Forex ja Auvoria Prime - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Forex ja Auvoria Prime

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Hea sõber on pealkirjas mainitud teemaga tegelema hakanud ning keegi on teda suutnud veenda, et tegemist on legit asjaga ning 3% tootlust nädalas on garanteeritud.

    On keegi asjaga veel kokku puutunud ning mis te sellest arvate?
  • No kui tootlus garanteeritud on, siis pane kogu oma raha sisse ja tee seda kohe, sest nii head võimalust ei tule enam kunagi.
  • Jutt ei ole sellest, et mina sinna midagi paigutada soovin. Pole vaja sarkastiline olla. Pigem nagu see, et kuidas ma talle selgitada saaksin, et tegu kahjuks pole elu võimalusega.
  • Reeglina usu vastu faktidega ei saa. Oma vits on see, mis kõige paremini õpetab.
  • Eee... nende enda koduka all on ju link "Risk warning", mis viitab väga armsale ühelehelisele Google docsile, kus öeldakse selgelt, et garanteeritud ei ole mitte kui midagi, rahast võid sa 100% ilma jääda:
    https://docs.google.com/document/d/1N2TO8DNB2f0Zzumyfqz7SCYoq3ZPjQaiz7EWJaAjW7k/edit
  • rednasp1
    Hea sõber on pealkirjas mainitud teemaga tegelema hakanud ning keegi on teda suutnud veenda, et tegemist on legit asjaga ning 3% tootlust nädalas on garanteeritud.

    On keegi asjaga veel kokku puutunud ning mis te sellest arvate?


    Pane seesama Auvoria Prime googlesse ja saa lingid sõbrale. Las loeb ja vaatab. ;-)
  • Investeerides täna 1000€ sellise tootlusega, võtad 10 aasta pärast 12,1 milli välja, või kui lased veel 10 aastat rahal kasvada, siis saad lausa 146 miljardit välja kanda. Ainult loll jätaks sellise võimaluse kasutamata.
  • rednasp1
    Hea sõber on pealkirjas mainitud teemaga tegelema hakanud ning keegi on teda suutnud veenda, et tegemist on legit asjaga ning 3% tootlust nädalas on garanteeritud.

    On keegi asjaga veel kokku puutunud ning mis te sellest arvate?


    Mina küll usun täiesti, et tootlus on garanteeritud. Auvoria Prime LTD tootlus, kui head sõbrad neile oma raha annavad.
  • "lauri"
    rednasp1
    Hea sõber on pealkirjas mainitud teemaga tegelema hakanud ning keegi on teda suutnud veenda, et tegemist on legit asjaga ning 3% tootlust nädalas on garanteeritud.

    On keegi asjaga veel kokku puutunud ning mis te sellest arvate?


    Mina küll usun täiesti, et tootlus on garanteeritud. Auvoria Prime LTD tootlus, kui head sõbrad neile oma raha annavad.


    Ma ei tea kust su sõber on aru saanud, et tootlus on garanteeritud.

    Auvoria Prime rendib vaid inimestele Expert Advisoreid, mis on Metatrader4 kauplemisplatvormile sisse ehitatud scriptid, mida saab igaüks ise ka õppida looma, kui veits Googeldada ja MQL4 ehk MT4 programmeerimis keelt õppida.

    Lühidalt on tegemist kauplemistarkvaraga/kauplemise tööriistaga, mida saab kauplemisel kasutada ja ise seadeid muuta, mille järgi avab skript/algoritm läbi Metatrader4 tehinguid valuutaturul.

    Samuti Auvoria Prime, ei katsu kellegi rahasid, vaid rahad hoiavad inimesed vabalt valitud maakleri juures. (ntx Admiral Markets, ehk maaklerid, finantsasutused, kus inimesed hoiavad enda raha ja saavad vastu MT4 login/pw, et üldse kauplemisplatvormil kaubelda enda kapitali eest.)

    Kuna Auvoria Prime ei katsu kellegi rahasid ja iga tehing, mis läbi MT4 Expert Advisor teeb on kasutaja enda iseseisva seadistuse järgi, siis kuidas saab üldse Auvoria Prime mingeid garantiisid anda teenimise puhul, kui ta ei tegele ise investeeringutega?

    Rahad ikkagi valuutaturul kauplemisest genereeruvad otse valuutaturult erinevate valuutapaaridega kaubeldes, kui teed õigeid tehinguid. (EUR/USD jne..)

    Ma pole mingi finantsnõustaja ega midagi, aga isegi rumal saab aru, et AP ei saagi kuidagi sulle tootlust garanteerida, vaid ta rendib arenenud kauplemistarkvarasid, mis saavad sinu eest kaubelda, kui neid õigesti seadistad ja nagu inimesed ja ka robotid, pole keegi perfektne. Seega kauplemisel ja mujal elus on nr1 riskide manageerimine ja konservatiivsus. :)

    Tean valuutaturul kauplemisest nii mõndagi ja olen ise proovinud neid roboteid, täiesti ilma kogemuseta ei soovita kellegile hüpata Expert Advisorite taha ja oodata, et need on rahamasinad, mis autopiloodil raha genereerivad. Need on ikkagi kauplemistööriistad, mida on hea lisaks kasutada enda manuaalse kauplemise kõrvalt, mis aitavad sul kasumlikumalt kaubelda.

    Ja tootlikus valuutaturul on tüüpiliselt suurem, kui standard investeeringutega, juhul muidugi, kui sa kaupled kasumlikult. (Tean ise noort 19 aastast kutti, kes 5 kuud on õppinud ja suutis teha enda peaga kaubeldes valuutadega 130% kuus, aga see pole tüüpiline kogemus, sest 5 kuud igapäevaselt järjest kui ta õppis oli ta demo kontol ja ei võitnud veel, tal puudus veel välja arenenud enda strateegia.)

    Ükski investeering ei saa olla maailmas garanteeritud, vaid saab olla suurema tõenäosusega et see läheb edukalt, sest keegi ei tea mis järgmisel päeval juhtub. Seega ainuke viis üldse investeerida võimalikult riskivabalt on hajutada raha ja ehitada väga hajutatud portfoolio ja isegi siis on investeerimises riskid. :)

    Auvorias on ka full valuutaturu kauplemise koolitus algajatele, mille järgi saab omandada kõik algteadmised kuidas kauplemine käib, seega eelkõige on nad hariduslik projekt. Samuti on kõigi Expert Advisorite arendajad iga nädal olemas klientidele + koolitavad neid. Samuti on neil 18+ aastase kogemusega finantsnõustaja, kes teeb nädalast nädalasse turuanalüüsi ja vahel ütleb, et järgmine nädal on turg liiga ohtlik ja pole hea mõte üldse robotitega kaubelda.

    Edu teile kõigile ja kui valuutaturul kauplemine huvitab, siis see on kõikidest turgudest suurim, kus on enim kauplemisvõimalusi ja kus tootlused tüüpiliselt tänu võimendusele on suuremad. Nagu iga kauplemise tegevus ja investeerimine on ka valuutaturg riskantne ja eriti võimendusele see risk kasvab.

    Ma soovin teile edukat aastalõppu! :)
  • Kui 3% nädalas garanteeritud, siis saab ju smslaenu kontoritest lõputult laenu võtta ja raha tegema hakata:)
  • "StenR"
    Siiani täitsa toimib ja 10% kuus tootlikkust ei ole mingi probleem. Nuta või naera.

    jah, kindel see:D
  • Tervist, täitsa toimiva asjaga on tegemist. Olen ise kohe pea aasta Auvoria Prime kauplemistarkvarasid kasutanud ja minu konto kuu keskmine tootlikkus on siiamaani 6% ja kogu kasv 11 kuu peale 95%. Jagan teiega enda ja oma lähedaste kontode tulemusi. Tulemused räägivad enda eest.
    Minu konto (11 kuud)- http://www.myfxbook.com/members/MikkAedmae/2020-may-bot/5700931
    3 kuud töötanud konto - http://www.myfxbook.com/members/MikkAedmae/45k-gearbox-helle/7608977
    äsja käima pandud konto (alla kuu) - http://www.myfxbook.com/members/MikkAedmae/neo-2k-2020-march/8154934
    Kellelgi mingeid küsimusi on võib julgelt minu poole pöörduda.
  • [quote="Mikk Aedmae"]
    Nagu oma postituse alla laotud miinustest võid järeldada, siis vale puu all haugud. Siin saab enamus foorumipostitustes kõigepealt iroonilist ja sarkastilist tagasisidet eelkõige. Inimesed lihtsalt on erinevad. Siia on kogunenud suures osas sellised "konservatiivsema" maailmavaatega ;)
    Ps. Ise kasutan Auvoria Prime

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon