Bessaka soovitus foorumite ülesehituses - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Bessaka soovitus foorumite ülesehituses

Log in or create an account to leave a comment

  • Miks on kõik LHV foorumid üles ehitatud põhimõttel, kus viimane sissekanne asub kõige lõpus? Hirmus tülikas on alati lõppu kerida. Vaikimisi peaks ikka viimane sissekanne olema lehekülje alguses ja kes tahab vanemaid mõtteid lugeda, see kerigu allapoole.
  • Õige Bessakas, on jah tülikas lugeda ja selle muutmine ei tohiks ju väga keeruline olla. Äge nimi on Sul ka, Bessakas!
  • Normaalse brauseriga kerib lehekülg ennast automaatselt viimase lugemata sissekande juurde. Kui ei keri, siis on alati võimalus vajutada end nuppu klaviatuuril. Pealegi oleks ajuvaba alt üles lugeda kommentaare, et ajalises järjekorras oleks.
  • See brauserijutt on loll vabandus. Arvestada tuleb kõikide kasutajatega. Ja palju sa loed kommentaare, mis on sisestatud a'la 2002. aastal. Ka pidev end nupu vajutamine võib üsnagi tüütu olla. Lähtuda tuleks põhimõttest, et kõik päevakajaline on toodud esiplaanile.
  • LHV foorumite ülesehitust arutati LHV algusaegadel ja siis arvestati enamuse arvamusega. Minu arust on LHV foorumid yhe loogiliseima ylesehitusega!
    Bessakas, kui sa leiad piisava hulga foorumi kasutajaid, kes tahavad foorumeid sama ülesehitusega, kui sina ja oled nõus kinni maksma IT mehe töötasu, siis why not, foorumid saavad sellised, kui rahvas nõuab!
  • Ei vaidle vastu, et on loogiline, kui kuupäevad lähevad järjest, aga kas sel ka mõtet on. Iga kord, kui ma mõne suuremamahulise foorumi ette võtan on mul tunne nagu loeks ma Postimeest, mille esilehel ilutsevad teated NLKP 1979. aasta kongressist ja Breznevi kõne üksikasjadest. Ning et teada saada, mida uut on vahepeal juhtunud, pean ma ette lappama mingi 37. lehekülje.
  • well, nyyd peksad sa lihtsalt segast. Kogu foorumeid ei avata, vaid uued postitused ja 10 postitust enne sinu viimast lugemata postitust. tseki nt JAHE coca cola diil paavstiga.
  • SideKick palun vaata foorumit "Kui kellegil on talutav äriidee,olen nõus osalema" ja saad isegi aru, et hoopis sina peksad segast
  • LHV foorumite peamine probleem on selles, et varasemast ajast on siin liikvel hulgaliselt liba- ja/või topeltidentiteediga kasutajaid ning alkoholi ja/või narkootiliste ainete mõju all kommentaare kirjutavatel kodanikel on hiljem kaineks saades oma kasutajanime muutmine liiga lihtne.

    Tegeleme probleemiga, aitäh tähelepanu juhtimast!
  • EriPeep, sul on ilmselt suurem osa sellest foorumist lugemata (äriidee), kuna hiljuti sai ju kasutajanime vahetatud?
  • Kasutan üsna erinevaid browsereid ja isegi standartseim IE andis automaatse allakerimise tulemuse. Kui probleeme siis võiks esmajärjekorras tarkvara updeitida.
  • Siin ka mainitud foorumis screenshot, mis näitab, et minul asi töötab.

  • Kui olete juba sisse loginud, siis viiakse Teid automaatselt viimase lugemata postituse juurde.

    Kui sisselogimisprotsess liiga keeruliseks kujuneb, siis võtke LHV-ga ühendust, saadame Teile appi sisselogimistreeneri.
  • Noo... sai nüüd veidi lisaks uuritud mainitet asja. See 'uued postitused ja 10 postitust enne ..' töötab vaid juhul, kui olen sisse loginud (nagu ka Kristjan mainis). Olen üsna lühikest aega LHV kasutaja, ju pole tähele pannud. Iga kord ma logida ei viitsi (mugavus, aga treenerit ei vaja;)), vaatan vaid uusi mõtteid. Seega paljude feature'dega ei osanud arvestada ja arvan, et mu täies mahus kriitika pole õigustatud. Ühe asja avastasin veel, nimelt kui satun suuremale külastamata foorumile ja soovin asja kompaktsemana näna, siis F5 abiks (arenen..:)).
    Ja ERI PEEP, pole mu nimes erilist midagi, olen juba lapsepõlvest saati bessakas, kuigi tegelikult olen Aare.
  • bessakas,

    Ei ole vaja iga kord sisse logida. Võta üks kord peale sisselogimist ülevalt vasakult "LOGI SISSE:" alt PERSONALISEERIMINE ning järgmise lehe allservast "SALVESTA SEIS »". Võid klikkida ka otse siia: https://www.lhv.ee/index.cfm?save_P=1. Selle peale salvestatakse sinu browserisse cookie sinu kasutajatunnus ning siis töötab ka juba enne sisselogimist foorumite puhul loetud/lugemata sissekannete arvestus. Muidugi on mõtet seda cookie't browserisse salvestada ainult arvutis, mida peaasjalikult ikka ise kasutad (mitte näiteks avalikus internetipunktis).
  • Aga postituste threadimist võiks küll LHV foorumite ülesehituses soovitada. Mõnusam lugeda ja vastata. Kunagi vanasti oli vist mingi alamlehe (kas see mitte noor pensinär polnud?) foorumis ka kasutatud, aga siin mitte.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon