traderisse otse sisse - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

traderisse otse sisse

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • praegu on sedamoodi
    1.avan lhv koduka
    2.login sisse lhv pro kasutajana
    3.avan portfelli lehekülje
    4.muudan traderi aktiivseks portfelliks
    5.vajuan traderi käivitus nuppu
    6.sisestan kauplemisparooli
    7.ja alles siis pääsen trade' ma
    jube tüütu!?

    kas ei saaks kuidagi nii -
    1.avan traderi favorite alt
    2.sisestan parooli
    3.ja hakkan trade'ma

    oleks ju suts lihtsam?

    ja kui tahan lisainfot siis teen kõike seda mis eespool, et lhvpro-sse minna?

  • leid

    väga lihtne ...

    1. Klikka Traderisse sisenemise ikoonil LHV portfellis parema hiireklahviga, vali Copy Shortcut

    2. Mine Desktopile ja vali peale parempoolse hiirenupu klikkamist Paste Shortcutja ongi nii nagu soovisid edaspidi

    või siis ...

    1. Klikka parempoolse hiireklahviga Traderisse sisenemise ikoonil LHV Portfellis, vali Properties, kopeeri sealt URL

    2. Ava uus browseri aken, ava seal kopeeritud URL ja salvesta Favoriitidesse

  • Kas traderil on demoversioon ka olemas?

    Kuidas seda enne näppida saaks kui igasugused blokid jms. raha ära on söönud? ;)
  • Jofax

    Ei ole hetkel, ilmselt lähemal ajal ka ei saa olema ...
  • Olgem ausad - Traderist on demoversioon olemas, aga kui ma selle lingi siia panen, siis kaob see postitus siit foorumist välgukiirusel.
  • Ma ei saa hästi aru, et miks ei tohiks siis seda demo versiooni linki siia ülesse panna. Minule ja LHV-le oleks olnud see link igas mõttes kasulik.
    1) mina oleks saanud veidikegi katsetada, traderit kodus ja vaadta, kas mul seda ikka vaja.
    2) LHV-le oleks see kasulik olnud, kuna oleksin kiiremini leidnud, et mul läheb seda ikka vaja.

    Henno : Kui lubatae, siis paneksin selle lingi ikka siia?

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon