Balti börsid 4. veebruar - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Balti börsid 4. veebruar

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Eile liikusid Baltikumi börsiindeksid valdavalt madalamale – OMX Tallinn (0.25%), OMX Riia (-0.87%) ja
  OMX Vilnius (-0.28%). Kauplemisaktiivsuse poolest oli tegemist tavapärasest pisut rahulikuma päevaga, kokku sooritati Balti põhinimekirjas olevate aktsiatega 425 tehingut koguväärtuses 514 tuhat eurot, millest lõviosa tehti Tallinna börsil (347 tuhat eurot).

  Enim tähelepanu pälvis eile Olympic EG (0.00%), millega sooritati 52 tehingut kogumahus 118 tuhat eurot. Olympic EG järgnesid Tallink (0.67%) ja Silvano FG (0.00%) vastavalt 69 ja 68 tuhande euroga. Suurimateks tõusjateks olid Baltika (3.36%), Lietuvos Energijos (1.46%) ja Vilniaus Baldai (1.33%). Langejateks Invalda LT (-2.06%), LSC Group (-1.79%) ja Ekspress Grupp (-1.77%).

  Käesoleval nädalal on oodata Tallinki jaanuarikuu reisijatenumbreid.
 • Läti tööstustoodang vähenes 2013. aastal 0.4% varasema aastaga võrreldes. Töötleva tööstuse toodang kasvas 0.6% ning mäetööstuse toodang suurenes 3.9%, kuid elektri ja gaasi tarned vähenesid 4.3%. Neljandas kvartalis vähenes tööstustoodang aastaga 0.6% ja kvartaliga samuti 0.6%. Detsembris vähenes tööstustoodang kuuga 1.4% ja aastaga 4.1%, vahendab BNS.
 • Ametiühingute keskliidu esimees Peep Peterson ütles tänases ETV saates «Terevisioon», et me peaks hakkama ennast harjutama mõttega, et Eestis ei ole ega tule odavat tööjõudu. (Link)
 • Merko Ehitus alustas kahe kortermaja ehitust Kalamajas, mille korterid saavad targa kodu lahenduse. (Link)

  „Korterid on varustatud targa kodu lahendusega, mis võimaldab nutitelefonist või tahvelarvutist juhtida korteri kommunikatsioone ja elukeskkonda,“ ütles Merko Ehitus Eesti elamuehitusdivisjoni direktor Tiit Kuusik.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon