Optsiooni ostmine - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Optsiooni ostmine

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Üritasin virtuaalportfelli ost MSFT PUT-optsiooni sümboliga MSQQN. Vastati , et sellist aktsiat pole. Kas ma küsisin valesti?
  • Veel:
    Oletame, et ma otsustan avada LHV-s investeerimiskonto. Kus see raha siis asuma saab konto ja panga mõttes?
    Virtuaalportfelli tehingutes liigub aktsiaid ostes -müües raha kohe vastavalt kontole-kontolt ära. Kas see saab ka reaalse investeerimiskontoga nii olema, s.t, et ma võin soovi korral päeva jooksul mitu korda kogu positsiooni likvideerida, uuesti osta jne. vastavalt sellele,kui palju ma spekuleerida ja teenustasusid maksta soovin?
  • Optsioone oma virtuaalportfelli osta ei saa. Osta saab vaid aktsiaid ja fondiosakuid.
    Vastuseks arvelduskorrale:
    LHV on avanud nii Hansapangas kui ka Ühispangas arvelduskontod, kuhu siis klient kannab summa, mida ta investeerida soovib. Kuna klient täidab ka kande "Raha Portfelli", siis jääb see ootele,kuni LHV poolt on summa aktsepteeritud.
    Reaalse rahakande kontole peab klient ise tegema- automaatselt Teie arvelduskonto kallale meie minna ei saa.
    Vaba raha on Teil võimalik ka pidevalt oma kontolt välja kanda, täites siis "Raha portfellist välja" korralduse.
    Osta nii fondiosakuid kui ka aktsiaid(lähitulevikus) saab osta selle summa eest, mis reaalselt kontol olemas on.
  • Vt. ka täpsemat infot Abi>Kauplemine>Rahakanded alt.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon