Tambiks veidi EKRE-t - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Tambiks veidi EKRE-t

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Wesse, veelkord, ma olen siin üks reformi suurimaid kriitikuid läbi aja olnud, kesikutest rääkimata. Aga ma ei lase end pimestada EKRE juhtide demagoogiast. Eriti kui neil on tihti probleeme kõige lihtsama matemaatikaga toimetulemisega jne. Muidugi on Toom ja Loone ja Kristina Kallas eestlaste otsesed vaenlased, ise ei saa sellest aru või? Sama on ka kasulikud idioodid, Ajaloos on teada, et avalik vaenlane on kordades vähem ohtik kui kasuli idioot või salajane vaenlane.
    Tood ehk andmed, et meil on turism , SPA d jne 90% kukkunud, alles oli, et suvi oli päris hea siseturismis jne, spordisaalid on täis jne, jah elektrihind on see mis neid ärisi hävitab, sellega nõus, Välisturistide siiatulemist ei taksita meil miskit peale välisriikide endi olukorra, eks tuleks jah seda võimalust aktiivsemalt ära kasutada, aga see on kivi ka turismisektori kapsaaeda
  • "luarvikluarvik"
    Varro pole nõudnud Eesti väljaastumist Nato -st.


    Ei olegi nõudnud, kuid mu jutu mõte oli, et isegi kui nõustuda vanaema ja pahuriku retoorikaga selles osas. Jääb ikkagi arusaamatuks, et miks sama retoorikat veidi laiendades, ei nõua nad täielikult eesti ja natovastase valitsuse kukutamist?
  • Rõhutaks siinkohal, et oudekki loone on NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni esimees.
    Kordan: NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni esimees.

    Riigikogu NATO Parlamentaarse Assamblee delegatsioon kaitseb Eesti julgeoleku- ja välispoliitilisi seisukohti parlamentaarse assamblee istungitel ja komisjonides. NATO Parlamentaarses Assamblees on viis komiteed, mis tegelevad NATO liikmesriikide jaoks aktuaalsete teemadega.

    Delegatsioon aitab ellu viia NATO Parlamentaarse Assamblee peamisi ülesandeid, milleks on:
    Liikmesriikidevaheline koostöö kaitse- ja julgeolekuküsimustes
    Eesti julgeolekupoliitiliste seisukohtade ja välispoliitiliste huvide kaitsmine
    Päevakajaliste julgeoleku- ja kaitseteemaliste raportite ning resolutsioonide koostamine
    Assamblee üritustel ja komiteede töös osalemine
    Assamblee järjepidevuse tagamine


    Issanda loomaaed on kirju, aga armas Jumal, kas me tohiks nüüd loomaaiast ära koju minna?
  • "Wesse"
    "luarvikluarvik"
    Varro pole nõudnud Eesti väljaastumist Nato -st.


    Ei olegi nõudnud, kuid mu jutu mõte oli, et isegi kui nõustuda vanaema ja pahuriku retoorikaga selles osas. Jääb ikkagi arusaamatuks, et miks sama retoorikat veidi laiendades, ei nõua nad täielikult eesti ja natovastase valitsuse kukutamist?

    Varro on nõudnud, et USA ja NATo väed lahkuksis Eestist, kas see poe de fakto sama riigikaitse seisukohalt. Wesse, sa ei ole ju loll, peaksid aru saama, et 100 USA ja GB sõdurit Tapal on rohkem väärt kui kogu meie riigieelarves kaitsele kulutatav raha?
  • "pahurik"
    "Wesse"
    "luarvikluarvik"
    Varro pole nõudnud Eesti väljaastumist Nato -st.


    Ei olegi nõudnud, kuid mu jutu mõte oli, et isegi kui nõustuda vanaema ja pahuriku retoorikaga selles osas. Jääb ikkagi arusaamatuks, et miks sama retoorikat veidi laiendades, ei nõua nad täielikult eesti ja natovastase valitsuse kukutamist?

    Varro on nõudnud, et USA ja NATo väed lahkuksis Eestist, kas see poe de fakto sama riigikaitse seisukohalt. Wesse, sa ei ole ju loll, peaksid aru saama, et 100 USA ja GB sõdurit Tapal on rohkem väärt kui kogu meie riigieelarves kaitsele kulutatav raha?


    Nõudis siis kui Opus Dei liige oli? Küsimuste esitamine ja nõudmine on erinevad asjad.
  • pahurik, kas sa võiksid tuua palun Varro tsitaadi koos kontektsiga? Niipalju kui mina tema sõnavõtte kuulanud olen, siis tema pooldab enda kaitsmist enda jõududega kõigepealt (kui realistlik see Venemaa vastu on... noh Varro on idealist), mitte loota kõiges ainult NATO-le.
  • "pahurik"
    Wesse, veelkord, ma olen siin üks reformi suurimaid kriitikuid läbi aja olnud, kesikutest rääkimata. Aga ma ei lase end pimestada EKRE juhtide demagoogiast. Eriti kui neil on tihti probleeme kõige lihtsama matemaatikaga toimetulemisega jne. Muidugi on Toom ja Loone ja Kristina Kallas eestlaste otsesed vaenlased, ise ei saa sellest aru või? Sama on ka kasulikud idioodid, Ajaloos on teada, et avalik vaenlane on kordades vähem ohtik kui kasuli idioot või salajane vaenlane.


    Ehk siis varro teeb EKRE (omamata seal de jure 0 mõjuvõimu, de facto mõjuvõim on küsitav) nato vaenlaseks ja ohtlikuks, sest on salajne "vaenlane" ning kuna Toom ja Loone on "avalikud" vaenlased valitsuses (kes omavad valitsuses nii de jure, kui de facto mõjuvõimu) siis nad ei tee praegust valitsust kuidagi NATO ja Eesti vaenulikuks?

    Milline suurepärane loogika ... !

    Siin on kaks võimalust, kui Varro teeb EKRE nato vaenulikuks, teevad ka Loone ning Toom valitsuse Nato vaenlaseks (lisaks veel eesti riigi vaenulikuks). Või siis paari indiviidi väljaütlemisi ei saa ilma detailidesse laskumata laiendada tervele erakonnale?

    Kui laskuda detailidesse, siis peaks küsima, kumb on tähtsam, kas Varro .... mingi veidi raskesti määratletav mõju EKREs, või siis kui erakonna juhatuse liikme, europarlamendi liikme (kes seal samas fraktsioonis teise valitsusliikmega) ning riigikogu liikme mõju Keskerakonnas ja valitsuses?
  • "arvikangas"
    pahurik, kas sa võiksid tuua palun Varro tsitaadi koos kontektsiga? Niipalju kui mina tema sõnavõtte kuulanud olen, siis tema pooldab enda kaitsmist enda jõududega kõigepealt (kui realistlik see Venemaa vastu on... noh Varro on idealist), mitte loota kõiges ainult NATO-le.

    justnimelt, ma ei viitsi ta postitusi läbi kammima hakata, ta on korduvalt FB lahkunud ja tagasi tulnud jne, Mina väidan, et NATO väeosad on ainuke variant, mis hoiab Putinit meile kallale tungimast. Jutt kuodas USA väed meie juures jne on paha jne, on just vesi Venemaa veskile
    Jah, reform on kindlasti tänu FED fondi teemale FSBl munepidi pihus, seda enam on seda M. Helme ja co, kurb. Uut parteid oleks hädast vaja, aga see kindlasti ei ole EKRE praeguste juhtidega,
  • "luarvikluarvik"
    "pahurik"
    "Wesse"
    "luarvikluarvik"
    Varro pole nõudnud Eesti väljaastumist Nato -st.


    Ei olegi nõudnud, kuid mu jutu mõte oli, et isegi kui nõustuda vanaema ja pahuriku retoorikaga selles osas. Jääb ikkagi arusaamatuks, et miks sama retoorikat veidi laiendades, ei nõua nad täielikult eesti ja natovastase valitsuse kukutamist?

    Varro on nõudnud, et USA ja NATo väed lahkuksis Eestist, kas see poe de fakto sama riigikaitse seisukohalt. Wesse, sa ei ole ju loll, peaksid aru saama, et 100 USA ja GB sõdurit Tapal on rohkem väärt kui kogu meie riigieelarves kaitsele kulutatav raha?


    Nõudis siis kui Opus Dei liige oli? Küsimuste esitamine ja nõudmine on erinevad asjad.

    sa ikka ei vastanud, mis siis seal 2 korda küsitud teemas jama oli, seega jõuame järeldusele, et kõik oli tõsi, tänan, vastus saadud.
  • "pahurik"
    "luarvikluarvik"
    "pahurik"
    "Wesse"
    "luarvikluarvik"
    Varro pole nõudnud Eesti väljaastumist Nato -st.


    Ei olegi nõudnud, kuid mu jutu mõte oli, et isegi kui nõustuda vanaema ja pahuriku retoorikaga selles osas. Jääb ikkagi arusaamatuks, et miks sama retoorikat veidi laiendades, ei nõua nad täielikult eesti ja natovastase valitsuse kukutamist?

    Varro on nõudnud, et USA ja NATo väed lahkuksis Eestist, kas see poe de fakto sama riigikaitse seisukohalt. Wesse, sa ei ole ju loll, peaksid aru saama, et 100 USA ja GB sõdurit Tapal on rohkem väärt kui kogu meie riigieelarves kaitsele kulutatav raha?


    Nõudis siis kui Opus Dei liige oli? Küsimuste esitamine ja nõudmine on erinevad asjad.

    sa ikka ei vastanud, mis siis seal 2 korda küsitud teemas jama oli, seega jõuame järeldusele, et kõik oli tõsi, tänan, vastus saadud.


    Aga sina valetad otseselt. Vastus on see, et sa pole adekvaatne.
  • "luarvikluarvik"
    "pahurik"
    "luarvikluarvik"
    "pahurik"
    "Wesse"
    "luarvikluarvik"
    Varro pole nõudnud Eesti väljaastumist Nato -st.


    Ei olegi nõudnud, kuid mu jutu mõte oli, et isegi kui nõustuda vanaema ja pahuriku retoorikaga selles osas. Jääb ikkagi arusaamatuks, et miks sama retoorikat veidi laiendades, ei nõua nad täielikult eesti ja natovastase valitsuse kukutamist?

    Varro on nõudnud, et USA ja NATo väed lahkuksis Eestist, kas see poe de fakto sama riigikaitse seisukohalt. Wesse, sa ei ole ju loll, peaksid aru saama, et 100 USA ja GB sõdurit Tapal on rohkem väärt kui kogu meie riigieelarves kaitsele kulutatav raha?


    Nõudis siis kui Opus Dei liige oli? Küsimuste esitamine ja nõudmine on erinevad asjad.

    sa ikka ei vastanud, mis siis seal 2 korda küsitud teemas jama oli, seega jõuame järeldusele, et kõik oli tõsi, tänan, vastus saadud.


    Aga sina valetad otseselt.

    ahaa, selge pilt, miskit valet ei olnud, aga ma valetan, too siis näide mida ma valetan. Mul muuseas on Varro nr. telefonis ja võin talle iga kell helistada ja rääkida, aga see ongi vahe sinusugustega, kes ei saa aru, mis toimub reaalses elus. Ma Varro vaateid ei poolda, aga austan tema ausust ja põhimõtete kindlust, kuigi need minu arvates e ühti ei minu ega Eesti rahva enamuse omadega
  • "pahurik"

    justnimelt, ma ei viitsi ta postitusi läbi kammima hakata, ta on korduvalt FB lahkunud ja tagasi tulnud jne, Mina väidan, et NATO väeosad on ainuke variant, mis hoiab Putinit meile kallale tungimast. Jutt kuodas USA väed meie juures jne on paha jne, on just vesi Venemaa veskile
    Jah, reform on kindlasti tänu FED fondi teemale FSBl munepidi pihus, seda enam on seda M. Helme ja co, kurb. Uut parteid oleks hädast vaja, aga see kindlasti ei ole EKRE praeguste juhtidega,


    Ühesõnaga avalikult taskus olev Kesk + munepidu FSB pihus olev reform siis ei moodusta eesti vaenuliku valitsust ?

    Kuid mingi tsitaadi põhjal, mida ei leia, mitte EKREsse kuuluv Varro + kuidagi veel M.Helme - kuidas see noorem neil veel pihus on? Või kui mõtled vanemat, siis ka kuidas tema? No ei tule nagu ette. Heal juhul mingi Trumpi tasemel spinn ... oli moskvas korra, järelikult pihus (kes oli nii pihus, et automaadiluku lõgistamiseks läks siis kui ta valgest majast ära kadus).

    EKREle võib igasuguseid muid asju ette visata ... aga niikaua kui meil on vähemalt Keskerakond valitsuses, pole mingit ideed rääkida "vene agentidest" ja ei nõua valitsuse väljavahetamist, on tegemist lihtsalt demagoogiaga.

    NB, Ma olin ka eelmise valitsuse vastu, sest seal oli keskerakond
  • Vesse, kas ei olnud mitte see EKRE , kes oli Putini parteiga sõpruslepingus kesikutega ühes valitsuses või on mul mäluga probleeme? Siis ma ei lugenud siin küll, et meil on kremlimeelne valitsus võimul, kelle esindajad on Jana ka Oudekki?
    PS oled vahepeal parandanud oma postitust, aga veelkord, kas saab usaldada parteid, kes on teinud valitsuse Jana, Oudekki ja Mihhailiga? Ma teeksin sellest ainult ühe järelduse, Moskvast oli sellisele valitsuele antu dobro,
  • "pahurik"
    "arvikangas"
    pahurik, kas sa võiksid tuua palun Varro tsitaadi koos kontektsiga? Niipalju kui mina tema sõnavõtte kuulanud olen, siis tema pooldab enda kaitsmist enda jõududega kõigepealt (kui realistlik see Venemaa vastu on... noh Varro on idealist), mitte loota kõiges ainult NATO-le.

    justnimelt, ma ei viitsi ta postitusi läbi kammima hakata, ta on korduvalt FB lahkunud ja tagasi tulnud jne, Mina väidan, et NATO väeosad on ainuke variant, mis hoiab Putinit meile kallale tungimast. Jutt kuodas USA väed meie juures jne on paha jne, on just vesi Venemaa veskile
    Jah, reform on kindlasti tänu FED fondi teemale FSBl munepidi pihus, seda enam on seda M. Helme ja co, kurb. Uut parteid oleks hädast vaja, aga see kindlasti ei ole EKRE praeguste juhtidega,


    Ma sellepärast palusingi konteksti. Sest tema väljaütlemiste kontekst on alati selline, et me peame ise hakkama saama, iseseisvus, eneseväärikus, mehelikkus jne. Ma ei ole kunagi lugenud temast välja seda, et talle meeldiks Venemaa. See hõlmab ka Vanaema lingitud saadet, kus ta vaidleb koroonareeglite üle, lõpus tõdeb, et praeguse Venemaa koosseisu kuuluda poleks meeldiv.

    Ja ma pistaks siia juurde ka selle paari kuu taguse skandaali, kus EKRE kohtus mingite Venemaa kohalike rakukestega. Ma ei tea paljud üldse viitsisid selle kohtumise salvestust kuulata? Mitte lugeda meie kohalikku fake-news meediat. Mina kuulasin ja seal jutt käis ümber vaktsineerimise. Mart Helme ütles, et tema ei ole vaktsineerimise vastane, vaid kohustusliku vaktsineerimise vastane. Nende rakukestega üldse kohtumine oli muidugi EKRE poolt mitte tark tegu.
  • "pahurik"
    Vesse, kas ei olnud mitte see EKRE , kes oli Putini parteiga sõpruslepingus kesikutega ühes valitsuses või on mul mäluga probleeme? Siis ma ei lugenud siin küll, et meil on kremlimeelne valitsus võimul, kelle esindajad on Jana ka Oudekki?
    PS oled vahepeal parandanud oma postitust, aga veelkord, kas saab usaldada parteid, kes on teinud valitsuse Jana, Oudekki ja Mihhailiga? Ma teeksin sellest ainult ühe järelduse, Moskvast oli sellisele valitsuele antu dobro,


    Ma ütlesingi, et olin ka eelmise valitsuse vastu ? Täpselt samadel põhjustel - seal oli keskerakond. (muuseas, ei parandanud selles osas).

    Mõlemad valitsused olid üldjoones s_ttad. EKRE kogus paar + punkti minu silmis (aktsiisilangused, PÕXITile vastuhakkamine) kogus mõned miinus punktid (Keskerakonnaga valitsuses, kaitseväe rahastamises tekitatud mõttetu torm veeklaasis, segased koroonaabi meetmed).

    Mingid homo ja muud pseudoteemad jätsid külmaks.

    seega annaks 3 kerge miinusega EKREle, Isamaa saaks 4 - (pensionireformi oli vaja kuid läbiviimine käpardlik) üldiselt hoidis siiski teatud "mõistuse" häält.

    hetkel on valitsuses koroona, energiakriisi ja julgeolekuga täielik 2 (kui võtta arvesse, et nii energia kui julgeoleku puhul on nad olnud ka nende probleemide, vanaisa ja isa) siis saaks 2-

    Saad aru, maailm pole nii, et kui Reform halb, siis EKRE hea, või vastupidi. Mõlemad võivad olla sittad ja head jne.

    Kui pmt on suutnud meie valitsus panna meid esimest korda taasiseseisvumise ajal olukorda, kus tekib juba küsimusi riigi jätkusuutlikuse osas ning nii sitta ja sügavasse seisus oleme energiakriisi ja julgeoleku puhul praeguse mõlema koalitsioonipartneri ühisel pingutusel.

    ja lugeda ... "vanaema" jutte, et peaks selle seltskonnaga veelgi enam "ühisem ja toetavam olema" sest varro võib olla midagi rääkis ... kunagi kusagil NATO kohta ....

    tahaks tõsiselt ropendama hakkata.
  • Wesse:" Ma ütlesingi, et olin ka eelmise valitsuse vastu ? Täpselt samadel põhjustel - seal oli keskerakond. (muuseas, ei parandanud selles osas).

    Mõlemad valitsused olid üldjoones s_ttad. EKRE kogus paar + punkti minu silmis (aktsiisilangused, PÕXITile vastuhakkamine) kogus mõned miinus punktid (Keskerakonnaga valitsuses, kaitseväe rahastamises tekitatud mõttetu torm veeklaasis, segased koroonaabi meetmed)."
    Wesse, mis sa arvad partei, kes üksord moodusta valitsuse Kremlimeelse Keskerakorraga, ei ole Kremli käpik?
    Sama reformi koha pealt, kui munad on pihus, siis oled kõigega nõus, lisaks siis ALDES ühes fraktsioonis, alati olen siin foorumis kirjutanud, et kesk ja reform on ühe perse 2 kannikat.
    Kurb on lihtsalt see, et omaarust eestimeelne inimene toetab selliseid kasulikke idioote. Mina ei näe Eestile mingeid alterntiive NATOle, EL is Saksamaa, Itaalia ja Prantusmaa müüvad meid kohe mingi majandusliku kasu eest maha, ei kahtlegi selles. USA on ainuke reaalne jõud meie regioonis, kes soovi korral saab Venemaale vastu astuda või ned sa teisi? Valik meie jaoks ongi kas USA või Venemaa, ma eelistan küll USA, aga no eks see ole igaühe elukogemuse küsimus
  • Seega, kui kõik on pätid ja paraku valima peab - muidu valib keegi teine sinu eest. Siis tuleks valida nii öelda halvimatest vähim. Ja pätid on nad kõik, sest on moodustanud valitsuse Keskerakonnaga mingi hetk.

    Mingit EKRE (jätame vooglaiu teema välja) avaliku NATOst lahkumise vms muud teemat pole, mingit juttu esmase kaitsevõime tugevdamist pole mõtet spinnida NATO vastalisuseks. Kui annad ühegi ametliku viite EKRE sellealase seisukoha kohta, luban tõsiselt kaaluda, nende poolt mitte kunagi häält andmast.

    Ma tunnistan, et näen siin mingeid, kergeid ohte (aga väiksemaid kui näiteks reformi osas). Viimane on ainuke erakond kes on avalikult rääkinud kunagi palgasõjaväest ehk siis faktiliselt mingi hetk kujutanud kõige suuremat ohtu eesti kaitsevõimele ... (selles osas, et tal oli võimalus ja töötas selle nimel).

    Ülejäänud - energiaosas 100% infrastruktuur 100% nõus jne.

    Homo, pagulased jne teemad mind ei eruta. Ei nii öelda poolt ega vastu poolel.

    Valimisteni veel aega ning võib olla vaatab, mida veel isamaa teeb - lubab.
  • pahurik, on variant, et sa kas valetad Opus Dei liikmelisuse kohta või oled Päevalehesuguste väljaannete tõsiuskne lugeja. Mõlemal juhul lood sinuga kesised.
  • "pahurik"
    Wesse:" Ma ütlesingi, et olin ka eelmise valitsuse vastu ? Täpselt samadel põhjustel - seal oli keskerakond. (muuseas, ei parandanud selles osas).

    Mõlemad valitsused olid üldjoones s_ttad. EKRE kogus paar + punkti minu silmis (aktsiisilangused, PÕXITile vastuhakkamine) kogus mõned miinus punktid (Keskerakonnaga valitsuses, kaitseväe rahastamises tekitatud mõttetu torm veeklaasis, segased koroonaabi meetmed)."
    Wesse, mis sa arvad partei, kes üksord moodusta valitsuse Kremlimeelse Keskerakorraga, ei ole Kremli käpik?
    Sama reformi koha pealt, kui munad on pihus, siis oled kõigega nõus, lisaks siis ALDES ühes fraktsioonis, alati olen siin foorumis kirjutanud, et kesk ja reform on ühe perse 2 kannikat.
    Kurb on lihtsalt see, et omaarust eestimeelne inimene toetab selliseid kasulikke idioote. Mina ei näe Eestile mingeid alterntiive NATOle, EL is Saksamaa, Itaalia ja Prantusmaa müüvad meid kohe mingi majandusliku kasu eest maha, ei kahtlegi selles. USA on ainuke reaalne jõud meie regioonis, kes soovi korral saab Venemaale vastu astuda või ned sa teisi? Valik meie jaoks ongi kas USA või Venemaa, ma eelistan küll USA, aga no eks see ole igaühe elukogemuse küsimus


    Kes sulle siis järgi jääb, kui valima lähed. Kes pole kesikutega valitsuses olnud. E200?
  • "luarvikluarvik"
    pahurik, on variant, et sa kas valetad Opus Dei liikmelisuse kohta või oled Päevalehesuguste väljaannete tõsiuskne lugeja. Mõlemal juhul lood sinuga kesised.

    sa ei suuda vastata mitu korda esitatud küsimusele, mis me siit müüd järeldame? Opus Dei puhul ma kirjutsin,et väidetav ja minu jaoks vahet ei ole, inimen kuulub kuhu soovib, peaasi, et eesti rahva vastane ei oleks.
    Sina oled puhas tühikargaja, kirjutad, et valetan Helmede kohta ja kui küsin, siis on kökmõk, ise saad aru,e t teed Helmede margi täis? Too välja, mis ma valetan ja siis räägime edasi, siiani oled tunnistanud, et kõik on õige, kuna ühtegi valet pole suutnud välja tuua.
    Kõige naljakam ongi, et kui küsid nii ilmselgelt midagi, siis tuleb ainult häma, mis sa ei usu siis Helmesi või?
  • Ei sa ei kirjutanud "väidetavalt". Jälle valetad. Ma kirjutasin, et sa kirjutad jura. Ok, see tähendab midagi sellist, et võtad delfi pealkirja ja hakkad seda tõepäehe laiali määrima. See ongi jura. Võta asja rahulikult. Sa ei ole siin ka kõige viisakam inimene.
  • "luarvikluarvik"
    Ei sa ei kirjutanud "väidetavalt". Jälle valetad. Ma kirjutasin, et sa kirjutad jura. Ok, see tähendab midagi sellist, et võtad delfi pealkirja ja hakkad seda tõepäehe laiali määrima. See ongi jura. Võta asja rahulikult. Sa ei ole siin ka kõige viisakam inimene.

    luarvik, ma olen sult 3 korda küsinud, et mis oli jura mu jutus Helmede kohta, sa ei suuda vastata? Kas on nii raske, või on selge, et mingit jura ei olnudki?
    ma kirjutasin Varro kohta: "Opus Dei liige mingite artiklite kohasel, ta esindab siin katoliikluse konservatiivset tiiba ja el ei ole midagi ühist ei Eesti ega eetluse ega eesti inimese usuga."
    kus ma siin miskit valetasin? Tsiteerisin avalkku meediat, Või ei esinada ta meil äärmuskatoliiklikku suunda? Tood ehk välja mele võhikutele, mis ususuunda ta siis esindab Kus ma olen väitnud, et ma olen viisakas? Ma olen alati õelnud kasulikele idiootidele, et nad on "kasulikud idoodid", kas peaksin kuidagi viisakam olema? Kurb ongi, et wesse sugused oma jutu järgi eesti patrioodid toetavad parteid, kelle ainuke eesmärk on võimule saada ja samal ajal olla Nato vastane ja kirjutada, et ei me ei saa ilma Venemaata, ah jah, see ilma Venemaata ei olnud nii mõeldud, ajakirjanikud ei saa lihtsalt aru, eks?
  • "pahurik"
    "luarvikluarvik"
    Ei sa ei kirjutanud "väidetavalt". Jälle valetad. Ma kirjutasin, et sa kirjutad jura. Ok, see tähendab midagi sellist, et võtad delfi pealkirja ja hakkad seda tõepäehe laiali määrima. See ongi jura. Võta asja rahulikult. Sa ei ole siin ka kõige viisakam inimene.

    luarvik, ma olen sult 3 korda küsinud, et mis oli jura mu jutus Helmede kohta, sa ei suuda vastata? Kas on nii raske, või on selge, et mingit jura ei olnudki?
    ma kirjutasin Varro kohta: "Opus Dei liige mingite artiklite kohasel, ta esindab siin katoliikluse konservatiivset tiiba ja el ei ole midagi ühist ei Eesti ega eetluse ega eesti inimese usuga."
    kus ma siin miskit valetasin? Tsiteerisin avalkku meediat, Või ei esinada ta meil äärmuskatoliiklikku suunda? Tood ehk välja mele võhikutele, mis ususuunda ta siis esindab Kus ma olen väitnud, et ma olen viisakas? Ma olen alati õelnud kasulikele idiootidele, et nad on "kasulikud idoodid", kas peaksin kuidagi viisakam olema? Kurb ongi, et wesse sugused oma jutu järgi eesti patrioodid toetavad parteid, kelle ainuke eesmärk on võimule saada ja samal ajal olla Nato vastane ja kirjutada, et ei me ei saa ilma Venemaata, ah jah, see ilma Venemaata ei olnud nii mõeldud, ajakirjanikud ei saa lihtsalt aru, eks?


    Ok, võtame rahulikult ja aeglaselt. Vana Helme väljendusviis mulle ka ei meeldi tihti. Aga kindlasti pole ta salajane vene fänn. Kõigepealt peaksid sina tõestama oma juttu, milles on nende veneihalus. Peale delfi ja muu roosa meedia pealkirjade pole sul midagi, vana kooli mees, usud, et ajakirjandus on asjalik. Kui räägivad iseseisva kaitsevõime tähtsusest, siis on natovastane? Võibolla ongi viga selles, et usud liialt meie saastajakirjandust, kes sinu eest pealkirjad ära mõtleb. Ajakirjandus on meil kehv küll. See jutt ei vii sinuga kuhugi, nagu vaxximise teemas, selles oleme ühel meelel ilmselt.
    Sinu loogika järgi peaks kõik kasulikud idioodid olema.
  • luarvik, vasta küsimusele, mida olen 3+ korda küsinud või viska valge rätik ringi.
    Milles seisneb ta vene ihalus? No loe ta sõnavõtte venekeelese meedias, või mis sa tahad väita, et ta seal valetab?
  • Ega jah, Venemaaga mingeidki suhteid hoida on mõistlik, ei pea alati esimesena kaagutama hakkama, kui miski ei sobi. Teisalt, kui mõni poliitiline jõud piisavalt palju Venemaad kiidab ja kohalikke jõude maha tambib, siis võib tekkida ka lootus sealpoolsele abile ja rahastusele oma ambitsioonide teostamisel.
  • "Wesse"

    Olgu, Turismi, SPA, meelelahtuse 50 - 90% kukkumine ei ole häving ... tõus on hoopis, kui vaadata andmeid läbi päikesetõusu kuma.

    ...


    Kas läbi faktide vaatamine käib üle jõu?

    Eesti majandus (SKP) on III kvartali 2021 seisuga 5% kõrgemal kui senine kõrgeim tase (2019). St. ongi tõus.

    Majutus ja toitlustus kui üks sektoreid on sama ajaga SKP koosseisus -35%, mitte 50-90% kukkumine.

    Majutuse ja toitlustuste osakaal Eesti majanduses SKP on ca 2%. Väikse osakaalu tõttu see -35% langus tegelikult ei mõjuta majanduskasvu.

    Majanduses olulise osakaaluga sektorid on 2019. aasta tasemetest üle või kohe sinna jõudmas - töötlev tööstus (osakaal 14,5%), ehitus (osakaal 7,4%), jae- ja hulgikaubandus (osakaal 12,4%), info ja side (osakaal 7,1%) jne.

    Eestis toodetud kaupade eksport on kõigi aegade kõrgeimal tasemel.

    Palgatõus on 7,8% aastas.

    Info ja side sektoris on palgatõus 13% aastas ja vaid programmeerimise alal on 3500 töötajat rohkem rakendatud kui oli 2019 seisuga.

    Vabade ametikohtade arv on ka kõigi aegade rekordtaseme läheduses (11518 vs 11892 enne pandeemiat) ...
  • Jäävad vaid (usu)küsimused, et kas see kõik on nii tänu valitsusele või vaatamata valitsusele ja millisele valitsusele...
  • Rahvuspopulistid meil ja mujal on nagu üks suur nukitsapere. Nagu Mõhk kukkus röökima, kui Tölpa talt lihakäntsaka ära virutas, nii oli Põlluaas kuri, et Putin narvatagust ja petserit tagasi ei anna. Pidevalt käib üks omavaheline nääklemine, nii et Vanaätt vahest malakaga üle turja peab andma, et nad vait jääks. Aga kui ähvardab eksistentsiaalne oht, siis erimeelsused unustatakse ja kollipere koondub nagu üks mees Vanamoori selja taha. Kui ärakaranud Nukit tagasi ei anta ja inimesed üldse metsaservast kaugemele ei koli, on suuremat sõda oodata metsarahva ja inimeste vahel. Vahet pole oled sa ekreiit või putinist, kui ikka liberastilik lääs ähvardab, tuleb seljad kokku panna, midagi pole teha.
  • "gurmanka"
    Jäävad vaid (usu)küsimused, et kas see kõik on nii tänu valitsusele või vaatamata valitsusele ja millisele valitsusele...


    ma veel tuletaksin meelde, et 2007-2009 finantskriisi ajal oli Eesti majandus üks suurima langusega majandusi Euroopa Liidus ja kriisieelsele tasemele jõudis SKP tagasi alles 2016

    täna on vastupidi - Eesti majandus on
    a) üks vähem kannatanuid Euroopas pandeemia tõttu 2020. aastal
    b) üks kiiremaid taastujaid 2021. aastal eelnenud tagasilöökidest

    tänu valitsusele ma näen põhjust avaldada peamiselt 2 põhjusel

    a) Kallase ja Ratase valitsusele võrdlemisi väheste piirangute eest võrdluses muu Euroopaga, mis hoidis majanduse käigus
    b) peamiselt Ratase valitsusele üsna õnnestunud toetuspakettide eest 2020. aasta kevadel .... tumedaimal ajal
    näiteks töötasu hüvitis aitas paljusid ettevõtteid

    muidu on nii, et majanduse edu põhineb ikka ettevõtjate ja töötajate pingutustel ja mida vähem valitsus neid segab, seda suurem tänu ...



  • "mykoloog"
    Rahvuspopulistid meil ja mujal on nagu üks suur nukitsapere. Nagu Mõhk kukkus röökima, kui Tölpa talt lihakäntsaka ära virutas, nii oli Põlluaas kuri, et Putin narvatagust ja petserit tagasi ei anna. Pidevalt käib üks omavaheline nääklemine, nii et Vanaätt vahest malakaga üle turja peab andma, et nad vait jääks. Aga kui ähvardab eksistentsiaalne oht, siis erimeelsused unustatakse ja kollipere koondub nagu üks mees Vanamoori selja taha. Kui ärakaranud Nukit tagasi ei anta ja inimesed üldse metsaservast kaugemele ei koli, on suuremat sõda oodata metsarahva ja inimeste vahel. Vahet pole oled sa ekreiit või putinist, kui ikka liberastilik lääs ähvardab, tuleb seljad kokku panna, midagi pole teha.


    Ühtegi postitust ei saa enam teha eurokommunistide poolt väljamõeldus väljendit "rahvuspopulist" mainimata.
  • Minu meelest on see okei väljend. "Demokraat" ja "demokraatia", eriti "meie demokraatia" tähendab nende kõnepruugis riikideülest oligarhilist tehnokraatiat, "populist" aga demokraati selle tavapärases mõttes.
  • Vanasti olid ikka kodanlikud natsionalistid kõiges süüdi ja nüüd äkki rahvuspopulistid, myko võiks väheke siinseid foorumlasi harida, et milles see kodanlike natsionalistide ja rahvuspopulistide nüansivahe seisneb.
  • Peab tunnistama et mulle hakkab Eric Zemmour päris meeldima, mida rohkem ma temast kuulen. Mõned ütlevad et ta on valeopositsioon jne, kuid näha kedagi paremalt kes räägib julgelt ja intelligentselt, sellele lisaks ka väärtustab Prantsuse ja üldse Euroopa kultuuri, see on päris värskendav. Kuidagi ääriveeri meenub isegi Lennart Meri.

    Et ta on endine tuntud ajakirjanik ning teab seda äri läbi-lõhki, siis on tal ka tindinäppudele ühtteist öelda.
  • "thargun"
    https://www.ekre.ee/viktor-orban-tanas-eesti-konservatiivset-rahvaerakonda-toetuse-eest-soovin-teile-edu-teie-aarmiselt-vastutusrikkas-toos
    https://www.nytimes.com/2022/02/01/world/europe/orban-putin-moscow-ukraine.html
    Hungary’s leader, visiting Moscow, calls Russian demands reasonable and says sanctions are pointless.
    Ütle mulle kes on sinu sõbrad..


    Kõigi maade paremäärmuslased ühinege! Ja ärgu tulgu nüüd keegi vaidlema, et lagunenud impeeriumi taastamisest unistav sõjakas Putin, kes toetab eri viisidel teiste riikide paremäärmuslasi laenude vm meetmetega, ei ole paremäärmuslane.
  • Seda on varem ka spekuleeritud, et kelle heaks TEGELIKULT kaabud tööd teevad ja riiki lõhestavad.
    Viisnurk punane paistab meie aknale..
  • "juured"
    Seda on varem ka spekuleeritud, et kelle heaks TEGELIKULT kaabud tööd teevad ja riiki lõhestavad.
    Viisnurk punane paistab meie aknale..


    Kelle heaks Kaja TEGELIKULT töötab - sisalike!
  • Normaalsed klounid err-is 😀

    Lõpuks saadetakse kõigile sisalikele kutsed politseist.
    Huvitav kas tööl ei peagi käima?

    Kõik tänasel üritusel toimunud korrarikkumised vaadatakse lähiajal videosalvestustelt üle, vajadusel inimesed tuvastatakse ja nendega võetakse ühendust.»
  • https://www.delfi.ee/artikkel/95863497/video-peaminister-kaja-kallas-riigikogus-helmele-kas-teil-habi-ei-ole

    Mulle võib peaminister meeldida või mitte, aga kaabudel on vist midagi puudu või väga heade näitlejatena oma rolli nii sisse elanud, et ei suuda enam rollist väljuda.
  • Kriisi ajal lihtsalt maskid langevad ja selgub, kes on kes.
  • Kahju et meil on inimesi kelle arvates EKRE ajab mingit "õiget" asja. Mingil ajal üks kaabudest võrdles Eestit Valgevene ja Põhja Koreaga, noh nad võiks ju sinna minna protestima, pärast võiks teada anda mitu luud ära murti või palju hambaid suhu jäi
  • Infotunnis muutusteta: peaminister Kaja Kallas vassis ja valetas jätkuvalt
    Inimestega kes ei taju, et liberaalid pidevalt ja igal pool valetavad, pole seni midagi teha kuni see arusaam mingist otsast kohale jõuab. Kui sellest Kaja Kallase näitel aru ei saa, siis soovitan vaadata Justin Trudeau sõnavõtte, kes on veel erakordselt limane tüüp ja samal ajal liiga rumal, et riiulilt võetavatest komponentidest, "ebaviisakad", "äärmuslased", "rassistid", "Venemaa", "meie demokraatia", "võrdsed õigused" jne, midagi vähegi koherentset kokku klopsida. Samal ajal kui tema ise, nagu KK-gi, juurutab oma riigis enneolematut türanniat, suudab ta veel üritada nägu teha nagu tema või tema käsilased olla need kes siin ohvrid on.
  • Marti Kuusiku saatus teises kohtuastmes selgub plaanitust hiljem
    Homme toimuma pidanud kohtulahendi kuulutamine lükati edasi kriminaalkolleegiumi suure töökoormuse tõttu.

    Alles üks päev enne asja toimumist selgus, et aega pole?

    Varsti on juba kolm aastat seda venitatud. President, kes suure suuga kõike kinnitas, on juba pensile jäänud. Tibi, kelle jutt oli ainuke tõendusmaterjal, lasti peale fiktiivsel kohal maksumaksja raha eest töötamise väljatulemist lahti (kuigi võiks uurida ka, mis alustel ikkagi see inimene sinna võeti?).

    Aga asja venitatakse ikka veel edasi.
  • Kui sa tahad saada ministriks, sul ei ei tohi olla kapis skeletone.
    Mina, suvaline Velllo, andes oma hääle andud kuhugi.., tahaks näha skandaali vaba ministrit
  • "thargun"
    Kui sa tahad saada ministriks, sul ei ei tohi olla kapis skeletone.
    Mina, suvaline Velllo, andes oma hääle andud kuhugi.., tahaks näha skandaali vaba ministrit

    Arvestades su grammatikat, ma pakuks, et sa pole suvaline Vello, vaid miski muu rahvuse esindaja.

    Anyway, Kuusikul ei olnud isegi skeletone kapis. Leiti mingi psüühiliselt veidike haige (nagu ta ka ise oma arvukate blogide arvukates postitustes on tunnistanud) tütarlaps ja lasti sellel miski jura kokku fantaseerida.

    Skandaale ja skeletone saab millest iganes tekitada. Näiteks leitakse kellegi pankrotistunud piiratud vastutusega ettevõtte vormiriietuse arvelt alupesu ese, mis moodustab kogu käibest alla 0,01%. Kusjuures see keegi on ise suurim ja viimasel kohal olev võlanõudja (st maksab ise kinni selle arve lõppkokkuvõttes). Aga kohe on mingi suur aluspesuskandaal lahti.

    Samal ajal mingid tüübid pesevad vähemalt 200 miljardit dollarit ja moodustavad valitsuse.

    Või siis konkreetsem asi - miski "rahandusminister" näiteks oli lausa videol, kuidas ühest teisest pankrotipesast tubli hamstrina iga päev limiidi ulatuses sularaha välja võttis oma koduteel olevast automaadist. Ja sellist tublit ministrit Vello valib?
  • Kuusiku juhtum oli väidetavalt avalik saladus Rakveres, ta naine ise rääkis sellest oma lähedastele, aga on nüüd tõenäoliselt hirmutamise ja häbi tõttu oma sõnad tagasi võtnud. Ametliku versiooni järgi inimene kukkus regulaarselt omale sinikaid kehale, juhtub ju.
    Kõrval ei olnud, aga tundub täiesti ilme juhtum, iseasi kas juriidiliselt vettpidav.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon