poliitiliselt ebakorrektsed diskussioonid - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

poliitiliselt ebakorrektsed diskussioonid

Log in or create an account to leave a comment

  • Härrased, asi kisub ju labaseks - tegelikult on siin foorumis suhteliselt palju teemasid, mis sisaldavad infot või annavad midagi. Miks neid solkida tra mai või mölisemisega?
  • abesiki

    Re: www.kaubaloto.ee 06/01/05 13:38



    deepsky, mis arvad mõttest kui sind hellitavalt kaur kenderiks kutsuda, no nii tsut-tsut?
    okey, kui eksin, jätan kunagi tulevikus ühe suitsu tegemata kui viitsin.
    lihtsalt öeldes - ma pole kuulnud lihtsalt või lugenud lihtsalt, kellele meeldiks lihtsalt samapalju sõna lihtne ja et ta samas oleks lihtne inimene ja meeldiks suhelda lihtsate inimestega.
    samas aga oleks oodanud kirjakäpalt libedamat lähenemist.
    ja vähem abstrakset veiderdamist sõnades.

    peab ju olema huvide põkkumise ebaõnnestumisega tegu kui sa oled võtnud südameasjaks mõningate mõttekombinatsioonide ülemängimise. lihtsalt öeldes lihtsalt mõtlen, et kellel võiks olla huvi massierutuse seisu muutmine.
  • abesiki, seni kuni me ei kohtu samas ruumis, võid sa mind nimetada kelleks iganes. Lähtuvalt oma sündsustundest. Pole Kenderit lugenud hoolimata sellest, et üks jupijumala eksemplar riiulil olemas. Kingitud. Ehk selleks, et Maalehega endiselt mugavam peldikus käia. Harjumuse ori.

    Tänud tähelepanu juhtimast mu järjekordsele parasiitsõnale! Mingi tibi juba mainis seda isegi sinust tabavamalt - "mulle ei meeldi kui mulle aetakse mingit jama, a veel vähem meeldib tõde, kutt". Mu psühholoog lubas homme sellega tegeleda;)
  • Fakt on see, et igal foorumil peab olema oma läbunurk kuhu kõik saavad oma hetkeemotsioonid välja elada.
  • Noh, koondame siis kõik läbu antud foorumisse ja säästame teisi foorumeid. Muidu peab LHV varsti eraldi metsasanitari palkama, kes korda hoiab :)
  • deepsky, üllatada sa oskad ..aga kuidagi väga imelikult kukub see välja sul.
  • vähemasti "kvaliteetne" lahendus või mis, abesiki? Mis arvad, kas "kvantiteet" tuleb kaasa?
  • rebjata davaite sõt druzna
    tra see keel pole mulle kunagi meeldinud:)
  • deepsky,
    asi kisub tõepoolest labaseks.Sa oled alustanud kaks teemat 2 viimase päeva jooksul.
    Kusjuures Mõlemas Su poolt alustatud teemas on kokku 4 esimest komentaari sinu omad ning on suunatud otseselt abesiki ärritamiseks.
    Ma ütleksin ,et asi sama labane kui kaa ebaterve ja tõepoolest,misk ei võiks psühholoog Sind Su muredes aidata.

    Ma aitaksin Sind meeleldi ise aga kahjuks ma ei oska seda.


  • deepsky. mul on kahju sust tegelikult. ma ei tea kas sind on ärritanud kunagi k-arvutisalongi teemas minu poolt sinu laheda kommentaari "järgi kodeerimine" või on sellised vaimsed hüpped tingitud keskkonnateguritest, mis mõnikord võivad üles sulatada varjatud häireid. aga rääkida võiksid vist küll natuke kellegagi.
    ära palun pahanda kui ma edaspidi mõningatele sinu emotsioonierutustele ei reageeri. võib olla oli see sul lihtsalt halvasti välja kukkunud ülepingutus. aga ole tubli, paljudele probleemidele on võimalik leida lahendus.
  • Tra mai või, abesiki, ära nüüd nii luuleliseks kah kätte mine - naised ees ja sina järel...;)
  • Ole nüüd hea poiss ja pane see püksi ilusti tagasi.
  • teema pealkiri küll minu arvates vale - tegemist pigem "abesiki vs deepsky boxingcorner"'iga. Aga noh, jätkake. Kord Vestmann, siis jäle Piibeleht...Nagu tõsistele eestlastele kohane:)
  • to yanek

    siis ära kasuta seda, a**h*le!
    see "keel" pole mulle kunagi meeldinud:)
  • millegi pärast on mul kogu aeg selline tunne, et abesiki=deepsky ....
    ...ja me oleme ühe areneva skisofreenia tunnistajateks...
  • tra ma ei saa ..ma räägin sulle siis ausalt ära Romario. vada hinged nagu rändavad onju ja kunagi poolitas vana Fedja isiklikult taevas ühe neist, et muidu liiga räme. ja nii sai ühest + ja teisest - pool nagu, et nii kui kokku puutuvad, käib üks mürts.

    aga ära sa seda kellegile räägi, see on saladus. /naerab
  • Romario - MOTT. Sust võib veel asja saada, kui külm ära ei võta:)

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon