Valuutaturud 8. veebruar - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Valuutaturud 8. veebruar

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Seoses lootustega, et Kreeka võlaküsimuses jõutakse kohe ka reaalselt mingisugusele kokkuleppele, on riskisentiment saanud tuge, mis on omakorda aidanud eurol ja teistel riskivaluutadel tugevneda. Euro on täna hommikul tõusnud uude kahe kuu tippu $1,3285 tasemeni ja Austraalia dollar on teinud uue poole aasta tipu $1,0833 juures.

    Eurole on omalt poolt positiivselt mõjunud ka WSJ artikkel, kus toodi välja, et Euroopa Keskpank on enda portfellis hoitavate Kreeka võlakirjade suhtes teinud teatavaid soodustusi, mis aitab vähendada riigi võlakoormat. Euro on täna jõudnud kahe nädala kõrgeima tasemeni Šveitsi frangi suhtes, mida aitas eile nõrgestada Šveitsi keskpanga juhi kinnitus 1,20 tasemest kinnihoidmisel. Euro on taastunud ka Jaapani jeeni suhtes, kaubeldes täna kuue nädala tippudes 102,40 juures.Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon