Netflix - NFLX - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Netflix - NFLX

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • toon NFLX-i ühe pealkirja alla,
  siiamaani on tema kommentaarid mööda päevateemasid laiali

  täna tuli NFLX välja "filmide otsevaatamise teenusega" (ei tea kas see kõlab meie keeles normaalselt?)

  tegemist ei ole siis mingi allalaadimisega, vaid online video stream'ga
  mis tähendab, et filmi saab kohe vaatama asuda

  siin on üks hea lingike, mis demonstreerib, kuidas teenus töötab ja annab aimu ka kvaliteedist:
  demo of the new netflix service
 • Filmide vaatamine põhimahus püsib veel mitu aastat DVD-l, kuna tehnilised lahendused ei ole veel piisavad, et rahuldada klientide vajadusi. Samuti ei ole filmikompaniid valmis lubama oma tooteid internetti, kuna seal puudub piisav kontroll piraatluse üle ning tulud, mis hetkel DVD'de müügist ja rentimisest saadakse, on liiga suured, et sellega mängima hakata.

  täna on NFLX ettevõte, mis lubab investoritele 50% igaaastast kasumi kasvu ning kliendibaasi kasvamist 20 miljonini aastaks 2010-2012. Seda puhtalt hetkel toimiva rentimisteenuse kaudu. Tänaseni ei ole minu arust NFLX andnud kunagi põhjust nende eesmärkide saavutamises kahelda.

  Uus teenus on ettevalmistus hetkeks, kuni tehnilised lahendused täiustuvad, et interneti kaudu saab filme vaadata ka näiteks televiisoris. Selleks ajaks on NFLX-l juba 20milj subscriberit.

  Minu jaoks teeb asja põnevaks ka see, et hiljemalt 5 aasta pärast on Netflix juba globaalne ettevõte.
  Mõelge selle peale.
 • Järgnev uudis puudutab GOOGi ja Skype ning seetõttu natuke vale teema all, aga kaudne seos on olemas:

  http://www.tgdaily.com/2007/01/16/skype_joost_tv/

  Video contenti netis jagamine on kindlasti väga atraktiivne turg (usun, et atrakviisem kui DVD laenutus) ning NFLXil tuleb tulevikus seda jagada kindlasti paljude endast kõvemate tegijatega.
 • konkurents selles valdkonnas saab olema tihe ning suurematel(rikkamatel) tegijatel on ehk ka rohkem eeliseid globaalselt tegutseda ja tehnoloogiliselt areneda

  kuid edukuse võti videolaenutusel internetis on filmikompaniide käes
  DVD müügist ja laenutusest saadavat tulu nii naljalt käest ei anta, mis kindlasti viivitab filmide kättesaadavust interneti teel
  kui aeg sellek küps, ei hakka me neid filme tasuta internetis nägema ning filmikompaniid on need, kes valivad omale partnerid.
  NFLX on selle koha pealt end suhteliselt hästi positsioneerinud.
 • Nagu Cantor kommenteerib: NFLX pakub oma olemasolevatele klientidele filmide tellimise võimalust oma PC-dele ilma LISAKULUTUSTETA. Sõltuvalt subscription-tasemest on kliendil olemas nö streaming aeg filmide vaatamiseks. Kasutaja ei oma filme ega saa neid kõrvetada DVD-le.

  Analüütikud ja investorid ootasid seda juba pikka aega ning pigem tundub, et see on klientide hoidmiseks. Seega vana mudel on ikkagi hetkel põhirõhk, kuigi pikaajaliselt on VOD tõenäoliselt tulevik. Kokkuvõttes ei too hetkel antud teenus firmale mingeid tulusid ja ei muuda mängureegleid. Lisaks on hetkel pakutavate filmide arv suhteliselt limiteeritud.

  Ohuna võib mõttel lennata lastes näha kasvõi AAPL - videomängimisplatvorm ei ole probleem. Jobs on seotud olnud Pixariga ning filmijuppide distributeerimine seadmetele on juba alanud. Milline filmikompanii ei tahaks koostööd teha AAPLga? Rääkimata suurematest internetifirmadest. WMT suutis hetkega NFLX investorid ära hirmutada.

  Mu mõtted ei ole suunatud NFLX vastu vaid pigem on selle "suure/positiivse" uudise valguses tekkinud ka skepsist ja kutsun üles mõtlema ka negatiivsete asjaolude peale.
 • väga hea, ei tahagi siin võidelda vaid poolt ja vastu argumendid välja tuua
  kuna oman positsiooni, siis ise esindan pigem bullish nägemust

  eks neid arvamusi on tulnud seinast seina, kuid skeptikud paistavad ülekaalus olevat - seda tõestab ka aktsia liikumine eile
  ma mäletan, et oli palju skeptikuid ka siis, kui NFLX oma praegu toimiva ärimudeli turule tõi.
  vanal mudelil on igal juhul põhirõhk veel järgmised 3-5 aastat,
  uue teenuse turuletuletoomisega oli NFLX 'l oluline valmis olla tuleviku jaoks

  Ma arvan, et uus teenus(ka tasuta versioonina) on võimeline tooma juurde kliente, download'i vaba kohene ligipääs filmidele tundub igati mugav.
  Samuti peaks ta aitama vähendada kulutusi, kui näiteks osad kliendid otsustavad mõnda filmi vaadata neti kaudu
  hetkel on loomulikult vara mingeid meeletuid muutusi oodata,
  juuni kuuks väidetavalt jõuab uus teenus alles kõikide subscriberiteni

  vaatamata sellele on nende videolaenutuse äri elujõuline ning kasumi ja kliendibaasi targetid on puhtalt vanale mudelile üles ehitatud
 • täna peale turgu saab 4Q tulemused

  for the record, järgmisteks kordadeks üks treidi idee, mis täna hästi töötas
  negatiivsust näinud NFLX toob päev enne tulemusi kohale ostuhuvilised

  pikaajaliselt tänase hinnataseme kohta ütleks:
  head aktsiat hea hinnaga ei saa siis, kui kõik arvavad, et see hea kaup on

  ei taha midagi ennustada,
  ka lühiajalisi tagasilööke võib tulla,
  kuid see annab pigem võimaluse soodsamalt aktsiaid osta
 • tänased tulemused tõestavad ilmekalt NFLX ärimudeli elujõulisust
  kartused, et BBI on kliente üle võtnud osutusid asjatuks,
  pigem näitas BBI tugevus kogu valdkonna kasvamist viimasel kvartalil

  siit leiate hea ülevaate nende marginitest, mis suureneb koos kliendibaasi kasvuga
  Netflix Just Getting Started • Citigroup on hinnanud Netflixi (NFLX) download teenust ning arvab, et tegemist on kokkuvõttes tugevat konkurentsieelist omava tootega, kui arvestada siia juurde ka DVD laenutus. Viimasel ajal on konkureerivad tooted aktsiale suhteliselt rõhuvalt mõjunud, kuid Citi usub, et lähiajal on hirmud ületähtsustatud.

  ➤ We previewed NFLX's new download service and found it be very stable,streamlined, and supportive of a decent number of good titles (the biggestsurprise of our test). We believe NFLX's integrated "bricks and clicks"approach will provide it with an edge over competing download products.➤ Analyzing the age, quality, and quantity of content available supports our thesisthat the download threat is still overstated in the near-term. While downloadsmay gradually supplement or impede physical DVD growth long-term, NFLX'sdownload invest should hedge the company's risk depending on which directionthe market moves.➤ We maintain our Buy rating and $30 target as we see NFLX delivering superiorentertainment value, scaling its business model, and increasing barriers to entry.

  ....

  Further, threats from BBI’s Total Access may prove overstated.With low expectations heading into the product review, we were most surprised by thequantity and quality of NFLX’s content. While NFLX announced that its service wouldlaunch with about 1,000 titles—comparable with competitors AAPL, AMZN Unbox,Movielink, Xbox—it appears there may be more content as we found 537 four or five starrated movies, which we suspect are the minority of titles available.

 • good call
  I guess, this should create buying interest in NFLX today

  NFLX ise oma tegemisi tavaliselt kvartalitulemuste vahel ei kommenteeri ja guidance'id ei anna
  seetõttu on aktsia sel perioodil analüütikute ja spekulatsioonide meelevallas
  ma ootasin tegelt suhteliselt vaikset kvartalit ja kitsast hinnavahemikku, pigem isegi allapoole tiksumist kuna kartused BBI konkurentsi ja uue stream süsteemi löögivõimelisuse ees olid ülekaalus

  Citi call viib pildi rohkem tasakaalu,
  mul on hea meel seda lugeda, need mõtted ühtivad ka NFLX enda nägemusega
  nagu varem olen maininud, pöörake tähelepanu sellele, mida Reed Hastings ja Co. öelda on
  siiani ei ole antud põhjust nende sõnades kahelda
 • Nendele, kellel see kirjatükk kahe silma vahele jäi,
  siin on väga hea eesikeelne kokkuvõte NFLX kohta:

  Netflix laseb välja online videoteenuse
 • Tundub jah, et s-t olen ülearu negatiivne ja juhtkonna sõnadega tasub kindlasti arvestada. Kuid ütlen ka, et antud call midagi väga uut ei sisaldanud, pigem näitab citi usku.
 • praegune tase taas sisenemiseks OK, IMHO
  ise eilsest @21.43

  mingi Street'i shortijate blogi vahepeal promos NFLX tehnilist shortimist,
  stop on toodud 22.10 juurde (huvitav, mis siis toimub kui sinna tagasi liigub?)
 • Eile lugesin just ühe kaupleja ülevaadet NFLX long swing tradest. Kuigi tulemusteni natuke veel aega, kaetakse tihtipeale lühikesi positsioone enne ning lisaks on neid lühikesi hirmutamas läinud kvartali head tulemused. Seda enam, et juhtkond on kinnitanud oma prognoose ja kavatseb vähemalt viimase calli kohaselt kõvasti investeerida internetiärisse ning tõsta pakutavate filmide arvu tõsta 5x.

  Pealegi on äri San Francisco Bay piirkonnas hästi edenenud, kus teenuseid pakutakse 15.7 protsendile elamistest ning see määr võib jõuda 2007. aasta lõpuks tunduvalt kõrgemale tasemele. Huvitav on see ala kuna see võib näidata potentsiaali ning teiseks on selles piirkonnas konkurents äärmiselt kõva. • Reed Hastings valiti MICROSOFT'i juhatusse
  vat see on kõva sõna

  thumbs up
 • Board on siiski nõukogu, mitte juhatus :)
 • netflix investeerib samuti palju kliendikäitumise modelleerimisse, hetkel käimas ka $1M peale võistlus, kes netflix modelleerijaid ületab 10%-ga (prize on loomulikult ammu juba promo arvelt tasa). hetkel juba 6% paremad kontrollitud tulemused olemas - www.netflixprize.com - finantsmodelleerijatele võiks ka võistlus iseeneses huvitavaks präänikuks olla (lisaks mõistmisele, millisele relvastusele netflix panustab).
 • lihtsalt huvi pärast
  kuidas sealpool lompi need struktuurid muidu üles ehitatud on?
  meil on siin 2 tasandit, kuid mulle on jäänud mulje, et mujal selline juhtimise struktuur ei ole väga levinud
  kas board of directors on sama mis meie council board ?
  antud level tegeleb seal rohkem ettevõtte juhtimisega kui meil nõukogu
  ning management board ehk juhatus puudub.

  Neil on siis Board of Directors ja selle liikmetest moodustatud erinevad komiteed, millega juhitakse ettevõtet - meie tähenduses siiski rohkem juhatus.

  paranda palun, kui millestki valesti aru olen saanud
 • Speedy, USA (börsi)firmad on suhteliselt sarnased Eesti aktsiaseltsile. Board of directors on nõukogu, nemad igapäevase juhtimisega ei tegele. Ja management on Eesti mõistes juhatus. Et firma nõukogusse kuulub isikuid teiste mittekonkureerivate firmade juhtkondadest on üsna levinud.
 • ok
  võibolla ajab segadusse see, et nt. CEO ja muud ohvitserid on nii management'i kui ka Board of Directors'i liikmed
  juriidiliselt ei ole päris sama ülesehitus mis Eestis
 • Tänane WSJ (March 27) pakub intervjuu Reed Hastingsiga. Pealkiri Netflix vs. Naysayers. Päris huvitav mõttevahetus. Panen intervjuu üles ka siia (.txt).

  Hastings: We're sure that we're going to be buying cars in 25 years, whereas renting DVDs through the mail in 25 years? For sure that's not going to exist. 

 • Reed Hastings ja Microsoft - teema on päris intrigeeriv
  huvitav oleks tegelt arutleda kas mingit kasu siit ka NFLX'le võiks tulevikus tulla,
  ons NFLX ja MSFT'l mingeid reaalseid sünergilisi puutepunkte?

  täna on teemat küllalt palju kajastatud ning arvamusi seinast seina

  üks Georg kirjutas nii:
  Netflix has been the beta test site for Reed Hastings ideas.
  Insider trading reports indicate some recent significant selling on the part of Reed Hastings. There is a signal here. The long-term case for Netflix with a $1.6 billion market cap may not be as strong as you would want from an investment.
  Watch for other key personnel to graduate to other situations.

  kas just usk nflx edusse kadunud on ja kahtlen, et kõik laevalt lahkumas on,
  kuid vaadates Hastingsi müüke viimase aasta jooksul, well - I do not like it

  Narri Munarriz spekuleerib, et NFLX'le avaneb tee mägude laenutamise ärisse:
  By sitting on the Microsoft board, Hastings will be helping to shape the future of the company behind the Xbox 360.
 • Microsoft Announces New Xbox360 With Home Media Server Capabilities

  ma arvan, et selline announcment ei ole ka enam kuigi kaugel (lets say, in max 6 months):
  "Nex Xbox360 delivers NFLX online video renting service to Your TV-set"

  sellisel juhul veetakse uus teenus suure pauguga käima ning samm globaalse klientuuri poole lähemale astutud
  samuti peaks MSFT backup selles valdkonnas ka skeptikute hulka vähendama

  BUY NFLX
 • Speedy, don't get overexcited :)
  Esiteks, kui ühe firma juht valitakse teise boardile, siis ta peab ikkagi seal tegutsema teise firma huvides, mitte enda juhitava firma.
  Teiseks, sellised ühejuhtonteiseboardil situatsioonid on üsna levinud, uuri pisut näiteid. Tavaliselt see mingit suurt koostööd ei tähenda. Pigem vastupidi, kuna muidu on huvide konflikti võimalus.
  Kolmandaks, sellised uued tooted võtavad tublisti aega. Võimalus selleks on kindlasti olemas, aga mitte 6 kuu jooksul.
 • Ma viitasin oma mõtetes lingis toodud announcmentile.

  Ma väidan, et NFLX'i teenuse Xboxiga liitmine ei ole ainult NFLX huvides, vaid loob lisaväärtust ka Microsftile. See võimaldab otseselt konkureerida nt. TIVO'ga. Seega tegemist võiks siiski olla kahe firma koostöö vormiga, kust mõlemad edust osa saavad.

  Lisaks arvan, et see ei võta väga palju aega. laeindatud Xbox on saadaval aprilli lõpust ning NFLX teenus on launchitud.
  NFLX teenus töötab PC-de platvormil, mis sisuliselt tähendabm et MSFT-ga kokkusobitamine nüüd küll mingiks keeruliseks pähkliks ei ole.
 • Netflix Names Cisco's Giancarlo to Company's Board of Directors

  "The world of video communications and distribution for entertainment is changing dramatically," Mr. Giancarlo said. "Cisco and Netflix are on the cutting edge of innovation in this market. Serving on the Netflix board will bring me closer to the needs of all Web video companies, and while I love getting my red envelopes today, I can't wait to eventually get all of my Netflix content online."
 • Lehman Bro's:
  "We believe Netflix is likely to be more profitable than the market currently anticipates"

  reits overweight with $30 target
 • tõsisema kaliibriga mehi tuleb juurde:

  Netflix Appoints Anthony Wood, who Founded and led ReplayTV, As V.P. of Internet TV
  "I believe that Netflix is the company best positioned to lead Internet-delivered video," said Mr. Wood. "The company has taken the first step -- and an innovative one -- in offering online video to its members, and I'm here to work with a range of partners to get that video to the television, where consumers watch most of their movies."

 • Elion toob peagi turule Videolaenutuse

  Ei ole tarvis soetada uusi või täiendavaid seadmeid ega olemasolevaid välja vahetada.
  Teenusel ei ole tellimis- ega kuutasu, tasuda tuleb vaid konkreetsete filmide vaatamise eest.
  Tellitud filmi saab vaadata 24 tunni jooksul piiramatu arv kordi.

  Oletame, et mul KLIENDINA oleks Eestis elades võimalik valida ka Netflixi uut kavandatavat internetipõhist teenust.
  Miks ma siiski võiksin eelistada Elioni pakutavat videolaenutust (pean silmas just teenuse kasutusmugavuse aspekti tarbija seisukohalt; samas investorina huvitab, kuidas võivad muutuda tarbija käitumisharjumused)?
 • NFLX tulemused ootamatult juba homme hommikul
  varasemalt oli kuupäevaks sätitud 23
 • guidance nõrk, BBI uus programm siiski mõjutab piisavalt tarbija käitumist
  vaatame kui kauaks, BBI ei saa seda kaua jätkata ilma hindu tõstamata,
  samuti võib NFLX ka vajadusedl vastukäigu teha - seda ennegi juhtunud kui võitlus klientide pärast liiga teravaks läheb

  mis mulle pildi juures meeldib on see, et NFLX kliendibaasi ning käibe kasvades suudab oma neto tulemust kasvatada.
  Kuigi käibe ootused on nõrgemad, siis netotulude ootused jäävad muutumatuks. Rahamasin töötab järjest efektiivsemalt.
  Lisaks välja käidud aktsiate tagasiostmise plaan $100m, mis praeguse hinna juures moodustab 8% floatist.

  kõike eelnevat arvestades, ei näe veel põhjust positsioonist loobumiseks
  ootame uudiseid, kuidas uue online programmi käivitamisega läheb
 • Citigroup langetab soovituse "hoia" peale. Põhjuseks oodatult konkurents. Pikaajaliselt kiidavad ettevõtte kasumikasvu ning peavad igati korralikuks investeeringuks neile, kes otsivad pikaajalist võimalust raha kasvatamiseks. Lühiajalises perspektiivis võib BBI hinnapoliitika mõjutada NFLX tegevust, kuid pikemaajaliselt peab ka BBI hindu tõstma - enne seda soovitatakse investoritel tagasihoidlikum olla. Hinnasiht $25.
 • lähemas tulevikus näeme tõenäoliselt madalamaid tasemeid,
  peaks ajutiselt siiski positsiooni vähendama
 • BBI Blockbuster misses by $0.11, beats on revs (6.21 ) Reports Q1 (Mar) loss of $0.26 per share, $0.11 worse than the Reuters Estimates consensus of ($0.15); revenues rose 5.0% year/year to $1.47 bln vs the $1.37 bln consensus.

  Operating loss for the first quarter of 2007 totaled $18.4 million, compared to operating income of $32.1 million for the same period last year. Gross profit decreased $27.7 million primarily as a result of the decrease in rental gross margin.

  The first quarter of 2007 was our highest subscriber growth quarter ever..

  Ma ei ole tulemusi küll veel sügavalt vaadanud, kuid tundub, et kliendibaasi laiendamine tuleb päris kõrge hinnaga..

 • NFLX lendab jätkuvalt AMZN kuulukate peale
 • Citigroup alandab NFLX reitingu "sell" peale: Netflix Inc (NFLX): Downgrade to Sell on Pricing Threats
 • Päris pikalt oli päevasiseselt toetus 20 peal... nüüd kukkus kopsti läbi.
 • BBI lüke on päris agressiivne, eesmärk on puhtalt klientide ülelöömine
  seda Netflix ei osanud oodata, pigem oli bet sellel, et peagi peab BBI hindu tõstma
  lühemas perspektiivis ei võida sellest kumbki ning enne kui võitluse tulemusi näha saab, läheb päris mitu kuud mööda

  AMZN spekulatsioon oleks hea treid olnud, selliseid asju ei saa väga tõsiselt võtta
  kahju, et maha jäin
 • esmaspäeval peale turgu tuleb NFLX tulemustega välja

  vahepeal on ka NFLX oma hindu langetanud 1$ võrra kahes programmis, 1 DVD limited ja 2-DVD unlimited programmis.
  tänase teate kohaselt langetati hindu 1$ võrra veel 1-DVD unlimited ja ka oma populaarseimas programmis 3-DVD unlimited.

  tõenäoliselt ei ole tulemustelt midagi head oodata.
  NFLX lootis, et BBI hindu taas peagi tõstma on sunnitud, kuid seda ei toimu enne kui selle aasta lõpu poole
  paistab, et BBI hinnasõda mõjutab oluliselt NFLX subscriber'ite kasvu

  pikemaajaliselt olen NFLX usku, kuid lühiajaliselt ei ole vast õige aeg siia sisse astuda

  "We named the company Netflix, and not DVD by Mail, for a reason ..."
  vaatame, kuidas uus filmide stream-line laenutus on tööle läinud
  samas töötab NFLX tehnoloogia kallal, mis võimaldab streami otse televiisorisse suunata. Kuid nende plaanide täpne kirjeldus hoitakse hetkel saladuskatte all ning päevavalgele tuuakse ca. järgmise aasta alguses.

  tahtsin homseks NFLX ka kauplemise ideena välja tuua:
  päev enne tulemusi tahetakse oma shorte katta või positsioone võtta ning päeva teises pooles pea reeglina ostuhuvi.
  tänaste uudiste valguses võib seekord siiski teistpidi minna, jälgime dünaamikat
 • long term bull'ina vaikselt taas Netflixi soetamas

  probleemid on kõik lagedale kistud ning nüüd jääme ootama:
  - uue toote avalikustamist aasta algul
  - uut stream teenust kasutatakse järjest rohkem
  - BBI kahjumeid ja hinna tõstmisi - BBI paneb korralikult lossi nende hindade juures.
  - NFLX lubas 100m eest aktsiaid tagasi osta - seda tõenäolislt tänaste hindade juures tehaksegi
  - usun juhtkonda, seatud sihte ja ka nende täitmist

  loodan nüüd natuke pikemaks ajaks hoidma jääda, vähemalt 1a.
 • NFLX teeb võimsat comeback'i
  täna teatati uued väljavaated 2008 aastaks

  Revised First Quarter-2008 Guidance:
  -- Ending subscribers of 8.16 million to 8.26 million, up from
  7.85 million to 8.05 million
  -- Revenue of $324 million to $328 million, from $323 million to
  $328 million
  -- GAAP Net Income of $10 million to $14 million, from $9 million to
  $14 million
  -- GAAP EPS of $0.15 to $0.22 per diluted share, from $0.13 to $0.21 per
  diluted share


  Revised Full Year 2008 Guidance:
  -- Ending subscribers of 8.9 million to 9.5 million, up from 8.4 million
  to 8.9 million
  -- Revenue of $1.345 billion to $1.385 billion, up from $1.3 billion to
  $1.35 billion
  -- GAAP Net Income of $75 million to $83 million, unchanged from prior
  guidance
  -- GAAP EPS of $1.18 to $1.30 per diluted share, up from $1.12 to $1.24
  per diluted share
 • Njah...istusin päris mitu tõus ja langust sees (18,5 pealt) ja nüüd oskasin ära müüa 28-ga paar päeva ennem järsku tõusu:)
 • Täna siis NFLX-il tõehetk. Aktsia kõikide aegade tippudel. Ootused on muidugi kõrgel, kuid midagi peab veel olema, et siit kõrgemale paiskaks.
 • tulemused ja guidance in-line ning sai kohe ka karistada
  liiga kiirelt liiga kõrgele oli tõusnud
 • NFLX Netflix reports EPS in-line; guides Q2 in-line; lowers FY08 EPS guidance; raises FY08 ending subscriber guidance (39.32 )

  Reports Q1 (Mar) earnings of $0.21 per share, in-line with the First Call consensus of $0.21; revenues rose 6.8% year/year to $326.2 mln vs the $326.9 mln consensus. Co reports Q2 Net subscriber additions 764K vs ~741K Street expectation and co guidance of 681K-781K. Co sees Co issues in-line guidance for Q2, sees EPS of $0.33-0.42 vs. $0.39 consensus; sees Q2 revs of $334-339 vs. $335.44 mln consensus. Co lowers EPS guidance for FY08, sees EPS of $1.16-1.29 down from prior guidance of $1.18-1.30 vs. $1.25 consensus; raises FY08 revs guidance slightly to $1.35-1.39 bln from $1.345-1.385 bln vs. $1.37 bln consensus. Co raises 2008 ending subscriber guidance to 9.1 - 9.7 mln, up from prior guidance of 8.9 - 9.5 mln.

 • Blockbuster Inc (BBI) teavitas täna pealelõunal, et ei kavanda pankroti väljakuulutamist. Videolaenutusketi aktsia oli langenud 77% peale avaldatud uudist, kus väideti, et ettevõte kaalus sellist võimalust.
  Blockbuster on palganud advokaadibüroo Kirkland & Ellis LLP, mis abistab firmat laenude refinantseerimise küsimustes. Ettevõte on kinnitanud, et tal on raha, et rahastada vajaduse korral laenu abil 2009.

  Aktsia päevane kauplemisvahemik, USD 0.13 - 0.98, järelturul lõpetati USD 0,35.

  Netflix tõusis selle kõige peale täna 5.85%.

 • http://online.wsj.com/article/SB125192241524880801.html

  Google Inc.'s YouTube is in discussions with major movie studios about streaming movies on a rental basis, a test of whether the online video giant can persuade its millions of users to pay for premium content.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon