Paus suurprojektides lõi Merko käibesse augu ehk kinnisvara kriis on käes - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Paus suurprojektides lõi Merko käibesse augu ehk kinnisvara kriis on käes

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • TALLINN, 24. mai (EPLO) - Olukorras, kus Eesti ehitusturg elab läbi buumi, teatas Baltimaade suurim ehituskontsern AS Merko Ehitus reedel üllatuslikult käibe ligi 20% kahanemisest esimeses kvartalis, kirjutab Äripäev.

  Seda põhjendab Merko auguga, mis tekkis suurte projektide lõppemisest ajal, mil teised pole alanud.

  Eesti teiste suuremate ehitusfirmade juhid ei osanud eile Merko tulemusi kommenteerida. Arvamus oli, et üldiselt on ehitusturg väga heas seisus.

  Merko aktsia hind kukkus Tallinna börsil eile uudise peale 7,7% – tegemist on viimase viie aasta suurima päevase langusega.

  Merko Ehituse juhatuse liige ja finantsjuht Alar Lagus ütles eile, et pigem läheb ehitus ülesmäge. “Üks töö lõpeb, teine ei alga, oleneb, kuidas kokku satub,” põhjendas ta käibe
 • Kui on no comments siis STRONG SELL!!! Et ega me täpselt isegi ei tea, kuidas edasi elame aga eks vaatame. No camoon, Merko suurune ettevõte on igasugustes jamades sees ja kui kuskilt akkab rebenema, siis ikka kukub kõik.

 • Eesti kinnisvaraturu pöördepunkt võib olla praegu.

  Merko puhul kordan aga et Riia halliprojekti käive mis võiks ulatuda 75-100 meek Q1 ei ole kaasa arvatud käibes kuna see on investeerimisprojekt (aastaaruanne 2004 lk 4).
 • motoguzzi

  panid tähele, siinsamas foorumis on juba Merko kohta teema olemas, milleks oli vaja uut avada ja pealegi veel sellise lohiseva pealkirjaga? ole kena tõsta oma postitused ümber ja panen selle teema kinni üldse

Teemade nimekirja