Tambiks veidi EKRE-t - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Tambiks veidi EKRE-t

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • kuidas see vesi ahjus välja näeb ? Ma ei taju mingit vesi ahjus momenti ja isegi noorkaabule umbusalduse avaldamine jääb ilmselt ära , sest koalitsioon ei ilmuta lagunemise märke nagu Kaja pidevalt unistab ja eriti peale parempoolsete reanimatsiooni . Ning niipalju oidu on isegi Kajal neist asjatutest katsetest valitsust lõhkuda tekkinud, et ta saab aru : iga ebaõnnestunud umbusaldus tsementeerib koalitsiooni rohkem kokku ja vähendab võimalust, et see ise oma erimeelsuste tõttu ära laguneb .

    Ekre praegu lausa sooviks,et Martin Helmele see umbusaldusavaldus esitataks ja et see kolinal läbi kukuks, kuid Kaja vist ei taha seda järjekordset nurjumist . Kaua üks õbluke naine ikka suudab julma saatuse lööke ja jõhkrate natsiministrite irvitust taluda ?
  • "Olevipoeg"
    "raulir"
    "Olevipoeg"
    Tegelikult tundub asi olema nii, et "Püha naine" üritab Isa ja Poja viimase aja lollustelt tähelepanu ära tõmmata ja lõppematul teemal "saagi käima tõmmata". Tema avaldus on täiesti mõttetu, sest toetust sellele ei ole mitte kuskilt oodata ja midagi reaalselt ei muutu ei abordipoliitikas ega selle rahastamises kohe kindlasti.

    Ma arvan, et EKRE kaotab valijaid selliste avaldustega. See on suurem lollus kui isa ja poja väidetavad viimased problemaatilised tegevused.

    Mina arvan, et ei ole. Vaata või siinset foorumit kui hästi see EKRE fänklubi kõnetab. Tuumikvaljaskonda see vaevalt üldse puudutab neile on koššer kõik, mis Pereäri liikmetelt neile saadetakse, aga mõned muidu EKRE mittevaljad võivad pigem juurde tulla. See on alati selline teema, mis kirgi kütab. Ja mis kõige tähtsam, neist kirjutatakse jälle.

    Ma arvan, et sa näed asja mustvalgelt. Kasvõi see väide EKRE fännklubi kohta siinses foorumis - mina näiteks ei näe siin sellise fännklubi olemasolu.

    See, kui paar inimest kirjutavad, et "seda asja tegi uus rahandusminister küll hästi", ei tähenda kohe, et tegemist oleks EKRE fännklubiga, Venemaa agentidega, natsidega jne.
  • Kasvõi see väide EKRE fännklubi kohta siinses foorumis - mina näiteks ei näe siin sellise fännklubi olemas
    olu.


    Nädala kild ilmselt. Sellepärast ei näe, et ennast on üldse raske kaugemalt näha.
  • "mykoloog"
    Kasvõi see väide EKRE fännklubi kohta siinses foorumis - mina näiteks ei näe siin sellise fännklubi olemas
    olu.


    Nädala kild ilmselt. Sellepärast ei näe, et ennast on üldse raske kaugemalt näha.


    Mykol on jälle rekkatäis palke silmas.
  • stagna
    kuidas see vesi ahjus välja näeb ? Ma ei taju mingit vesi ahjus momenti


    raulir
    Kasvõi see väide EKRE fännklubi kohta siinses foorumis - mina näiteks ei näe siin sellise fännklubi olemasolu.

    See, kui paar inimest kirjutavad, et "seda asja tegi uus rahandusminister küll hästi", ei tähenda kohe, et tegemist oleks EKRE fännklubiga, Venemaa agentidega, natsidega jne.


    Siin eespool tehti just selgeks, et kui reaalsus ei vasta soovitule, on täiesti koššer fantaasia käiku lasta.

  • Maailm on ilusam, kui selles on palju soovitud lapsi.
    Maailm on koledam, kui selles on palju soovimatuid lapsi.

    Valikud? Lihtne ju.
  • küsi nende soovimatute laste käest kas oleks parem mitte olemas olla ?
    kas oleks parem kui nad juba emaüsas oleks tangidega tükkideks kistud ?

    neid lapsi on kindlasti üsna palju,paljud kasvavad oma peres ega teagi,et neid algselt ei soovitud , kuid ema ,kes tahtis aborti teha, jättis selle ikkagi tegemata, sünnitas ja kasvatab nüüd last .Teised on lapsendatud ja kasvavad kasuperedes. Paljud neist tahavad, et neid poleks üldse olemas ?

    ja küsi naiste käest, kes jätsid kavandatud abordi tegemata ning ikkagi sünnitasid ja kasvatavad nüüd last .Kas nad kahetsevad oma otsust ? Kas oleks parem kui neil seda last ei oleks, sest temaga on ju tüli ja muret palju ja lapse peale kulub palju raha,mida ilma lapseta saaks kulutada lõbutsemise ja reisimise või kasvõi uue mööbli ning kasuka jaoks ?

    Esita need küsimused otse neile lastele ja naistele ning vaata siis, mida nad sulle vastavad
  • Need on looted, mitte sündimata lapsed. Küsi seemnerakult, kas ta tahab olemas olla.
  • "Sekeldaja"

    Tegelikult ütles sigakoer: "tüürida inimsõbralikkuse poole meie tänast kultuuri...". Ning kui lugeda tema eelnevaid postitusi, siis mõtleb ta selle all üldist hoiakut, mille kohaselt soovimatu raseduse ärahoidmiseks on kõik maksimaalselt võimalik tehtud juba enne eostamist - selgitustöö, kontratseptiivide kättesaadavus, populariseerimine jne. Et abort oleks tõepoolest viimane, väga tõsiselt läbikaalutud, põhjendatud ja äärmuslik variant. 3000 aborti aastas ehk pea kümme päevas(!) 1,3-miljonilise rahvaarvu juures näitab, et tööd on selles suunas veel oi kui palju teha.

    Jah, seda. Ainult selle täiendusega, et eesmärgiks pole mitte raseduste ärahoidmine, vaid ikka lõpuleviimine ja laste õnnelik üleskasvatamine ka. See läheb paraku vastuollu naiste töövõimekuse, profiti ja hedonismi maksimiseerimisega ning siinkohal on vaja teha teadlikke tradeoff-e. Sest praeguses tempos meie liberaalsed ühiskonnad lihtsalt ei jää ellu. Naiste valikuvabadusel on väga kallis hind.
  • "stagna"
    küsi nende soovimatute laste käest kas oleks parem mitte olemas olla ?
    kas oleks parem kui nad juba emaüsas oleks tangidega tükkideks kistud ?

    küsi nende samade soovimatute laste käest kas oleks parem mitte olemas olla ?
    Kas oleks parem, kui "issi oleks kasutanud kummi"?
    Oleks vastus oluliselt erinev?
    Elutahtega inimesed vastavad ühtemoodi. Kellel reaalselt elutahe puudub, sellel pole erilist vahet põhjustes, miks tema isiksust oleks võinud üldse mitte tekkida.
    Jõuame siit järeldusele, et rasestumisvastased vahendid tuleb kõik keelustada? Kuna enamus juba olemasolevaid teadvusi ei oleks tahtnud, et just tema oleks nende tõttu "mitte sündinud".
  • "sakuska"
    "sigakoer"
    nexus, mul on raske mõista miks sa antud teemal käitud nagu tumblri-kasutaja karikatuur. Ütle et mul on till ka väike, siis on täiega omatud.

    sakuska, kust sa võtsid selle numbri 3000 ja just seda, et need asendusperet vajavad?


    www.google.com, soovitan - kirjuta sisse "abortide arv Eestis 2018" ja voila. Saab muide teisi asju ka otsida. Proovi järgi, täis määdzik!

    Miks nad asendusperet vajavad? No shit, Sherlock: sellepärast, et nende bioloogilised vanemad neid ei taha. Muidu poleks ju aborti teinud. Onju? Tubli, istu!


    Esiteks kõik, võib-olla isegi enamus neist ilmselt lapsest ei loobuks, kui ta juba sündinud on. Teiseks ei tule soovimatuid lapsi üldse eostada.

    Nii ca 1993. a oli Eestis aborte rohkem kui sünde. Päris kõva edasiminek on toimunud. Samas suunas peaks edasi liikuma.
  • Teemad, kus alati on mõistlik kaasa rääkida:
    - abordid
    - geid
    - taimetoitlased
    - nutitelefonid koolilastel
    - vaktsineerimine
  • "raulir"

    Ma arvan, et sa näed asja mustvalgelt. Kasvõi see väide EKRE fännklubi kohta siinses foorumis - mina näiteks ei näe siin sellise fännklubi olemasolu.

    See, kui paar inimest kirjutavad, et "seda asja tegi uus rahandusminister küll hästi", ei tähenda kohe, et tegemist oleks EKRE fännklubiga, Venemaa agentidega, natsidega jne.

    Mul ei ole mingit plaani kohaliku EKRE rakukesega, kes ennast kutsub "mitte EKRE fänklubiks", sellel teemal sõnasõtta astuda. Mul on juba ühest teisest foorumist kogemus neonatsidega, kes ennast raevukalt mittenatsideks kutsuvad, aga ometigi kasutasid vastavat sümboolikat ja postitavad linke neonatside webilehtedelt. Eks võib ju ikka prääksub nagu part, kõnnib nagu part lindu mittepardiks kutsuda.
  • "marker"
    "stagna"
    küsi nende soovimatute laste käest kas oleks parem mitte olemas olla ?
    kas oleks parem kui nad juba emaüsas oleks tangidega tükkideks kistud ?

    küsi nende samade soovimatute laste käest kas oleks parem mitte olemas olla ?
    Kas oleks parem, kui "issi oleks kasutanud kummi"?
    Oleks vastus oluliselt erinev?
    Elutahtega inimesed vastavad ühtemoodi. Kellel reaalselt elutahe puudub, sellel pole erilist vahet põhjustes, miks tema isiksust oleks võinud üldse mitte tekkida.
    Jõuame siit järeldusele, et rasestumisvastased vahendid tuleb kõik keelustada? Kuna enamus juba olemasolevaid teadvusi ei oleks tahtnud, et just tema oleks nende tõttu "mitte sündinud".


    kel elutahe puudub, tapab end ära .Päris tegelikult ka .

    Ärge tulge mulle rääkima,et meil hulgub ringi tuhandete kaupa inimesi,kel elutahe puudub, kuid miskipärast elavad nad ikka edasi ja kiunuvad igal võimalikul juhul kuidas nad elada ei taha ja miks nad küll juba surnud pole .

    See on poos, soov endale tähelepanu tõmmata, soov saada midagi ümbritsevatelt inimestelt, mille kohta nad arvavad, et neil on selleks õigus ja keegi peaks neile seda andma, kuid see pole elutahte puudumine
  • „Vähihaige poiss rääkis, kuidas ta näeb, et tema kõrval on kolm last, kes ütlevad, et nad on tema õed ja vennad, ja tulevad temaga kaasa. Ja siis ütles see surev väike poiss: „Ema, need kolm last küsivad su käest: „Ema, miks sa meid ära tapsid?“ Ema oli teinud kolm aborti. See naine läks palatist välja ja röökis valust.“ Mare Liiger, erakorralise meditsiini arst, on sellist seika pealt näinud.

    Kirjeldatud lugu juhtus aastakümneid tagasi Moskvas onkoloogiakeskuses laste verevähi osakonnas. Enne, kui Liiger ja teised täiendõppel arstid patsientide juurde lubati, kogus juhendaja, käre grusiinist proua, nad kokku ja raksatas rusikaga lauale: „Pidage meeles – need lapsed hakkavad rääkima väga imelikke asju, ja nad ei ole seda üksteiselt õppinud. Te ei tohi mitte kunagi öelda vanematele, kes ise pole sel ajal juures olnud, mida laps rääkis. Need jutud on sureva inimese fenomen.“

    Loe lähemalt https://elu.ohtuleht.ee/918462/arst-mare-liiger-surmalahedane-kogemus-valguse-nagemine-tunneli-lopus-ei-saa-olla-koigest-aju-vingerpuss-

    Vist müüri taga, (mul digitellimus aktiivne).
  • "Olevipoeg"
    "raulir"
    Ma arvan, et sa näed asja mustvalgelt. Kasvõi see väide EKRE fännklubi kohta siinses foorumis - mina näiteks ei näe siin sellise fännklubi olemasolu.
    See, kui paar inimest kirjutavad, et "seda asja tegi uus rahandusminister küll hästi", ei tähenda kohe, et tegemist oleks EKRE fännklubiga, Venemaa agentidega, natsidega jne.

    Mul ei ole mingit plaani kohaliku EKRE rakukesega, kes ennast kutsub "mitte EKRE fänklubiks", sellel teemal sõnasõtta astuda. Mul on juba ühest teisest foorumist kogemus neonatsidega, kes ennast raevukalt mittenatsideks kutsuvad, aga ometigi kasutasid vastavat sümboolikat ja postitavad linke neonatside webilehtedelt. Eks võib ju ikka prääksub nagu part, kõnnib nagu part lindu mittepardiks kutsuda.

    Huvitav fenomen on see, et Reformiparteil tekkis siin foorumis oma rakuke, sotsialismi-ideel on siin oma kindel pühendunud rakuke, IRL-l (õigemini selle eellasel) on olnud siin toetajaid, aga keskerakond pole oma rakukest siia saanud. Siin on küll kunagi käinud mõningad primitiivsed noorpropagandistid aktiivselt keskerakonda "toetamas", kes aga kiirelt põrusid ja loobusid. Aga see selleks. Lisaks nüüd on tekkinud EKRE rakuke.
  • "ttrust"
    "Olevipoeg"
    "raulir"
    Ma arvan, et sa näed asja mustvalgelt. Kasvõi see väide EKRE fännklubi kohta siinses foorumis - mina näiteks ei näe siin sellise fännklubi olemasolu.
    See, kui paar inimest kirjutavad, et "seda asja tegi uus rahandusminister küll hästi", ei tähenda kohe, et tegemist oleks EKRE fännklubiga, Venemaa agentidega, natsidega jne.

    Mul ei ole mingit plaani kohaliku EKRE rakukesega, kes ennast kutsub "mitte EKRE fänklubiks", sellel teemal sõnasõtta astuda. Mul on juba ühest teisest foorumist kogemus neonatsidega, kes ennast raevukalt mittenatsideks kutsuvad, aga ometigi kasutasid vastavat sümboolikat ja postitavad linke neonatside webilehtedelt. Eks võib ju ikka prääksub nagu part, kõnnib nagu part lindu mittepardiks kutsuda.

    Huvitav fenomen on see, et Reformiparteil tekkis siin foorumis oma rakuke, sotsialismi-ideel on siin oma kindel pühendunud rakuke, IRL-l (õigemini selle eellasel) on olnud siin toetajaid, aga keskerakond pole oma rakukest siia saanud. Siin on küll kunagi käinud mõningad primitiivsed noorpropagandistid aktiivselt keskerakonda "toetamas", kes aga kiirelt põrusid ja loobusid. Aga see selleks. Lisaks nüüd on tekkinud EKRE rakuke.

    Vandenõuteoreetikute, kes näevad kõikjal rakukesi, rakukest ei tohiks unustada!
  • "sigakoer"

    Jah, seda. Ainult selle täiendusega, et eesmärgiks pole mitte raseduste ärahoidmine, vaid ikka lõpuleviimine ja laste õnnelik üleskasvatamine ka. See läheb paraku vastuollu naiste töövõimekuse, profiti ja hedonismi maksimiseerimisega ning siinkohal on vaja teha teadlikke tradeoff-e. Sest praeguses tempos meie liberaalsed ühiskonnad lihtsalt ei jää ellu. Naiste valikuvabadusel on väga kallis hind.


    Kas ma san õigesti aru, naistel on praegu liiga palju vabadusi aga see ei tohiks nii olla, sest muidu kukub ühiskond kokku?
  • vabadusi on piisavalt, kuid stiimuleid lapsi saada ei ole piisavalt . Kui riik ei taha vananeva rahvastiku taustal noort võõrtööjõudu sisse tuua, ( ja vähemalt praegune valitsus seda ei taha ) siis tuleb Eestis endas saavutada sündimus, mis rahvastikku hakkab kasvatama ja tööealist elanikkonda suurendama. See protsess on pika vinnaga ja need lapsed jõuavad tööikka alles 18-20 aasta pärast, kuid kui praegu pihta ei hakka, siis on meil siin 30 aasta pärast kogu Eesti rahvastik nagu Lasnamäel . Või nagu Malmös
  • See on naiste õiguste eest seisva ühiskonna paratamatu kaasnähe, kus naised hakkavad endas nägema rohkemat kui lihtsalt emakat, mistõttu tekivad muud eneseteostusega seotud huvid ja lapse saamine lükatakse edasi - see ei pea tingimata hedonismiga seotud olema (ja isegi kui on, kelle asi on seda hukka mõista?). Naiste rolle kapseldavas ning kammitsevas ühiskonnas jõutakse ka laste saamiseni kiiremini, kuna muud väljavaated on nigelad.

    Mõjub sündivusele ilmselt pärssivalt, kuid kumbas ühiskonnas te elada sooviksite? Kummas ühiskonnas tahate et te oma tütar kasvaks?

    Naiste valikuvabadusel on väga kallis hind on üks jubedamaid asju, mida ma siin foorumis kunagi lugenud olen.
  • Huvitav on filosoofiliselt see, et kuigi nagu teoreetiliselt on teatud ringkonnad naistele valikuvabaduse andmise poolt (ja ma pean seda täiesti õigeks seisukohaks), siis teisest küljest on nad veelgi rohkem "rohkem rõhutud" mustade poolt, kellele valge naine ei tohiks ei öelda ja keda vägistamise, röövimise jne eest karistada ega isegi arreteerida ei tohi.

    Et kui mustaga ei ole maganud, siis on järelikult rassist. Selline ütelus oli paar aastat tagasi täiesti tõsiselt levinud.

    St nende ühiskondlikud normid sõltuvad sellest, kui (jutumärkides) "tagakiusatud" mingi grupp nendele teatavaks tehtud viimaste juhtnööride kohaselt on.
  • "TaivoS"

    Naiste valikuvabadusel on väga kallis hind on üks jubedamaid asju, mida ma siin foorumis kunagi lugenud olen.


    Kui selle valikuvabaduse kasutamise tagajärjel lakkab olemast kultuur, mis naisele valikuvabaduse andis - kas see ei ole mitte veel jubedam?
  • "zuckerblaum"
    "TaivoS"

    Naiste valikuvabadusel on väga kallis hind on üks jubedamaid asju, mida ma siin foorumis kunagi lugenud olen.


    Kui selle valikuvabaduse kasutamise tagajärjel lakkab olemast kultuur, mis naisele valikuvabaduse andis - kas see ei ole mitte veel jubedam?


    Milline huvitav mõttekäik, kas oskad ehk paremini lahti seletada seost abortide mittelubamisel ning naiste valikuvabaduse vahel ?
  • "zuckerblaum"

    Kui selle valikuvabaduse kasutamise tagajärjel lakkab olemast kultuur, mis naisele valikuvabaduse andis - kas see ei ole mitte veel jubedam?


    LHV foorum pühapäeva õhtul: "Võtame naistelt õigusi vähemaks, et päästa Lääne tsivilisatsioon, et päästa Eesti! Naised marss sünnitama, mehed vabalt! Just nii võime SÄILITADA PRAEGUST ühiskonnakorraldus KÕIGI* jaoks!"

    * ~50%
  • "zuckerblaum"
    "TaivoS"

    Naiste valikuvabadusel on väga kallis hind on üks jubedamaid asju, mida ma siin foorumis kunagi lugenud olen.


    Kui selle valikuvabaduse kasutamise tagajärjel lakkab olemast kultuur, mis naisele valikuvabaduse andis - kas see ei ole mitte veel jubedam?


    Ei ole mõtet utreerida. Nii nagu pole homoseksualism nakkushaigus ega levi ka "veenmise teel", ei kao naistest kuhugi püsimälusse sissekodeeritud kutsumus lapsi saada. Ma olen selle soodustamise poolt, kuid ei karda, et see lakkab.

    Sisseränne, mille vastu üritavad kaabud ja teised alfaisased (nüüd siis lisaks ka kohalike emakate abil) võidelda on nii siin kui mujal liberaalsetes ühiskondades ikka pigem sellest põhjustatud, et taoline ühiskonnakorraldus genereerib majanduskasvu, mille tulemusena põliselanik enam lihtsat tööd teha ei viitsi.

    Räägime pigem ikka asjadest nii nagu need on.
  • "raulir"
    Huvitav on filosoofiliselt see, et kuigi nagu teoreetiliselt on teatud ringkonnad naistele valikuvabaduse andmise poolt (ja ma pean seda täiesti õigeks seisukohaks), siis teisest küljest on nad veelgi rohkem "rohkem rõhutud" mustade poolt, kellele valge naine ei tohiks ei öelda ja keda vägistamise, röövimise jne eest karistada ega isegi arreteerida ei tohi.

    Et kui mustaga ei ole maganud, siis on järelikult rassist. Selline ütelus oli paar aastat tagasi täiesti tõsiselt levinud.

    St nende ühiskondlikud normid sõltuvad sellest, kui (jutumärkides) "tagakiusatud" mingi grupp nendele teatavaks tehtud viimaste juhtnööride kohaselt on.


    Olen isegi mingit kelbast suust välja ajanud. See ei pea tingimata tähendama, et ise ka seda usun.
  • "TaivoS"
    Naiste valikuvabadusel on väga kallis hind on üks jubedamaid asju, mida ma siin foorumis kunagi lugenud olen.

    Loodetavasti paneb vähemalt mõtlema. Nagu mainitud, valikuvabadust ülal pidavad lääne ühiskonnad panevad samaaegselt toime kollektiivset enesetappu. Valged kristlased on maailmas niigi juba väike vähemus, samal ajal mõnes Lääne-Euroopa riigis on moslemite protsent laste seas juba praegu 40% kanti. Ühel või teisel moel see pole lihtsalt jätkusuutlik. Sorry.

    Võib-olla on lahendus selles, kui ühiskond paneks rõhku hoopis sellele, et õpetada naisi olema paremad ja vastutustundlikumad naised.
  • "TaivoS"

    Ei ole mõtet utreerida. Nii nagu pole homoseksualism nakkushaigus ega levi ka "veenmise teel", ei kao naistest kuhugi püsimälusse sissekodeeritud kutsumus lapsi saada. Ma olen selle soodustamise poolt, kuid ei karda, et see lakkab.

    Mis siis, kui kutsumust lapsi saada naistes tegelikult polegi või on õige vahe, ent kogu senine inimkonna ajalugu püsiski asjaolul, et kuni viimase mõnekümne aastani oli rasestumine igal pool paratamatus?
  • "sigakoer"
    Võib-olla on lahendus selles, kui ühiskond paneks rõhku hoopis sellele, et õpetada naisi olema paremad ja vastutustundlikumad naised.


    LHV foorum pühapäeva õhtul VOL. 2 Incel Edition: "Tähendab, burka ei olegi tegelikult paha mõte"
  • Siinsed EKRE klounid hakkavad kohe kvaliteethuumorit tootma, kui keegi mainib sõna abort. Ka täna ei pidanud pettuma.
  • Minu meelest on loogikaviga siin mõnes arutluses:

    1. Naistel tekib soov paljuneda ja seda ei saa ära hoida

    2. Kui mõni naine ei soovi paljuneda (kasutab rasestumisvastaseid vahendeid ja teeb aborti), siis peavad mehed (?) naise paljunema sundima (sest vt p1)

    Miks peaks mehed sundima, kui naine tahab seda ise? Järelikult on esimene väide vale ja järelikult ei pea neid ka sundima.

    Tüüpiline usust kantud moraal :)
  • Tüüpiline must-valge maailmapilt.

    Vähe on naisi, kes ütlevad, et ei taha kunagi lapsi saada. Pigem on trend see, et kui lapsi saadakse, siis hiljem.
  • "TaivoS"


    Sisseränne, mille vastu üritavad kaabud ja teised alfaisased (nüüd siis lisaks ka kohalike emakate abil) võidelda on nii siin kui mujal liberaalsetes ühiskondades ikka pigem sellest põhjustatud, et taoline ühiskonnakorraldus genereerib majanduskasvu, mille tulemusena põliselanik enam lihtsat tööd teha ei viitsi.


    Rumal jutt . Just tulin haiglast, kus viibisin mõned päevad . Seal on hulk teenindajaid, kel pole meditsiiniharidust ja kes saavad ilmselt märksa väiksemat kui Eesti keskmist palka . Alates tädist haigete riidehoius, kes võtab riideid vastu ja annab neid välja ja lõpetades põetajate ning koristajatega . Need inimesed teevad oma igapäevast tööd ausalt ja kurtmata . Põetajad pesevad lamavaid haigeid, toovad süüa ja toidavad neid,vahetavad mähkmeid ja tassivad siibreid välja, teevad voodid üles ja vahetavad voodipesu . Koristaja käis kaks korda päevas palatit pesemas ja tolmu pühkimas, WC-d ja duširuumi koristamas, tegi sama ka koridoris ning õdede ja arstide ruumides . Kõik läikis puhtusest nagu opisaal.

    ja mitte üks neist inimestest polnud sisserändaja Somaaliast või Ukrainast ! Kõik puha eestlased ja lisaks paar kohalikku venelast, kes rääkisid hästi eesti keelt .

    Nii et ei maksa mulle plärada rumalat linnalegendi sellest, et eestlane ei taha teha lihtsat ja räpast tööd ja selleks peab immigrante sisse tooma . Eestlane teeb hea meelega seda tööd kui saab kasvõi mingil minimaalsel määral ära elada võimaldava palga ja seaduses ette nähtud sotsiaalsed garantiid ( ravikindlustus, ületunnid lisatasuga, öötöö lisatasuga, palgaline puhkus, haiguse ajal haigusleht, sotsiaalmaks makstud vastavalt seadusele ) Kliinikum teeb seda kõike. Orjapidajad-plantaatorid ei taha seda maksta ja sotsiaalgarantiisid anda ja seepärast kiunuvad , et eestlased ei taha neile tööle tulla ning me vajame võõrtöölisi piiri tagant . See on silmakirjalik vale! .

    Makske kasvõi samasugust palka nagu kliinikumi põetajaile,kes haigete rooja ja kust kasib ja andke talle samasugused sotsiaalsed garantiid ning kodumaiseid töötajaid on murdu ukse taga ootamas
  • "DEportivo"
    "zuckerblaum"

    Kui selle valikuvabaduse kasutamise tagajärjel lakkab olemast kultuur, mis naisele valikuvabaduse andis - kas see ei ole mitte veel jubedam?


    Milline huvitav mõttekäik, kas oskad ehk paremini lahti seletada seost abortide mittelubamisel ning naiste valikuvabaduse vahel ?


    Kus ma rääkisin abortide keelamisest? Milleks sa tahad mulle oma mõtteid omistada?

    Kui lääne tsivilisatsiooni naine ei saa lapsi, sest see ühiskond on andnud talle vabaduse valida, kas ta tahab neid või mitte, siis juhul, kui oluline osa neist naistest seda valikuvabadust kasutab, on too tsivilisatsioon paar põlvkonda hiljem kadunud ja asendunud sellisega, kus naistel see valikuvabadus puudub. Sõltumata sellest, kas laste mittesaamise põhjus on abordid, soov iseseisvusele ja karjäärile, või lihtsalt vastumeelsus meeste vastu.

    Võime muidugi teoretiseerida, et (näiteks) islamiühiskonna sündivusnäitaja langeb eurooplaste tasemele enne kui see juhtub, aga seni pole midagi sellist märgata.
  • Kui naised nõuavad omale õigust teha oma kehaga mida tahavad, siis nad peavad aktsepteerima ka meeste õigust teha oma kehaga mida tahavad. Praegu on aga nii, et naistel on kõik õigused, kui aga mees teeb oma kehaga mida tahab ja jommis peaga koju tuleb, siis on naised kohe esimesed kes näägutama hakkavad.
    Nõuan meestele võrdseid õiguseid!
  • "sigakoer"
    "TaivoS"
    Naiste valikuvabadusel on väga kallis hind on üks jubedamaid asju, mida ma siin foorumis kunagi lugenud olen.

    Loodetavasti paneb vähemalt mõtlema. Nagu mainitud, valikuvabadust ülal pidavad lääne ühiskonnad panevad samaaegselt toime kollektiivset enesetappu. Valged kristlased on maailmas niigi juba väike vähemus, samal ajal mõnes Lääne-Euroopa riigis on moslemite protsent laste seas juba praegu 40% kanti. Ühel või teisel moel see pole lihtsalt jätkusuutlik. Sorry.


    Sa oled huvitav tüüp. Ühelt poolt tahad sa sisse viia islamistlikku kultuuri ja teisalt põed, et moslemeid on liiga palju. Need on ju kõik sinu mõttekaaslased!
  • "mx77"
    Sa oled huvitav tüüp. Ühelt poolt tahad sa sisse viia islamistlikku kultuuri ja teisalt põed, et moslemeid on liiga palju. Need on ju kõik sinu mõttekaaslased!


    Kust karu p...est te võtate et ma TAHAN islamistlikku kultuuri? Burkakultuur, nagu üldse kõik elu pooldavad kultuurid, on elujõulisem kui lääne steriilne kultuur. See on fakti nentimine. Varem või hiljem on kõik sunnitud seda tunnistama. Ma ei taha burkaühiskonda, vaid hoiatan, et kui midagi ei muutu, siis tuleb see niikuinii.
  • mx77, mykoloog, deportivo, TaivoS, ... : “P*sse need faktid, peaasi et ideoloogia õige on!”
  • "sigakoer"
    "mx77"
    Sa oled huvitav tüüp. Ühelt poolt tahad sa sisse viia islamistlikku kultuuri ja teisalt põed, et moslemeid on liiga palju. Need on ju kõik sinu mõttekaaslased!


    Kust karu p...est te võtate et ma TAHAN islamistlikku kultuuri? Burkakultuur, nagu üldse kõik elu pooldavad kultuurid, on elujõulisem kui lääne steriilne kultuur. See on fakti nentimine. Varem või hiljem on kõik sunnitud seda tunnistama. Ma ei taha burkaühiskonda, vaid hoiatan, et kui midagi ei muutu, siis tuleb see niikuinii.

    Ma olen ka seda sama üritanud rääkida, aga see lihtsalt ei jõua kohale või lihtsalt pigistatakse silmad/kõrvad kinni.
    Sõnumitoojaid naeruvääristatakse, kutsutakse islamofoobideks, ekrenautideks ja ei tea veel kelleks.
    Lääneliku ühiskonna lammutamine käib (kellegi huvides) täie hooga ja kohati tekib lootusetuse tunne..
    Ei ime siis, et loosunglike sõnumitega püüavad populistid valimistel hääli.
  • "ironman"
    "sigakoer"
    "mx77"
    Sa oled huvitav tüüp. Ühelt poolt tahad sa sisse viia islamistlikku kultuuri ja teisalt põed, et moslemeid on liiga palju. Need on ju kõik sinu mõttekaaslased!


    Kust karu p...est te võtate et ma TAHAN islamistlikku kultuuri? Burkakultuur, nagu üldse kõik elu pooldavad kultuurid, on elujõulisem kui lääne steriilne kultuur. See on fakti nentimine. Varem või hiljem on kõik sunnitud seda tunnistama. Ma ei taha burkaühiskonda, vaid hoiatan, et kui midagi ei muutu, siis tuleb see niikuinii.

    Ma olen ka seda sama üritanud rääkida, aga see lihtsalt ei jõua kohale või lihtsalt pigistatakse silmad/kõrvad kinni.
    Sõnumitoojaid naeruvääristatakse, kutsutakse islamofoobideks, ekrenautideks ja ei tea veel kelleks.
    Lääneliku ühiskonna lammutamine käib (kellegi huvides) täie hooga ja kohati tekib lootusetuse tunne..
    Ei ime siis, et loosunglike sõnumitega püüavad populistid valimistel hääli.

    Ja kuidas abortide keelamine aitab seda vältida?
  • kle, koostage nimekiri neist foorumi kasutajaist, kes nõuavad abortide keelamist Eestis . Lisage ka tsitaadid postitustest . Praegu vehite aina selle malakaga ringi ,kuid pole üldse aru saada ,keda te sellega lüüa tahate
  • "stagna"
    kle, koostage nimekiri neist foorumi kasutajaist, kes nõuavad abortide keelamist Eestis . Lisage ka tsitaadid postitustest . Praegu vehite aina selle malakaga ringi ,kuid pole üldse aru saada ,keda te sellega lüüa tahate

    Siin foorumis oleks avalikku hääletust vaja või siis miskisugust profiili.
  • Näed siis, osa LHV foorumi meeskollektiivist leiab, et nende elustiili päästmiseks peab suur osa ühiskonnast ennast ohverdama. Muidugi mitte see osa kuhu nad ise kuuluvad, aga noh saate aru eks kõigil ole ju raske ja ..

    Kallid mehed! Aga mide te ise olete valmis ohverdama, kui olete nii varmad otsustama mida naised peavad teie ja Lääne tsivilisatsiooni päästmiseks tegema? Sellel teemal ei paista teist mitte keegi sõnagi kõssavat. Keegi juba mainis, et Vooglaiul on 7 last. Aga teil? Ja jätame välja igasugused hüpoteetilised stsenaariumid, kuidas meie vaprad kaasfoorumlased surevad kodumaa eest sõjatandril, räägime ikka sellest mida teete või olete valmis tegema kohe nüüd! Muidu on lihtsalt hale teie hädaldamist lugeda.
  • "nexus"
    Näed siis, osa LHV foorumi meeskollektiivist leiab, et nende elustiili päästmiseks peab suur osa ühiskonnast ennast ohverdama. Muidugi mitte see osa kuhu nad ise kuuluvad, aga noh saate aru eks kõigil ole ju raske ja ..

    Kallid mehed! Aga mide te ise olete valmis ohverdama, kui olete nii varmad otsustama mida naised peavad teie ja Lääne tsivilisatsiooni päästmiseks tegema? Sellel teemal ei paista teist mitte keegi sõnagi kõssavat. Keegi juba mainis, et Vooglaiul on 7 last. Aga teil? Ja jätame välja igasugused hüpoteetilised stsenaariumid, kuidas meie vaprad kaasfoorumlased surevad kodumaa eest sõjatandril, räägime ikka sellest mida teete või olete valmis tegema kohe nüüd! Muidu on lihtsalt hale teie hädaldamist lugeda.


    Aga sinul ? palju lapsi sinul on ? vaevalt,et selle küsimusega sa kuhugi välja jõuad,keegi pole nii loll,et hakkaks foorumis oma elulugu jutustama . Ja muide, mehed,kes on olnud seksuaalselt aktiivsed, ei tea kunagi päris täpselt palju neil lapsi on , naised teavad väga täpselt.

    Aga mida inimesed on valmis tegema, et eestlastel rohkem lapsi sünniks ?

    Mina näiteks olen valmis hääletama selle poolt, et sünnitoetus oleks palju suurem kui 320 eurot ja emapalga miinimum suurem kui alampalk . Ja kui selleks oleks vaja tõsta sotsiaalmaksu ütleme 0,5 protsendipunkti võrra,siis olgu nii, tõstku .
  • "raulir"
    "ironman"
    "sigakoer"
    "mx77"
    Sa oled huvitav tüüp. Ühelt poolt tahad sa sisse viia islamistlikku kultuuri ja teisalt põed, et moslemeid on liiga palju. Need on ju kõik sinu mõttekaaslased!


    Kust karu p...est te võtate et ma TAHAN islamistlikku kultuuri? Burkakultuur, nagu üldse kõik elu pooldavad kultuurid, on elujõulisem kui lääne steriilne kultuur. See on fakti nentimine. Varem või hiljem on kõik sunnitud seda tunnistama. Ma ei taha burkaühiskonda, vaid hoiatan, et kui midagi ei muutu, siis tuleb see niikuinii.

    Ma olen ka seda sama üritanud rääkida, aga see lihtsalt ei jõua kohale või lihtsalt pigistatakse silmad/kõrvad kinni.
    Sõnumitoojaid naeruvääristatakse, kutsutakse islamofoobideks, ekrenautideks ja ei tea veel kelleks.
    Lääneliku ühiskonna lammutamine käib (kellegi huvides) täie hooga ja kohati tekib lootusetuse tunne..
    Ei ime siis, et loosunglike sõnumitega püüavad populistid valimistel hääli.

    Ja kuidas abortide keelamine aitab seda vältida?

    Ma ei ole abordite keelustamisest sõnagi kirjutanud.
    Ma nendin lihtsalt tõika, et teine kultuuriruum võtab lääneliku kultuuriruumi üle. Ja sel lastakse vabalt sündida ning vabameelsust ja valikuvõimalusi (karjääri ja ühiskondlikku aktivismi, selmet lapsi saada) õhutatakse igal sammul, söögi alla ja söögi peale. Ilmselt siis väärimegi sellist saatust. Pikas perspektiivis oleme muidugi kõik surnud ja peaks pohlad olema. Või kas on?
  • "stagna"

    Aga mida inimesed on valmis tegema, et eestlastel rohkem lapsi sünniks ?

    Mina näiteks olen valmis hääletama selle poolt, et sünnitoetus oleks palju suurem kui 320 eurot ja emapalga miinimum suurem kui alampalk . Ja kui selleks oleks vaja tõsta sotsiaalmaksu ütleme 0,5 protsendipunkti võrra,siis olgu nii, tõstku .


    Mulle meeldib ka see mõte, et proovime parem prääniku kui piitsaga inimesi motiveerida. Kuid veidi paneb kõhklema meetme edukuses juba praegune Eesti emapalga meede, mis on ilmselt maailmas üks kõige heldemaid niigi. Kui see ei ole piisav, siis mis on? Lihtsalt maksame riiklikult nii kõvasti peale, et tööl käimise asemel on sünnitamine puhas profit?
    Kardan, et seal võib olla mingeid soovimatuid tagajärgi lõpuks. Tööjõust jääb igatahes kõvasti puudu pärast sellise asja edukat sisse viimist. Praegu ju naised on teinud väga suure muutuse läbi tööjõuturul. Kui sada aastat tagasi tegid nad iga päev tööd kohtades, mis SKP arvestusse ei läinud (nö kinder, kirche, küche mudel), siis nüüd osalevad ettevõtlusmudelis ja ostavad teenused sisse. Suur ja massiline lahkumine tööjõuturult tähendab ka päris äkilist muutust meie muus elukorralduses. Maitse asi, mis kellelegi meeldib.

    Kuid, kuna see on ju internetifoorum, siis peab väikese torke ka tegema. Siin öeldakse ikka, et valikud, kus oma nahka pole mängus on pseudoteema. Lihtne on soovitada sots.maksu tõusu kui ise sots.maksu ei maksa. Kas oleksime valmis tõstma näiteks emapalka või sünnitustoetust tuhandete eurode võrra pensionite arvelt? Näiteks erakorraline pensionite vähendamine 100 eurot (number suvaline)?
    Mul on ka hea soovitada muidu igasugu meetmeid, mida keegi teine kinni maksab...
  • "ironman"
    "raulir"
    "ironman"
    "sigakoer"
    "mx77"
    Sa oled huvitav tüüp. Ühelt poolt tahad sa sisse viia islamistlikku kultuuri ja teisalt põed, et moslemeid on liiga palju. Need on ju kõik sinu mõttekaaslased!


    Kust karu p...est te võtate et ma TAHAN islamistlikku kultuuri? Burkakultuur, nagu üldse kõik elu pooldavad kultuurid, on elujõulisem kui lääne steriilne kultuur. See on fakti nentimine. Varem või hiljem on kõik sunnitud seda tunnistama. Ma ei taha burkaühiskonda, vaid hoiatan, et kui midagi ei muutu, siis tuleb see niikuinii.

    Ma olen ka seda sama üritanud rääkida, aga see lihtsalt ei jõua kohale või lihtsalt pigistatakse silmad/kõrvad kinni.
    Sõnumitoojaid naeruvääristatakse, kutsutakse islamofoobideks, ekrenautideks ja ei tea veel kelleks.
    Lääneliku ühiskonna lammutamine käib (kellegi huvides) täie hooga ja kohati tekib lootusetuse tunne..
    Ei ime siis, et loosunglike sõnumitega püüavad populistid valimistel hääli.

    Ja kuidas abortide keelamine aitab seda vältida?

    Ma ei ole abordite keelustamisest sõnagi kirjutanud.
    Ma nendin lihtsalt tõika, et teine kultuuriruum võtab lääneliku kultuuriruumi üle. Ja sel lastakse vabalt sündida ning vabameelsust ja valikuvõimalusi (karjääri ja ühiskondlikku aktivismi, selmet lapsi saada) õhutatakse igal sammul, söögi alla ja söögi peale. Ilmselt siis väärimegi sellist saatust. Pikas perspektiivis oleme muidugi kõik surnud ja peaks pohlad olema. Või kas on?

    Mida sa nüüd keerutad?

    Ütle otse: Kas ainult naise vabal valikul abordid peaks olema keelatud või mitte?
  • bulvar, pensionäre on Eestis ca 320 000 . keskmine pension ca 520 eurot kuus Kui sa tahad sealt 100 eurot maha koorida oleks see ca 32 miljonit eurot kuus . Tundub päris drastiline muutus , vähendamine peaaegu 20 %

    Elussünde on Eestis 14 100 aastas ehk siis 1175 kuus .Praegu on sünnitoetus 320 eurot . Kui tõsta see 3000 euroni ( jätame emapalga praegu mängust välja,mida ka oleks vaja tõsta ), siis vajatakse juurde 3,15 miljonit eurot kuus . Pole mingi astronoomiline number ja selle saamiseks ei pea niigi puruvaestelt penskaritelt 100 eurot maha nülgima .

    valikud on väga lihtsad .

    a )Eestlased kas sünnitavad oma lapsi ja selleks tuleb neid motiveerida, et laps poleks emale / perele finantsiline katastroof
    b )või siis tuuakse sisse suurte hordidena ukrainlasi ja neegreid ,kes siit kunagi oma kodumaale tagasi ei lähe, sigitavad omad järglased ja eestlased jäävad oma põlisel kodumaal peagi vähemusse ning lõpuks kaovad hoopis ajaloo areenilt nagu kadusid liivlased

    ma eelistan esimest varianti
  • Kui stagna arvutused tõele vastavad, siis saaks sünnitoetuse tõsta 30 000ni ja pensione vähendada 100 eurot kuus.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon