LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Torino 2006

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tere.

    Kuna kuu aja pärast algab selle aasta suurim spordiüritus, siis korraldaks väikese ennustusvõistluse. Et asi kirjuks ei läheks, siis piisab ainult võitja ennustamisest.Kõige paremale ennustajale auhinnaks kast õlut (omal valikul), kes õlut ei joo sellele 5 tallink aktsiat.

    1. Naiste 15km (suusavahetusega) - Marit Bjoergen
    2. Meeste 30 km (suusavahetusega)- Tobias Angerer
    3. Naiste sprint (vaba) - Marit Bjoergen
    4. Meeste sprint (vaba)- Tor Arne Hetland
    5. Naiste 10km (klassika)- Virpi Kuitunen
    6. Meeste 15km (klassika)- Lukas Bauer
    7. Naiste 4x5 (teatesõit)- Saksamaa
    8. Meeste 4x10 (teatesõit)- Saksamaa
    9. Naiste 30km (vaba,ühisstart)- Katerina Neumanova
    10.Meeste 50km (vaba,ühisstart)- Vincent Vittoz
    11.Eesti teatemeeskonna koht - 8
    12.Eesti parim ja koht (naised) - Kristina Šmigun, pronks
    13.Eesti parim ja koht (mehed) - Andrus Veerpalu, hõbe
    14.Eestile medaleid - 2
    15.Parim laskesuusataja - Indrek Tobreluts
    16.Parim sprinter - Priit Narusk

    Soovin edu ennustamisel ja loodame, et tulevad edukad olümpiamängud Eestile!
  • 1. Naiste 15km (suusavahetusega) - Marit Bjoergen
    2. Meeste 30 km (suusavahetusega)- Vincent Vittoz
    3. Naiste sprint (vaba) - Marit Bjoergen
    4. Meeste sprint (vaba)- Bjorn Lind
    5. Naiste 10km (klassika)- Katerina Neumanova
    6. Meeste 15km (klassika)- Andrus Veerpalu
    7. Naiste 4x5 (teatesõit)- Norra
    8. Meeste 4x10 (teatesõit)- Prantsusmaa
    9. Naiste 30km (vaba,ühisstart)- Julia Tsepalova
    10.Meeste 50km (vaba,ühisstart)- Pietro Piller Cottrer
    11.Eesti teatemeeskonna koht - 8
    12.Eesti parim ja koht (naised) - Kristina Šmigun, hõbe
    13.Eesti parim ja koht (mehed) - Andrus Veerpalu, kuld
    14.Eestile medaleid - 3
    15.Parim laskesuusataja - Indrek Tobreluts
    16.Parim sprinter - Anti Saarepuu
  • 1. Naiste 15km (suusavahetusega) - Neumannova
    2. Meeste 30 km (suusavahetusega)- Angerer
    3. Naiste sprint (vaba) - Bjoergen
    4. Meeste sprint (vaba)- Hetland
    5. Naiste 10km (klassika)- Tšepalova
    6. Meeste 15km (klassika)- Veerpalu
    7. Naiste 4x5 (teatesõit)- Venemaa
    8. Meeste 4x10 (teatesõit)- Saksamaa
    9. Naiste 30km (vaba,ühisstart)- Bjoergen
    10.Meeste 50km (vaba,ühisstart)- Vittoz
    11.Eesti teatemeeskonna koht - 9
    12.Eesti parim ja koht (naised) - Šmigun, hõbe
    13.Eesti parim ja koht (mehed) - Veerpalu, kuld
    14.Eestile medaleid - 3
    15.Parim laskesuusataja - Prants
    16.Parim sprinter - Saarepuu
  • 1. Naiste 15km (suusavahetusega) - Tšepalova
    2. Meeste 30 km (suusavahetusega)- Angerer
    3. Naiste sprint (vaba) - Bjoergen
    4. Meeste sprint (vaba)- Lind
    5. Naiste 10km (klassika)- Katerina Neumanova
    6. Meeste 15km (klassika)- Veerpalu või Mae ja Estil nende vahel raudselt!
    7. Naiste 4x5 (teatesõit)- Norra
    8. Meeste 4x10 (teatesõit)- Norra
    9. Naiste 30km (vaba,ühisstart)- Bjoergen
    10.Meeste 50km (vaba,ühisstart)- Vittoz
    11.Eesti teatemeeskonna koht - 10
    12.Eesti parim ja koht (naised) - Šmigun, pronks
    13.Eesti parim ja koht (mehed) - Veerpalu v Mae: Kuld
    14.Eestile medaleid - 3
    15.Parim laskesuusataja - Borovik
    16.Parim sprinter - Saarepuu

  • 1. Naiste 15km (suusavahetusega) - Smigun
    2. Meeste 30 km (suusavahetusega)- Teichmann
    3. Naiste sprint (vaba) - Bjoergen
    4. Meeste sprint (vaba)- Lind
    5. Naiste 10km (klassika)- Pedersen
    6. Meeste 15km (klassika)- Veerpalu
    7. Naiste 4x5 (teatesõit)- Norra
    8. Meeste 4x10 (teatesõit)- Venemaa
    9. Naiste 30km (vaba,ühisstart)- Tsepalova
    10.Meeste 50km (vaba,ühisstart)- Vittoz
    11.Eesti teatemeeskonna koht - 6
    12.Eesti parim ja koht (naised) - Šmigun, kuld
    13.Eesti parim ja koht (mehed) - Veerpalu, kuld
    14.Eestile medaleid - 5
    15.Parim laskesuusataja - Borovik
    16.Parim sprinter - Saarepuu
  • 1. Naiste 15km (suusavahetusega) - Bjoergen
    2. Meeste 30 km (suusavahetusega)- Vittoz
    3. Naiste sprint (vaba) - Bjoergen
    4. Meeste sprint (vaba)- Lind
    5. Naiste 10km (klassika)- Bjorgen
    6. Meeste 15km (klassika)- Veerpalu
    7. Naiste 4x5 (teatesõit)- Norra
    8. Meeste 4x10 (teatesõit)- Norra
    9. Naiste 30km (vaba,ühisstart)- Tsepalova
    10.Meeste 50km (vaba,ühisstart)- Vittoz
    11.Eesti teatemeeskonna koht - 7
    12.Eesti parim ja koht (naised) - Kristina Šmigun, hõbe
    13.Eesti parim ja koht (mehed) - Andrus Veerpalu, kuld
    14.Eestile medaleid - 2
    15.Parim laskesuusataja - Indrek Tobreluts
    16.Parim sprinter - Saarepuu
  • 1. Naiste 15km (suusavahetusega) - Smigun
    2. Meeste 30 km (suusavahetusega)- Veerpalu
    3. Naiste sprint (vaba) - Smigun
    4. Meeste sprint (vaba)- Saarepuu
    5. Naiste 10km (klassika)- Smigun
    6. Meeste 15km (klassika)- Veerpalu
    7. Naiste 4x5 (teatesõit)- Norra
    8. Meeste 4x10 (teatesõit)- Eesti
    9. Naiste 30km (vaba,ühisstart)- Smigun
    10.Meeste 50km (vaba,ühisstart)- Veerpalu
    11.Eesti teatemeeskonna koht - 1
    12.Eesti parim ja koht (naised) - Smigun, kuld
    13.Eesti parim ja koht (mehed) - Veerpalu, kuld
    14.Eestile medaleid - 12
    15.Parim laskesuusataja - Tobreluts
    16.Parim sprinter - Saarepuu
  • Krabistaja, miks arvad, et Naiste 4x5 ei võida Eesti?
  • meil pole vist nii palju naisi välja panna :o
  • Vaata aga vaata, mul 3 tabamust so far ... :P
  • kas Veerpalu ja Mae 50km maratoni ka ikka sõidavad?
  • Tundub, et lõppkokkuvõttes läheb Sinu ennustus ikka kõige rohkem täppi võrreldes konkureerivatega.
    Kas Sa kihlveod ka oma prognoosi järgi sõlmisid? ;)
  • Kuule krabisaja sa oled ikka kova vend,vaatan ja naeran.Hasti ennustad!from Sestriere.
  • Kae jutupaunikuid.... Ei saa need sommid ühtegi kulda neilt mängudelt ja see neile kindlasti hinge ei mahu, kui kasvõi Eestil on 3-4 kulda.Ja saavad veel täna teates ka Eesti käest ära.

    Soome murdmaasuusatamise meeste teatenelik on eesmärgiks seadnud ei rohkemat ega vähemat kui Torino olümpiamängude kuldmedal. Peatreeneri Reijo Jylhä sõnade kohaselt andis kvartett Sami Jauhojärvi, Tero Similä, Olli Ohtonen ja Teemu Kattilakoski võistluste eelõhtul kinnituse, et 4x10 km teatekuld on saavutatav.

    Lähiminevikku vaadates võib Jylhä seisukohta pidada vaid naljaks, end nii treener ise kui suusatajad selles midagi naeruväärset ei näe. Peamiseks trumbiks peetakse laupäeval peetud naiste teatesõidust, selle rajast ja ilmaoludest saadud teadmisi.

    Mehed läbivad täpselt seda sama trassi, ent 5 km pikkust ringi võetakse kaks korda. „Kattilakoski lubas, et teise ringi pikas tõusus teeb otsustava spurdi,” lausus Jylhä.

    YLE
  • Soome naljad on jah sellised imelikud millest ei pruugi kohe arugi saada :D
  • dank sul õlled ära ostetud? aga Tallinki aktsiad?

Teemade nimekirja