bns versus ajalehed - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

bns versus ajalehed

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Õigem pealkiri oleks bns versus äripäev versus teised lehed

    See teema on siin olnud, aga ma ei leidnud üles. Mida arvate praegu?

    Olles mitu aastat bns-i kasutaja ei ole ma sealt enam uudiseid lugenud ca aasta. Alguses sõi sisse äripäeva online uudised (missest et uudiste valik oli liiga kirju). Seejärel teiste ajalehtede majandusveerud. Mis uuenevad ka päeva jooksul.

    Huvilisele, kes soovib üldjoontes olla majandusega kursis ei näe ma vajadust äripäeva tellida. Light userina suhtun äripäeva sisusse skeptiliselt aga kuna firma maksab kinni siis miks mitte lugeda.

    Bns-ile andis minu arust kindlasti löögi veebilehe muutmine. Vähe, aga seeest pisavalt ebamugavaks, mis sundis nende lugemist vähendama.

    Milline on seis aasta pärast?

    Üle-baltiline majandus feed on puudu.
    Pluss siit-sealt uudiseid üle euroopa

    Kui juba jutuks tuli, kas on uudiste saiti, mis kajastab euroopa maj. uudiseid industry põhiselt? telecom, pangad ning ei vahendaks ainult kuivi numbreid.
  • Algne stoori (äripäevast ja stöörist) on siin, oleks ainult viitsinud bns otsingusse trükkida.
    Aeg on tõesti edasi läinud

    http://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=22287

    :)

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon