NB! Kauplemine soodsam

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

• Väike meeldetuletus - alates 9. aprillist on kauplemine LHV Direct'i klientidele veidi soodsam. Kui varem kehtis tehingutasu 199.- kr. kuni 200 aktsiale, siis nüüdsest on see tõstetud 400 aktsiale. Kuna aktsiate hinnad on väga suures osas odavnenud, siis leidsime võimaluse klientidele selles osas vastu tulla.

Näide. Juhul kui te ostsite enne 9. aprilli 400 ettevõtte X aktsiat, maksite te teenustasu 398.- kr., edaspidi on sama tehingu teenustasu vaid 199.- kr.

Edukat kauplemist!

• Rootsi maaklerite vahel nüüd tõeline hinnasõda aktsiate kauplemises. Minimaalne komisjonitasu olevat kukkunud 1 SEK-ni, ning 0,02%. (pole täpsemalt uurinud, võimalik et saab veel soodsamalt)
  • Hakkasin lugema Alexander Eldeni raamatut "Börsikauplemine kui elatusallikas". On jäänud mulje, et kauplejatest jäävad pinnale ikka väga vähesed. Oleks huvitav teada kas meie kuulsamad kauplejad on kah pankroti läbi elanud?
    No investeerimisfoorumist on nad ära kadunud, aga see pole näitaja.
  • Ma ikka vahel klikkan ja vaatan millal keegi liitunud on.
    MSM on oma "Foorumiga liitunud 27.04.2000" ilmselt kõige vanem olija:)
  • decibel
    Ma ikka vahel klikkan ja vaatan millal keegi liitunud on.
    MSM on oma "Foorumiga liitunud 27.04.2000" ilmselt kõige vanem olija:)

On ikka vanemaid olijaid ka veel:)
  • Jah, on vist küll. Algul oli 2 konkureerivat foorumit kuni ma siia üle kolisin, ja siis võeti teine üle (ühinesid).
  • Väga paljud on liigutanud vahepeal kauplemise oma ettevõtte alla ning suhtlevad tõenäoliselt mitme nimega ja selle konto alt, kus rohkem tehinguid tehakse. Ehk siis see liitumise kuupäev ei näita väga midagi. Mul samuti konto 2000st.
  • Kas Eestis mingit päris kauplejate foorumit "jututuba" ka on, kus infi vahetatakse?

Teemade nimekirja