingit avaldust täita kuskil või teda kiusatakse taga töö juures jne jne.

    See mudel või idee, et toome odavat tööjõudu sisse, kes meid üleval hakkab pidama, ei tööta. Mulle jääb mulje, et just seda Euroopa taotleb praegu.
  • Kristjan1
    See mudel või idee, et toome odavat tööjõudu sisse, kes meid üleval hakkab pidama, ei tööta. Mulle jääb mulje, et just seda Euroopa taotleb praegu.

    Siin foorumis on mitu korda korrutatud: põhjus miks Euroopasse tuuakse "odavat tööjõudu" sisse on selles, et Euroopas valitsevad sotsialistid ja muud vasakpoolsed populistid kardavad oma elektoraadi kaotamist, kuna inimeste üldine elatustase tõuseb ning suureneval keskklassil on juba teised huvid.
  • 2 aastat on möödunud ja Elavandiluust tornis hakkab tuul pöörduma. See mida rohujuure tasandilt juba ammu öeldi, see mida "paremäärmuslased" ja "rassistid" juba ammu rääkisid, et pange krt see piir kinni. Nüüd järsku hakkab toon muutuma ja tunnistatakse, et enamus sellest massist pole mingid pagulased jne.Praegust põhilist migrandikollet kvoodid ei leevenda
  • Kogu Euroopa ja eriti Saksamaa ja Rootsi peavad Austriast eeskuju võtma. Kui sellised seadused ka reaalselt käiku läheks oleks Euroopa liigsest probleemist hoobilt puhas.
    https://www.express.co.uk/news/world/894327/austria-migrants-fpo-ovp-sebastian-kurz-eu
  • Huvitavat lugemist pühadeaega: Daniel Pipes: dimmide häving: kristlaste trauma Lähis-Idas
    Viimaste sündmuste ja suundumuste ausameelne hindamine viib järeldusele, et islamofoobia ulatus ja tõsidus kahvatab võrdluses verise kristofoobialainega, mis tulvab praegu läbi kõigi muslimite enamusega riikide ühest maakera otsast teise. Selle vägivaldse usulise sallimatuse ümber kerkinud vaikimise vandenõu peab lõppema. Kaalul ei ole midagi vähemat kui terve kristluse ja lõppkokkuvõttes kõigi usuvähemuste saatus
  • Postimehe artikkel kristlaste tagakiusamisest, teksti sees on lisaks kirjeldus mismoodi oma Brüsseli linnaosas Molenbeekis kiusatakse taga tavalisi inimesi, kui nad sinna linnaossa satuvad ja tavainimesele omaselt käituvad. Lisaks moslemite poole olevad demograafilised probleemid, mis panevad valimistel võimukandjateks moslemeid.
    https://pluss.postimees.ee/4364835/kristlaste-arvust-kiiremini-kasvab-nende-tagakiusamine
  • 2 aastat tagasi seda artiklit poleks Postimehes avaldatud. Jää on liikuma hakanud, isegi uskmatud hakkavad aru saama, et koos kristlaste hävitamisega hävivad ka nemad.
  • Politico artikkel sellest mida Ungari peaminister ütles Bild-ile antud intervjuus. Ime, et selline seisukoht üldse Bild-is avaldati. Tundub, et tuul hakkab vaikselt kõikjal pöörduma.
  • Eesti oskab hoida pagulasi vaos aga järsku on hakanud neid tulema lausa koneveieril. Sel nädalal saabus Eestisse Türgist kaks Süüriast pärit kvoodipagulaste perekonda. Ühes perekonnas on viis ja teises kuus liiget. Perekonnad paigutati elama Vao keskusesse. Ka saabusid sel nädalal Itaaliast Eestisse kaks Eritreast pärit naist, kes paigutati elama Vägeva keskusesse.

    Detsembri keskel jõudis Euroopa Liidu rändekava alusel Itaaliast Eestisse neli Eritreast pärit naist, kes paigutati elama Vägeva majutuskeskusesse. Eelmisel nädalal saabus Eestisse Euroopa Liidu rändekava alusel kümneliikmeline Süüriast pärit pagulaspere. Oktoobris saabus Türgist Eestisse kümneliikmeline Süüriast pärit pagulasperekond. Perekond paigutati esialgu elama Vägeva keskusesse.
  • Kui see siin juba olnud ei ole, siis soovitan lugeda. Midagi põrutavalt uut pole, ega saagi vist olla, aga hea ülevaade: http://www.burke.ee/2017/09/15/toomas-paul-kristlus-ja-muhameedlus/
  • Vanaema
    Kui see siin juba olnud ei ole, siis soovitan lugeda. Midagi põrutavalt uut pole, ega saagi vist olla, aga hea ülevaade: http://www.burke.ee/2017/09/15/toomas-paul-kristlus-ja-muhameedlus/


    Saada Mykoloog&Juncker Co-le lugeda :)
  • kuusemaa
    Vanaema
    Kui see siin juba olnud ei ole, siis soovitan lugeda. Midagi põrutavalt uut pole, ega saagi vist olla, aga hea ülevaade: http://www.burke.ee/2017/09/15/toomas-paul-kristlus-ja-muhameedlus/


    Saada Mykoloog&Juncker Co-le lugeda :)


    Nad on hästi kursis ja neile see sobib.
  • luarvikluarvik
    kuusemaa
    Vanaema
    Kui see siin juba olnud ei ole, siis soovitan lugeda. Midagi põrutavalt uut pole, ega saagi vist olla, aga hea ülevaade: http://www.burke.ee/2017/09/15/toomas-paul-kristlus-ja-muhameedlus/


    Saada Mykoloog&Juncker Co-le lugeda :)


    Nad on hästi kursis ja neile see sobib.


    See on tõesti lugemist vääriv tekst.
  • Poliitkorrektne sõnakasutus getto kohta mida Rootsis kasutatakse:
    paralleelnormstruktuuridega väljakutseid pakkuv sotsiaalökonoomiline naabruskond
    :-)
  • ttrust
    Poliitkorrektne sõnakasutus getto kohta mida Rootsis kasutatakse:
    paralleelnormstruktuuridega väljakutseid pakkuv sotsiaalökonoomiline naabruskond
    :-)


    Nojah, ajalugu pidavat ju korduma - eelmisel sajandil olid ka ühes sotsialistlikus riigis getod ja pikad lohisevad germaanikeelsed fraasid erinevate nähtuste nimetamiseks...

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon