LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Homondussektor Eestis

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

• 2014 läheb ajalukku kui suur homostamise algus Eestis. Sektori esindajad on oma kontrolli alla saanud juba nii Stenbocki maja, Riigikogu kui ajakirjanduse ja tundub juba, et ka panganduse. Piisas ühel sektori esindajal 5 minutit pühapäevasel ajal raadios tänitada Eesti suurima panga aadressil ja pank asus kohe omale tuhka pähe raputama ja poolt vahetama.
    Tundub, et on täiesti viimane aeg sektorit katma hakata, et keegi ei saaks esitada süüdistust homopelguses.
  • Ega siis see, kui üks mees tahab oma isa pärandit (legacy) allavett lasta ei tähenda, et kõik erasektori agendid peavad seda ühehäälselt toetama ja valele poole ajalugu asuma.

Tragöödia on selles, et sellel oli potentsiaali kujuneda "Eesti Nobel'iks".
  • Varsti tehakse sellise teema algatusest eest krim.-asi lõdvalt, "võitjad" kirjutavad ajalugu teatavasti.
    Kui oleks natuke arusaamist, kes oli Aadu Luukas, siis mingist isa pärandi põjalaskmisest ei oleks piuksugi.
  • luarvikluarvik

Kui oleks natuke arusaamist, kes oli Aadu Luukas, siis mingist isa pärandi põjalaskmisest ei oleks piuksugi.

Jah, kõik see on tõesti parajalt irooniline, aga see siin ei ole nende delikaatsete detailide arutamise koht. Aga selle vestluse point ei ole arutada olukorra iroonilisust, vaid preemia kui iseseisva nähtuse potentsiaali ja selle potentsiaali kahjustamist, võibolla ka hävitamist.

Pärandiks oleks olnud soliidne ja pika ajalooga ühiskondlik tunnustus koos Eesti kontekstis olulise preemiasummmaga ehk Eesti Nobel. Seda oleks võinud järeltulevad põlved välja anda ka siis, kui keegi enam ei mäleta, kes oli Gennadi T, mis oli Linkoil ja kuidas ehitati üks Eesti ajaloo muljetavaldavamaid impeeriume. Ühiskonda ühendav, kõigi jaoks ülendav preemia.
  • suffiks
    luarvikluarvik

Jah, kõik see on tõesti parajalt irooniline, aga see siin ei ole nende delikaatsete detailide arutamise koht. Aga selle vestluse point ei ole arutada olukorra iroonilisust, vaid preemia kui iseseisva nähtuse potentsiaali ja selle potentsiaali kahjustamist, võibolla ka hävitamist.

Pärandiks oleks olnud soliidne ja pika ajalooga ühiskondlik tunnustus koos Eesti kontekstis olulise preemiasummmaga ehk Eesti Nobel. Seda oleks võinud järeltulevad põlved välja anda ka siis, kui keegi enam ei mäleta, kes oli Gennadi T, mis oli Linkoil ja kuidas ehitati üks Eesti ajaloo muljetavaldavamaid impeeriume. Ühiskonda ühendav, kõigi jaoks ülendav preemia.

Jutuna kena küll, aga õõvastav on, et sümbol "isa-ema-lapsed=perekond" saab kuidagi olla ühiskonda lõhestav.
    P.S. Auhinda ei antud sihtasutusele "Homovihkajad".
  • Ei, "perekond" kui nähtus ei ole ühiskonda lõhestav. Vokaalsed pseudotraditsioonide* ja pseudoreligiooni** proponendid, kes kasutavad "perekonda" oma agenda ajamiseks, on ühiskonda lõhestavad.

*Pseudotraditsioon - perekond kui mehe ja naise võrdsusel põhinev ühiskonna algrakuke. See on horseshit. Traditsiooniliselt on perekond olnud alati Mees + tema vallasvara (naine, lapsed, orjad). Traditsiooniliselt on mehel olnud õigus oma naist ja lapsi peksta. Keegi võiks uurida, et kuidas nad naisepeksu suhtuvad. Lõppkokkuvõttes, kui sa juhid nii julge nimega sihtasutust, siis võiks jagada selgitavaid kommentaare, et mis täpsemalt on see "traditsioon", mida sa kaitsed:
    1) Kas see aegade hämarusest pärit traditsioon, et mees teeb oma naisega mis ta tahab, kuna naine on mehe omand. Kehtivusaeg: alates sellest, kui Gorg tegi Blarg'ile käte ja nuudiga selgeks, et asjad on nii kuni ca 1920.
    2) Mees ja naine on suhtes võrdsete õigustega partnerid. See "traditsioon" on way fucking new age värk (kontseptsioonina alla sajandi vana), et piinlik on seda ühiskondlikus mõttes "traditsiooniks" nimetada.
    Lisaks - kui perekond on mees, naine ja lapsed, siis mida teha lastetute paaridega? Kuidas neisse suhtuda? Sundlahutus? Sundadopteerimine? Kas hermafrodiidil on õigus abielluda? Aga meditsiiniliselt põhjendatult sugu vahetanud transseksuaalil?

*Pseudoreligioon - kõik religioonid, mis on alla 3000 aasta vanad, on kultused. So fuck off with the crazy carpenter.
  • Kui me tahame olla läänelik demokraatia ja kuuluda läände sh. NATO -sse, EL- i etc. siis paratamatult tuleb omaks võtta läänelikud väärtushinnagud: "Cultural Marxism", "Repressive Tolerance", 'Polymorfic Perversity' etc.

See ei takista kuidagi jätkuvalt vihkamast Venemaad, venelasi ning külvata russofoobiat sest peamine oht tuleneb meile ikkagi just sealt. Ühiskonna jagamine homodeks ja mitte homodeks nähtavasti ongi idanaabri poolt kasutatav üks peamisi ühiskonna sisemise lõhestamise taktikaid. Kas see Luukase fond ei ole mitte suuresti idasuunalise transiidi rahadest sõltuv?
  • Varro ei kirjuta kindlasti alla sellele, et "isa-ema-lapsed=perekond" on piisav. Kui isa ja ema ei ole kristlikus abielus, siis on selline suhe ainult mõnevõrra parem kui homoseksuaalne patuelu.
  • Soovitan kõikidel liituda FB communityga "Sihtasutus Patriarhaadi ja Keskaja Kaitseks".
    Lisaksin veel, et Allah on suur.
  • See Luukase fondi ja Swedbanki juhtum on nii ehe, et võiks nimetada lausa õpikunäiteks sellest kuidas asju aetakse. Pidev agressiivne surve iga väiksemagi detaili üle. Samas see on vaid üks lahing, sõda ise käib domeeni mees pärast, sest kes omab domeeni defineerib ka selle sisu. Sektori esindajad tahavad praegused omanikud suruda alamdomeeni hetero.mees ja täielikult domeen mees ümber defineerida.
  • Zaslon

See ei takista kuidagi jätkuvalt vihkamast Venemaad, venelasi ning külvata russofoobiat sest peamine oht tuleneb meile ikkagi just sealt.

No egas siis nii tähtsaks ei maksaks ka seda venemaad pidada, et stiilis ka homondus = venemaa.
    Muidugi homofoobia ja russofoobia kõlavad kuidagi sarnaselt küll, mõlemat sõnaühendit kasutab eestis suhteliselt marginaalne seltskond kes käituvad suht sarnaselt.
  • Mulle ei meeldi kooseluseadus. Tegemist on näilise seadusega, mis näitab vaid, et me samasoolisi paare ikka päris võrdseks ei pea ja loome nende jaoks mingi erilise juriidilise moodustise. Igaksjuhuks oli vaja ajada mingit eriti rämedat umbluud, et see on ka erisoolistele paaridele hädavajalik nähtus. Kui härradel oleks natuke rohkem kodanikujulgust olnud, oleks võinud rääkida asjadest nii nagu nad on ja anda ka samasoolistele õigus abielluda. Lihtne ja arusaadav, aga poliitiliselt pisut ebamugavam.

Aga veel vähem meeldib mulle homoseksualistide üha lärmakam aktiiv, kust üha kumab üha rohkem läbi: 'Elagu tolerantsus! Vangi kõik, kes sellega ei nõustu!'
  • +1 Dumbuser
    Kusjuures pole ka tähele pannud, et Vooglaid vihkamist kuidagi õhutaks. Tal on asjadest oma arusaam nagu ka homodel homovärgindusest. Kui täiesti aus olla, siis ega minu arvates homod päris normaalsed ei ole, kuskilt mingi geen või kromosoom on valesti läinud aga ega ma neid seetõttu vihka.
  • Vaatasin viimases Pealtnägijas Varro intervjuud. Tegemist on muidugi tipp tasemega demagoogiga. Tema vastuste vorm ja tegelik sisu olid ikka nii karjuvas vastuolus, et see on täiesti märkimisväärne saavutus. Sellist osavust pole ma enne näinud.
  • mx77
    Vaatasin viimases Pealtnägijas Varro intervjuud. Tegemist on muidugi tipp tasemega demagoogiga. Tema vastuste vorm ja tegelik sisu olid ikka nii karjuvas vastuolus, et see on täiesti märkimisväärne saavutus. Sellist osavust pole ma enne näinud.

Ma soovitaks tutvuda katoliku kontseptsiooniga abiellust ja mis rolli ta selles usus teenib. Siis saad ehk asjad endale veidi selgemaks ja tunduvad ka Varro seisukohad arusaadavamad.
  • Palju Eestis katoliiklasi üldse on? Miski 6000?
  • mx77
    Vaatasin viimases Pealtnägijas Varro intervjuud. Tegemist on muidugi tipp tasemega demagoogiga. Tema vastuste vorm ja tegelik sisu olid ikka nii karjuvas vastuolus, et see on täiesti märkimisväärne saavutus. Sellist osavust pole ma enne näinud.

Võiksid üritada, kui tahad arusaada, üleüldisemalt ennast kristliku maailmapildiga kurssi viia..nojah, aga ega see nii lihtsalt ei käi. Varro on kindlasti siiras ja demagoogiks teda küll nimetada ei saa.
  • Fake McCoy
    See Luukase fondi ja Swedbanki juhtum on nii ehe, et võiks nimetada lausa õpikunäiteks sellest kuidas asju aetakse. Pidev agressiivne surve iga väiksemagi detaili üle. Samas see on vaid üks lahing, sõda ise käib domeeni mees pärast, sest kes omab domeeni defineerib ka selle sisu. Sektori esindajad tahavad praegused omanikud suruda alamdomeeni hetero.mees ja täielikult domeen mees ümber defineerida.

Õpikunäide jah. Ei tohi anda oma raha heategevuseks nii, et keegi teine otsustab, kellele see läheb (ilms piiranguteta). Ja head lahendust enam pole - küsid raha tagasi - jälle kisa lahti.
  • Muidugi kristlusele või mõnele muule usundile oma maailmapilt ja väited üles ehitada on samasugune ebanormaalsus nagu omasooiharus ;)
  • mx77

Noh, mina olen näinud küll. Käbi ei kukku kännust kaugele. Ülo ajab juba 20 ainult puhast demagoogilist jama ja paljud peavad teda seejuures targaks inimeseks.
  • ivoalaska
    Muidugi kristlusele või mõnele muule usundile oma maailmapilt ja väited üles ehitada on samasugune ebanormaalsus nagu omasooiharus ;)

Hullem, oluliselt hullem! Tekitab vägivaldseid mõtteid (s.h. kollektiivselt), ülimuslikkuse tunnet. Hullemal juhul hakkad end eriliseks ja väljavalituks pidama. Lisaks on see idiootsus nakkav!
  • Margin, Sa unustad moraali. Väidetavalt polnud seda enne kristlust olemaski. Sokrates, Aristoteles ja antiikaja vooruseetika on väljamõeldis (te olete ju kõik kindlasti kursis maailma loomisega kuus tuhat aastat tagasi).
  • luarvikluarvik
    mx77

Võiksid üritada, kui tahad arusaada, üleüldisemalt ennast kristliku maailmapildiga kurssi viia..nojah, aga ega see nii lihtsalt ei käi. Varro on kindlasti siiras ja demagoogiks teda küll nimetada ei saa.

Vabanda, aga ma pidin naeru tõttu toolilt maha kukkuma. Kristliku maailmapildiga olen piisavalt kursis, aga ma liigitan selle huviliste eralõbu alla. Sa muuseas vaatsid seda intervjuud? Peaks olema järelevaadatav. Sa võiks mulle need kohad eraldi kätte näidata, kus Varro siiras on.
  • Jumal jah, 6000 aastat juba. Küll see aeg ikka lendab...
  • Kas tõeline vabadus on "sünnipärane" soov teise mehe anusesse ejakuleerida ja ühiskonna meelsust seaduste ja muu propaganda abil järelkasvuks värsket liha peale kasvatada.....üllad ideed.....tehku seda ilma riikliku tunnustuseta ....tainapead....
  • Luarvik, ma ei saa sinusuguste vihast aru. Selle asemel tegele hoopis omaenda pere loomise/arendamisega, kasvata palju lapsi üles ja tunne oma perest rõõmu!

Mind isiklikult ei huvita kellega ja mismoodi minu naaber magab. Ausalt öeldes pean sellist huvi, et kes kellega magab ja kuhu auku topib, ebaterveks, täpsemalt väärastunuks.
  • jahe
    Luarvik, ma ei saa sinusuguste vihast aru. Selle asemel tegele hoopis omaenda pere loomise/arendamisega, kasvata palju lapsi üles ja tunne oma perest rõõmu!

Mind isiklikult ei huvita kellega ja mismoodi minu naaber magab. Ausalt öeldes pean sellist huvi, et kes kellega magab ja kuhu auku topib, ebaterveks, täpsemalt väärastunuks.

Asi selles ongi, et ma kasvatan lapsi ja tahaks riigi poolset kindlust, et sellised arengud ei jõuaks lasteaedadesse -koolidesse, kus hakatakse taolist eluviisi tervisliku ja normaalse pähe propageerima. Seda kõike tehakse juba põhjamaades ja näiteks Saksamaal jne. Ma ei vihka kedagi, on endal isiklikult homodest tuttavaid, kellega tarvis aeg-ajalt suhelda. Isiklikult ühegi inimese vastu ei saagi midagi olla. See sallivuse-vale hakkab lihtsalt üle igasuguste piiride minema.
    Ilusaid pühi kõigile.

• Mind kah ei huvita. Täna on juba aga nii, et proovi kuidas tahad vältida võõraste inimeste suguelule tähelepanu pööramast, suht keeruline. Kogu aeg keegi nõuab mingeid õigusi, seadusi, teeb paraade, korraldatakse gallupeid jne., nõutakse et- onju nii on kah ok nagu meie seda teeme. Kui ma ei taha kõigest sellest midagi teada või hoidku jumal peaksin välja ütlema oma arvamuse, siis hakatakse tänitama. Milles nagu üldse point kogu teema juures on? Jah nad on olemas, jah ise vähe teistsugune aga las nad olla, aga miks sellest kogu aeg peab rääkima?
  • Point on selles, et nad tahavad õlale patsutust, mis kompenseeriks kogu kapis viibitud aja. Lisaks ka diplomi, kiituskirja ja medalit.

Medalid tuleks välja jagada. Tuleks teha üks korralik geide autasustamine otseülekandes vanaaastaõhtu teleprogrammis. Siis saab rahu majja.

Olla gei, see on umbes sama kõva saavutus, nagu olla PhD täpisteadustes, sest see teine auk, mida tabada tuleb, on tunduvalt kitsam ja nõuab täpsust.
  • Asi selles ongi, et ma kasvatan lapsi ja tahaks riigi poolset kindlust, et sellised arengud ei jõuaks lasteaedadesse -koolidesse, kus hakatakse taolist eluviisi tervisliku ja normaalse pähe propageerima. Seda kõike tehakse juba põhjamaades ja näiteks Saksamaal jne. Ma ei vihka kedagi, on endal isiklikult homodest tuttavaid, kellega tarvis aeg-ajalt suhelda. Isiklikult ühegi inimese vastu ei saagi midagi olla. See sallivuse-vale hakkab lihtsalt üle igasuguste piiride minema.
    Ilusaid pühi kõigile.

sa ütled, et sa ei vihka kedagi, aga sa lihtsalt pead homosid ebanormaalseteks
    ma arvan, et natsid ka ei vihanud juute, nad lihtsalt pidasid neid grupiks, kes parasiitidena ühiskonnas elasid teiste kulul. aga muidugi, ega siis sallivus peab ju olema, kellel siis saaks midagi olla parasiitide vastu või ebanormaalsete värdjate vastu. ebanormaalsetel värdjatel on võimalus elada sinuga koos ühes ühiskonnas, sa lihtsalt tahad, et neid normaalseteks pidama ei hakataks, sest see lõbu peab sulle ja sinusugustele kuuluma. Viimasel ajal muud ei kuulegi, kui et kõigil on palju homosõpru, ka neil, kes nende eluviisi normaalseks ei pea, minul näiteks ei ole ühtegi homosõpra antud hetkel.
  • Kristjan1
    Asi selles ongi, et ma kasvatan lapsi ja tahaks riigi poolset kindlust, et sellised arengud ei jõuaks lasteaedadesse -koolidesse, kus hakatakse taolist eluviisi tervisliku ja normaalse pähe propageerima. Seda kõike tehakse juba põhjamaades ja näiteks Saksamaal jne. Ma ei vihka kedagi, on endal isiklikult homodest tuttavaid, kellega tarvis aeg-ajalt suhelda. Isiklikult ühegi inimese vastu ei saagi midagi olla. See sallivuse-vale hakkab lihtsalt üle igasuguste piiride minema.
    Ilusaid pühi kõigile.

ma arvan, et natsid ka ei vihanud juute, nad lihtsalt pidasid neid grupiks, kes parasiitidena ühiskonnas elasid teiste kulul. aga muidugi, ega siis sallivus peab ju olema, kellel siis saaks midagi olla parasiitide vastu või ebanormaalsete värdjate vastu. ebanormaalsetel värdjatel on võimalus elada sinuga koos ühes ühiskonnas, sa lihtsalt tahad, et neid normaalseteks pidama ei hakataks, sest see lõbu peab sulle ja sinusugustele kuuluma. Viimasel ajal muud ei kuulegi, kui et kõigil on palju homosõpru, ka neil, kes nende eluviisi normaalseks ei pea, minul näiteks ei ole ühtegi homosõpra antud hetkel.

Et lähed isiklikuks...pole kuskil homo-sõpradest rääkinud,seda esiteks. Ma võin mõista inimeste püüdu olla head ja sallivad ja kõik need muud asjad, et usutakse kõike mida õige pähe ette söödetakse. Soovin sulle palju õnne "roosas mullis" edasi elamisele. Minu jutu mõte on see, mis sinu-taolistele kohale ei jõua, on: hoidke oma propaganda ja muud pervode huvid lastest eemal. Homode hulgas on lastepilastajaid kordades rohkem, kui heterote hulgas. Selle kohta on olemas ametlikud andmed. Olen kuulnud homo-aktivistide statistikat, kus väidetakse justkui vahet pole heterote ja homodest pedofiilide suhtarvudel...see on vale nagu palju muudki. Kui sul natuke loogilist mõtlemist oleks saaksid võibolla ise ka aru, miks peaks hetero- mehed väikseid poisse ihaldama? Homoseksuaalsuse meditsiiniliselt normaalseks pidamine on mõnekümne aasta tagune poliitiline otsus. Eks teatud osale eliidile on aegade algusest peale perverssed seksuaalsed harrastused ajaviiteks olnud. Mul on nendest homodest täiesti poogen, kuidas nad oma elu elada tahavad, selle elustiili ühiskonnale (selle kaudu lastele) peale surumine on asi, millega ei ole võimalik leppida.
  • Kristjan1

ma arvan, et natsid ka ei vihanud juute, nad lihtsalt pidasid neid grupiks, kes parasiitidena ühiskonnas elasid teiste kulul. aga muidugi,

Alustame lõpust: Natsid ja juudid on libe tee, libedam kui teise mehe anus. Ära demagoogitse.

Ma ka ei pea homondust normaalseks. Tegu on viltuse sättumusega, mida ei pea propageerima. Tolereerida võib ja peab, nagu hemarroide või downi sündroomi.
    Kui mõni on sünnist saati vale orientatsiooniga, pole midagi teha, (vt eelmist lauset). Inimene pole süüdi, kui Loodus eksperimenteerib arengu huvides ja enamjaolt läheb nihu. Darwinism ehedal kujul.
    Nagu Edisonil, kes avastas 2000 viisi, kuidas hõõglamp ei tööta, enne kui 2001 katse tööle hakkas. Küll aga olen täiesti vastu igalsugusel kujul homonduse "cool"iks ja "tänapäevaseks" tegemisele ja sellele veel legitiimset tuge andvatele ühiskonnakorraldustele, olgu need seadused või määrused või mis iganes.
    Kaks inimest võisid siiani sõlmida soost täiesti sõltumatu tsiviilõigusliku lepingu oma varaliste suhete järjestamiseks.
    Sellest peaks piisama.
    Lapsendusõigus homodele-lesbidele? NO-NO-NO. Lapsel peab olema ISA ja EMA. mitte kaks isa või kaks ema. Ma tean natuke teemat, mul on kolm last. Seega praktik, mitte poliitik.

• Kristjan1
    ...minul näiteks ei ole ühtegi homosõpra antud hetkel.

nonii. kas meil leidub siin mõni džentelmen, kes kristjan1 välja aitab?

• antsukene
    Kristjan1

ma arvan, et natsid ka ei vihanud juute, nad lihtsalt pidasid neid grupiks, kes parasiitidena ühiskonnas elasid teiste kulul. aga muidugi,

Alustame lõpust: Natsid ja juudid on libe tee, libedam kui teise mehe anus. Ära demagoogitse.

mina ei ole leidnud, mis erinevus on natsidel ja homodel.
    *taotlevad mingit tobedat identiteeti- kommunistidel sirp& vasar,natsidel haakrist ja homodel vikerkaar.
    *natsid tahtsid olla ülim rass, homod tahavad olla ülim seksuaalsus.
    *natsid peedistasid juute, homod ahistavad oma juriidika, propaganda ja muu jõhkrusega rahulikke pereinimesi.
  • mina ei ole leidnud, mis erinevus on natsidel ja homodel

• [quote=antsukene][quote]Kristjan1

Lapsendusõigus homodele-lesbidele? NO-NO-NO. Lapsel peab olema ISA ja EMA. mitte kaks isa või kaks ema. Ma tean natuke teemat, mul on kolm last. Seega praktik, mitte poliitik.

/quote]

Lesbidel pole lapsendusõigust vaja, sünnitavad topelt.
  • Mul on nendest homodest täiesti poogen

• Kaks inimest võisid siiani sõlmida soost täiesti sõltumatu tsiviilõigusliku lepingu oma varaliste suhete järjestamiseks.
    Sellest peaks piisama.

• Vanaema
    Lapsel peab olema ISA ja EMA.

Kui ma viimati vaatasin, siis suurel osal lastest pole isa/ema järelikult räägime me mingitest unelmatest. Siit küsimused:
    1) kas kaks ema on halvem kui üksikema?
    2) kas kaks isa on halvem kui üksikisa?
    3) mida teha kui kaks lesbit leiavad mõistliku kokkuleppe alusel mehe ja saavad lapse/lapsi? lastekodu keiss? aga kui nende kooselu ei ole registreeritud (eestis v mõnes teises riigis)? aga kui on?
    4) mida teha kui üksikema leiab endale uue elukaaslase? aga kui samasoolise?
    5) mida teha kui samasooliste paar, kelle abielu on registreeritud välisriigis ja kellel on lapsed, otsustab eestisse kolida?
    6) mida teha kui mitmed täiearulised lastega inimesed moodustavad kommuuni ja elavad seal muuhulgas ka mitmekülgset suguelu kõigis tema vormides? jälle lastekodu?
    7) mida teha kui muidu täitsa mõistlikud inimesed hakkavad panga foorumis intrigeerivatel suguelulistel teemadel hullu panema?
  • Teema algatamisest ikka kasu ka, nüüd on kõigile puust ja punaseks selge miks mykoloog nii sallimatu on. Mul on talle vaid üks küsimus, kas ta oli selline juba sünnist saati või käis see krõks ära Brüsseli viljastavates tingimustes?
  • margin
    Vanaema

Kui ma viimati vaatasin, siis suurel osal lastest pole isa/ema järelikult räägime me mingitest unelmatest. Siit küsimused:
    3) mida teha kui kaks lesbit leiavad mõistliku kokkuleppe alusel mehe ja saavad lapse/lapsi? lastekodu keiss? aga kui nende kooselu ei ole registreeritud (eestis v mõnes teises riigis)? aga kui on?
    5) mida teha kui samasooliste paar, kelle abielu on registreeritud välisriigis ja kellel on lapsed, otsustab eestisse kolida?
    6) mida teha kui mitmed täiearulised lastega inimesed moodustavad kommuuni ja elavad seal muuhulgas ka mitmekülgset suguelu kõigis tema vormides? jälle lastekodu?
    7) mida teha kui muidu täitsa mõistlikud inimesed hakkavad panga foorumis intrigeerivatel suguelulistel teemadel hullu panema?

See ei olnud minu väide.
  • Maailm ei kaotaks vist kuigi palju, kui kogu sellele lõimele keegi delete vajutaks?
  • mykoloog
    Mul on nendest homodest täiesti poogen

Mykoloog, käid nuhkimas minu järgi vä, kust sa mu foto said?
  • margin
    Vanaema

Võiks veel lisada, et mida teha kui lapsed metsas koos huntidega üles kasvavad? Mowgli oli päris asjalik.
  • Vanaema
    See ei olnud minu väide.

Vabandused!

• luarvikluarvik
    margin
    Vanaema

Võiks veel lisada, et mida teha kui lapsed metsas koos huntidega üles kasvavad? Mowgli oli päris asjalik.

Kõigil lastel on isa ja ema, ainult neitsi maarja sai püha vaimuga käima peale. See, et osad inimesed oma vanemakohuseid ei täida, pole õigustus pedenduse propageerimiseks. Mõne üksikvanema valik on teadlik valik (spermapank jms)

1) Kaks ema, kellest üks on "isa" ON halvem kui üksikema (väärastunud eeskuju)
    2) Kaks isa, kellest üks on "ema"-----"----
    3) Vt p1
    4) Mitte midagi. Vt p1
    5) Mis teha siis, kui kannibalidest paar soovib Eestisse kolida? Teeme inimsöömise seaduse? Saagu hakkama kuidas tahavad, võõras mure.
    6) Saagu hakkama kuidas tahavad, keegi ei sunni ju neid selleks? Igasugu kommune ja usulahke misiganes alusel on terve maailm täis, igale pundile eraldi ei hakka keegi seadust tegema.
    7) Ilmselt tuleb teema kustutada, kirjutajad ära bännida ja foorum kinni panna, admin ja moded vangikongi heita.

Ma ka ei tea, mis teha, kui laps huntide kasvatada on? Teeme Mowgliseaduse?
    Meie kliimas siiski pole vist karjuvat vajadust selle järele....
    Võib-olla olen ma nürimeelselt tagurlik ja ebaeurooplaslik, kuid oma poegadest ja tütrest kavatsen kasvatada mehed ja naise, mitte mingisugust tolerantset kesksooinimest, kes isegi püksi vaadates aru ei saa kes ta on.
  • Mykoloog, nagu meil siin foorumis tavaks on, et kui nagu kõik kommentaarid ja postitused ikka mingis sektoris kindlasse auku lähevad siis tekib kahtlus, kas postitaja omab antud sektoris positsiooni ?
    Seega oled sa antud sektoris pikk või lühike ?
  • mina ei ole leidnud, mis erinevus on natsidel ja homodel.
    *taotlevad mingit tobedat identiteeti- kommunistidel sirp& vasar,natsidel haakrist ja homodel vikerkaar.
    *natsid tahtsid olla ülim rass, homod tahavad olla ülim seksuaalsus.
    *natsid peedistasid juute, homod ahistavad oma juriidika, propaganda ja muu jõhkrusega rahulikke pereinimesi.

Kui sind on ahistatud, siis peaksid selle vastu protesteerima, mitte rääkima, et mina olen normaalne ja nemad pole. Nad on sellised nagu nad on. Ma kahtlustan, et keegi ei ahista sind, vaid sina tunned, et ei saa enam neist ülimuslikuna end tunda ja vastavalt sellele käituda ja leiad, et see ahistab sind. Mind nad ei sega. Kui homoparaadidel keegi näitab perset, siis võtan seda samasuguse negatiivse fooniga nagu mõni hetero teeb midagi sarnast.

Teemade nimekirja