aktsiate automaatne selekteerimine

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Kristjan näitas rahakompassil muuhulgas mingit saiti kus tal oli hulgaliselt reegleid defineeritud mille järgi talle siis tuhandete hulgast sobivad aktsiad välja pakuti. See konkreetne sait oli ilmselt krõbeda tasu eest? Sel juhul ehk oskab keegi soovitada mingeid sarnaseid tasuta või proovivõimalusega kohti?
  Ideaalne oleks võimalus ise kombineerida kokku valiku reeglid võttes aluseks nii tehnilised kui fundamentaalsed näitajad.
 • On olemas veel selline sait nagu wellinvested.com, mis võimaldab tehnilistest indikaatoritest panna kokku oma nn "profiilid" ja mis isegi ostu-müügisignaale annab. Pimesi muidugi järgida ei tasu, aga eks ta aitab ikka.
 • Mina näitasin saiti www.stockfetcher.com ja just seetõttu näitasin seda, kuna see on üsna taskukohane - 9 USD kuu. Võimalused on väga laiad, kuna seal filtrite koostamine on peaaegu nagu programmeerimine - piiranguid pole.

  Veel on võimalik kasutada www.marketscreen.com (40 USD kuu) ja www.stockfetcher.com (koos teiste asjadega, samuti 40 USD kuu, kuid võimalused üsna piiratud).

  Tehnilise analüüsi kohta korralikku tasuta saiti ma ei teagi, fundamentaalse analüüsi kohta on tasuta saite lademetes.

  Edu kauplemisel!
 • Veel rahakompassist. Endal mul oli võimalik külastada Rahakompassi ainult laupäeval ning ka siis mitte tervet päeva. Kuna LHV inimesed esinesid seal mitme erineva presentatsiooniga, kas oleks võimalik ka LHV kodulehele üles panna nende presentatsioonide lühiülevaade? Kasvõi ainult nn. peamised punktid/ideed iga esineja presentatsioonist.

 • marketscreen.com on $29.95 ja mis siin salata - m6eldud p6hiliselt pikema perspektiiviga investoritele, mitte p2evasisestele treideritele.

  Kui huvitab p2evasisene skaneerimine siis soovitan www.traderbot.com. $40 kuus, laiad v6imalused, skaneerib turgu sisestatud parameetrite j2rgi pidevalt reaal-ajas. Best value hetkel IMO.

  K6vematele tegjatele http://www.neovest.com/firstalert.asp.

  Viimane on yldse parimaid platvorme turul.
 • kas keegi on näppinud sellist asja ?
  http://www.best-charts.com/
  Asi tahab PC'sse installi ,tõmbab üle http infot ja üritab graafikuid ja osta/müü signaale anda.

  "Free software offering stock intelligent and classic technical analysis,
  buy / sell signal forecast, TA performance calculation, stock quotes, stock market "
  stock technical analysis, back testing, all popular stock chart indicator parameter optimization, optimal buy and sell signals, candlestick chart analysis, intraday chart analysis, historical prices, portfolio management.

  Või teab keegi mõnda muud PC'le app'i ,mis oleks võimeline graafikuid joonistama,andmeid veebist uuendama ja võimaldab ka ise jooni peale tõmmata ?


 • Mōmmi

  enamus Rahakompassi raames esitatud presentatsioone tuleb ilmselt veel selle aasta numbri sees kordamisele erinevatel LHV poolt korraldatavatel seminaridel, millest ka siin lehel üritame huvilisi aegsasti teavitada

Teemade nimekirja