Tambiks veidi EKRE-t - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Tambiks veidi EKRE-t

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Fredegunde, tegemist on kunstniku ja luuletajaga, keda asuti pärast väikest häppeningi aktiivselt tühistama. Põhimõtteliselt on tegemist keskealiste meeste poolt aset leidva kiusamise, ahistamise, diskrimineerimise ja tühistamise ohvriga. Raadiost kuulsin. Ausõna.
  • "arvikangas"
    "mx77"
    "arvikangas"
    Ojasoo, kes jäi lindile, kes peksis rasedat naist maas


    Ah nüüd juba lausa peksis?
    Sa oled ikka tüüpiline ekre joobar, kes ajab lihtsalt suvalist ila suust välja


    No aga paranda siis mind. Pane mind paika. Anna mingi artikkel, kus on kirjas et ei... Ojasoo ei peksnud.


    «Menetlusega tuvastati, et Ojasoo tõukas kannatanut käega ja lõi teda kahel korral jalaga. Kannatanu ei kukkunud ning kõndis kiirel sammul sündmuskohalt minema, mõne aja pärast lahkus sündmuskohalt ka kahtlustatav,» ütles Põhja ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Kaarel Kallas Postimehele.

    Naine ei kukkunud ja ei olnud maas.
    See jalaga löömine on kah väga kahtlane. Pigem udjas niisama, et teist eemale tõrjuda. Vaeval et ta seal mingeid Chuck Norrise stiilis roundhouse kicke harrastas. See kaks korda jalaga udjamine ei klassifitseeru küll peksmiseks
  • Naise jalaga udjamine klassifitseerub väga kenasti teoks, mida minimaalseltki tsiviliseeritud meesolevus lihtsalt ei tee.
  • "Karum6mm"
    Naise jalaga udjamine klassifitseerub väga kenasti teoks, mida minimaalseltki tsiviliseeritud meesolevus lihtsalt ei tee.


    Seda kindlasti, kuid see ei ole ka peksmine.
    Ma olem ka kunagi naisterahva pikali lükanud, kui ma talle suhte lõppemisest teatasin ja ta must kinni krabas, et ma ära ei läheks. Ei olnud ilus tegu, kuid antud situatsioonis vältimatu.
    Ma usun, et ma saan Ojasoost tema situatsioonis piisavalt hästi aru.
  • Mis puutub siia üldse sinu isiklik kogemus, ma ei tea. See on odav, kus tood sisse mingit asjasse mitte puutuvat võrdlusi ja pateetikat.

    Enamus meediaväljaandeid nimetas seda peksmiseks. Ja ka ohver ise. Kiire googeldamine andis isegi inimõiguste keskuse kus nimetatakse seda peksmiseks. Prokuratuur, jah, ütles et see oli mitu korda löömine. Mina arvan et õigus jääb mulle.

    Minu point oli algusest peale, et samu asju koheldakse erinevalt. Näitena kaks meest, Kuusik ja Ojasoo said erinevat kohtlemist algusest peale. Ja siin foorumis on seda hea näidata ka. Kaitse aga rohkem veel Ojasood, kirjuta et silmad on tal tegelt nii ausad, ja noh, naine had it coming tegelikult. Mul ei saa õigus olla ju, sest ma toetan ekret.
  • Kirjutasin sulle kuidas asjad on, nii Ojasoo kui Kuuskuga, milline on mõlema mehe keiss, mis neil vahet on, mis seisus asjad on, kuidas sellele on reageeritud. Sellele vastuseks sa vaid kordad nagu papagoi oma nägemust, lisamata midagi uut. Ajaraisk on proovida midagi diskuteerida inimesega, kes ei ole võimeline isegi oma oponenti ära kuulama, rääkimata oma seisukoha põhjendamisest.
  • Siin ei jää muud üle, kui mx vs. arvi. Kõigepealt arvi kaks korda jalaga, siis mx lihtsalt murrab käeluu. Võib ka vastupidi. Kumb kõvemini karjub, see on kaotaja.
  • "arvikangas"

    Enamus meediaväljaandeid nimetas seda peksmiseks. Ja ka ohver ise. Kiire googeldamine andis isegi inimõiguste keskuse kus nimetatakse seda peksmiseks. Prokuratuur, jah, ütles et see oli mitu korda löömine. Mina arvan et õigus jääb mulle.


    Ah nüüd otsustad meediaväljaannete järgi? Ära siis kiunu, kui meediaväljanded ütlevad, et Mart Helme on moron.

    Aga selle sinu arvamuse kohta - kalkun ka arvas, et on laululind, lõppu teavad kõik
  • Minu nägemus on faktid. Ja faktid on need:

    Kuusik mõisteti hukka
    Ojasoo mitte
    Kuusik mõisteti hukka esimesel päeval
    Ojasoo mitte, mitte kunagi.
    Kuusik ei ole kohtus süüdi mõistetud
    Ojasoo on

    Sina tood siia mingit emotsionaalset mula, mingi jutt ministri tähtsusest, vabandamisest. Mis need siia üldse puutuvad? See on mingi lapse lalin kes on nurka aetud ja ei taha mitte kuidagi tunnistada reaalsust.

    Sinu mõte on siis see, et kuna Kuusik oli minister, siis oli õige ta kohe hukka mõista? Sellepärast sai Kuusik kohe esimesel päeval ja Ojasoo mitte kunagi?
    Või see, et kuna Ojasoo palus vabandust, siis oli õige ta mitte hukka mõista? Kaljulaid nägi tulevikku, et Ojasoo vabandab, aga Kuusik mitte?
  • Ah tead vahet pole, see kõik on nii tuttav

    Teil on õigus mükoloog ja mx. Te seisate minust moraalselt kõrgemal aga mina olen narts, ekre joobar. Teie tunedon tähtsamad, ma tunnistan teie üleolekut, teie majakas on ilmeksimatu. Rooman alandlikult teie jalge ees. Stalin ol... oih st. Kaljulaid on meie eeskuju ja moraalne kompass.

    Luban et täna õhtul nuhtlen enda ihu piitsaga, annetan peagi süllelangeva 2 samba sotsidele. Ostan poest vankritäie musti kaabusi ja põletan need keskööl toas viisnurga keskel, kuhu on joonistatud ka sirp ja vasar. Võtke vastu minu siiras patukahetsus
  • "arvikangas"
    Minu nägemus on faktid. Ja faktid on need:

    Kuusik mõisteti hukka
    Ojasoo mitte
    Kuusik mõisteti hukka esimesel päeval
    Ojasoo mitte, mitte kunagi.
    Kuusik ei ole kohtus süüdi mõistetud
    Ojasoo on



    Miks sa vassid? Ojasoo mõisteti hukka ka esimesel päeval, kuidas sa muidu saaks kasutada meedia väidet Ojasoo peksmise kohta?
    Ainuke vahe Ojasoo ja Kuusiku vahel on see, et Ojasoo ei pürginud ministriks. Kui Kuusikul oleks mõistus peas olnud, siis ta ise oleks ennast sel hetkel taandanud. Aga vaadates tema järgnevat tegevust, siis soov suure palga peale saada oli nii suur, et hägustas kaine mõistuse. Aga eks ta oleks ka ministrina kõrbenud.
  • Ma rääkisin algusest peale Kuusiku ja Ojasoo näitel presidendi käitumisest, mitte millegist muust. Kui sa minu esimest postitust selles teemas loed siis ma arvan et see on arusaadav, ma tõin just presidendi näiteks, mitte kellegi teise. Ojasoo mõisteti ühiskondlikult hukka. Ma ei saa midagi öelda feministide kohta, sest nad olid Ojasoo EV100 lavastusele vastu. Samuti ei saa ma midagi öelda näiteks Sass Henno kohta, niipalju kui minu nartsu arvamus üldse loeb, sest ka tema ütles nii Kuusiku kui Ojasoo kohta sama. See selleks et Kuusik on veel kohtus...
  • "arvikangas"
    Minu nägemus on faktid. Ja faktid on need:

    Kuusik mõisteti hukka
    Ojasoo mitte
    Kuusik mõisteti hukka esimesel päeval
    Ojasoo mitte, mitte kunagi.
    Kuusik ei ole kohtus süüdi mõistetud
    Ojasoo on

    Sina tood siia mingit emotsionaalset mula, mingi jutt ministri tähtsusest, vabandamisest. Mis need siia üldse puutuvad? See on mingi lapse lalin kes on nurka aetud ja ei taha mitte kuidagi tunnistada reaalsust.

    Sinu mõte on siis see, et kuna Kuusik oli minister, siis oli õige ta kohe hukka mõista? Sellepärast sai Kuusik kohe esimesel päeval ja Ojasoo mitte kunagi?
    Või see, et kuna Ojasoo palus vabandust, siis oli õige ta mitte hukka mõista? Kaljulaid nägi tulevikku, et Ojasoo vabandab, aga Kuusik mitte?


    Ojasoo asi jõudis kohtusse, kriminaalmenetlus sai lahenduse lepitusmenetluse tõttu - milles suur osa ma eeldan on selles, et Ojasoo tunnistas end süüdi ja vabandas ohvri ees. Jõudis avalikkuse ette, mees jälle vabandas. Tuli kõiki fraktsioone koondav (k.a. sotsid) üleskutse, mille tulemusena Ojasoo jälle vabandas ja astus ametist. tagasi.

    Inimene eksis. Inimene tunnistas end süüdi. Inimene kaotas töö. Ja leppis tagajärgedega. Ja ei olnud kellelgi vaja tulevikku ette näha, sest Kaljulaiu ütlemise ajaks oli kõik ülemine juhtunud üle aasta tagasi ehk Ojasoo oli juba korduvalt vabandanud, enda käitumise hukka mõistnud ning ametist ilma jäänud.

    Kuusiku koha pealt ei oska midagi kommenteerida kuna mees ajas sõrad välja, eitas kõigest jõust ning nüüd ollakse kenasti kohtus, mis muuseas kannatanu säästmiseks on kinniseks kuulutatud. Väga

    Ehk siis kui sa esitasid enda seisukohalt 6 fakti, siis nendest 6st faktist on sul 3 tõest, 2 valet (Ojasoo mõisteti hukka, k.a. ta enda poolt), ning üks kasutu väide arvestades pooleli olevat menetlust.

    Kui sulle ei meeldi sotsid, siis palun väga aga vale koha peal nagu haugud
  • "arvikangas"
    Minu nägemus on faktid. Ja faktid on need:

    Kuusik mõisteti hukka
    Ojasoo mitte
    Kuusik mõisteti hukka esimesel päeval
    Ojasoo mitte, mitte kunagi.
    Kuusik ei ole kohtus süüdi mõistetud
    Ojasoo on

    Sina tood siia mingit emotsionaalset mula, mingi jutt ministri tähtsusest, vabandamisest. Mis need siia üldse puutuvad? See on mingi lapse lalin kes on nurka aetud ja ei taha mitte kuidagi tunnistada reaalsust.

    Sinu mõte on siis see, et kuna Kuusik oli minister, siis oli õige ta kohe hukka mõista? Sellepärast sai Kuusik kohe esimesel päeval ja Ojasoo mitte kunagi?
    Või see, et kuna Ojasoo palus vabandust, siis oli õige ta mitte hukka mõista? Kaljulaid nägi tulevikku, et Ojasoo vabandab, aga Kuusik mitte?


    Olulised faktid on järgmised, Arvi:

    - Ojasoo kahetses tehtut ja vabandas, Kuusik mitte.
    - Ojasoo nõustus lepitusmenetlusega, Kuusik mitte.
    - Ojasool ei jäänud pärast õigust ülegi, nõudmaks kompensatsiooni ja ülbitsemaks suuorgani teemal, Kuusikul jäi.
    - Ojasoo ei pürginud ministriks kelle ülesanne on tagada võrdne kohtlemine riigis, Kuusik pürgis.

    Lisaks on sinu poolt toodud faktid valed, Ojasood pole kohtus süüdi mõistetud, lepitusmenetlus ei ole süüdimõistmine. Lepitus on sisuliselt pöördumine tagasi kohtueelsesse aega ja olukorrale lahenduse leidmine väljaspool kohut. Vale on ka see, et Ojasood ei ole kunagi hukka mõistetud, peale asjaolude ilmsikstulekut löödi Ojasoo avalikult risti, andksandmine saabus peale leppimist ja kahetsemist, mida nagu öeldud, Kuusiku puhul pole kunagi juhtunud.

    Proovi mõttega lugeda oponendi teksti, mitte ära raiu jäigalt oma.
  • Kas ma mäletan valesti, et Kuusiku väidetav ohver eitab kuriteo toimumist? Kui ma ei mäleta valesti, kelle ees Kuusik siis vabandama peaks?
  • @Marvin, korra oli kunagi meedias jutt, et a la naine ei taha rääkida loost. Mida ta kohtus ütleb on oluline aga seda me ei tea.
  • "opex"
    @Marvin, korra oli kunagi meedias jutt, et a la naine ei taha rääkida loost. Mida ta kohtus ütleb on oluline aga seda me ei tea.

    Nojah, nõus. Aga kuna me seda ei tea, siis ei ole ka kohane edasi eeldada. Aga praeguste teadmiste põhjal ei saa Ojasoo ja Kuusiku juhtumeid võrrelda. Ühel juhul on tegemist tõestatud vägivallaga, teisel juhul väidetavaga ning vähemasti senini mittetõestatuga. Kuidas neid ühte patta panna saab, sellest mina aru ei saa.
  • "Marvin"
    Kas ma mäletan valesti, et Kuusiku väidetav ohver eitab kuriteo toimumist? Kui ma ei mäleta valesti, kelle ees Kuusik siis vabandama peaks?


    "opex"
    @Marvin, korra oli kunagi meedias jutt, et a la naine ei taha rääkida loost. Mida ta kohtus ütleb on oluline aga seda me ei tea.


    See oli see, kui mõlemad Helmed, Ratas ja Kuusik e neli poliitilist raskejõudu naisele konverentskõne tegid ja küsisid, et no oli siis midagi või mitte
  • Sa tood siia sisse selle vabandamise meelega, sest vabandamine saab tulla alles peale süüdimõistmist, või noh, kokkuleppemenetlust, nagu see muudaks asja mõtet, mida Kuusikul veel ei ole. Ma ei saa sulle nendes vastu vaielda mitte mingit moodi, sest seda ei ole Kuusiku puhul lihtsalt veel juhtunud. Me saame nendes punktides alles siis vaielda kui Kuusik ka süüdi jääb ja siis vabandab või ei vabanda.

    Sinu veelviimane punkt on lihtsalt "ta on ülbe jobu vend" veidi pikemalt kirjutatult.
    Sinu viimane punkt on arusaamatu. Mida tähendab võrdle kohtlemine siin? Mida sa üldse sellega öelda tahad ei ole sa kordagi lahti kirjutanud. Kas sa tahad tekitada tunde et Ojasoo tohib veidi, aga Kuusik ei tohi?

    Kordagi ei vastanud sa minu punktidele, kasvõi nii nagu DEportivo vastas.
  • "jpedro"
    See oli see, kui mõlemad Helmed, Ratas ja Kuusik e neli poliitilist raskejõudu naisele konverentskõne tegid ja küsisid, et no oli siis midagi või mitte

    No just - mul oli mingi samasugune mälestus. Ja naine ütles, et ei pole olnud mitte. Ja mitte-olnu eest vabandust paluda oleks ju ka veider, või mis?
    Kui keegi TEAB, mis Kuusiku peres nelja seina vahel juhtus, siis on tema kohus sellest kohtus rääkida. Aga praegu TEAME me ainult seda, et Ojasoo peksis oma armukest avalikus kohas. Olgu kriminaalkaristusega nagu on - paljude silmis jääb ta sitapeaks. Minu silmis ka.
  • Vaidlus natuke ületas mu taluvuse piiri ja sellise vaidluse tulemuseks võib saada: No põrutage nüüd või midagi halvemat, kui inimsed keelt põske ei pista, autoritaarne ühsikond.

    Ajal mil me elame oma kõlakarpides ei tasuks üheühest õigust väga taga ajada.
    Netflixis oli isegi õpetlik film "The social dilemma".

    Ma loodan, et tee jätate vastaspoolele õiguse oma arvamusega edasi elada. Kui ühe õigus peale jääb, saame totalitaarse riigi.
    Loodan tõesti, et inimesed siin vaieldes end liiga higiseks ei ajanud ja suudavad oma kõlakodade kõrval ka kodanikuks jääda, talume seda kui homod jalutavad, talume tõrvikurongkäike, üritame vähem provotseerida.

    Seda enam, et teemad nagu "inimese mõju loodusele" jms ei ole kindlasti niisama itsitamise jm teemad, süsteemid ei toimi tavaliselt lineaarselt, vaid faasinihete vahel,
    so tasakaal on hetkel ja järgmine tasakaalupunkt võib olla näiteks +8 järel, kuhu saab paarisajaks aastaks istuma jääda. Aga isegi siin istub Grete ees ja kuna ta teeb kõik naljaks.
  • "mx77"
    "Karum6mm"
    Naise jalaga udjamine klassifitseerub väga kenasti teoks, mida minimaalseltki tsiviliseeritud meesolevus lihtsalt ei tee.


    Seda kindlasti, kuid see ei ole ka peksmine.
    Ma olem ka kunagi naisterahva pikali lükanud, kui ma talle suhte lõppemisest teatasin ja ta must kinni krabas, et ma ära ei läheks. Ei olnud ilus tegu, kuid antud situatsioonis vältimatu.
    Ma usun, et ma saan Ojasoost tema situatsioonis piisavalt hästi aru.


    Jalahoobid kõhtu ja reitele tegid päriselt haiget ja sundisid mind füüsiliste vigastuste tagajärgedega tegelema.
  • Vabandust kui ma kellegi päeva ära rikkusin. Las jääda mulle minu tõde ja teile teie tõde.
  • "Marvin"
    "jpedro"
    See oli see, kui mõlemad Helmed, Ratas ja Kuusik e neli poliitilist raskejõudu naisele konverentskõne tegid ja küsisid, et no oli siis midagi või mitte

    No just - mul oli mingi samasugune mälestus. Ja naine ütles, et ei pole olnud mitte. Ja mitte-olnu eest vabandust paluda oleks ju ka veider, või mis?
    [...]


    Isside kambakas, mida soovitab tõe teada saamiseks iga terapeut ja kriminaaluurija
  • "Marvin"
    "jpedro"
    See oli see, kui mõlemad Helmed, Ratas ja Kuusik e neli poliitilist raskejõudu naisele konverentskõne tegid ja küsisid, et no oli siis midagi või mitte

    No just - mul oli mingi samasugune mälestus. Ja naine ütles, et ei pole olnud mitte. Ja mitte-olnu eest vabandust paluda oleks ju ka veider, või mis?
    Kui keegi TEAB, mis Kuusiku peres nelja seina vahel juhtus, siis on tema kohus sellest kohtus rääkida. Aga praegu TEAME me ainult seda, et Ojasoo peksis oma armukest avalikus kohas. Olgu kriminaalkaristusega nagu on - paljude silmis jääb ta sitapeaks. Minu silmis ka.


    Eks kohtus selgub aga ilma kedagi süüdi tahtmata mõista, päris niisama ilma ühegi tõendita prokurörid inimesi lähisuhtevägivallas ametlikult kohtus süüdistama ei hakka.
  • "stagna"
    "mykoloog"


    võiksid alustada sellest, et lõpetad oma hommikust õhtuni lolli iba ajamise siin ja selle asemel teed seda kuskil kinnises klubis, oma mõttekaaslastega, või päeviku vormis, kui sul mõttekaaslasi pole, mis tundub tõenäoline.


    Kehtib täiel määral sinu enda kohta .
    Ma pole selle pöidlad üles-alla titemängu pooldaja ja kasutan ise seda väga harva, kuid numbrid on olemas :
    stagna -35 282 positiivset hinnangut
    mykoloog -10 663 positiivset hinnagut

    Sinu arulagedad ,loogikavabad ja valelikud propagandistipostitused leiavad 3 korda vähem positiivset vastukaja kui minu omad. Mis näitab,et peale selle,et sa oled ajupestud tüütu tolvan, ei oska sa isegi algkooliklasside matemaatikat . Mine kooli tagasi !


    See võrdlus nüüd päris ei päde. Oleks vaja teada ka negatiivsete hinnangute arvu. Siis saaks nt suhte arvutada.

    Üldiselt - mida rohkem postitad, seda rohkem positiivseid hinnanguid on, mõned mõttekaaslased ikka leiduvad ja nii see arv kasvab.
  • "Marvin"
    Kas ma mäletan valesti, et Kuusiku väidetav ohver eitab kuriteo toimumist? Kui ma ei mäleta valesti, kelle ees Kuusik siis vabandama peaks?


    Muidugi eitab, muidu on õhtuks teine silm ka sinine.
  • "arvikangas"[/b]
    Ojasoo, kes jäi lindile, kes peksis rasedat naist maas[/quote]

    Mitte et see nüüd väga oluliselt asja muudaks, aga sellest rasedusest pole varem midagi kuulda olnud. Püüe asja efektsemalt esitada?

  • "mx77"

    Naine ei kukkunud ja ei olnud maas.
    See jalaga löömine on kah väga kahtlane. Pigem udjas niisama, et teist eemale tõrjuda. Vaeval et ta seal mingeid Chuck Norrise stiilis roundhouse kicke harrastas. See kaks korda jalaga udjamine ei klassifitseeru küll peksmiseks


    Vau..
    Ilmselt oligi sedasi, et naine va rajakas kooserdas jalus. Kes teab, mis sellele hull-loomale pähe hakkas, aga asus lausa härrale kallale kippuma. Niimoodi, et oli teda vaja lausa eemale tõrjuda. Sellisele kõlvatule rünnakule ei saa jätta reageerimata - kaks korda jalaga, nagu koerale on taolisele paras norm. Ega ta MMA stiilis nokauti ju ei löödud, milles probleem? Ise tuli provotseerima! Ega ta mingi ekre joobar pole, gentlemani kombel õrnalt toksas vaid.

    Tänase päeva ajuvabam mõtteavaldus leitud. Iga kord, kui mx77 kommentaare loen tuleb kätega peast hoida, aga see ületab ikka kõik eelneva mitmekordselt.
  • "Vanaema"
    "stagna"
    "mykoloog"


    võiksid alustada sellest, et lõpetad oma hommikust õhtuni lolli iba ajamise siin ja selle asemel teed seda kuskil kinnises klubis, oma mõttekaaslastega, või päeviku vormis, kui sul mõttekaaslasi pole, mis tundub tõenäoline.


    Kehtib täiel määral sinu enda kohta .
    Ma pole selle pöidlad üles-alla titemängu pooldaja ja kasutan ise seda väga harva, kuid numbrid on olemas :
    stagna -35 282 positiivset hinnangut
    mykoloog -10 663 positiivset hinnagut

    Sinu arulagedad ,loogikavabad ja valelikud propagandistipostitused leiavad 3 korda vähem positiivset vastukaja kui minu omad. Mis näitab,et peale selle,et sa oled ajupestud tüütu tolvan, ei oska sa isegi algkooliklasside matemaatikat . Mine kooli tagasi !


    See võrdlus nüüd päris ei päde. Oleks vaja teada ka negatiivsete hinnangute arvu. Siis saaks nt suhte arvutada.

    Üldiselt - mida rohkem postitad, seda rohkem positiivseid hinnanguid on, mõned mõttekaaslased ikka leiduvad ja nii see arv kasvab.

    Vanaema :
    Postitanud 6104 postitust
    Hinnatud 23163 positiivne

    stagna 6895 postitust
    Hinnatud 35322 positiivne

    Ikkagi ei venita välja, et progresiiv-agressiivne lilla brigaad oleks isegi siinses foorumis populaarsem kui jõhkra sõnakasutusega avameelne tagurlane / kodanlik natsionalist

    Te lihtsalt ei taipa kui juhmakas ja eluvõõras on see ideoloogia, mida te promote . Te ei saa isegi aru kui teie üle irvitatakse ja miks .

    Mina saan aru. Ma olen läbi käinud ajastust kui teietaolised marksistid- leninistid püüdsid rahva ajusid pesta ja nad kukkusid sama haledalt läbi.

    See ideoloogia lihtsalt ei lähe peale mitte kuskil ega mitte kunagi. Seda saaks kehtestada ainul jõhkra ja verise vägivalla abil nagu tegid bolshevikud .

    Kuid selle levitajad on liiga juhmid, et sellest aru saada .
  • loodetavasti säilitan oma järelolevate elupäevade jooksul niipalju selget mõistust, et mitte sotse ning ka ekret valida )

    mõni elunäinud inimese sõna ka siin arutluse all oleva naisepeksu teemal.
    naiste vastu vägivalda kasutada ei tohi. sellest saab iga täisaruline meesolevus aru. aga elu ei ole nii lihtne ja vägivalda ei tohi kasutada ka meeste vastu. ei vaimset (näiteks kõmmari juhtum), ega füüsilist (pohlaku juhtum). meenub ühe enda suhte lõppfaas, kus tuleb tunnistada, et pidin - küll muidugi mitte löömise kujul, aga enda ja lähedase kaitsmiseks kinnihoidmist ja eemale tõukamist praktiseerima. see ei ole mehe poolt vaadatuna lihtne keiss, eriti kui naine näiteks politsei kutsub ja mingit sinikat koos selle juurde kuuluva stooriga eksponeerib. siinkohal on psühholoogiat, poolte vastanduvaid huve, sotsiaalseid suhteid ja muud nii palju mängus, et mingi eluvõõras, snobistlik ja väikekodanlik teoretiseerimine stiilis 'ole mees ja tee nii nagu on õige' kahjuks ei aita.

    no ja mõnes paarisuhtes (gabariitidelt näiteks krister ja manona paris, kes on koos liikudes suhteliselt omapärane vaatepilt) võib olla jõuülekaal ka naise poolel .. saad vastuplõksimise eest proualt üle kurgi, mida siis teha? ))
  • "muurek"
    vägivalda ei tohi kasutada ka meeste vastu. ei vaimset (näiteks kõmmari juhtum)

    Vaimset? Seal oli ju laip taga?
  • teiste eludesse ei näe ja kõiki fakte ei tea, aga proua vist kopuleerus ühise pangalaenuga ja abikaasa poolt üleskõpitsetud nõmme ühises kodus, alaealiste laste kodus olles, koos uue noorema võlliga, kuigi mahajäetud ja soomes teeniv bassimees oli palunud seda seal mitte teha ... minuarvates suht selge vaimne vägivald. no ja nii see läks.
  • "DEportivo"
    Eks kohtus selgub aga ilma kedagi süüdi tahtmata mõista, päris niisama ilma ühegi tõendita prokurörid inimesi lähisuhtevägivallas ametlikult kohtus süüdistama ei hakka.

    Võib olla nii. Võib olla naa. Prokuratuuri asi on süüdistada. Amet on selline. Ma pole selle ametkonna toimimisviisi suur fänn, sest liialt palju on olnud näha inimeste meedias ristitagumist enne igasugust kohut. Mu mõni tuttavgi on meediast päti ja kaabakana läbi käinud ning hiljem on kohtus selgunud, et asja tegelikult ei olnudki.
    Inimeste sellistes asjades ristitagumine enne asjaolude vaagimist ei ole hea praktika. Kui selgub, et Kuusik ongi naisepeksja, siis on temagi sitapea. Paha lugu. Aga olukorras, kus ühel pool on poliitiline huvi pori loopida ja teisel pool meedia ärihuvi klikke genereerida ei võta ma küll kedagi süüdi tembeldada. Müra on liiga palju.
  • "stagna"
    Mina saan aru. Ma olen läbi käinud ajastust kui teietaolised marksistid- leninistid püüdsid rahva ajusid pesta ja nad kukkusid sama haledalt läbi.

    See ideoloogia lihtsalt ei lähe peale mitte kuskil ega mitte kunagi. Seda saaks kehtestada ainul jõhkra ja verise vägivalla abil nagu tegid bolshevikud .

    Kuid selle levitajad on liiga juhmid, et sellest aru saada .

    Parim nali! Onu Heino oma kõlakojas! Ei saagi aru, miks siinne staar-Heints nii pöördesse on läinud, et sellist segast on siin produtseerima hakanud...

    Aga mul on täpselt samad tunded, kui siinne Heinode-konservatiivide-rassistide seltskond sõna võtab - hoia peast kinni, kuidas saab nii tagurlikku ja kümnendite taha kivistunud arusaamadega ikka veel oma loogikavabu argumente põhjendada, kui faktid räägivad midagi muud. Aga noh, kui linke "ei ava nagu mees", sest kõik on juba ammu niigi selge, siis mis seal ikka. Nii nagu usklikega pole mõtet vaielda nii ka internetitrollidega.. las see lihtsalt jääda.

  • "muurek"
    teiste eludesse ei näe ja kõiki fakte ei tea, aga proua vist kopuleerus ühise pangalaenuga ja abikaasa poolt üleskõpitsetud nõmme ühises kodus, alaealiste laste kodus olles, koos uue noorema võlliga, kuigi mahajäetud ja soomes teeniv bassimees oli palunud seda seal mitte teha ... minuarvates suht selge vaimne vägivald. no ja nii see läks.

    Nojah, polnud seal mingit vägivalda, udjas paar korda autoga vaid :P

    (Põhimõtteliselt ma olen sinuga nõus)
  • "stagna"
    "Vanaema"
    See võrdlus nüüd päris ei päde. Oleks vaja teada ka negatiivsete hinnangute arvu. Siis saaks nt suhte arvutada.

    Üldiselt - mida rohkem postitad, seda rohkem positiivseid hinnanguid on, mõned mõttekaaslased ikka leiduvad ja nii see arv kasvab.

    Vanaema :
    Postitanud 6104 postitust
    Hinnatud 23163 positiivne

    stagna 6895 postitust
    Hinnatud 35322 positiivne

    Ikkagi ei venita välja, et progresiiv-agressiivne lilla brigaad oleks isegi siinses foorumis populaarsem kui jõhkra sõnakasutusega avameelne tagurlane / kodanlik natsionalist

    Te lihtsalt ei taipa kui juhmakas ja eluvõõras on see ideoloogia, mida te promote . Te ei saa isegi aru kui teie üle irvitatakse ja miks .

    Mina saan aru. Ma olen läbi käinud ajastust kui teietaolised marksistid- leninistid püüdsid rahva ajusid pesta ja nad kukkusid sama haledalt läbi.

    See ideoloogia lihtsalt ei lähe peale mitte kuskil ega mitte kunagi. Seda saaks kehtestada ainul jõhkra ja verise vägivalla abil nagu tegid bolshevikud .

    Kuid selle levitajad on liiga juhmid, et sellest aru saada .


    Kas Sa lugeda ei oska? Ma kirjutasin et oleks vaja teada ka vastuhäälte arvu.

    Ja mul polegi plaani Sinuga populaarsuses võistelda.

    Muu jutt on lihtsalt idiootne, see marksism-leninism jms plära. Võta rohud ära. Või ära neid rohtusid enam võta, need ei toimi, küsi arstilt uued. Või ära rohkem peale võta, püüa deliiriumist välja tulla.Ühesõnaga, ma konkreetset situatsiooni ei tea, aga otsi abi.
  • Vanaema, see jutt, mida sina , myko ja mõned teised siin ajavad, ongi marksism selle täies ilus, kus ideoloogia rullib üle tervest mõistusest, inimestele keelatakse järk-järgult kõik need vabadused ja õigused , mille demokraatlik ühiskond on aastasadade jooksul kätte võitnud, te olete (neo)marksistid, pole midagi parata kui teile see tõde ei meeldi . Ainult massimõrvad ja Gulag mittekuuletujatele on avalikust agendast (praegu) veel puudu, kuid küll need kah tulevad, ükski marksistlik ideoloogiavool pole ilma selleta hakkama saanud .

    Kuidagi on ju vaja karistada neid miljoneid, kes pole teiega nõus , kuidagi on vaja sundida alluma , sest vabatahtlikult nad teie poolt kuulutatud helgesse tulevikku ei marsi , nad töötavad praegu vastu ja hakkavad aina rohkem ja aktiivsemalt vastu töötama ,mida agressiivsemalt progressiivid neid sunnivad. Praegu te ütlete,et oh seekord me seda ( Gulagi ja massirepressioone ) ei tee, seekord me veename inimesi, et meie revolutsioonilised ühiskonna ümberkujundamise ja inimeste ümberkasvatamise projektid on neile vajalikud ja nad alluvad vabatahtlikult ajupesule , ümberprogrammeerimisele .

    Vale puha, ei allu . Teie programm, kogu see progressiivne möla on marksism. Ja sellest ,et hunt endale lambanaha ümber võttis, tema olemus ei muutu.
  • Kõigile uuematele tulijatele väike ajalookursus.
    Myko puhul on tegu kindlalt selle foorumi enim miinuseid saanud kommijaga. Kui ta 2006. aastal siia ilmus, siis oma jutu järgi oli ta noor Brüsseli ametnik ja ta käis siin lihtsalt ülbitsemas, kohalikke talupoegi sõimamas ja oma sotsialistlik-progressiivset agendat levitamas. Sel ajal sai ta siinse foorumi 100%-lise hukkamõistu ja teda kutsuti konkreetselt seenekaks.
    Nüüd võuklemise laineharjal on ta jälle siin tagasi, ainus erinevus on see, et nüüd on tal tekkinud noortest võukudest kisakoor. Ärge laske sellest kisakoorist ennast eksitada.
  • Lihtsalt jätan selle siia
    https://captiongenerator.com/2000942/Mart-Helme-tles-midagi-jubedat
  • Ja mind vaevas korraks isegi troll's remorse. Kui ma vaid oleks teadnud millise kurjuse jõuga mul tegemist oli. Küll on ikka hea, et suutsin kindlalt tõe eest seista.
  • Nii et ideoloogia=marksism, saan ma siin õpetajatelt teada

    Tundub kuidagi... teatud ajalooliselt aegunud ideoloogiast lähtuv

    "decibel"
    Ärge laske sellest kisakoorist ennast eksitada.


    Aitäh, isa!

  • Uued Uudised: Kuidas nüüd valitsus edasi läheb tänase või praeguse seisuga?
    Mart Helme: Noh, eks meil on keerulised läbirääkimised. Keskerakond on seadnud ennast praegu olukorda, kus peaministril see värav, kustkaudu välja tagurdada tema enda poolt tekitatud olukorrast, muutub iga päevaga üha kitsamaks. Ja ühel hetkel on see värav, ma kardan, nii kitsas, et sealt välja tagurdada enam ei ole võimalik. Mis võib tähendada seda, et selle koalitsiooni elupäevad ei ole enam väga pikad.


    Mulle tundub, et EKRE soovib lasta end koalitsioonist välja visata moel, mil neist jääks mulje kui oma väärtuste eest seisjatest.
    Miks see nii on? Mul on kahtlus, et kusagil tiksub protsess, mis nad peagi nagunii lahkuma sunniks ja seda üsna vääritul moel.

    See võib olla Freeh teema, sest Rahandusministeeriumi poolt peale pikka puiklemist avalikustatud hanke dokumendid ja leping reedavad Martin Helme uskumatu valetamise ja keerutamise. Kahjuks Reformierakond tegi taktikaliselt valesti ja tuli umbusaldusavaldusega Riigikokku juba enne nimetatud dokumentide avaldamist - täna oleks oluliselt rohkem materjali umbusalduse põhjendamiseks.

    Aga võib-olla on MES rahade omadele jagamine pälvinud kompetentsete organite tähelepanu vms.
  • Läbi ajaloo on ikka nii olnud, et ühed on luuserossid, need, kes oma kärbeste poolt täis sittutud lambipirnidega haisvas toas istuvad ja vinguvad kõige üle, mis neile harjumuspärases elukorralduses muutub. Ja siis on mõtlevad inimesed, kes saavad aru, et kõige mõistlikum on muutustega kaasa minna ja ennast kohandada nendega hakkamasaamiseks. Läbi ajaloo on alati jäänud võitjaks see teine grupp ja ei lähe ka seekord teistmoodi. Elus ebaõnnestunud luuserosse on meil kahjuks võrdlemisi palju, aga päeva lõpuks ei sõltu neist midagi, kõige õigem on nende kiunu lihtsalt ignoreerida.
  • "mykoloog"
    Bla bla bla kõik olete lollid blabla

    Ütles krahv ja lahkus väärikalt...

  • "mykoloog"
    Läbi ajaloo on alati jäänud võitjaks see teine grupp ja ei lähe ka seekord teistmoodi. Elus ebaõnnestunud luuserosse on meil kahjuks võrdlemisi palju, aga päeva lõpuks ei sõltu neist midagi, kõige õigem on nende kiunu lihtsalt ignoreerida.

    Seni on küll marksistid kaotajaks jäänud, 150 aastat on kuulutatud helget tulevikku, tapetud 100+ miljonit teisitimõtlejat, aga välja pole kuhugi jõutud, ainult üürgamine on valjemaks läinud.

  • "Henno Viires"


    Mulle tundub, et EKRE soovib lasta end koalitsioonist välja visata moel, mil neist jääks mulje kui oma väärtuste eest seisjatest.
    Miks see nii on? Mul on kahtlus, et kusagil tiksub protsess, mis nad peagi nagunii lahkuma sunniks ja seda üsna vääritul moel.

    Tundub küll, et enne kui asi päris jamaks läheb üritatakse endale märtri oreool külge saada.
  • Mul on hea meel et myko postitas selle viimase postituse. See näitab seda mida ma alguses tahtsingi näidata. Tegelikult on tähtis lihtsalt muutustega kaasa minna, kõrgemalt poolt otsuseid täita. Nevermind kas need on õiged või mitte. Ma arvan, et kui Brüssel homme annaks käsu, et tuleb hakata tänavatel homosi peksma, siis pooled sotsid tõmbaksid kohe selga pruunid särgid.

    Kord nägin twitteris isegi linki uurimusele, kus tõdeti et see tänapäeva virtue signalling on lihtsalt veel üks strateegia konkurentsis ettepoole saada. Pole linki kahjuks käepärast enam.
  • "Fake McCoy"
    "mykoloog"
    Läbi ajaloo on alati jäänud võitjaks see teine grupp ja ei lähe ka seekord teistmoodi. Elus ebaõnnestunud luuserosse on meil kahjuks võrdlemisi palju, aga päeva lõpuks ei sõltu neist midagi, kõige õigem on nende kiunu lihtsalt ignoreerida.

    Seni on küll marksistid kaotajaks jäänud, 150 aastat on kuulutatud helget tulevikku, tapetud 100+ miljonit teisitimõtlejat, aga välja pole kuhugi jõutud, ainult üürgamine on valjemaks läinud.



    Marksistid ongi nii natside kui praeguse rahvuspopulistide ideoloogilised esiisad, kes alustasid inimeste jagamist klassideks. Kellessegi ebasõbralikult suhtumine riigivõimu poolt on puhtalt marksistlike juurtega, edasiarendatud natside poolt.

    Marksism → natsionaalsotsalism → natsionaalpopulism = ühe ideoloogia erinevad kannikad.

    Samamoodi nagu 30ndatel tõid natsid võimule ebaõnnestunud ja pettunud inimesed, teevad samad inimesed seda nüüd natsionaalpopulistidega. Aga samamoodi nagu minevikus, vajuvad ka praegused natsonaalpopulistid ajaloo prügikasti. Loodetavasti ilma ühiskonda sellisel määral lõhestamata, mis viiks sõjani vm kataklüsmini, nagu minevikus juhtus. Mida ei saa midugi välistada, kuna inimeste mälu on lühike ja eelmiste põlvkondade vigadest ei õpita.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon