FOREX - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

FOREX

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tervitan veelkord kõiki kirjasõpru ja vabandan nende ees keda olen kuidagi ärritanud. Nendega, kes minuga ühendust võtsid eeltoodud aadressil jätkame sisulist arutelu... Ma ei paku midagi vaid otsisin võimalikke partnereid, kellega asja arendada... Mõne aja pärast näitan ehk jälle pilti. Ka LHV-s saab kaubelda aga see on eraldi teema... :-)
  • Palun moderaatoril siinsest Forex-teemast FXhuviline1 -e kommentaarid ära kustutada, sest tegemist on eksitava reklaamiga.
  • https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/siiser-2/1556099 - sama jätk (pole reklaam vaid lihtsalt infoks...)
  • https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/siiser-2/1556099 - üle 5% kuus ning "käsitööst" ja mõtlemisest olen vaba... Vabadust kasutan kauplemisroboti arendamiseks... :-)
  • See viimane "konto" ilmus siia teemasse esimest korda 19.märts selles postituses. Kui nüüd vaadata sama konto Monthly Gain graafikuid, siis esimesed kaks olid positiivsed, kolmas veel ka kergelt positiivne ja seejärel (avalikustamise järgselt) on juba järjest miinused.
    Kuidas siis nii? Sai ju palutud linki kontole, millel pluss hakkab tekkima. Saime aga paraku jälle lingi, millel pluss juba oli ja edasine on vaid allamäge minek. Mõtlemisest vaba on see üritus tõesti.
  • Vahva ju, FXhuiline kasutab vaba aega kauplemisroboti arendamiseks, kauplemiskonto omanikku võib nimetada ka kauplemiserobotiks, siis see on ju igati õige lähenemine asjale...:)
  • Kauplemisrobot, millele on õpetatud selgeks kauplemine demokontol, ei pruugi päriskontol hästi hakkama saada.
  • Jälgige ikka seda kollast joont ... punase ristiga märgitud FXhuvilise kiremised foorumis

  • White Nigga
    Mille growth see punane joon on?


    See on konto seis (=omavahendid + laen), mida rohkem laenu võtad, seda võimsamalt kasvab ...
  • Õige - kollane joon näitab oma raha seisu ... "Kiren" jälle kui põhjust on...
  • Väike täpsustus punase joone asjus - välistaksin termini laen. Punane joon näitab kui palju mul raha kokku on. Kollane joon näitab kui palju raha arvel on. Nende vahe näitab kui palju raha on avatud tehingutes - kapitali väljavool. Punase joone kasv tuleb edukatest tehingutest - mitte laenamisest.:-)
  • Nii vaikseks on siin jäänud ....

    Olgu siis mainitud, et ühe skämmi eluiga sai otsa, radaritelt on kadunud see kollane joon, mida FXhuviline1 soovitas jälgida, vastav portfell on kustutatud, küll on aga nädal või kaks enne selle kadumist alustatud uue "projektiga" - http://www.myfxbook.com/members/mart77forex

    Enne radariekraanilt kadumist oli robot oli suutnud aastaga umbes -60% tootlust näidata ... ei teinud õigel ajal screenshoti, aga veidi varem oli seis selline (11.01.2017)



    Olgu siinkohal öeldud, et vaatamata mõningale kriitikale oman sügavat respekti nende kodanike suhtes, kes oma nime all ja avalikult investoreid kaasavad - näiteks Etalon Varahaldus. Ja samaväärset disrespekti anonüümsete skämmerite suhtes.
  • Lõpp hea, kõik hea. Vähemalt nüüd on olemas tänuväärne teema, mida saab igale noorele wannabe-petturile ja tema potentsiaalsetele ohvritele lugeda anda.
  • https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/proov-1/2020822 - käsitsi (prognoosivaba...) harjutamist. Seda metoodikat saab ka meie pangas rakendada... :-)
  • FXhuviline1
    1. Seesama uuesti https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/siiser-2/1556099 (eelmine haakus lahti...) - kahjuks myFXbook-iga vahel juhtub...
    2. Selleks, et Investor saaks Manageri turvaliselt kopeerida peab investeering olema vähemalt 1000 eurot. Süsteem ei võimalda väiksemaid samme (alla 0.01 loti), mis on vajalikud väiksema investeeringu korral. Siis hakkab juhus (näiteks liitumise hetk...) toimetama... Vabandan, et ei juhtinud varem sellele tähelepanu (endalgi polnud asi täitsa selge)... :(
    Sellised sõnumid saatsin investoritele. Jätkan tegevust... Mõne aja pärast ilmun jälle... Kes soovib sügavuti minna saab kirjutada


    Õujee, oligi aeg uue spämmiga välja tulla, juba ligi aasta möödas sellest kui eelnevalt promotud strateegia -50% tulemuse saavutas.Huvitaval kombel see muidugi kustutati kasutaja poolt mingil hetkel - Sorry, but this system was deleted by it's creator.

    Allpool screenshot kusagilt kustutamise eelsest ajast

  • Moderaatorile: Üleüldse võiks siinse foorumiteema tõsta vabade teemade alla. Investeerimisega ei ole siin midagi pistmist.

    Kes seda FXhuviline1-e pettust ikka enam usub. Ajalugu saab ju siit samast kohe lugeda! :-) Või siis naiivselt pärast raha kaotamist siit samast lugeda, kui alguses ei viitsind. :-)
  • Üritasin tutvustada oma viimaseid tegemisi forex kauplemisel aga sattusin jälle karmide hinnangute kätte (kusjuures kriitikud ilmselt ise forex kauplemisega ei tegele...) Enam ma siin ei esine... Kui keegi soovib teemat arendada, siis olen leitav :-)
  • Kas demokonto on tõend forekskauplemisega tegelemisest?
  • Olen tegelenud kauplemisega ca 5 aastat, Loonud mitu kauplemisrobotit (MT4-le) oma metoodikast lähtuvalt. Loomulikult kauplen ka rahaga. On olnud ka õpipoisile omaseid ebaõnnestumisi... Nüüd olen saavutanud riskivaba(!) stabiilset (keskmiselt mõni % kuus...) kasumit teeniva süsteemi, mida ei pea igapäevaselt jälgima. Ma ei agiteeri kedagi osalema. Lootsin siit leida tagasisidet ning kaasa mõtlemist... Ei õnnestunud... :-(
  • Kaasa mõtlejaid on siin mitmeid, näiteks Henno on päris kõvasti siin kaasa mõelnud. Igatahes Henno kommentaarid on olnud ka reaalselt sisukad ja omakorda kaasa mõtlema panevad, erinevalt Fxhuvilise postitustest.
  • FXhuviline1
    .... Loomulikult kauplen ka rahaga. Nüüd olen saavutanud riskivaba(!) stabiilset (keskmiselt mõni % kuus...) kasumit teeniva süsteemi, mida ei pea igapäevaselt jälgima.

    Loomulikult on demokonto riskivaba igal mõeldaval juhul. Nagu varasemad postitused näitavad, on ka demokonto oma virtuaalrahaga kahjumisse jõnud. Ega siis midagi, teeb uue konto ja kordab üritust.
    FXhuviline1
    Lootsin siit leida tagasisidet ning kaasa mõtlemist... Ei õnnestunud... :-(

    Jõudu naiivsete ullikeste püüdmisel.
  • Kui mul oleks kauplemisrobot, mis alfat genereerib, siis oleks mu suurem mure, et kas helikopteri maandumisplats tuleb villa katusele või jahi ahtriossa, mitte kuidas idee ja tehnoloogia massidesse saada. Fxhuviline1, mis sul viga on :)
  • FXhuviline1, Millalgi talvel nägin ajakirjandusest fotosid mingist pidulikust üritusest, mida pidas "Admiral Markets". Kindlasti leiad selle firma üritustel viibivate inimeste seas huvilisi, kelle jaoks on tekstil "Loomulikult kauplen ka rahaga. Nüüd olen saavutanud riskivaba(!) .... kasumit... " ka mingi sisu sees. :-)
  • FXhuviline1
    Olen tegelenud kauplemisega ca 5 aastat, Loonud mitu kauplemisrobotit (MT4-le) oma metoodikast lähtuvalt. Loomulikult kauplen ka rahaga. On olnud ka õpipoisile omaseid ebaõnnestumisi... Nüüd olen saavutanud riskivaba(!) stabiilset (keskmiselt mõni % kuus...) kasumit teeniva süsteemi, mida ei pea igapäevaselt jälgima. Ma ei agiteeri kedagi osalema. Lootsin siit leida tagasisidet ning kaasa mõtlemist... Ei õnnestunud... :-(


    1. Kui keegi räägib kauplemise juures riskivabast tootlusest, siis ta ei tea mis on risk ja suure tõenäosusega ei tea üldse millest räägib.

    2. Ehk siis Sa kaupled edukalt rahaga, aga postitad sügaval miinuses demokontode linke? Miks? Kas poleks rohkem huvilisi tagasiside ja kaasamõtlemise osas kui näitaksid reaalseid tulemusi?
  • Mõtleks veel veidi kaasa

    Risk management is one of the most key concepts to surviving as a forex trader.

    One form of risk management is controlling your losses.

    Nüüd kui ma vaatan seda FX-huvilise kontot, siis mida ma näen ...

    - 902 sooritatud tehingut, millest valdav osa on suletud 0,05% kasumiga;
    - 16 avatud tehingut, millest igaüks on suurusjärgu (10 korda) võrra suuremas kahjumis - sealhulgas mitmed suve alguses avatud positsioonid isegi üle 3 või 4%%;

    Mõtleme nüüd kaasa - kas mõtetera cut your losses and let you profits run peaks kehtima või on see kõigest tarbetu sõnakõlks?
  • Soovitaks pigem Olympicu aktsiaid osta ja siis oma mängukirge kasiinos rahuldamas käia. See on win-win situatsioon, saad oma mänguraha divikate vormis tagasi, toetad eesti sporti ja muid abivajajaid kuhu riik hasartmängumakse suunab ja saad mängulusti. FOREX aga on tavalise väikeinvestori jaoks miiniväli kus ellujäämise protsent on alla 1%
  • Ju siis pole ikka veel ohvrit leitud, keda võiks rahast tühjaks tõsta....
  • Aga käsitleme siis, kes keelab.
    Ma mõned aastad tagasi LHV Traderis kauplesin EUR/USD futuuri. Tõsi ega erilist edu polnud aga "strateegia", et tõuseb, tõuseb, tõuseb ja on vaja osta pole kah mingi strateegia.
    Ei usu, et 25€ ja 500x võimendusega alustades on võimalik kriljonäriks saada. Teoreetiliselt muidugi on aga ma kahtlen, et tehingud reaalselt turule jõuavad läbi igatsugu toredate teenusepakkujate. Et kui tekkib ikka tahtmine turule minna siis futuurid on minu arvates õige valik.
  • Vihjed minu strateegiale: tuleviku ennustamisesse (prognoosid...) ei usu, trendi lühiajalist jätkumist rakendan, kauplen tosina valuutapaariga komplektis, edu võti on Equity astmeline kasvatamine... Saab ka käsitsi kaubelda - https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/proov-1/2020822 (Robot on muidugi tootlikum...)
  • Ikka jälle see DEMO konto koos virtuaalrahaga. Muidugi seda väidetavat roboti "tootlikumat" kontot ei julge ju näidata!
  • võiks selle FX huvilise ära bannida, kaua see skämmi promo siin käib.
  • Kuulge - blokeerige see spämmer juba ära. Aitab küll.
  • To: FXhuviline1, sõnastage, palun, see tegelik huvi? Tegelik huvi oma rahast kindlalt ilma jääda? Potentsiaalsed ohvrid ostku parem siis loteriipileteid. Vähemalt see teeks ühiskonnale head.
  • Keelasime FXhuviline1 postitused kuni 18.09.2017. Kui see ei distsiplineeri, siis jääb blokk peale jäädavalt.
  • õige blokk. 
    hiljutine isiklik kogemus ütleb, et selliste postituste ja tootluste promoga võib algajaid vägagi edukalt ära hullutada.

    mul jäi sahtel lahti kui üks keskealine raamatupidajast-kosmeetikust tuttav, kes napilt pool aastat aktsiatega kätt proovinud, mõni kuu tagasi teatas, et broneeris endale ja oma ehitajast elukaaslasele üsna kalli forex-treidimise kursuse. soovitus see teema peast heita ja suuremate majade hooleks jätta tulemust ei andnud, sest valuutadega kaubeldes on teadupärast miinimumtootlus kümme prossa kuus, võimendusi kasutades alates viiekümnest.
  • Võlakirjade foorumiteemast siia:
    Sander Pikkel
    sergeii
    Admiral Markets pakub ka võlakirju

    Alates tänasest saab märkida Admiral Markets AS-i allutatud võlakirju. Pakutavate võlakirjade arv on 50 000. Ühe võlakirja märkimishind on 100 eurot.

    LHV kliendid saavad märkimises osaleda kas kliendikontorites või internetipangas jaotuses "Raha kasvatamine" -> "Väärtpaberite märkimine". Märkimine on avatud 8. detsembrist kuni 19. detsembrini 2017. a kuni kella 17:00-ni. Tehingu väärtuspäev on 28. detsember 2017. a.
    Börsiteade vastavate lisadega.


    Mind paneb kahtlema Admiral Marketsi võlakirjade pakkumise leheküljel olev tekst: "... Admiral Market AS-i missioon on pakkuda kauplejatele mugavat ligipääsu finantsturgudele ning kasvada maailma juhtivaks kauplemisteenuse osutajaks."
    Kas see tekst vastab tõele ja kas see vastab selle teksti lugeja enda ettekujutusele "ligipääsust finantsturgudele"? Kas tegemist on ikka "kauplemisteenusega" nii nagu lugeja seda võib ette kujutada?
  • Päris vahvad numbrid Admiral Marketsil..



    Klientide sissemaksed kliendikontodel seisuga 30.06.2017**:
    Admiral Markets AS: 3,6 mln EUR
    Admiral Markets Group AS: 24,0 mln EUR

    Kauplemistegevuse netotulu 2016*:
    Admiral Markets AS: 18 mln EUR
    Admiral Markets Group AS: 23,0 mln EUR

    Ehk siis kui kauplemisahud on samad, siis umbes aastaga saab praegu kliendikontodel olev raha ilusasti teenustasudeks ära makstud..
  • See on vana tõde, et FXga teenivad püsivalt raha vaid need kes moronitele kauplemise teenust pakuvad.
  • Asi lihtne, Admiral jälgib kõiki vähe suuremaid kontosi ning kogub statistikat . Kui konto kaupleb pidevas kasumis siis selle konkreetse konto orderid viiakse "turule", teised nn looser kontode orderid täidab Admiral ise panustades nende kontode vastu. Pole välistatud ka teenivate kontode front running.
  • Teemast "LHV otsib investeerimistoodete tiimi arendajat" teemast siia:
    FXhuviline1
    Kui forex turul kauplemine on mõeldav, siis saan soovitada võidukat (keskmiselt mõni % kuus...) kauplemisrobotit koos väljaõppega.

    Mis ajendab Sind seda pakkuma, mitte aga üksinda ise pudrumäe otsas istuma ja hunnikute kaupa raha taskusse kühveldama? Miks Sa iseendale konkurentsi juurde tekitad? Pigem pane võidukate kauplemisrobotite serveripark põlevkivielektrijaama kõrvale üles (NB! odav elekter!) ning saad üüberrikkaks.
  • Ma saan pidevalt venekeelseid kõnesid otse Londonist. Kõigil sama mure -jube vinge algoritm on aga ise ei taha kasutada vaid tahaks mulle anda. Venemaale ei taha pakkuda ja Londonis samuti mitte vaatamata sellele, et seal on kordades rohkem raha. Neil on hädasti vaja, et Eestis üüratut pappi teenitaks. Tõenäoliselt Putini hübriidsõja osa. Muidu ei saa ju üks inimene nii loll olla.
  • Näiteid:
    1. Eks mäletatavasti kullapalaviku ajal said rikkaks just need, kes müüsid labidaid, kirkasid, (teksa)riideid, majutust, toitlustust (meenutame: Trumpi hiljutine dokumentaalfilm) jne. Mitte aga kullasõelujad ise ...
    2. Kuuldavasti John D. Rockefeller ei olevat pumbanud ise mitte tilkagi naftat ...
    3. Kui 10 aastat tagasi oli sendioksjonite palavik, siis olid kõik kohad täis neid isikuid, kes üritasid sendioksjonite mootoreid müüa, mitte aga sendioksjoni pidamisega ise varandusi kokku ajada ...
  • Huvi korral ikka .....Huvilise kannan listi ja saadan infot nagu paljudele teistele... :-)
  • FXhuviline1 postitused on jäädavalt LHV foorumis keelatud.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon