Tambiks veidi Reformierakonda - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Tambiks veidi Reformierakonda

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Minu isa(snd.1905) sõduri(Narva pataljon)laulikus oli värsslooke "Meie aja palvevennad". Selle lõpuread olid:."...oksendasid, püksi kusid. Kus oli auk, sealt välja lasid."
  • No kuulge, kas te siis eesti rahvast ei usalda, et seda küsitlusele ei taha saata?
  • Usaldame küll . Kuid küsitlus võib anda ka selliseid vastuseid,mis sulle sugugi ei meeldi, näiteks see teema 50 vitsahoobist baltsiaksa mõisnike stiilis igast liberast-tolerast aktivistidele
  • "jpedro"
    No kuulge, kas te siis eesti rahvast ei usalda, et seda küsitlusele ei taha saata?


    Mina rahvast usaldan, aga selliseid saadikuid mitte.
  • "farmer"

    Kas on tegemist ikka huumoriga? Või kehtib ütlus:"mis meeles, see keelel"?


    Kas sa tõesti arvad, et Urmas Kruuse, Ants Laaneots või Jüri Jaanson tahaks, et Eesti oleks Venemaa osa? Kui sa seda ei tahtnud öelda, palun täpsusta, mida siis täpsemalt soovisid öelda?
  • Nimetatud seltsimehed tegid sellise ettepaneku, riigikogus. Milleks peaks veel midagi oletama või tõlkima, mida mehed salamisi kuskil omaette tegelikult mõtlevad?
  • Laaneots , vana Punaarmee tankipolkovnik ,Etioopia diktaatori Mengistu Haile Mariami nõuandja, Tartu sõjakomissar ENSV-s ( ehk see oli tüüp,kes Eesti noored mehed okupatsiooniarmeesse kupatas )- kas on üldse vaja imestada,et et tal on nostalgia selle Vene värgi suhtes ,elu parimad ja mõnusamad päevad möödusid ju seal karjääri tehes . MIngi pisiriigi parketikindral on soveti tankipolkovniku kõrval ikka üsna nõrk .

    Jüri Jaanson - kui vanajumal mõistust jagas, olid sportlased muidugi trennis . Aga ega seal NSVL koondises nii paha ju polnudki . Empacheri parim paat anti nagu nalja , toidutalonge said sõudjad rohkem kui maadlejad , aeg-ajalt käis koondise arst mingeid süste tegemas ,mis ajasid hirmsasti täkku täis , kuid ühtlasi tekkis karu jõud viimasel kilomeetril spurtida ,mida kapitalistlike riikide sõudjatel polnud, need olid läbi nagu märjad kaltsud siis. Ja sellal kui eestlased igatsevalt Soome poole vaatasid ja Georg Otsale piletit ei saanud osta , ( sest KGB ei andnud välispassi ) käisid nemad regulaarselt Läänes võistlustel , tõid sealt kaasa igast head träni , mille toll oleks pidanud ära võtma , kuid CCCP koondise dressi nähes hoopis sõbralikult silma pilgutas ja läbi lasi . On ikka häid aegu,mida meenutada. .

    Urmas Kruuse - nõukaaja laomees Tööstuskaubastus .See oli isandate isand ja härraste härra ! See oli ülem kui restoran Kevade šveitser . Mingid Näksipi-taolised kompartei mutrikesed olid selle ees madalamad kui muru, sest kõigil oli midagi vaja, mida laomehel oli, kuid mis poodi iial ei jõudnudki

    Ma mõistan täiesti, et neil kipitab ,et niisugused priviligeeritud seisundid on nüüd kadunud.Mitte, et Riigikogu saadikul oleks palk paha või esinduskulusid ei makstaks välja - loomulikult makstakse .Kuid pole enam seda isanda tunnet, et sul on midagi,mida enamusel teistel pole ja mitte kunagi ei saa olema ! Mõisahärra tunne talumatsi ees !

    Nüüd võib iga töll eraettevõtluses rohkemgi teenida kui Riigikogus.Mis ettevõtlusest rääkida ,isegi instagramis tagumikku välgutades võib rohkem teenida ! Ja raha eest saab kõike .

    Aga siis näed ei saanud puurublade eest midagi .

    Ma mõistan täiesti ,miks see mõte neil kuskil ikka kipitab.Mitte et ma neid riigireetmises süüdistaks,seda ei ole...
  • Järjekordne näide, et stagna on siiski vihane, miks ajalugu talle nagaani ja nahkmantlit kätte ei mänginud.
  • Stagna konstrueerib üle. Tegelikke selliste lolluste tekkimise põhjuseid on kaks - üks on opositsiooni sisene üksteise jaburate vaimukustega ületrumpamise kihk ja teine on lihtlabane inimlik rumalus. Mul on olnud võimalus Kruuse toimetamisi kolme aasta vältel lähedalt näha ning pole mingit kahtlust, et tegemist on äärmiselt piiratud mõtlemisvõimega parteisõduriga.
  • Nende kolme üllitis peab nende tulevikule mingi muutuse tooma, on minu arvamus.
    Niisuguse asjale nime allapanek ning selle tagajärgi mitte näha, see näitab, et inimene peaks vähemtähtsate tegevuste otsustamiste juures olema.

    Järjekordse polli toetus Reformierakonna populaarsuse suhtes langeb niikuinii. Mida rohkem nad seda aga õigustama jäävad, seda suurem see kukkumine tuleb.
  • Veel näiteid:

    1. Ettepanek teha rahvahääletus Eesti NATO-st lahkumise kohta (esitaja Valdo Randpere).
    2. Ettepanek teha rahvahääletus, et Eesti algataks Nõukogude Liidu taastamise. (esitaja Valdo Randpere).
    3. Ettepanek teha rahvahääletus, et Eesti kuuluks Venemaa mõjusfääri.
    (esitaja Marko Mihkelson).
    4. Ettepanek teha rahvahääletus, et Eestis keelata hariduse andmine eesti keeles. (esitaja Annely Akermann)

    Järgmistel valimistel saaks päris hea kampaania teha. Neil poleks ka midagi kobiseda, kuna seisukohad on ametlikult allkirjastatult paberil olemas.

    Samas ilmselt võtab nüüd RE hulka vene valijate hääli E200-lt tagasi.
  • "ymeramees"
    Mida rohkem nad seda aga õigustama jäävad, seda suurem see kukkumine tuleb.

    Ma ei suuda millegipärast enam leida arvamusartiklit, kus Ants Laaneots ennast õigustas.
  • "raulir"
    "ymeramees"
    Mida rohkem nad seda aga õigustama jäävad, seda suurem see kukkumine tuleb.

    Ma ei suuda millegipärast enam leida arvamusartiklit, kus Ants Laaneots ennast õigustas.


    Itimees?

    https://www.ohtuleht.ee/1022755/venemaaga-liitumise-eelnou-esitanud-ants-laaneots-see-oli-provokatiivne-meie-poolt-ja-ma-arvan-et-jumala-oigesti-tehtud

    Ise pidasin silmas, et partei nende taha jääb, mitte nende endi vabandusi ja tagasivõtmisi.
  • "ymeramees"
    "raulir"
    "ymeramees"
    Mida rohkem nad seda aga õigustama jäävad, seda suurem see kukkumine tuleb.

    Ma ei suuda millegipärast enam leida arvamusartiklit, kus Ants Laaneots ennast õigustas.


    Itimees?

    https://www.ohtuleht.ee/1022755/venemaaga-liitumise-eelnou-esitanud-ants-laaneots-see-oli-provokatiivne-meie-poolt-ja-ma-arvan-et-jumala-oigesti-tehtud

    Ise pidasin silmas, et partei nende taha jääb, mitte nende endi vabandusi ja tagasivõtmisi.

    Kui sa Googlet kasutasid, siis UK-st see eestikeelsete asjade jaoks millegipärast ei tööta, isegi kui otsida eestikeelset sisu.

    Mu point oligi see, et kuni nad kollektiivselt õigustavad, niikaua nad ka langevad.
  • "toonik"
    Nimetatud seltsimehed tegid sellise ettepaneku, riigikogus. Milleks peaks veel midagi oletama või tõlkima, mida mehed salamisi kuskil omaette tegelikult mõtlevad?


    Nimetatud seltsimehed on ühtlasi ka selgitanud, miks just sellised ettepanekud. Ja keegi suudab ikkagi arvata, et nad tõsimeeli nende ettepanekute täide viimist soovisid?
    Rumalus oli sellise ettepaneku riigikogus esitamine küll aga ma lihtsalt ei suuda uskuda, et vähegi intelligentne inimene võib arvata, et nad tõsimeeli Eestit Venemaa osaks tahavad. Te teete ju ometi nalja?
  • Nad nõuavad siiski siiani nende ettepanekute sisulist arutamist.
    Otsustagu siis lõpuks ära. Tehti pulli või oma arust midagi sisukat.
  • "santa"
    "toonik"
    Nimetatud seltsimehed tegid sellise ettepaneku, riigikogus. Milleks peaks veel midagi oletama või tõlkima, mida mehed salamisi kuskil omaette tegelikult mõtlevad?


    Nimetatud seltsimehed on ühtlasi ka selgitanud, miks just sellised ettepanekud. Ja keegi suudab ikkagi arvata, et nad tõsimeeli nende ettepanekute täide viimist soovisid?
    Rumalus oli sellise ettepaneku riigikogus esitamine küll aga ma lihtsalt ei suuda uskuda, et vähegi intelligentne inimene võib arvata, et nad tõsimeeli Eestit Venemaa osaks tahavad. Te teete ju ometi nalja?


    Naljapärast tehtud seadusel on teistega sama suur jõud. Või kuidas see naljategemine sinu meelest oluline on? Tulemus on sama.
  • "toonik"

    Naljapärast tehtud seadusel on teistega sama suur jõud. Või kuidas see naljategemine sinu meelest oluline on? Tulemus on sama.

    Jah, täitsa nõus. Seepärast riigikogu liige peabki nalja tehes veidi kaugemale mõtlema sest tema sõnadel on vahel tõsisemad tagajärjed.
    Mulle lihtsalt jäi mõnedest siinsetest kommentaaridest, mis nende ettepanekute tagamõtete üle arutlesid, mulje, et mõnede arvates on ettepanekute tegemise põhjus reaalne soov Venemaaga ühineda mis pani mind natuke foorumlaste terves mõistuses kahtlema. Sinu osas ma sain aru, et see nii ikkagi pole.
  • Suured sõna- ja mõttevabaduse toetajad siin foorumis, kes näevad vihakõne seaduses eksistentsiaaslset ohtu ja mõttepolitsei tekkimist, on ise mõttepolitsei rolli haaranud... natuke irooniline, või mis?
  • "Marvin"
    Stagna konstrueerib üle. Tegelikke selliste lolluste tekkimise põhjuseid on kaks - üks on opositsiooni sisene üksteise jaburate vaimukustega ületrumpamise kihk ja teine on lihtlabane inimlik rumalus. Mul on olnud võimalus Kruuse toimetamisi kolme aasta vältel lähedalt näha ning pole mingit kahtlust, et tegemist on äärmiselt piiratud mõtlemisvõimega parteisõduriga.


    Tuleb Marviniga 100% nõustuda. Paraku.
  • Mina pean end kahtlematult mõttevabaduse toetajaks (ja kannan heal meelel onu tiitlit, sest ma olen seda umbes 10le lapsele) ning leian, et loomulikult on kogu sellel kambal õigus igasugu asju mõelda ja öelda. Aga öeldul on kaal ning selle kaaluga kaasneb vastutus. Seda vastutust aga ei tunnetatud ning ei saada aru, et igatsugu paska ei saa suust välja ajada, saati siis veel seaduseelnõuks vormida ning eeldada, et oma sõnade eest tuleb vastutada ka. See kehtib kahtlemata selle vaidluse mõlema osapoole kohta.
    Opositsioon värvis ennast nurka, sest nad ei saa väita ühtaegu, et tegime nalja ning samal ajal et seda nalja peaks sisuliselt arutama. Või, noh, väita saab igatsugu asju, aga seda ei saa tõsiselt võtta. Aga tõsiseltvõetavus võiks olla poliitilise jõu üks omadus küll.
  • Päris kummaline, kuidas Reformierakond on opositsioonis olles suutnud ennast nii põhjalikult lame duck positsiooni mängida. See paat ei ole kreenis enam, vaid ikka täitsa kummuli. Hakkab tunduma, et viimane valimisvõit oli neile Pyrrhose võit.

    Vt ka: Koonderakond, Res Publica, IRL, Vabaerakond
  • Sõbavabaduse tshempionid ja patrioodid siin lihtsalt leiavad, et rahvas on selleks, et neilt abielu ja muu eraelulise kohta küsida. Poliitilistest küsimustest tuleb rahvas kindlasti eemal hoida.
  • Miks te ometi neile kolmele vastutust annate: vastutama hakkab alles rahvas, kui ta lõpuks oma häälega selle õige demokraatia ära proovida saab.

    Või kas Helme otsustab tegelikult kõigi eest ära, mis tema plaanitava küsimuse vastus on?
  • Masendav feil Reformierakonna poolt. Su vastaspool on kari tölplasi, keda elegantselt trollida on ülilihtne ja siis tuleb välja, et ise oled samasugune tropp.

    "Kas kaabu peaks olema Eesti rahvuspeakate?"
  • "Marvin"
    Mina pean end kahtlematult mõttevabaduse toetajaks (ja kannan heal meelel onu tiitlit, sest ma olen seda umbes 10le lapsele) ning leian, et loomulikult on kogu sellel kambal õigus igasugu asju mõelda ja öelda. Aga öeldul on kaal ning selle kaaluga kaasneb vastutus. Seda vastutust aga ei tunnetatud ning ei saada aru, et igatsugu paska ei saa suust välja ajada, saati siis veel seaduseelnõuks vormida ning eeldada, et oma sõnade eest tuleb vastutada ka. See kehtib kahtlemata selle vaidluse mõlema osapoole kohta.
    Opositsioon värvis ennast nurka, sest nad ei saa väita ühtaegu, et tegime nalja ning samal ajal et seda nalja peaks sisuliselt arutama. Või, noh, väita saab igatsugu asju, aga seda ei saa tõsiselt võtta. Aga tõsiseltvõetavus võiks olla poliitilise jõu üks omadus küll.


    See ei ole lihtsalt suust välja aetud pask. Vägagi ametlik dokument, allkirjastatud ja arhiveeritud igaveseks koos teiste ametlike Riigikogu dokumentidega. Ikka lausloll pead olema kui sellise ametliku dokumendi isikliku allkirjaga kinnitad.
  • Punase ninaga Kaja arvas eile, et pole mole mõtet sellest ettepaneku asjast jahuda kuna osad võeti ju tagasi.
  • Delfis oli täna hommikul selline uudis. Enam ma seda ei leia, aga ta on leitav täies mahus Google caches.
    Huvitav, kas käib tsenseerimine? Või leiti mingi põhimõtteline viga andmetes?
  • "marker"
    Delfis oli täna hommikul selline uudis. Enam ma seda ei leia, aga ta on leitav täies mahus Google caches.
    Huvitav, kas käib tsenseerimine? Või leiti mingi põhimõtteline viga andmetes?


    See või?
    https://www.inst.ee/uudised/64-abielureferendumil-osalejatest-haaletaks-jah
  • "juured"
    Punase ninaga Kaja arvas eile, et pole mole mõtet sellest ettepaneku asjast jahuda kuna osad võeti ju tagasi.


    Kaja Kallas valmistab selles situatsioonis suurima pettumuse peale Riigikogu valimisi 2019. aasta kevadel ...

    Mina ootaksin 2 asja ...

    1) Kaja Kallas ütleb, et Urmas Kruuse peab võtma poliitilise vastutuse ...
    2) Kaja Kallas käitub nagu advokaat kohtusaalis ja laseb Poolametsa jääkülmalt juriidiliste argumentidega allavett, mitte ei õheta kaamera ees kurtes kuidas opositsiooni kiusatakse ...
  • "TNT"
    See ei ole lihtsalt suust välja aetud pask. Vägagi ametlik dokument, allkirjastatud ja arhiveeritud igaveseks koos teiste ametlike Riigikogu dokumentidega. Ikka lausloll pead olema kui sellise ametliku dokumendi isikliku allkirjaga kinnitad.

    Nõus, ja seda ma oma redigeerimisel veidraks muutunud lausega öelda tahtsingi. Suust väljuv soga näitab taseme puudust, selle vormimine seaduseelnõuks ning oma allkirjadega kinnitamine täielikku vastutusvõime puudust ning oma tegude järelmite mõistmise võime olematust.
    Selliste inimeste koht ei ole Riigikogus.
  • "sakuska"
    See või?
    https://www.inst.ee/uudised/64-abielureferendumil-osalejatest-haaletaks-jah

    Ilmselt oli artikkel selle konkreetse uuringu kohta jah.
    Huvitav oleks mingit põhjendust kuulda, miks ta maha võeti.
  • "Henno Viires"
    1) Kaja Kallas ütleb, et Urmas Kruuse peab võtma poliitilise vastutuse ...

    Sellest ei piisa, sest Kruuse on ju ainult üks paljudest. Marko Mihkelson näiteks arvab, et Eesti peaks kuuluma Venemaa mõjusfääri.
    Aga seda poliitilise vastutuse võtmist ei juhtu, vähemasti mitte nende klounidega, kes oma allkirja nendele eelnõudele andsid. Küll aga võib juhtuda, et see pauk annab sellise tagasilöögi, mille tulemusena peab Kaja parteijuhi kohalt lahkuma. See oleks tegelikult loogiline, sest selle obstruktsiooni skeemi sodisid kokku ikka parteijuhid omavahel. Parteisõdurid tegid, mida juhtkond käskis.
    Kaja on aga poliitikasse naelutatud, sest juristina ta pärast nii lolli viga enam tööd ei saa. Pagan - sa lased oma jüngritel luua iseend süüstavad dokumendid ja siis eeldad, et keegi võtab seda naljana? Kui loll peab olema???
  • "Marvin"
    Mina pean end kahtlematult mõttevabaduse toetajaks (ja kannan heal meelel onu tiitlit, sest ma olen seda umbes 10le lapsele) ning leian, et loomulikult on kogu sellel kambal õigus igasugu asju mõelda ja öelda. Aga öeldul on kaal ning selle kaaluga kaasneb vastutus. Seda vastutust aga ei tunnetatud ning ei saada aru, et igatsugu paska ei saa suust välja ajada, saati siis veel seaduseelnõuks vormida ning eeldada, et oma sõnade eest tuleb vastutada ka. See kehtib kahtlemata selle vaidluse mõlema osapoole kohta.
    Opositsioon värvis ennast nurka, sest nad ei saa väita ühtaegu, et tegime nalja ning samal ajal et seda nalja peaks sisuliselt arutama. Või, noh, väita saab igatsugu asju, aga seda ei saa tõsiselt võtta. Aga tõsiseltvõetavus võiks olla poliitilise jõu üks omadus küll.


    “Kas Eesti Vabariigis oleks parem elada, kui Eesti Vabariik kuuluks Venemaa koosseisu?" Et sellise küsimuse variandi püstitus, selline mõte, vääriks siis kohe inimese vastutusele võtmist? Kas natuke hüsteeriline ei ole?
    Kes nüüd "ajaloo valel poolel olemises" süüdi on? Et varem oli ikka EKRE see ohver, aga nüüd tuleb välja, et kui EKRE on võimul siis on kohe ajaloo valel poolel RE.
    Ja kuidas on ikkagi eesti rahva, kui kõrgeima võimu esindaja, mõistuses, õige tee valimise oskuses ja vastutustundes kahtlemisega nüüd? Kas onud ja obskurandid siis ei usaldagi eesti rahvast? Varem olid ju ikka suured "tegeliku eesti rahva" eest võitlejad ja riigi ja rahva sidujad. Kuidas siis nüüd selline usaldamatus?
    Euroopa Liidule Eesti iseseisvuse ära andmine oli küll paha, kuid mitte keelatud mõte, aga Venemaa koosseisu peale ei tohi isegi mõelda või isegi sellist küsimust püstitada, sest see on .... ohtlik?
    Klounikari!

    Kaja Kallas selgitab reformierakondlaste Venemaa-ettepanekut: meie küsimused peavad saama vastuseks "EI"
    "Eesti Vabariigi peaministrina mõistan jäigalt ja ühemõtteliselt hukka Reformierakonna Riigikogu saadikute Ants Laaneotsa, Urmas Kruuse ja Jüri Jaansoni täiesti vastutustundetu ettepaneku panna rahvahääletusele mõte või küsimus “Kas Eesti Vabariigis oleks parem elada, kui Eesti Vabariik kuuluks Venemaa koosseisu?". (Juhin tähelepanu, et originaaltekstis olid valesti kirjutatud nii Eesti Vabariik kui koosseis.)," teatas peaminister Delfile.


  • seda materjali hakatakse väga magusasti ära kasutama valimiskampaanias . Ehkki sinna on veel üle 2 aasta,kuid käsikirjad koos allkirjadega ei hävi
  • Kadriorust kostab kõrvulukustavat vaikust...
  • fjot, no ei anna sitast saia voolida, punnita palju tahes .Progressiivid on end kapitaalselt täis pasandanud ja see hais käib juba Venemaani välja
  • "marker"

    Huvitav, kas käib tsenseerimine? Või leiti mingi põhimõtteline viga andmetes?


    Põhimõtteline viga on konflikt esindatava ideoloogilise narratiiviga, hetkel käib palavikuline sobivate tulemustega uuringu (enamik küsitletuist nn. "abieluvõrdsuse" poolt) otsimine avaldamiseks. Reaktsioonilise artikli läbi lasknud töötaja on tuvastatud, teda ootab seltsimehelik kohus ja õiglane karistus koos arvestuskaardile kandmisega. Ei mingit tsensuuri.

  • Kuulge... "Poliitiline vastutus" ja "Reformierakond"? Samas lauses? Mida veel? "Sisekaemus" äkki? "Vigadest õppimine"? "Positiivne programm"??? (vähkreb naeru käes maas)
    Nädal algas lõbusalt, aitäh, järgmine šeff sketš peaks loogiliselt tulema, kui Kadriorg lõpuks suu lahti teeb... :D
  • "stagna"
    seda materjali hakatakse väga magusasti ära kasutama valimiskampaanias . Ehkki sinna on veel üle 2 aasta,kuid käsikirjad koos allkirjadega ei hävi

    Päris nii see pole. Sellel aastal on juba Kohaliku omavalitsuse volikogu valimised, kuhu kindlasti tassitakse sisse riigi päevapoliitilised teemad. Vaatad kuidas otsast tahes ja toimub see rahvahääletusega või mitte, siis EKRE on igal juhul võidumees. Võidab ka Eesti 200. Reformarid on kõvasti punne maha mänginud. Ei teagi, kes neil seal see strateeg-taktik erakonnas on. Küsimused, mille mõned seal on välja käinud annavad ikka vastasleeridele korraliku kondi pikaks ajaks pureda. Ja tõepoolest need ei ole vaid "tsirkuse" küsimused, neist on varmad ka välismeedia kinni haarama, rääkimata siis praegusest koalitsioonist.
  • "Sekeldaja"

    Põhimõtteline viga on konflikt esindatava ideoloogilise narratiiviga, hetkel käib palavikuline sobivate tulemustega uuringu (enamik küsitletuist nn. "abieluvõrdsuse" poolt) otsimine avaldamiseks. Reaktsioonilise artikli läbi lasknud töötaja on tuvastatud, teda ootab seltsimehelik kohus ja õiglane karistus koos arvestuskaardile kandmisega. Ei mingit tsensuuri.
    .
    Päris ruttu leiti "õige" uudis üles:
    Roheliste abieluvõrdsuse petitsioon kogus pea 40 000 allkirja. Edasi tegeleb sellega riigikogu
    Irooniline muidugi, et illustreerimiseks kasutatakse sama pilti, mis oli ka "ebasobival" tsenseeritud uudisel.

    Vastav veebileht küll ütleb -> "35805 allkirja kogutud"
  • "marker"
    "sakuska"
    See või?
    https://www.inst.ee/uudised/64-abielureferendumil-osalejatest-haaletaks-jah

    Ilmselt oli artikkel selle konkreetse uuringu kohta jah.
    Huvitav oleks mingit põhjendust kuulda, miks ta maha võeti.


    Delfi teeb, mida tahab, tsensuuriks seda nimetada on hüsteeriline - a ERRil on esilehel olemas
  • "jpedro"
    Delfi teeb, mida tahab, tsensuuriks seda nimetada on hüsteeriline - a ERRil on esilehel olemas

    Jah, see on enesetsensuur, mitte väljastpoolt tulev. Süvaolemuselt tegelikult hullemgi.
  • "Marvin"
    "jpedro"
    Delfi teeb, mida tahab, tsensuuriks seda nimetada on hüsteeriline - a ERRil on esilehel olemas

    Jah, see on enesetsensuur, mitte väljastpoolt tulev. Süvaolemuselt tegelikult hullemgi.


    See on uudistevalik ja prioriteet sõltuvalt väljaande poliitilistest eelistustest. Kuna EPL/Delfi on vasakule kalduv, siis loomulikult ta seda uudist ei rõhuta. Vaba maa, vaata mujalt.
  • "Marvin"

    See on uudistevalik ja prioriteet sõltuvalt väljaande poliitilistest eelistustest. Kuna EPL/Delfi on vasakule kalduv, siis loomulikult ta seda uudist ei rõhuta. Vaba maa, vaata mujalt.

    Teema ei olnud ju rõhutamises. Loomulikult paneb iga toimetus uudiste esitlusviisi oma vaadetele vastavalt ise kokku. Siin oli tegu juba avaldatud uudise ära kustutamisega, nii et ka saidi otsinguga ta enam leitav ei ole. Kui kustutamise põhjuseks ei olnud otseselt vead uudises, siis see on tsensuur.
  • ...kunagi räägiti, et EPL-i väike kalle vasakule oli turunduslik ja äriline otsus, mis tulenes väga lihtsast konkurentsiloogikast. Ma täitsa usun seda väidet. Küll aga meeldiks mulle, kui see ei tooks kaasa sellist guardianistumist, kus sümpaatsed jõud ja ideoloogiad pasteedifiltrit läbima ei pea.
  • "Karum6mm"
    ...kunagi räägiti, et EPL-i väike kalle vasakule oli turunduslik ja äriline otsus, mis tulenes väga lihtsast konkurentsiloogikast. Ma täitsa usun seda väidet. Küll aga meeldiks mulle, kui see ei tooks kaasa sellist guardianistumist, kus sümpaatsed jõud ja ideoloogiad pasteedifiltrit läbima ei pea.


    Alati võib oma maailmavaateid avaldada Uutes Uudistes, Objektiivis või siis kasvõi Edasis.
  • Võib ju loota, et referendum tuleb tulemustega 64% / 36% JAH leeri kasuks, kuid tegelikkuses on olukord üsna võrdne ja võib langeda kuhu iganes. Praegu on seis ainult 55 / 43:




    EKRE võib loota ja arvata, et nad saavutavad võidu, kuid ma üldse ei välistaks võimalust, et nad ei võida. Aga siis on nad järjekordselt süsteemi üle mängides saavutanud tegelikult kaotuse. Lootus saada abielu kaitsele või muule suvalisele endale sobivale küsimusele, rahva mandaat, ei lõpe mitte mandaadi mitte saamisega, vaid lõpeb mandaadi saamisega millegile sellisele mida nad üldse näha ei soovi.

    Mitte REF pole suurim mängur väljakul, vaid EKRE on suurim mängur väljakul, sest:
    * põhiväärtustega ei mängita
    * põhiväärtustega poliitilises pokkeris panuseid ei tehta
    * põhiväärtuste rahalist väärtust ei hinnata ja arvutata

    Ometi on EKRE poliitilises pokkeris mängu toonud põhiväärtused ja nendega aktiivselt panustamas.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon