Head investeerimissõbrad, teie vastus on mulle oluline! - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Head investeerimissõbrad, teie vastus on mulle oluline!

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tere,

    Olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna tudeng ja palun Teie abi oma lõputöö raames küsitluse läbiviimisel.

    Küsimustik on suunatud Eestis elavatele inimestele ning selle abil püüan välja selgitada inimeste suhtumist võlakirjafondidesse. Võlakirjafondide all pean silmas nii võlakirja-, likviidsus- kui ka rahaturufonde.

    Tegemist on anonüümse küsitlusega ning vastuseid ei saa seostata vastaja isikuga. Kui Te ei tea võlakirjadest midagi või ei tegele investeerimisega, oleksin ikkagi tänulik, kui vastaksite minu poolt esitatud küsimustele. Teie vastuseid kasutan hiljem statistilise analüüsi koostamisel.

    Küsimustikuni jõuate, kui vajutate allolevale lingile:

    http://www.eformular.com/tiina.jurgens/eraisikud.html

    Kuna küsitlus on suunatud Eestis elavatele inimestele, oleksin äärmiselt tänulik, kui saadaksite selle edasi ka oma sõpradele ja sugulastele.
    Küsimustikule on võimalik vastata kuni 26. oktoobrini 2007.


    Küsimuste korral või küsitluse tulemuste kohta võite ühendust võtta e-posti teel: tiinajurgens@gmail.com.


    Tänan koostöö eest!

    Tervitades,
    Tiina Jürgens


Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon