Päevakaupleja - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Päevakaupleja

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tere

    Kas siin on kedagi kes plaanib/tahab tõsiselt hakata tegelema päevakauplemisega ? Nimelt suur huvi on hakata tegelema sendiaktsiatega (pennystocks) müümise ja ostmisega. Huvi on olnud juba väga pikalt sellega tõsiselt tegelema hakkamiseks. Olen väga palju infot omandanud aktsiaturgude kohta, suurem osa just sendiaktsiate ostu ja müügiga. Positsiooni hoidmine mõni minut-tund kuni max päev. Tahaksin leida inimesed kes on sellest samamoodi huvitatud nagu mina ja kellega saaks mõtteid jagada ja koos positiivseid tehinguid läbi viia. Nagu te teate siis USA aktsiaturul on vaja vähemalt 25000 dollarit , et oleks võimalik teha üle 3 tehingu nädalas,kuid SureTrader-iga on võimalik teha piiramatult tehinguid päevas isegi siis kui su konto limiit on 1000 dollarit (500dollari on miinimum konto limiit). Ise peaksin ka kasutama tehingute tegemiseks SureTraderit, kuna minu investeeritav summa ei ole üldse lähedal 25000 dollarile, kuid ma siiski tahaksin sellega just nüüd tegeleda! Suurtele huvilistele võin jagada informatiivset materjali sendiaktsiatega kauplemisest.


    Ainult tõsised huvilised kirjutavad
    rm.mynt@gmail.com
  • Siin on vastavad teemad täiesti olemas:
    -- "Kuidas teenida rämedalt pappi pump&dump aktsiatega:)))".
    -- "Pennystocks"
    -- "pennystocks"
    -- "Penny stock"
    -- "Puruse Power Play"
    Olid ajad, olid majad.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon