Balti börsid 20. detsember - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Balti börsid 20. detsember

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Eilne päev Balti turgudel oli vägagi vaikne, kui välja jätta mõned blokktehingud, mille abiga jäi kolme börsi kogukäive ligi 1,58 miljoni euro juurde, millest omakorda umbkaudu kaks kolmandikku ehk 909 tuh EUR tehti Tallinna börsil. Enim kaubeldi TAL1T aktsiga (419 tuh EUR), millest poole moodustas üks suurem blokktehing; aktsia ise sulgus 1,96% miinuspoolel. Käibe poolest oli teisel kohal SFG1T (294 tuh EUR), kuid siin oli praktiliselt kogu osa kahel blokktehingul, mille käigus vahetas omanikku 100 000 aktsiat.

    Riia börsil kaubeldi eile enim Olainfarmi ja Grindeksi aktsiatega, mis lõpetasid vastavalt 3,11% ja 0,48% kõrgemal. Leedus tehti suurim käive TEO aktsiaga ja see sulgus 0,27% kõrgemal 150 tuh EUR käibe juures.
  • Kas saite LHV õnnesoovikaardi? Seal on liikuv pilt erinevate linnade sümbolitega - NY ja Riia vabaduses sammas, tuttav sild jne, aga Tallinna kohta ei yhtään mitaan :-(
  • Sorry, see oli Nasdaq OMX jõulutervitus.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon