Uurimis- ja lõputööde küsimustikud

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Koondame siia teemasse kõik lõputöö küsimustikud. Kui keegi soovib LHV finantsportaali kaudu oma lõputööle sisendit saada, siis palun küsimustik siia postitada.

  Seekord pöördus meie poole TTÜ tudeng Katerina, kes vajab raamatupidajate abi küsimustikule vastamises.
 • Siia alla võiksid minna ka siis uurimistööd. Tõstan ühe palve ümber:

  Andreasrandoja
  Tere! Minu nimi on Andreas Randoja, olen Kadrioru Saksa Gümnaasiumi 12. klassi õpilane. Teostan uurimistööd teemal Krüptovaluuta roll teiste investeerimisvõimaluste seas. Uurimistöö eesmärk on uurida esialgu erinevaid investeerimisvõimalusi läbi aegade. Samuti võrrelda erinevate investeerimisvõimaluste potentsiaalset tulusust ning likviidsust. Lisada sinna võrdluseks alles lähiaastatel populaarsust kogunud krüptovaluuta ja sellega seonduv. Seega paluksin teil vastata enda koostatud küsimustikule seoses antud uurimusega.

  https://www.surveymonkey.com/r/FGC596B

  lindprii
  Kuidas bitcoin sulle raha teenib? Kas saab bitcoini laenuna välja anda ja intressi teenida? Hetkel selline mulje, et teenida saab ainult seni, kuni leidub veel kaasajooksikuid, kes sinult bitcoini kallimalt ära ostab. Aga vahepeal, kui see bitcoin sinu käes istub, ei tooda ta midagi.

  hugeli
  Teemaalgatajale.

  Hea oleks küsimustikud ka ära märkida skaala numbrite tähendus. Kas 1 on suur risk või väike.
  Ja teises osas sai valida ainult erinevaid riskitasemeid, miks? Mõnedel instrumentidega on minu silmis samasugune väärtus.

  DonRoberto
  hugeli
  Ja teises osas sai valida ainult erinevaid riskitasemeid, miks? Mõnedel instrumentidega on minu silmis samasugune väärtus.


  Jah, see peale sunnitud jaotus võib tekitada eksliku mulje justkui krüptod ei jääks muust pikalt maha :D

  ttrust
  Andreasrandoja, miks Su küsimustik ei sisalda valikut "Ma ei oska öelda" 1-10 tabelite puhul? Samuti, kas riskantne on "10" või riskantne on "1"?
 • Tere, Mina olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna kolmanda kursuse tudeng Galina Stepanova ja koostan lõputöö teemal "Ettevõttest lähtuv raamatupidamise sise-eeskiri".
  Küsitluse eesmärk on välja selgitada raamatupidamise sise-eeskirja olulisus ja kasutatavus ettevõtete igapäevas töös ning analüüsida sise-eeskiri koostamise põhimõtted.

  Palun Teid osaleda uuringus, sest iga vastaja arvamus on minu jaoks oluline!

  https://goo.gl/forms/nxO2DVqwZF1a5Ld83
  Aitäh kõigile vastajatele!
 • Tere! Olen EBS'i magistrant ning kirjutan lõputööd telefonimüügi teemal. Töö üheks osaks on tarbijaküsitlus, mille eesmärgiks on teada saada tarbija ootusi telefonimüügi osas. Olen väga tänulik, kui vastasite ca 7 minutit aega võtvale küsimustikule. Lisaks loosin vastajate vahel välja 10 kõhutäit Uulits Tänavagurmee'lt või KAUSS poke't.

  https://www.surveymonkey.com/r/HVMPJZR

  Suured tänud teile! • Jagatakse Facebookis:
  Uurin oma magistritöö raames tarbijate hoiakuid ja käitumist krediitkaartide kasutamisel. Kui pank on Sulle kui eraisikule väljastanud krediitkaardi, siis palun vasta allolevale küsimustikule. Vastamine võtab ligikaudu 7 minutit.
 • Tere! Palun teie abi oma magistritöö uuringu läbiviimiseks. Uuring on anonüümne ja sisaldab küsimusi töötaja võimustamise ja tööjõu agiilsuse kohta. Olen väga tänulik kõigile, kes võtavad selle aja ja aitavad mind! :) Veel parem, kui saadad selle ka oma lähedastele ja töökaaslastele. Aitäh!

  https://www.eformular.com/margaretid/uuring.html
 • Tõstan Valeria palve siia.

  ValeriaGavrilova
  Tere!

  Olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusarvestuse eriala tudeng ning lõputöö raames koostasin küsitluse teemal "Tehisintellekti kasutamine Eesti ettevõtete raamatupidamises". Palun teid osaleda uuringus, sest iga vastaja arvamus on minu jaoks oluline. Küsimustik on anonüümne.

  Küsimustik on leitav alljärgnevalt lingilt:
  https://forms.gle/b9Bt8WtrMiWK8SLS9

  Suured tänud ning kõike paremat!

  Valeria
 • Tere
  Olen Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse instituudi ärijuhtimise 4.kursuse tudeng ja palun Teil abi oma lõputöö kirjutamise raames. Lõputöö eesmärk on välja selgitada, millised on investorite eelistused börsil kauplemisel (keskendutakse aktsiatele) ja kuidas nad hindavad oma riskitaluvust.
  Vastamine võtab mõned minutid ja vastused on anonüümsed.
  Ette tänades,
  Link küsimustikule:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjwKJcYBoBTHC-CPwDKSRggcenHicjK7yGdwliejhi5k6vqg/viewform?usp=sf_link
 • 'Olen investeerinud aktsiatesse ja/või aktsiafondidesse vähem kui aasta'
  ...
  'Olen investeerinud aktsiatesse ja/või aktsiafondidesse üle 5 aasta'
  1? 2? 3? 4? 5?

  'Milline on Teie arvates suurim oht aktsiatesse investeerimisel?'
  Ei taha ühtegi valida.
 • lauriy

  'Milline on Teie arvates suurim oht aktsiatesse investeerimisel?'
  Ei taha ühtegi valida.


  Samas lasi valida ka mitu vastust, mida ma ka tegin. Välja seda aga pakutud ei olnud. Logiseb jah veidi see küsitlus.
 • Lugupeetud LHV portaali kasutajad ja investorid!

  Olen Ärinduse õppekava kolmanda kursuse tudeng. Selleks, et saaksin enda bakalaureusetööd edukalt sooritada, palun ma Teie abi!

  Palun Teid vastata minu küsimustikule. Küsimused on seotud investeerimisega aktsiatesse ja inimeste käitumisega.

  Tänan!

  https://forms.gle/8vE8VZtYhRrmXpPW7

Teemade nimekirja