Apple - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Apple

Log in or create an account to leave a comment

  • Kas oleks mõtet osta Apple aktsiaid? Sest varsti ta ju splitib.. aga mitmeks? Sest kui hind kukub, on inimesed palju julgemad ostma aktsiaid ning on oodata et hind tõuseb kohe.. või mis?
  • AAPL Apple Computer announces 2-for-1 split (78.36 )
  • Ma arvan, et Apple aktsiate ostmine ei ole sugugi paha mõte aga sellisel juhul tuleks kasumi saamiseks ikka paar kuud kindlasti oodata. Pealegi ootavad ju analüütikud aasta lõpuks aktsiale 100USD-i taset. Praeguse 81.21 pealt on see päris märgatav tõus.
  • $100 hinnasiht on Applele siiski vaid ühel analüütikul, teistel siiamaani madalamal sihid. Ja kõrge hinnasiht ei tähenda seda, et aktsia sinnamaale kindlasti ka jõuaks, see on lihtsalt ühe analüütiku arvamus sellest, mis aktsia maksta võiks.
  • Apple on vajunud 60USD-ni. Kas oleks mõtet pikaks minna?
  • Olen täiesti kindel, et Apple i-podi edulugu hakkab kustuma. Telefonitootjad hakkavad pakkuma tõsist konkurentsi.
  • Olen ise ka kaalunud Apple ostmist, kuid siiani olen veel kahtleval seisukohal olnud. Pean veel plussid ja miinused üle vaatama. Praegune tase on juba vägagi ahvatlev. Kaua ta ikka jutti kukkuda saab.
  • kuid kaua ta millegagi üllatada suudab? wow faktor hakkab vaikselt ammenduma.
    Saan aru, et apple üritab ka laieneda, aga minu silmis on neist vaid filmistuudiotega seonduv ahvatlev. Apple'i OS pakub ka laienemisvõimalust, aga enamike jaoks jääb MS ikka vaieldamatult eelistatuimaks. Samas on apple olnud alati firma, mis suudab üllatada :).
  • http://photos1.blogger.com/hello/233/1468/1024/AAPL.5.jpg http://thomson.finance.lycos.com/lycos/iwatch/cgi-bin/iw_ticker?t=AAPL&range=7&mhttp://stockcharts.com/gallery/?AAPLgp=0&hdate=&hdate=&x=8&y=9 Need Rev Sharki ülevaate lõpus olevad graafikud olid ka kenad.
  • Apple üleminekul x86 platvormile on siiski jäetud uks ka AMD jaoks. Apple Xserver platvorm hakkab kasutama AMD Opteron protsessoreid ja just nimelt nende tehniliste näitajate tõttu. Intel Xeon ei tulnud kõne alla. See ei mõjuta Apple ja Inteli praegust koostööd. Samas ei muutu Xserver puhul prose ja platvorm nii kiiresti kui lauaarvutite tõttu - kliendid on serverisüsteemidesse kõvasti investeerinud. Asja võlu seisneb selles, et Xserver hinnad tulevad alla, andes Apple'le võimaluse muutuda rohkem konkurentsivõimeliseks.

    And here's the kicker: where pricing for Apple's previous PowerPC-based G5 systems started at $3,000, the base configuration of the Xserve AMD starts at just $1,800, with the two-processor dual-core Opteron configuration starting at $2,600. Of course, by the time one adds additional memory, storage capacity, and hosting costs into the equations, the Xserve AMDs are still costly systems, but, in the world of rack-mount servers, Apple has suddenly become very competitive.

    Not Fade Away... Yet -- Unlike Apple's iMac and Mac mini transitions, Apple has no immediate plans to do away with the PowerPC-based editions of its Xserves: both Xserve editions will remain for sale from Apple for the immediate future. Apple spokesperson Said Al Atztru noted that many existing Xserve users have built significant applications and supercomputing clusters using Apple's Xserves, and the company has no intention of leaving them twisting in the wind. "We understand that converting those applications to a new architecture is going to take a significant amount of time and resources, and, as we always have been with our Xserve customers, we'll be there to assist those users through that transition as smoothly as possible."

    Vaatab, kas Apple+AMD(-Intel(?) ka mingi tulemuseni viib. Seni on AMD Apple segmendis marginaalne tegelane.

    Apple Converts Xserves from PowerPC to AMD
  • kas keegi kogenud kaupleja ütleks, kas AAPL ikka on hetkel tehniliselt pigem bearish?
    kangesti tahaks lühikeseks müüa tehnilise pildi alusel ja nende ipodi kohtuasjade valguses. target 57 ja ca nädal?
  • TA järgi ei saa praegu samuti suurt väga kindlat öelda. Positiivne on see, et aktsia ei kukkunud alla 200 MA'd ja põrkest on murtud allatrendi vastupanutase. CMFi järgi on sentiment siiski suht negatiivne ja viimane tõus on olnud langeva käibega, seega kui toimub kukkumine, võib see olla väga terav. Ühtlasi mina selliselt STO tasemelt ei ostaks ning ka MACD ei anna suunda. Ise ootan veel ühte väikest korrektsiooni ja ehk sellisel juhul oleks võimalik näha topelt põhja, riskiks aga jällegi 200 MA lähedus.
  • to Aimar
    milliste parameeritega macd kasutad?
  • Kas keegi kunagi sellist "tooli" on kasutanud?

    Ma saan aru, et 100% sellest ei saa buy,sell otsust aga ikkagi, äkki saab siit sellise info, et minu otsus on väga kaheldav?

    http://www.tradingday.com/tbs.html?http://quotes.barchart.com/texpert.asp?sym=AAPL&code=BTDY
  • Mehed, kolige teise teema alla oma treidimisega.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon