Mida ja kuidas teha, kui... - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Mida ja kuidas teha, kui...

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • sattusin üleeile liiklusohtlikku olukorda kõrvaltee lõigul kus oli kiiruse piirang 70 km/h. Mulle kihutas vastu meeskonna auto, mis asus minu liikumisruumis. Arvata, et neile igapäevane tripp ja seni on õnneks läinud,.. kuid seekord kaotas minu masin külgpeegli ja endas tekkis kiusatus sellele komandole hoiatus anda. Olen taolistelt tüüpidelt heebliga halastamatult vastu muhku saanud ja nüüd on mul autos 1939. aasta raketipüstol, millega sai 1990... vaigistatud mõnigi nolk.
    Loomulikult on mul relvaluba, aga eelistan kauglaskmise asemel ausat lähivõitlust, kus mul kaotuskibedus jääb aastakümnete kaugusele Peatusin, kuid tekkis kõhklus, kas tasub ümber pöörata ja konflikt realiseerida. Mul ju ausad tunnistajad puudusid.Ajutiselt loobusin, kuid kättemaksuplaan on võtnud unerahu..Mida teeksid ?
    Palun realistlikke arvamusi, kogemusi..,
  • Milles küsimus, politseisse kõne, sündmuskohalt põgenemine protokolli, rahulik ja ametlik seltskonna käsitlemine. Stardipüssiga vehkimine tundub kõige rumalam valik.
  • Oleksid pidanud järele sõitma, manööverdama kõrvale, sõidu ajal hüppama “meeskonna” auto peale, uksest sisse ronima, kõigi autosolnutega edukad lähivõitlused pidama ja auto kuristikku kukutama. Enne oleks tulnud endal efektselt kuristikku sööstvast autost välja hüpata ning jääda vaatama suurejoonelist plahvatust.
  • mike
    Oleksid pidanud järele sõitma, manööverdama kõrvale, sõidu ajal hüppama “meeskonna” auto peale, uksest sisse ronima, kõigi autosolnutega edukad lähivõitlused pidama ja auto kuristikku kukutama. Enne oleks tulnud endal efektselt kuristikku sööstvast autost välja hüpata ning jääda vaatama suurejoonelist plahvatust.


    https://youtu.be/Sqz5dbs5zmo

  • Ära kutsu, olen suhusoovijad anuma, pannud, kuigi olen NAINE
  • King jalast võtta ja süüdlasele kontsaga otsa ette on ka lahendus.
  • piprakaun on (juba üsna ammu) põhjus miks lhv foorumisofti programmeerijatel oleks viimane aeg enne postituse avaldamist või uue teema algatamist tekitada juurde mõni 'kliki vihmavarjul' või '3+4=...' kontrollküsimus ))

  • PIPRAKAUN
    sattusin üleeile liiklusohtlikku olukorda kõrvaltee lõigul kus oli kiiruse piirang 70 km/h. Mulle kihutas vastu meeskonna auto, mis asus minu liikumisruumis. Arvata, et neile igapäevane tripp ja seni on õnneks läinud,.. kuid seekord kaotas minu masin külgpeegli ja endas tekkis kiusatus sellele komandole hoiatus anda. Olen taolistelt tüüpidelt heebliga halastamatult vastu muhku saanud ja nüüd on mul autos 1939. aasta raketipüstol, millega sai 1990... vaigistatud mõnigi nolk.
    Loomulikult on mul relvaluba, aga eelistan kauglaskmise asemel ausat lähivõitlust, kus mul kaotuskibedus jääb aastakümnete kaugusele Peatusin, kuid tekkis kõhklus, kas tasub ümber pöörata ja konflikt realiseerida. Mul ju ausad tunnistajad puudusid.Ajutiselt loobusin, kuid kättemaksuplaan on võtnud unerahu..Mida teeksid ?
    Palun realistlikke arvamusi, kogemusi..,


    piprakaun, igasugused püstoliga jms vehkimised unusta ära- tulemuseks on krim asi ja sinu kahjuks.
    P.S. Oled ilus naine?:)
  • telepoiss1

    P.S. Oled ilus naine?:)


    WTF I just read?!?
  • Offf, mis feministlike žestidega küsimus see nüüd oli?
  • Standards, bitches, püüaks vähemalt siin foorumis hoida.
  • telepoiss1

    piprakaun, igasugused püstoliga jms vehkimised unusta ära- tulemuseks on krim asi ja sinu kahjuks.
    P.S. Oled ilus naine?:)

    küsimuse tinderlikku tonaaalsust ning lhv foorumites võibolla esmakordselt esinevat suhteloomise katset arvestades tuletaks meelde, et piiratud teovõimega või erivajadustega isiku ärakasutamine võib viia, olenevat sellest milliseid kiretegusid kokku saades korda saadetakse, täiemõistuslikuks tunnistatud osapoole paragrahvi alla ja kõlbelisest seksuaalkoodeksist oluliselt hälbivatel juhtudel ehk mõneks ajaks ka ruudulist päikest vaatama )
  • muurek, sul on väärastunud arusaam suhteloomisest.
  • Teema ei ole see, mida LHV foorumist eeldaksin leida või siin LHV foorumis ka lugeda soovin.
    Sellepärast palun adminnil teema kustutada.

    Kui pöidlad üles – pöidlad alla gallupil on valdavaks pöial alla, siis palun kustutada minu postitus.
  • Tony2
    Teema ei ole see, mida LHV foorumist eeldaksin leida või siin LHV foorumis ka lugeda soovin.
    Sellepärast palun adminnil teema kustutada.

    Kui pöidlad üles – pöidlad alla gallupil on valdavaks pöial alla, siis palun kustutada minu postitus.

    Jah, vaba teema küll, aga kui mingit kvaliteedikontrolli ei ole, siis võiks ju teha teemasid järjest selle kohta, mis koostise ja konsistentsiga tulemus hommikul peldikupotis vastu vaatas...

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon