Jaburad, tobedad, asjakohased ja\või naljakad pealkirjad (the best of) - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Jaburad, tobedad, asjakohased ja\või naljakad pealkirjad (the best of)

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Ma olen ka üles kasvanud veel ajal, kus vanaema juures maal lehmi, sigu ja lambaid peeti.
    Sigu kasvatati ikka söögiks, aga see ei ole kunagi takistanud lastel väikeseid armsaid põrsaid nunnutamast. Need asjad ei ole päris üksteist välistavad.
  • Draax
    Ma olen ka üles kasvanud veel ajal, kus vanaema juures maal lehmi, sigu ja lambaid peeti.
    Sigu kasvatati ikka söögiks, aga see ei ole kunagi takistanud lastel väikeseid armsaid põrsaid nunnutamast. Need asjad ei ole päris üksteist välistavad.


    Aga sel ajal, kui lapsed põrsaid nunnutavad pole neile vast mõtet rääkida, et küll sellest põssast saab jõuluks head sülti.
  • Vanaema
    Aga sel ajal, kui lapsed põrsaid nunnutavad pole neile vast mõtet rääkida, et küll sellest põssast saab jõuluks head sülti.

    Eks see ilmselt sõltub ka laste vanusest.
    Vanasti teadsid kõik talus kasvanud lapsed, et "nunnu põssa" maandub kellegi jõululaual ja sellest ei tõmmatud mingit kiunu üles.
  • Vanaema
    Draax
    Ma olen ka üles kasvanud veel ajal, kus vanaema juures maal lehmi, sigu ja lambaid peeti.
    Sigu kasvatati ikka söögiks, aga see ei ole kunagi takistanud lastel väikeseid armsaid põrsaid nunnutamast. Need asjad ei ole päris üksteist välistavad.


    Aga sel ajal, kui lapsed põrsaid nunnutavad pole neile vast mõtet rääkida, et küll sellest põssast saab jõuluks head sülti.


    ...see on mingi rootsi vms. popp komme, et lükkame elu realiteetidega kohtumise kuskile 30ndatesse eluaastatesse? Nii saame kindlasti igati terve psüühhikaga inimesed. Näiteks sellised, kes kukkesid ja kanu lahutama lähevad, et kukk ei ahistaks kanu. Pean tunnistama, et tean rohkem kui ühte alla kümneaastast last, kellel ei ole mingit konflikti teadmise vahel, et põrsas on nunnu ja peekon on hea, kusjuures nad teavad peekoni allikat kenasti.
  • Kuskil on mõistlik piir. Laps võib teada, kust peekon tuleb, aga sageli viidi ka vanasti lapsed kodunt ära, kui seatapmiseks läks.
  • Meie kodutalus löödi iga aasta siga maha. Olin vast miski 6-7 aastane, kui see viimati juhtus. Niipalju kui mäletan, oli tegu ühe igati huvitava päevaga. Isa koos oma sõpradega said kokku ja siis läks tegudeks. Mässati terve päev, ilmselt seetõttu, et rõhku pandi julguse ammutamisele pudelist. Kes siis ikka kaine peaga julgeb seale noa kõrri lüüa. Ainukene trauma, mis sellest ajast sain, on oksereflekt värske praemaksa lõhna vastu. Külapoistega vaatasime kogu protseduuri pealt ja minema meid küll ei aetud. Teadaolevalt pole ühestki poisist sadisti ega katkise psüühikaga inimest kasvanud, kuigi ühest sai poliitik.
  • Ma mäletan, et ma olin 3-aastane, kui ma juba teadsin, kust sealiha tuleb.

    Mind hoiti küll pool päeva toas kui mu onu (kes oli kogu küla seatapja) asja korda ajas ja lihakeha esmane tükeldamine ja sorteerimine ära tehti. Keegi purjus polnud, mis mu onu puhul oli just vastupidine tavalisele :)

    Veiste lihakombinaati viimisest teadsin ka.

    Vahetult enne minu 4-aastaseks saamist kolisime linna, siis enam suuremate loomade kui kanad ja jänesed hukkamisega nii lähedalt kokku ei puutunud.

    Ehk siis elu on elu ja süüa on vaja.
  • Vanaema
    Kuskil on mõistlik piir. Laps võib teada, kust peekon tuleb, aga sageli viidi ka vanasti lapsed kodunt ära, kui seatapmiseks läks.


    Ma pole rääkinud sellest, et lastele tuleks seatappu näidata. Ma räägin sellest, et elu realiteetide tutvustamise lükkamine 30ndatesse eluaastatesse toodab inimesi, kelle käitumine läheneb tõkestamatult antisotsiaalsusele.
  • Mulle meeldib rohkem see reklaam,kus jänes metsas kännul istudes suitsuvorsti sööb ja siis põder pärib,et pidid ju see teegan või veegan olema ja jänes ütleb,et need vorstid on nii maitsvad,et isegi veganid söövad neid .

    https://www.facebook.com/linnamaeliha/videos/metsikult-maitsvad-linnam%C3%A4e-t%C3%A4issuitsuvorstid-viivad-keele-alla/1029069143887409/

    See reklaaam sai mind miskipärast konksu otsa ja tahaks ise kah proovida .

    Muide, huvitav, et kui jänku on ikka väga näljane, kas ta siis tõepoolest liha ei söö ? Hobune küll pidi sööma kui pakkuda .
  • Karum6mm
    Vanaema
    Kuskil on mõistlik piir. Laps võib teada, kust peekon tuleb, aga sageli viidi ka vanasti lapsed kodunt ära, kui seatapmiseks läks.


    Ma pole rääkinud sellest, et lastele tuleks seatappu näidata. Ma räägin sellest, et elu realiteetide tutvustamise lükkamine 30ndatesse eluaastatesse toodab inimesi, kelle käitumine läheneb tõkestamatult antisotsiaalsusele.


    Nõus. Aga mina pole ka väitnud, et seda tuleks 30ndatesse aastatesse lükata. Mis ei tähenda, et laste ja nunnude põssadega tuleks lihatööstusel oma tooteid reklaamida.
  • Veel 20 aastat ja veame nina vingu kui leivapätsi reklaamides viljapõldu näidatakse?
  • ivoalaska
    Meie kodutalus löödi iga aasta siga maha. Olin vast miski 6-7 aastane, kui see viimati juhtus. Niipalju kui mäletan, oli tegu ühe igati huvitava päevaga. Isa koos oma sõpradega said kokku ja siis läks tegudeks. Mässati terve päev, ilmselt seetõttu, et rõhku pandi julguse ammutamisele pudelist. Kes siis ikka kaine peaga julgeb seale noa kõrri lüüa. Ainukene trauma, mis sellest ajast sain, on oksereflekt värske praemaksa lõhna vastu. Külapoistega vaatasime kogu protseduuri pealt ja minema meid küll ei aetud. Teadaolevalt pole ühestki poisist sadisti ega katkise psüühikaga inimest kasvanud, kuigi ühest sai poliitik.

    Mäletan kui lapsepõlves suvel maal sugulaste juures olles hakkasime oma vanematelt manguma, et sõidame neile jõulude ajal külla, kui seatapmiseks läheb. Aga nägemata see siiski jäi.
  • ttrust
    ivoalaska
    Meie kodutalus löödi iga aasta siga maha. Olin vast miski 6-7 aastane, kui see viimati juhtus. Niipalju kui mäletan, oli tegu ühe igati huvitava päevaga. Isa koos oma sõpradega said kokku ja siis läks tegudeks. Mässati terve päev, ilmselt seetõttu, et rõhku pandi julguse ammutamisele pudelist. Kes siis ikka kaine peaga julgeb seale noa kõrri lüüa. Ainukene trauma, mis sellest ajast sain, on oksereflekt värske praemaksa lõhna vastu. Külapoistega vaatasime kogu protseduuri pealt ja minema meid küll ei aetud. Teadaolevalt pole ühestki poisist sadisti ega katkise psüühikaga inimest kasvanud, kuigi ühest sai poliitik.

    Mäletan kui lapsepõlves suvel maal sugulaste juures olles hakkasime oma vanematelt manguma, et sõidame neile jõulude ajal külla, kui seatapmiseks läheb. Aga nägemata see siiski jäi.

    Tegelikult nägin seda aastaid hiljem, kui juba koolis algklassides käisin. Aga perelapsed olid seatapuga kursis juba titest saadik mis tegi kadedaks.
  • Karum6mm
    Vanaema
    Kuskil on mõistlik piir. Laps võib teada, kust peekon tuleb, aga sageli viidi ka vanasti lapsed kodunt ära, kui seatapmiseks läks.


    Ma pole rääkinud sellest, et lastele tuleks seatappu näidata. Ma räägin sellest, et elu realiteetide tutvustamise lükkamine 30ndatesse eluaastatesse toodab inimesi, kelle käitumine läheneb tõkestamatult antisotsiaalsusele.


    Meil ei lubatud maal lapsi kunagi seatapu juurde. Üldiselt aeti isegi tuppa, et kisa ei kuuleks. Siis kui Oskar juba rippu oli tõmmatud, võis vaatama minna. Huvitav oli, kuidas siga seestpoolt välja nägi ja mis juppidest ta koosnes. Järgmisel kevadel toodi uus nunnu põrsas, kellega pool suve nalja sai, kuni nii suureks kasvas, et aeda lahti enam ei saanud lasta. Kõik teadsid, mis temast jõuluks saab. Igati normaalne.
  • Tehke parem uudis nendest tublidest ettevõtetest, kes ei luba oma töötajatel igaveseks koju jääda :D

  • Lollid looduskaitse alla ! (Osasid alaliike võib siin ka nii mõneski foorumiteemas näha).
  • See pealkiri peaks tegelikult minema äkki rubriiki Täis peaga?

    Viin õpetab looma täiuslikku linna

    Ma olen alati arvanud, et viinast on abi, asusin lootusrikkalt artikli kallale, kuid sisu pole üldse see, mida ootasin.
  • Kevad
    See pealkiri peaks tegelikult minema äkki rubriiki Täis peaga?
    Viin õpetab looma täiuslikku linna
    Ma olen alati arvanud, et viinast on abi, asusin lootusrikkalt artikli kallale, kuid sisu pole üldse see, mida ootasin.

    Kui artikli autor Bretty Sarapuu on selle artikli purupurjus olekus kirja pannud, siis jah, sobiks see rubriiki "täis peaga".
  • ttrust
    Kevad
    See pealkiri peaks tegelikult minema äkki rubriiki Täis peaga?
    Viin õpetab looma täiuslikku linna
    Ma olen alati arvanud, et viinast on abi, asusin lootusrikkalt artikli kallale, kuid sisu pole üldse see, mida ootasin.

    Kui artikli autor Bretty Sarapuu on selle artikli purupurjus olekus kirja pannud, siis jah, sobiks see rubriiki "täis peaga".

    No aga kas tundub, et ei ole või? Ilmselt jah, inimvihkajalikud ideed sünnivad tõenäoliselt rohkem narkojoobes olles.
  • Pole tegu ei nalja ega ka jabura pealkirjaga. Pigem kits kärneriks või nii...

    Kommentaarium muidugi kihab arvamustest seinast seina.
  • Estonia’s chicken boom

    When Estonians found themselves

    cooped up at home

    farmers were sure demand

    for eggs and chickens would drop

    To their surprise

    they flew out the door


    Reuters on teinud nupukese, kuidas Eesti inimesed on koroona ajal hakanud kanu koduloomadeks võtma (või rentima). Video transkriptsioonist sündis ülalolev poeesia.

    https://uk.news.yahoo.com/estonian-chicken-sales-fly-lockdown-165006128.html
  • Eskimo jäätist varsti Taanis enam ei ole.

    Kogu see hüüdnimede (neeger, eskimo jms) keelamise tsirkus hakkab osades, enamjaolt valgenahalist rassi esindavates riikides meenutama nagu mingit kollektiivset masohhistide maaniat: käib üksteise ületrumpamine, kes suudab end kas viimse piirini piitsutada või võimalikult mitu korda veene läbi nüsida.
    Et saaks rehabiliteeritud ja et jumalapärast keegi ei solvuks.

    Ise täiskasvanud inimesed, aga käituvad nagu mingi kari professionaalseid kretiine.

    P.S. Hakka või tõesti arvama, et hiinlased on enda 5G võrgutemaatikaga valgenahalistele lobotoomia korraldanud, sest hulluks minnakse ükshaaval, mitte korraga.
  • Stealth
    Eskimo jäätist varsti Taanis enam ei ole.

    Kogu see hüüdnimede (neeger, eskimo jms) keelamise tsirkus hakkab osades, enamjaolt valgenahalist rassi esindavates riikides meenutama nagu mingit kollektiivset masohhistide maaniat: käib üksteise ületrumpamine, kes suudab end kas viimse piirini piitsutada või võimalikult mitu korda veene läbi nüsida.
    Et saaks rehabiliteeritud ja et jumalapärast keegi ei solvuks.

    Ise täiskasvanud inimesed, aga käituvad nagu mingi kari professionaalseid kretiine.

    P.S. Hakka või tõesti arvama, et hiinlased on enda 5G võrgutemaatikaga valgenahalistele lobotoomia korraldanud, sest hulluks minnakse ükshaaval, mitte korraga.

    Nendel, kes seda protsessi veavad ei üsna tõenäoliselt juba ammu sihtidest ükskõik, kuid neile meeldib see protsess iseenesest ja võim mida see nendele annab.
  • Stealth
    Eskimo jäätist varsti Taanis enam ei ole.

    Kogu see hüüdnimede (neeger, eskimo jms) keelamise tsirkus hakkab osades, enamjaolt valgenahalist rassi esindavates riikides meenutama nagu mingit kollektiivset masohhistide maaniat: käib üksteise ületrumpamine, kes suudab end kas viimse piirini piitsutada või võimalikult mitu korda veene läbi nüsida.
    Et saaks rehabiliteeritud ja et jumalapärast keegi ei solvuks.

    Ise täiskasvanud inimesed, aga käituvad nagu mingi kari professionaalseid kretiine.

    P.S. Hakka või tõesti arvama, et hiinlased on enda 5G võrgutemaatikaga valgenahalistele lobotoomia korraldanud, sest hulluks minnakse ükshaaval, mitte korraga.


    Keegi pole midagi keelanud. Uudis on sellesst, et üks firma otsustas ühe toote nime muuta kaasaegsemaks, teine aga jätab samaks.
  • Lombi taga väga tuntud (meie mõistes ameerika jalgpalli) klubid Washington Redskins ja nüüd ka Edmonton Eskimos vahetavad, et mitte öelda on sunnitud vahetama oma nime...

    https://edmontonsun.com/sports/football/cfl/edmonton-eskimos/reports-say-eskimos-ready-to-announce-name-change

  • Mustpeade Maja Tallinna vanalinnas - kui kaua see veel võib säilitada oma nime?
    Ja mis võiks olla edaspidine poliitkorrektne nimetus?

    https://et.wikipedia.org/wiki/Mustpeade_maja
  • Mustpeade maja peaks vist muinsuskaitse all olev arhitektuurimälestis olema. Aga ega see protestijaid eriti ei koti.

    Kui see ajude keberniit valgenahaliste suunas sama epideemilises neurasteeniavaimus veel edasi jätkub, siis võidakse mingi aeg vabalt selle veebilehe haldajad ka kohtu alla saata. Puhtalt sõnakasutuse pärast, sest keegi tundis end kas solvatuna või siis arvas tõsimeeli, et see on mingi põrandaaluse Klu-Klux-Klani klubi koduleht.

    On ikka kuradima lasteaed küll...
  • Mustpeade Vennaskonna kaitsepühak on must mees Egiptusest, Saint Maurice e. Püha Mauritius. Mauri e. Mooramaa mees. Pole kuulda olnud, et keegi nõuaks mustade pühakute valgeks muutmist. Vennaskonna nimi, vapp ohus, kst.
    en.wikipedia.org/wiki/Brotherhood_of_Blackheads#Symbols
    en.wikipedia.org/wiki/Moor%27s_head_(heraldry)
  • Stealth
    Mustpeade maja peaks vist muinsuskaitse all olev arhitektuurimälestis olema. Aga ega see protestijaid eriti ei koti.

    Kui see ajude keberniit valgenahaliste suunas sama epideemilises neurasteeniavaimus veel edasi jätkub, siis võidakse mingi aeg vabalt selle veebilehe haldajad ka kohtu alla saata. Puhtalt sõnakasutuse pärast, sest keegi tundis end kas solvatuna või siis arvas tõsimeeli, et see on mingi põrandaaluse Klu-Klux-Klani klubi koduleht.
    On ikka kuradima lasteaed küll...

    Oh, seal esilehel on ju lausa mustpeade tapmise video välja toodud. Äärmine rassism.
  • Loodame, et see BLM on järjekordne kiirmood, ning järgmine aasta on juba uus hullus. Ajalugu meenutades, siis eelmised kiirmoed olid:
    Greta
    #metoo
    biokütused
    Welcome to Europe
    jne.
  • rumal lootus . Kõik need hullused kestavad edasi luues koos tegutsedes Orwelli maailma 1984 .

    Samamoodi lootsid Lääne poliitikud, et 1917.a. Venemaal võimulepääsenud kommunistlik hullus iseenesest kaob, kuid ei kadunud . Hoopis hakkas levima nagu vähkkasvaja ja 1950.-1970. aastateks oli sellest haaratud pool Euroopat ja samuti suur osa Aasiast . ( Hiina, P. Korea, Vietnam ,Kambodža ), metastaasid olid jõudnud ka Ladina-Ameerikasse ja Aafrikasse.

    See vähkkasvaja ei kao iseenesest, see tuleb välja opereerida ühiskonnast
  • Ma ootan juba ammu, millal Suur Luuserite Kättemaksu nimeline kiirmood kaob, loodetavasti novembris koos oraanzhi lapsemeelsega, aga tuleb valmis olla muidugi pikemaks vindumiseks.
  • Vanaema
    Ja kuidas Sa opereeriksid?


    Alustaks kasvõi sellest, et keelaks sotsiaalmeediahiiglastel vasakliberaalse tsensuuri . Kui nad pole nõus sõnavabaduse printsiipe austama, siis tuleb need korporatsioonid lõhkuda tükkideks. USA-s on monopole ennegi lõhutud ja see on võimalik .

    Teiseks ideoloogiline ajupesu hariduses, kõrghariduses ja avalik-õiguslikus meedias tuleb karmi käega tõkestada . Räägime siin eelkõige Eestist . See eeldab karmi riigi sekkumist : ükski asutus, mis saab riigilt kasvõi sendi raha, ei tohi ideoloogilise ajupesuga tegeleda . Praegu nad tegelevad sellega kõik ! Mitte ainult pervo ja feminatsi libaühingud, vaid ka Tartu Ülikool, Tallinna kiluülikool, Tehnikaülikool, ETV, Eesti raadio.

    Kui neomarksistid, tolerastid ja sodomiidid tahavad teha oma propagandat,las teevad seda oma raha eest . Kuid nagu näha, neil endil pole seda raha ja nad pole seda võimelised ka oma poolehoidjatelt hankima . Purupunane Päevaleht on rahaliselt käpuli, lugejad hääletavad jalgadega. Soros ei jaksa ka kogu maailma "virgunuid" ülal pidada ja kinni maksta , neid on tekkinud juba liiga palju .

    See oleks kirurgilise sekkumise miinimumprogramm . Maailma laiemas mastaabis võiks hakata ka juba olemasolevaid kriminaalseadusi tegelikult rakendama. Näiteks kiriku põletamine ja poodide rüüstamine on kõikjal arenenud maailmas kriminaalkuritegu . Kurikaelad vangi ! Monumentide lõhkumine samuti kriminaalkuritegu. Vangi ! Politsei seaduslikele korraldustele mitteallumine kriminaalkuritegu. Vangi !

    Siin polegi vaja massilisi mahalaskmisi ja koonduslaagreid, millega agressiiv-progressiiv inimesi hirmutab kui ta mölab konservatiivide võimuletulekust. Siin lihtsalt on vaja juba olemasolevate seaduste jõulist rakendamist .
  • mykoloog
    Ma ootan juba ammu, millal Suur Luuserite Kättemaksu nimeline kiirmood kaob, loodetavasti novembris koos oraanzhi lapsemeelsega, aga tuleb valmis olla muidugi pikemaks vindumiseks.

    Konservatiivsed väärtused, nimeta neid kuidas tahad, pole mingi kiirmood, vaid Lääne ühiskonna vundament ning on alates Vana-Kreekast oma õigsust igati tõestanud, nii et progressiividel tuleb jäädagi vinduma.
    Aga vahepeal tuli mulle veel üks progressiivide viimase aja moeröögatus meelde, nimelt nõudsid nad omale koolidesse ja riigiasutustesse eraldi peldikuid ja riietusruume. Õnneks nad ei suuda olla oma nõudmistes järjepidevad ning asi on täiesti ära soikunud, nagu enamus teisigi nõudmisi.
  • Ebapädevate inimeste jõudmine riigitüüri juurde on viimaste aastate kiirmood, millel pole Lääne ühiskonna vundamendiga midagi pistmist. Kui, siis niipalju, et seda vundamenti hoogsalt õõnestatakse nende käpardite poolt.
  • mykoloog
    Ebapädevate inimeste jõudmine riigitüüri juurde on viimaste aastate kiirmood, millel pole Lääne ühiskonna vundamendiga midagi pistmist. Kui, siis niipalju, et seda vundamenti hoogsalt õõnestatakse nende käpardite poolt.

    Viimase kui mitme aasta?
  • Haha, kes need pädevad siis on ? Kaja, Jürgen Ma Magasin Maha Maailma Suurima Rahapesu ja Ossinovski Ma Viisin Maksud Lätti ? Saksamaal juba ongi Tulge Kõik Merkel, kas olnuks veel vaja Britannias sotsialist Corbynit, USA-s Hillaryt ? Tule taevas appi !

    Ihukarvad tõusevad püsti kui mõelda kui halvasti veel tegelikult oleks võinud minna.
  • mykoloog, kuidas sa Joe Bideni vaimset pädevust hindad USA presidendi ameti tarbeks?
  • stagna
    Haha, kes need pädevad siis on ? Kaja, Jürgen Ma Magasin Maha Maailma Suurima Rahapesu ja Ossinovski Ma Viisin Maksud Lätti ? Saksamaal juba ongi Tulge Kõik Merkel, kas olnuks veel vaja Britannias sotsialist Corbynit, USA-s Hillaryt ? Tule taevas appi !

    Ihukarvad tõusevad püsti kui mõelda kui halvasti veel tegelikult oleks võinud minna.


    Ei saa lisamata jätta taavi "Mulle on öeldud, et olen parim Eesti müügimees"/Peenhäälestus/EestiEiVajaSuurtNarratiivi/SinisedSokid/PuustKell rõivast.
    Eesti ehk ei vajanudki uut suurt narratiivi, kuid tema lükkamine peaministri 30 numbrit suurematesse kingadesse selle just lõi: "Ükskõik kes, ainult mitte see kloun, palun!!"
    Mis järgnes, oli paraku "olge ettevaatlikud oma soovidega, sest need võivad täide minna!" elav tõestus.
  • Sekeldaja, sul jäi suurmehe elust lisamata põnev episood/külmkapi taga sai peaaegu mimmi/

    Viga parandatud.
  • Kõik eelpoolnimetatud on küll oma vigadega ent saavad aru kuidas maailm päriselt toimib ja nad tegutsevad Eesti pikaajalistest huvidest lähtuvalt - erinevalt saamatutest amatööridest Mõhust & Tölpast.
  • mykoloog
    Kõik eelpoolnimetatud on küll oma vigadega ent saavad aru kuidas maailm päriselt toimib ja nad tegutsevad Eesti pikaajalistest huvidest lähtuvalt - erinevalt saamatutest amatööridest Mõhust & Tölpast.


    (hüsteeriline naer saalis)
  • stagna
    Teiseks ideoloogiline ajupesu hariduses, kõrghariduses ja avalik-õiguslikus meedias tuleb karmi käega tõkestada . Räägime siin eelkõige Eestist . See eeldab karmi riigi sekkumist : ükski asutus, mis saab riigilt kasvõi sendi raha, ei tohi ideoloogilise ajupesuga tegeleda . Praegu nad tegelevad sellega kõik ! Mitte ainult pervo ja feminatsi libaühingud, vaid ka Tartu Ülikool, Tallinna kiluülikool, Tehnikaülikool, ETV, Eesti raadio.

    Kui neomarksistid, tolerastid ja sodomiidid tahavad teha oma propagandat,las teevad seda oma raha eest .


    Tähendab, Tartu Ülikool ja ERR tegelevad sinu arvates ideoloogilise ajupesuga? Suured sõnad. Kas selle väite kinnituseks on ka konkreetseid näiteid tuua? Su jutust jääb mulje, nagu oleks tegemist süstemaatilise tegevusega.
  • Ongi, ideoloogiline propaganda on massiivne ja väga agressiivne, kõike seda saasta esitatakse kui "võrdõiguslust", "euroopalikke väärtusi ","inimõigusi ", "vähemuste kaitset " jm ilusate siltide all. Igaüks, kes sellega nõus pole, on aga rassist, fašist, kodanlik natsionalist ,kes on ohuks Eesti põhiseaduslikule korrale, bigot, keda tuleb karistada ja kelle vihakõne tuleb tõkestada. Ehk nagu Tarand oma märja unistuse välja lobises : kui oleks püss,siis kuul pähe kodanlikule natsionalistile, et enam ei möliseks.

    Just sellised inimesed ruulivad meie hariduses, kõrghariduses, akadeemilises keskkonnas ja meedias .
    Äärmuslikult sallimatud vihkajad, kes samas silmakirjalikult jutlustavad sallivusest .

    peab olema pime, kurt ja väga rumal kui seda kõike ei näe ega kuule .
  • Ei ole täheldanud - mõni konkreetne viide või tsitaat oleks ehk abiks?

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon