Raha väärtuse säilitamine?

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Tere,

  Mis variante soovitate raha väärtuse säilitamiseks, kui nt praegu müüa korter ja saada sealt ca 100 000 eur vaba raha? Ilmselt raha läheb vaja alles aasta+ pärast.
  Vaatasin erinevaid hoiuseid, nt lhv, bigbank ja inbank, need kõik peaks olema tagatud tagatisfondiga, kas siis võiks lihtsalt valida kõrgema intressi järgi või peaks midagi veel jälgima?

  Tänud!
 • Inflatsiooni negatiivne mõju hoiusele... Pane raha kasvama, mina ostan aktsiaid, ostan vaid languse ajal ,risk on ja jääb ,kuid hoiusel raha väärtus nagu näed ...


 • Inflatsiooni lüüa aktsiaturul ei ole mingi kunsttükk, turgu lüüa on suur kunsttükk...
 • Moderaatorid, palun tõstke siinse teema postitused foorumiteema "Raha paigutus" alla. Teistele: pole vaja luua uusi, olemasolevatega täpselt sama sisuga, teemasid.
  Lp. Ingmar.k, kas Sa siinset foorumit oled varem lugenud? Sa leiaks sealt oma küsimustele vastuseid.
 • Kui raha läheb umbes aasta pärast vaja on ainuke mõistlik võimalus deposiit. Aasta on liiga lühike periood, et kaaluda riskantsemaid variante.
 • Aktsiad pole jah aasta mõistes just kõige sobivam instrument, kuna eesmärk on raha mitte kaotada.

  ttrust, palun, kas sa saaksid lisada ka lingid vastavatele teemadele, kuna ma ise ei suutnud neid leida.

  Kas keegi on küsinud personaalset pakkumist deposiidile, kas pangad üldse tulevad vastu ja kui suures osas võrreldes kodulehtedel avaldatava infoga, ehk siis, kas seda küsimist on üldse mõtet ette võtta?

  Hetke kodulehtede info põhjal pakub kõige paremat intressi inbank ja intressiks 1,75%, kui keegi oskab sellest paremat soovitada, siis palun andke teada.

  Tänud!
 • Paremal üleval on kastike luubiga. Kirjutage sinna "raha pai" ja tuleb neli teemat kus seda küsimust juba varasemalt lahatud on. Link.

  Palun ühtlasi siia teemasse mitte postitada ja jätkata arutelu siin: https://fp.lhv.ee/forum/invest/121443?postId=2462771

Teemade nimekirja