Balti börsid 23. oktoober - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Balti börsid 23. oktoober

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Balti aktsiaturud liikusid eile erisuunaliselt. OMX Tallinn lõpetas kauplemise 0.49% madalamal, kuid Riia ja Vilniuse börsiindeksid tõusid vastavalt 0.14% ja 0.09% kõrgemale. Viimaste päevade kõrge kauplemisaktiivsus jätkus ka eile – kokku sooritati Balti aktsiatega 352 tehingut kogumahus 1.5 miljonit eurot.

    Eile pälvis enim tähelepanu Silvano FG (+0.80%), millega sooritati 30 tehingut koguväärtuses 651 tuhat eurot (millest 283 tuhat eurot moodustasid 2 plokktehingut). Järgnesid Tallink Grupp (-1.26%) ja Olympic EG (-1.58%) vastavalt 194 ja 176 tuhande euroga. Suurimateks tõusjateks olid Lietuvos Dujos (2.69%), Harju Elekter (2.56%) ja Tallinna Vesi (1.82%). Langejateks Premia Foods (-3.51%), Arco Vara (-3.28%) ja Nordecon (-2.86%).

    Käesoleva nädala reedel on oodata Tallinna Vee III kvartali tulemusi.
  • AS- Puukeskus tegevjuhi Atso Matsalu sõnul on ehitusturul puudus kvaliteetsest saematerjalist, vahendab ERR uudisteportaal. (Link)
  • Lisasime Balti analüüside alla Tallinna Kaubamaja III kvartali tulemuste ülevaate, mille leiate siit.
  • Arno Tara
    AS- Puukeskus tegevjuhi Atso Matsalu sõnul on ehitusturul puudus kvaliteetsest saematerjalist, vahendab ERR uudisteportaal. (Link)


    Ikkagi ma ei saa aru, mida need kommenteerijad siin hindasid? Üks pos ja üks neg hinnang. AS Puukeskus pole börsifirma ega LHV poolt kaetav!
  • MSM, arvad et sinu enda postitus on sisult parem?
  • wise, ma tahan lihtslat teada mida hinnatakse, kas Arno Tara selle kommentaari eest, Atso Matsalu sõnu või hindaja arvates olukorda ehitusturul.
  • Paljud (Y) ja (N) hinded tulevad kogemata. Eriti, kui käid telefoniga foorumis. Vähemalt mul on neid mitmeid tulnud.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon