Erakond "Eesti 200" & Co. - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Erakond "Eesti 200" & Co.

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • "vaits"
    Fjot on see vend, kes nähes kuidas purjus tibla eesti tüdrukut ahistab, kiiresti pilgu ära pöörab ja teisele poole tänavat ruttab. Teda see ei otseselt ei puuduta, ei maksa asjasse sekkuda.


    mina arvan küll, et fjot läheb appi

    tiblale muidugi
  • "toonik"
    "fjot"
    Alustame sellest, et meedia/ajakirjandus ei algatanud midagi ega paljastanud midagi. SU nõukogu oli see, kes sai vihje, viis läbi esmase uurimise, peatas maksed ICC'le ja andis infot ajakirjandusele.

    Kõik, mis teha sai, tehti juba ära enne kui ajakirjandus alustas.

    Mida uut ja SU probleemi lahendavat on ajakirjandus pärast seda paljastanud? Lisaks põnevale seebiooperile kus pole ühegi väite kohta ühtegi tõendit.

    Kas sa palun esitaks nende väidete kinnituseks mingeid linke vms? Ma ise mäletan tütarlapse ausa näoga antud intervjuud, kuidas temagi sai esimest infot just ajakirjandusest.

    Ilmar Raag: ka mina olen süüdi, et ma ei küsinud õigel ajal küsimusi : /../MTÜ Slava Ukraini probleeme ei avastanud politsei ega paljastanud ajakirjandus. Hoolimata kõikidest puudustest oli ka MTÜ Slava Ukraini ja tema partnerite sees ausaid inimesi, kes ajasid selja sirgu ja peatasid rongi. Kui MTÜ Slava Ukraini nõukogu ei oleks 10. märtsil katkestanud makseid, mida mina pean kahjulikeks (isiklik seisukoht, mille suhtes selgub tõde juurdluste lõpus), siis oleks kaotatud raha olnud ilmselt veel suurem./../
    12. märts: MTÜ Slava Ukraini korraldab raha väärkasutuse kahtluse tõttu revisjoni. : /../"Me oleme saanud infot viimasel paaril nädalal, et Ukraina poolt on tekkinud kahtlused kahe omavahel seotud organisatsiooniga koostöös. Just nende rahakasutuse tõhususes. /.../ Pigem on need projektid, mida kohapeal tehakse, mitte see, mida Eestis tehakse," selgitas Slava Ukraini nõukogu liige Kristo Tohver ERR-ile/../ ... Kuni auditi tulemuste selgumiseni otsustati peatada ka väljamaksed nimetatud koostööpartnerile Ukrainas," teatas MTÜ nõuandev kogu. /../
    MTÜ Slava Ukraini nõukoja esindaja kinnitusel on organisatsiooni juhtimises võimaliku raha väärkasutuse teatavaks saamise järel juba esimesed muudatused tehtud.
    Kui ma ei eksi, siis 12.03 oli esimene uudis ajakirjanduses. Selleks ajaks olid juba rahamaksed ICC'le peatatud ja SU nõukogu asja paar nädalat uurinud.

    Milliseid linke, või mille kohta veel on vaja?
  • Ilma avalikuse surveta ei oleks ei Eesti ega ka Ukraina prokuratuur seda teemat uurima. Oleks vaikselt vaiba alla pühitud nagu Miltoni kaasus. Õnneks leidus üks ajakirjanik kes julges neid küsimusi ka otse Ukraina presidenilt küsida.
  • "Tervist Teile"
    Ilma avalikuse surveta ei oleks ei Eesti ega ka Ukraina prokuratuur seda teemat uurima. Oleks vaikselt vaiba alla pühitud nagu Miltoni kaasus. Õnneks leidus üks ajakirjanik kes julges neid küsimusi ka otse Ukraina presidenilt küsida.

    Ja tead sa seda kust? "Avalikkus" ak sensatsioonimeedia (vahel tuntud ka kui "uuriv ajakirjandus") ise ütles?

    Kes siis täpsemalt seda Miltoni kaasust vaiba alla pühkis? Kas mitte see "parem inimene" kes teise (nagu nüüd ise väidab, et vist petturi) kätte oma ID kaardi ja PIN koodid usaldas (mis muide iseenesest on juba keelatud)? Ning seejärel noore töötaja vastase kompra tulevikus manipuleerimiseks ja väljapressimiseks alles jättis? Kõlab nagu usaldusväärne inimene. Arvata oli, et vaiba alla pühkimise üks põhjusi oli ka see, et see Lehtme tegu oleks ka tema enda karjäärile halvasti mõjunud.
  • "sr71"
    Lugesin Ilmar Raagi sodi täna feissarist. Algas PR'ga ja lõppes PR'ga ja siirust null.

    Pidasin temast varem nagu lugu, aga nüüd ikka tundub, et mehel sisu ei ole.


    Kõik vastiku ekre jutupunktid osutuvad tõeks.
  • "fjot"
    Ja tead sa seda kust? "Avalikkus" ak sensatsioonimeedia (vahel tuntud ka kui "uuriv ajakirjandus") ise ütles?

    Sahinaid ja vihjeid tuli uksest aknast.
    Postitus nr: 408 tähelepanu. kuupäevale.
    https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=65681&page=21&highlight=komplekt

  • 12 märtsil teatati avalikkusele, et Lehtme jätkab MTÜ juhina ja et revisjoni ainult plaanitakse.

    Slava Ukraini üldkoosolek koguneb 20. märtsil ja siis on kavas kinnitada revisjoni tegija. Tohver loodab, et revisjoni tulemused on käes aprilli lõpuks.


    On keegi revisjoni tulemusi näinud? Toimus pldse mingusugune revisjon? Ilma ajakirjanduse sekkumiseta oleks kõik kalevi alla maetud ja see ongi ju see, mida fjot peab õigeks lahenduseks. Meie ja avalikkus arvame teisiti.
  • "Mike 2000"
    "fjot"
    Ja tead sa seda kust? "Avalikkus" ak sensatsioonimeedia (vahel tuntud ka kui "uuriv ajakirjandus") ise ütles?

    Sahinaid ja vihjeid tuli uksest aknast.
    Postitus nr: 408 tähelepanu. kuupäevale.
    https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=65681&page=21&highlight=komplekt



    Ma olen selle viidatud teemaga seotud ja võin kommenteerida, et tol ajal ei tundunud hea mõte seda suure kella külge panna. Pigem lähtusime põhimõttest, et "teisi abistajaid poriga loopima ei hakka" ja et "iga abi on hea". Lisaks jättis JML siira ja entusiastliku abistaja mitte varga mulje.
  • "nastik69"
    Lisaks jättis JML siira ja entusiastliku abistaja mitte varga mulje.

    Lihtsalt remargi korras -- Helen Sildnal on samuti väga siirad silmad ja usaldusväärne olemine.
    Kas ta oma aruanded on juba esitanud? Kuskohast neid näha saab?
  • "ziff"
    "nastik69"
    Lisaks jättis JML siira ja entusiastliku abistaja mitte varga mulje.

    Lihtsalt remargi korras -- Helen Sildnal on samuti väga siirad silmad ja usaldusväärne olemine.
    Kas ta oma aruanded on juba esitanud? Kuskohast neid näha saab?

    ERR artikkel kuupäevaga 03. aprill 2023.a.: "Helen Sildna esitas ministeeriumile nõutud raamatupidamise dokumendid". Helen Sildna esitas kultuuriministeeriumile ainult avaliku raha kasutamist puudutavad dokumendid. Ministeerium oli Sildna juhitud firma Shiftworksi raamatupidamise andmeid auditi jaoks korduvalt palunud, kuid ettevõte eiras varasemaid palveid.
    Aga nagu selgub, need on raamatupidamise dokumendid perioodi 2019-2021 kohta. Sits ja Sildna lepingu lisa, mille järgi on Shiftworks kohustatud ministeeriumile üle andma auditeeritud 2022. aasta majandusaasta aruande 31. oktoobriks.
    Seal on selline lause: "Edaspidi saab auditeeritud majandusaasta aruandest eeldus tegevustoetuse saamiseks kultuuriministeeriumilt. Varem selline kohustus ettevõttel puudus." Ohappi, kui süüdimatu ja hambutu on riik igasuguste paberite kokku ajamisel, et selline põhimõte alles nüüd võetakse appi, pärast mitmeid-mitmeid aastaid.
  • "nastik69"
    ..... Lisaks jättis JML siira ja entusiastliku abistaja mitte varga mulje.

    Seda kommenteeriti raadiosaates, et sellise mulje jätmine on Johanna-Maria Lehtme isiksusele omane....

    Minu kommentaar on, et lihtsalt maailmas on üks selline rühm inimesi, kes suudavad kõiki ümbritsevaid ära petta ja väga kergelt ümber oma sõrme keerata.
    Õppetund kõigile asjaosalistele ja pealtvaatajatele. Õppetund meile kõigile - see pole esimene kord, selliste inimeste esilekerkimine on aastakümneid toimunud. Ja see toimub ka tulevikus. Ainult isikliku tarkuse ja kogemusega suudab sellest üle olla ja teha vahet, mis on õige, mis vale.
  • No kui raske saab kultminnil vms. valitsusasutusel koostada see nn. must nimekiri isikutest, kes osutuvad jagatavate rahadega ümberkäimisel tegelikult tavalisteks huiariteks(olenemata soost ja vanusest) ? Pole ju mingi raketiteadus.
  • "ttrust"
    Seal on selline lause: "Edaspidi saab auditeeritud majandusaasta aruandest eeldus tegevustoetuse saamiseks kultuuriministeeriumilt. Varem selline kohustus ettevõttel puudus." Ohappi, kui süüdimatu ja hambutu on riik igasuguste paberite kokku ajamisel, et selline põhimõte alles nüüd võetakse appi, pärast mitmeid-mitmeid aastaid.

    Einoh, see on ikka übernunnu, eksole :)
    Ja siis käib aastaid mingi tsirkus ühe 8-eurise juukselõikuse teemal...
    Jah, loomulikult usaldan ma Eesti Vabariiki -- ning mida edasi seda rohkem. Eriti vaadates Riina Sikkuti viimaseid väljaütlemisi. Palju õnne, spa-d ning ujulad.. :D
  • Vabandused, ajasin aktivistid omavahel segi. :)
    Minu viide väljaütlemistele puudutab Signe Riisalot.
  • "ziff"
    "nastik69"
    Lisaks jättis JML siira ja entusiastliku abistaja mitte varga mulje.

    Lihtsalt remargi korras -- Helen Sildnal on samuti väga siirad silmad ja usaldusväärne olemine.
    Kas ta oma aruanded on juba esitanud? Kuskohast neid näha saab?


    Kelle veskile see "näha saamine" veeks oleks? Lehtme ämbrist on vähe veel, tahad meie nomenklatuuri usaldusväärsuse üldse allavett lasta? Asi on kindla kontrolli all, Sildna on 600 õilsa nimekirjas sees ja kuuldavasti on see edaspidi eelduseks, et kultminni ja kultkapitaliga üldse mingit juttu teha.
  • "Stealth"
    No kui raske saab kultminnil vms. valitsusasutusel koostada see nn. must nimekiri isikutest, kes osutuvad jagatavate rahadega ümberkäimisel tegelikult tavalisteks huiariteks(olenemata soost ja vanusest) ? Pole ju mingi raketiteadus.

    Ja siis tekib kohtukeiss, kus inimene esitab süüdistuse, et ainult kohus saab määrata, et ta on süüdi ja seni kuni seda tehtud pole siis seega ei ole alust teda sellisesse musta nimekirja panna jne.... Et mingi ametnik ei saa panna teda "oma suva" järgi musta nimekirja, mis sest, et ta on varem mitmeid kordi riiki huianud.
  • Kuulge, krim karistuse puudumine ja kohtulik “süütus” ja seaduste järgimine peaks ikka olema moraalselt MIINIMUM tase, mitte püüeldav…?
  • Need jutupunktid on siin artiklis suht sarnased sellele, mida me oleme siin lehel kellegi poolt postitatuna lugenud. Süüdi ikka Venemaa ja tegu on infooperatsiooniga: Slava Ukraini partner Hennadi Vaskiv: kõik süüdistused on laim ja Kremli infooperatsioon
  • Üks teema Slava Ukrainiga on veel hingel. Juba pikemat aega, aga eriti skandaali valguses viimastel päevadel südamele jäänud.

    Nimelt, ütlen ausalt välja, et ka mina ei sea mingeid illusioone ukrainlaste olemusele või slaavi kultuurile üldiselt. Ei ole see minu tassike teed (ei ole kunagi olnud) ja “tolka pravila” mind selle juures ei üllata.

    Nüüd aga kuidas see peaks mõjutama minu abistamise või kaitsetahet? Loomulikult ma annetan (otse UA panka!), loomulikult ma abistan sõjapõgenikke, jne. Kas mulle meeldib et Eestisse tuleb kümneid tuhandeid põgenikke? Ei meeldi. Kas mulle meeldib, et korruptsioon on mõnes kohas nii tugev, et paneb varastama isegi sõjas kannatanute tagant? Ei meeldi. Kas Ukrainat tuleb aidata kõigi võimalike vahenditega? Jah, loomulikult.

    Ma ei toeta ju UA armeed ju tunnustamaks korruptsiooni vähesust. Ma ei aita sõjapõgenike seetõttu et mulle hullult meeldivad ukrainlased või sellepärast et ma usun et nad on kõik mega toredad inimesed. Neid tuleb aidata selle tõttu et nad on — inimesed.
  • Igati nõus. Me peame neid toetama isegi siis, kui mingeid humanistlikke väärtusi ei evi. Kasvõi puhtalt egoistlikult oma julgeolekukaakutlustest lähtuvalt. Kui laseme venelastel Ukraina alla neelata, saab sellest Putinile hiiglaslik lõvikonserv. Tema järgmise 5-10 aasta ambitsioonid poleks just raskesti prognoositavad.
  • siretsch - on erakordselt meeldiv lugeda midagi sellist, mis peegeldab mingi teema nii head läbimõeldust, struktureeritust ning ka kirjutaja isiksuslikku küpsust. Ma olen siiralt kade, et ma seda teksti ise ei genereerinud, sest see kajastab sajaprotsendiliselt minu mõtteviisi. Lihtsalt minu peas olid kõik need mõtted kaootilisemalt.
  • Üks paremaid otsuseid, et Slava Ukraina ja Mondode kaudu ei annetanud. Vaid kasutasin muid kanaleid, kõhutunne petab ülimalt harva, kui üldse.
  • Kuna siin foorumiteemas on lahatud erinevaid abiorganisatsioone, siis antud artikkel sobib siia teemasse.
    Huvitav, kas järgnevat teksti saab nimetada professionaalseks kretinismiks?
    https://www.err.ee/1608985852/eero-janson-kolm-kontrollkusimust-ukraina-toetajatele
    Miks ma pean, siin, Eestis, tegema Ukraina verise sõja puhul vahet, kas mu abi läheb tsiviilelanikkonnale või "sõjarditele"? Tegu on ju Ukraina puhul ühe ja samaga, terve ukraina rahvus võitleb veriste vallutajate ja hävitajate vastu.

    See artikkel sobib paremini kirjeldama olukorda kusagil Aafrikas või araabiamaades, kus käib sõda, kus kondavad ringi erinevate huvidega sõjalised rühmitused ning kohapealne tsiviilelenikkond on kõigi nende segaste lahingute ohver.
  • Väga hea, et sa selle artikli lingi postitasid. Ma lähen kannan kohe jälle veidi raha sellele Ukraina keskpanga kontole, mille vahendid lähevad relvade ostuks.
  • "ttrust"
    Huvitav, kas järgnevat teksti saab nimetada professionaalseks kretinismiks?
    https://www.err.ee/1608985852/eero-janson-kolm-kontrollkusimust-ukraina-toetajatele

    Peab olema ikka uskumatu moraalne värdjas, et peale Mariopoli, Butšat ja nüüdseks juba loendamatuid sõjakuritegude videosid jahuda mingist "neutraalsuse põhimõttest", mis välistab Ukraina toetamise relvadega.
  • Mitte ainult relvadega. Isegi autode andmisele olļakse vastu.
  • ...et, kui surevad, surgu teki sees ja täis kõhuga. Mul hakkas aju väga valutama.
  • Kui toetada sõjaväge, siis pole tegemist humanitaarabiga.

    Tuleb valida organisatsioon, kes toetab sobivat tüüpi abiga.

    Enamus juttu oli ju asjalik.
  • "raulir"
    Kui toetada sõjaväge, siis pole tegemist humanitaarabiga.
    Tuleb valida organisatsioon, kes toetab sobivat tüüpi abiga.
    Enamus juttu oli ju asjalik.

    Artiklis olev jutt on vormiliselt vägagi asjalik, aga kui süüvida selle jutu sisusse Ukraina sõja kontekstis, siis kahtlen...

    Kui meie siin, Eestis, pakime kokku ravimid, hügieenitarbed, toidukomplektid, soojad riided ja jalatsid, tekid, patareid ja muud säärast kraami, siis me kõik siin arvame, et tegu on humanitaarabiga. Sest kokku pakitud kraam on ju humaanne, ehk siis pole sõjaline. Keegi ei tule selle pealegi, et seda "humanitaarabi" ei tohigi Ukraina sõduritega jagada, nagu Eero Jansoni ettekirjutus ette näeb. Minu arust peaks olema just vastupidi, seda kraami tuleb jagada kõigiga, kaasa arvatud Ukraina sõjaväelastega, kes oma riiki ja rahvast kaitsevad. Ehk siis, kõigi nendega, kes meid ennast siin Eestis kaitsevad vene surma eest.

    Aga nähes eestimaalaste ja ka teiste riikide inimeste panust nii militaarse kui humaanse kraami kokkuajamisel, siis kedgi siin see "neutraalsuse põhimõte" ei huvitagi ja keegi selle peale ei mõtlegi. Vaenlast tuleb tunda.
  • Tegelikult nagu ikka, tuleks taaskord küsida, milleks ja kelle huvides see artikkel üllitati ja miks just nüüd enne plaanitavad suuremat vastupealetungi Venemaa vägede vastu? Ning mis peaks olema sellise artikli taotletav eesmärk?
  • "PeaLiK"
    "ttrust"
    Huvitav, kas järgnevat teksti saab nimetada professionaalseks kretinismiks?
    https://www.err.ee/1608985852/eero-janson-kolm-kontrollkusimust-ukraina-toetajatele

    Peab olema ikka uskumatu moraalne värdjas, et peale Mariopoli, Butšat ja nüüdseks juba loendamatuid sõjakuritegude videosid jahuda mingist "neutraalsuse põhimõttest", mis välistab Ukraina toetamise relvadega.


    Need neutraalsuse pooldajad võiksid meediaväljaannetes omal pool suud kinni hoida. Näevad targemad välja.
    Või targutagu siis kui kana pissib. Praekana.
  • Saagi aru, kas see on nüüd Eesti Pagulasabi sisuturundus või mis selle pika heietuse eesmärk on.
  • Neutraalsus ja keskendumine vaid tsiviilide abistamisele on rahvusvaheliste humanitaarabi organisatsioonide puhul kohustuslik standard. Vastasel korralei ei saaks nad mõlema poole kontrolli all olevatele piirkondadele ligipääsu.

    Ehk siis neile annetades tuleb arvestada, et abi Ukrainale võib minna muuhulgas Mariupoli, Melitopoli, Donetski jne paigale jäänud tsiviilidele, kellest suur osa on lootusetud putinistid ning kelle pereliikmed võitlevad rindel Ukraina vastu.

    Miks seda just siin Eestis artiklis pikemalt välja tuuakse on pisut selgusetu. Orbani kohalikele mõttekaaslastele ja siinsetele venemeelsetele mõeldud sisuturundus või siis lihtsalt pisut läbimõtlemata rõhuasetus. Igal juhul kasulik arvesse võtta, kui valite kelle kaudu Ukrainat toetada.
  • "Zoom"
    Neutraalsus ja keskendumine vaid tsiviilide abistamisele on rahvusvaheliste humanitaarabi organisatsioonide puhul kohustuslik standard. Vastasel korralei ei saaks nad mõlema poole kontrolli all olevatele piirkondadele ligipääsu.

    Ehk siis neile annetades tuleb arvestada, et abi Ukrainale võib minna muuhulgas Mariupoli, Melitopoli, Donetski jne paigale jäänud tsiviilidele, kellest suur osa on lootusetud putinistid ning kelle pereliikmed võitlevad rindel Ukraina vastu.

    Miks seda just siin Eestis artiklis pikemalt välja tuuakse on pisut selgusetu. Orbani kohalikele mõttekaaslastele ja siinsetele venemeelsetele mõeldud sisuturundus või siis lihtsalt pisut läbimõtlemata rõhuasetus. Igal juhul kasulik arvesse võtta, kui valite kelle kaudu Ukrainat toetada.

    Miks seda kõike üldse venemaa Ukraina-vastase rööv-vallutussõja kontekstis käsitletakse, kui okupeeritud territooriumitele abiorganisatsioonidel üldse asja pole? Hea kui üleüldse Zaporižžja tuumaelektrijaama paari vaatlejat rahvusvahelisest organisatsioonist ligi lastakse. Artikli autor peaks ju ise sellest aru saama?

    See kõik -- professionaalne kretinism -- kehtib ehk võib-olla kusagil Aafrikas või kusagil araabiamaades, kus omavahel võitlevad erinevad sõjalised grupeeringud ja kellele on mugav et "humanitaarküsimused" saab neutraalse abiorganisatsiooni kaela veeretada, et liigselt laipu ei tekiks tsiviilelanikkonna seas, mis võib maailma üldsuse äevusse ajada.
    Kindlasti ei kehti see abiorganisatsioonide neutraalsuse põhimõte näiteks ei Süürias ega ka kusagil Kesk-Aafrika Vabariigis ega ka mujal seal. Lihtsalt abiorganisatsioone ei võeta neis paigus kui neutraalseid ja neid sinna ei lubata.
  • See meem (laenatud Muskilt) sobib siia teemasse hästi:

    Transparency builds trust...

  • Eesti Parim Rahandusminister Joakim Helenius ja ta kamraadid said kätte oma parteist kamalutäie pettumust.
    --- https://www.err.ee/1608991454/helenius-pettus-eesti-200-koalitsioonilabiraakijates
    --- (Paywall:) https://epl.delfi.ee/artikkel/120193702/olen-praegu-aarmiselt-pahane-joakim-helenius-pettus-eesti-200-voimuladvikus
    Huvitav, millist rolli mängis selles keegi.... ?
  • Parteil on vähemalt prioriteedid paigas. Milleks meile majandus, kui meil on homoabielud!
  • Eestis on julgeolekukriis, majanduskriis, tervishoiukriis, riigieelarve on eelmise kahe valitsuse poolt suurde miinusesse lastud ja laste tuleviku arvelt on suured laenud võetud, aga vakitsusele paistab olema peamine küsimus, et tähestikurahvas saaks ikka abielluda.
  • "Tervist Teile"
    riigieelarve on eelmise kahe valitsuse poolt suurde miinusesse lastud


    Tänane valitsus on ju kahe eelmise valitsuse jätk, lihtsalt puudlid on vahetunud. Millist põhimõttelist suunamuudatust sa oleks oodanud?
  • Muide, mul on üks täiesti aus küsimus, millel küll on irooniakomponent, kuid see pole eriti suur...

    Kas keegi teab, mis see E200 PIKK PLAAN ka on lõpuks?

  • Laenude kohalt võiks küll parem hoopis vait olla

    Eesti võlakoormus on Euroopa Liidus senini kõige väiksem ja pika puuga väiksem kui järgmisel

    2022. aasta kolmanda kvartali lõpus oli Eesti endiselt väikseima riigivõlaga riik Euroopa Liidus. Eestis moodustas riigivõlg 15,8 protsenti sisemajanduse koguproduktist (SKP), Euroopa Liidus keskmiselt 85,2 protsenti
    Eestile järgnesid 23,1 protsendiga Bulgaaria ja 24,6 protsendiga Luksemburg

    Euroala keskmine oli kolmandas kvartalis 93 protsenti,
    .
  • "Karum6mm"
    Muide, mul on üks täiesti aus küsimus, millel küll on irooniakomponent, kuid see pole eriti suur...

    Kas keegi teab, mis see E200 PIKK PLAAN ka on lõpuks?


    Ühte teatavat inimest poliitikas hoida.
  • Isegi natuke kahju, et E200 hääbub. Vastasel juhul, tugeva ja teovõimelise valitsuspartei eestvedamisel oleks meil lootus kui mitte teiseks juuniks siis varsti kindlasti vabaneda binaarsest sooikkest ja moodustada multifunktsionaalsete sooneutraalsete isikute õnnelik kogum. Uhkusega raporteeriksime: Estland ist geschlechtsfrei !
  • "ttrust"
    Eesti Parim Rahandusminister Joakim Helenius ja ta kamraadid said kätte oma parteist kamalutäie pettumust.
    --- https://www.err.ee/1608991454/helenius-pettus-eesti-200-koalitsioonilabiraakijates
    --- (Paywall:) https://epl.delfi.ee/artikkel/120193702/olen-praegu-aarmiselt-pahane-joakim-helenius-pettus-eesti-200-voimuladvikus
    Huvitav, millist rolli mängis selles keegi.... ?


    No vana mees võiks juba TEADA mis juhtub liberitega kokkuleppe tegemisel.
  • Slava Ukraini revisjoni tulemusena ei selgunud MITTE MIDAGI. Revisjoni tutvustav pressikas oli ainult üksteisele õlalepatsutamise PR üritus. Kogu see revisjonitemaatika taandus vaid kõigile süüdistustele mittevastamise/blokeerimise vahendiks.
  • "toonik"
    Slava Ukraini revisjoni tulemusena ei selgunud MITTE MIDAGI. Revisjoni tutvustav pressikas oli ainult üksteisele õlalepatsutamise PR üritus. Kogu see revisjonitemaatika taandus vaid kõigile süüdistustele mittevastamise/blokeerimise vahendiks.

    Kuna revision toimus nii kaua võrreldes ainult aasta otsa tegutsenud ettevõtte (MTÜ) kohta, siis ma kahtlen, et kas revisioni ajal üritati dokumente võltsida-fabritseerida ja üldpilti parandada?
  • Loomulikult, kuna "arved" hakkasid alles siis tekkima, kui junnid juba ventilaatorit tabasid.
  • Palju lolle veel on, kes seda usuvad? Hävitatakse riiklike institutsioonide usaldusväärsust lõdva randmega.
  • See on siin juba kümme korda läbikedratud, aga palju neid arveid üldse oli? Alguses oli juttu 100-200k EUR arvetest - kuidas saab heal juhul mõnekümne arve tasumise kontroll võtta pool aastat? Peaks võtma ca 30 min koos panka sisselogimisega ...
  • "luarvikluarvik"
    Palju lolle veel on, kes seda usuvad? Hävitatakse riiklike institutsioonide usaldusväärsust lõdva randmega.


    Kas väudetav käitumine on ebaeetiline ning oma riiki kaitsvatele sõduritele rindele mõeldud abiraga muuks otstarbeks kasutamine on ebaeetiline? Jah on.
    Kas avalikult annetuste küsimine on ebaseaduslik? Ei ole. Raha kuuluba nnetuse saajale ja tema teab ise mis ta selle rahaga teeb. On selliseid asju varem olnud ja tuleb edaspidi veel. Lisaks, et kuna tregu on liberaalse erakonna (endise) parlamendisaadikuga, siis neile kehtivad moraalinormid ei ole nii kanged kui olesk näitesk EKRE või Keskerakonna liikmetele avalikkuse skehtivad moraalinormid.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon