Ridiculous - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Ridiculous

Log in or create an account to leave a comment

  • Maaklerite reageerimiskiirust ja huvitavalt teostatud tehinguid vaadates jääb mulje, et kas:

    a) Maakleritel käed jalad nii jõhkralt tööd täis, et pole aega ordereid täita;
    b) Te otsite võimalusi aktsiaid majasiseselt liigutada, kasseerides küll endale mõlema poole tehingutasud täies mahus aga võttes nii meeletult aega, et see on lihtsalt ridiculous.

    Ma kaldun selle viimase poole, sest kui ikka liimitorder on pool tundi sees olnud ja turu ääred võimaldaksid tehingu ära teha ja seda lihtsalt ei tehta, siis on miskit mäda...
  • Väga jämm! "Ainult" 32 minutit. Sõidan homme autoga tagurpidi ja silmad kinni Berliini, soovib keegi kaasa tulla?

    :/
  • suffiks,
    a minu meelest on ju kirja pandud, et tehing teostatakse "vähemalt" ühe tunni jooksul ja 32 minutit peaks sinna sisse ära mahtuma?! :)
  • Haah! Ma teadsin, et keegi sellega välja tuleb, aga ma arvasin, et keegi töötajatest...

    Vaata, põhimõtteliselt on mul põhiseaduslik õigus kogu aeg mossitada, võime kiruda, elukeskkonda ja ümbrust kritiseerida, teisi inimesi vahetpidamata manitseda, ohtralt homoseksuaalseid suhteid omada, järjekindlalt enda nägu üleni siniseks võõbata ja kommunistlikke loosungeid hõigata, AGA SEE EI TÄHENDA, ET MA SEDA PIDEVALT TEGEMA PEAKS.

    Lõpuks kukubki nii välja, et tegu on BBQ-meeste kogunemiskohaga, kust kõik nõudlikumad inimesed Datekisse jee tõmbavad.
  • No nii ta paraku kipub olema jah, aga õnneks siitpoolt veel ühtegi kriitika noolt tulla ei saa, kui välja arvata see, et hommikupoole dollareid kroonideks konverteerida ei saanud, kuid see sai vist selgeks mingis teises foorumis.
  • to suffiks

    Ehk oskad täpsustada millise orderiga tegu? Meiliaadress alo.vallikivi@lhv.ee, telefon 6 108 454
    Limiithinnaga orderi puhul mitmeid põhjuseid, miks selle täitmine mõjub. Näiteks min lot-st väiksema orderi täitmine ei ole paljude börside puhul võimalik ja see võib tuua kaasa viivituse.

    Muidugi ei saa välistada ka maakleri eksimust, kuid enamasti täidetakse order siiski minuti jooksul.
  • lhv tsenseeribki teatud sisuga poste..
    nende valupiir läheb t6si kyll ysna kaugelt, kuid siiski..
    ja kas kasvukonto omanikel pole pretensioone execution price suhtes??
  • kui order jääb pikaks ajaks rippuma ,siis saada katkestus soov.
    Kohe tuleb teade et order täidetud ,minul mitu korda töödanud.
    Mulle tundub et orderid siiski täidetakse ära ,aga info lhv süsteemi ja kliendile ei jõua ,
    tavaliselt piisab helistamisest ja ongi korras

    Äkki lhv katsetab täna oma uut ja "esimest eestis" softi ?
  • Kurat!! Mul on õigus oma arvamusele ja õigus ka see välja öelda!!
  • to: lfc

    seda olen ka mina tähele pannud. nagu veebi ja süsteemi vahel oleks mingi lag.
  • Tahaks avada uue teema-LHV JA SÕNAVABADUS. Suffiks, kas Sa saadaksid mulle oma meiliaadressi miros@hot.ee. Suhtleks LHV väliselt, ilma tsensuurita, nad nii hellad.
  • LHV-lt kohe kohe välja tulemas kauplemisplatvorm, kus klient saab ise oma orderi liikumist jälgida ning detaile reaalajas muuta.

    Tänase olukorra täpsustamiseks: LHV ei liiguta aktsiaid majasiseselt ning limiithinnaga orderi täitmisel võib order minna täitmisele osaliselt ning order täidetakse kliendile alles siis kui on tehtud viimane osa tehingust või on edastatud katkestamissoov, sellisel juhul täidetakse kliendi order osaliselt.
  • Suffiks,

    saan probleemist täitsa aru, kuid siiski vist ükski order teostamata ei jäänud? Aeglane oli lihtsalt tagasiside tehingu kinnitamiseks. Vabandused siiski.

    Kuid tänasel seminaril sai ka näidatud esimest korda põhjalikumalt LHV uut kauplemissüsteemi, kus kogu kauplemine toimub reaal-ajas ja seal on sellised probleemid välistatud. See peaks detsembri alguses klientideni jõudma.
  • ahjaa ... nagu Alogi ütles, alati kui probleeme on, siis helistage maakleritele 6 108 408.

    Siis kui kaubeldavad börsid avatud, on sellel numbril keegi toru võtmas ja probleemidele ka kiire lahendus.
  • Kristjan,

    Alo seletas väga hästi mulle asja meilis ära, kõik on ok. Mul ongi vahest vaja oma paranoiat ravida. Kõik klapib ja kõik tehingud said tehtud.

    See uus platvorm kõlab hästi, kui saab reaalajas olukorrast ülevaadet.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon