Uus haip - NanoSignal (NNOS) - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Uus haip - NanoSignal (NNOS)

Log in or create an account to leave a comment

  • Nanofirmade ralli taustal tasub julgetel lähiajal ilmselt panustada firmale NanoSignal, millel pole klassikalise nanotehnoloogiaga küll midagi pistmist, kuid üleeile muutis firma oma endise firmanime Microsignal ümber nimeks NanoSignal ja ma olen üsna kindel, et leidub piisavalt investoreid, kes ka nüüd seda firmat nanotehnoloogiaga seotuks peavad ja nii see aktsia hind ülesse haibitaksegi.

    NNOS ise tegeleb magnetilise resonantsi tehnoloogia arendamisega (magnetic resonance imaging - MRI) ning omab antud alal ainukesena USA-s litsentsi. See on uus suund radioloogilistes uuringutes, kuna kiiritus patsiendile väheneb tunduvalt. Hiljuti sai minu meelest mingi tüüp (tüübid) vist isegi antud alal Nobeli preemia.

    Eile teatas NNOS börsile , et ostis Ballard AirGen(TM)'i ära, mis tegeleb
    kütuseelementide tootmisega (vesinikust elektrit). Seda tehnoloogiat saab
    NNOS omakorda kasutada oma radioloogia aparatuuri juures (portatiivne,
    ei saasta, jne).Tundub igal juhul uus haip olevat. Asi on loomulikult väga riskantne, aga riskikapitalistid võivad sellega varsti kullas olla. Jälgigem siis mängu.


  • Kahjuks (või õnneks?) ei saa sellega aga vist otse läbi LHV kodulehe kaubelda. Vähemalt mulle teatas, et antud väärtpaberit ei leitud. Kas helistades oleks võimalik seda osta?
  • Samasugune on veel Nanometrics (NANO), millel ka tegelikult pole nanotehnoloogiaga midagi tegemist. Hüppas siiski alguses koos selliste tegijatega nagu NGEN, NANX, TINY, JMAR jt.

    Nanometrics (NANO): Nanometrics Incorporated designs, manufactures, markets and support the thin film metrology systems for the semiconductor, flat panel display and magnetic recording head industries.


    sB
  • Income, lisasin NNOS aktsia kaubeldavate aktsiate nimekirja. Üldiselt me ei soovita nende börsi lisanimekirjas olevate aktsiatega kaubelda - riskid on oluliselt kõrgemad: ettevõtete kohta on raskem saada informatsiooni ning lisaks ei kehti neile reeglid mis Nasdaqi nimekirjas olevatele aktsiatele kehtivad.

    Seega riskid kõrged, arvestage sellega.
  • Lähem info
    http://www.nanosignalcorp.com/index.html

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon