Alta Capitali investeeringud - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Alta Capitali investeeringud

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Ei tahtnud vana Kalevi teema alla enam postida. Tõenäoliselt jätkab Alta ka edaspidi aktiivset investeerimist, nii et eraldi teema võiks täiesti kohane olla.

    Postimehes uudis, et Kalevilt ostetud toidu pool kavatsetakse konsolideerida ühte gruppi Alta teiste magusa- ja piimatööstustega. Uus omanik liidab Kalevi vabriku Poola tehasega . Hea, mõistlik ja loogiline otsus. Kalev kui kapital on Alta käes suuremas grupis ilmselgelt paremini ja effektiivsemalt juhitud kui Kruuda käes. Tulevikus tõenäoliselt näeme seda gruppi küll uuesti suuremana börsil, aga siis võibolla juba Warssawi börsil. Peale kosulideerumisest tuleneva sünergia võiks Alta võita ka kinnisvaraärisse sukeldumisest. :D Piimatehas mis on kavas ära kolida asub täpselt Järve kõrghoonete piirkonnas. Eile tuli uudis, et teised arendajad juba plaanivad alale kõrghooneid. Järve viadukti äärde kavandatakse kõrghooneid. Praegu muidugi kinnisvaraturu olukorda silmas pidades ei pruugi olla hea idee, aga tulevikku silmas pidades ma realiseeriks selle kõrghoone võimaluse. Lisaks konsulideerumis- ja sünergiaväärtusele ka väike kinnisvaraväärtus juures.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon