Inbank allutatud võlakirjade emissioon

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • AS Inbank emiteerib allutatud võlakirju:
  Väärtpaberi nimi Inbanki allutatud võlakiri, 28.09.2026
  Reguleeritud turgNasdaq Tallinna börs, Balti võlakirjade nimekiri
  ISINEE3300110964
  Nimiväärtus 1 000 EUR
  Väärtpaberite arvKuni 5000, ülemärkimise korral kuni 7000
  Emissiooni mahtKuni 5 000 000 EUR, ülemärkimise korral kuni 7 000 000 EUR
  Periood 28.09.2016-28.09.2026
  IntressimaksedKvartaalsed
  Intressimäär7% aastas

  Võlakirjade pakkumise ajakava on järgmine:
  06.09.2016 Võlakirjade avaliku pakkumise väljakuulutamine
  12.09.2016 kell 12.00 Võlakirjade märkimisperioodi algus
  23.09.2016 kell 12.00 Võlakirjade märkimisperioodi lõpp

  Hiljemalt 27.09.2016 Võlakirjade jaotamistulemuste avalikustamine
  28.09.2016 või sellele lähedane kuupäev Võlakirjade ülekandmine investorite väärtpaberikontodele
  30.09.2016 või sellele lähedane kuupäev Eeldatav võlakirjade noteerimine ja kauplemise alustamine Nasdaq Tallinn AS-i poolt korraldataval reguleeritud turul (Nasdaq Tallinna Börsi Balti põhinimekirjas)

  Eraisikutest investorid, kes soovivad väärtpabereid osta Investeerimiskonto süsteemi, peavad intressimaksete täies mahus kättesaamiseks teavitama emitenti. Antud juhul Inbank AS-i. Muul juhul peetakse kinni kohe 20% tulumaksu.

  Tingimused, prospekt ja muu info on kättesaadav siit: www.inbank.ee/investor

  LHV kliendid saavad märkimises osaleda läbi internetipanga või kliendikontorite. (Alates 12.09.2016 kell 12.00) Märkimise teenustasu on 3 EUR. Internetipangas märkimiseks tuleks valida: RAHA KASVATAMINE -> Väärtpaberite märkimine -> Inbank allutatud võlakiri 28.09.2026
 • Kui intensiivne siis LHV võlakirjadega kauplemine on olnud?
  Kas see sobib pooleaastaseks rahapaigutuseks?
 • Peaaegu aasta jooksul 92 tehingut kokku 408 võlakirja liikumisega. Käibes tähendab see 433 tuh.
 • Väike nominaal tähendab suure tõenäosusega suuremat likviidsust. LHV allutatud võlakirja likviidsus on rahuldav (Balti turgude mõttes ehk isegi hea), väiksematel investoritel on oma võlakirju üsna lihtne mõistliku spreadiga müüa.
 • Pärast edukat noteerimist saab Inbanki võlakirju LHV-s kaubelda 1 000 EUR nominaaliga. Teenustasu on 6 EUR + 0.2% tehingu mahust.
 • Kõik, kel on huvi Inbanki allutatud võlakirjade esmase avaliku pakkumise (IPO) vastu, on oodatud osalema pakkumist tutvustaval veebiseminaril esmaspäeval, 12. septembril kell 11.

  Võlakirja-IPOst ja ettevõtte tegevusest laiemalt räägivad Inbanki nõukogu esimees Priit Põldoja ja juhatuse esimees Jan Andresoo.

  Registreeruda saab siin.
 • Lisaks on soovijatel võimalik registreeruda Inbanki investorseminarile, mis toimub 21. septembril kell 15.00 Inbanki kontoris aadressil Niine 11. Seminaril räägivad Inbanki tulemustest ja emissiooni tingimustest Inbanki asutajad Priit Põldoja ja Jan Andresoo ning kõik kohaletulnud saavad esitada ka küsimusi. Seminarile saab registreeruda aadressil www.inbank.ee/investorseminar.
  Marko Varik
  Inbank AS
 • Kuidas peab toimuma Inbanki teavitamine, kui soovin osta väärtpabereid investeerimiskonto süsteemi, et saada kätte intressid täies mahus? Kas piisab, kui saadan aadressile info@inbank.ee vabas vormis digiallkirjastatud teavituse?
 • Investorid, kes soovivad väärtpabereid osta läbi investeerimiskonto, peavad intressimaksete täies mahus kättesaamiseks oma soovist teavitama Inbanki. Teavitamine toimub pärast võlakirja noteerimist ja selle kohta annab pank investoritele pärast kauplemise alustamist täiendavat infot.

  Eelnevale ja mõnele teisele küsimusele leiab vastused ka Inbanki võlakirjade emissiooni korduma kippuvate küsimuste rubriigist.

  Kristin Pihu
  Inbank AS

 • Tallinna Börs on otsustanud võlakirjad tingimuslikult noteerida. Börsiteade:
  Tingimuste täitmisel on AS-i Inbank allutatud võlakirjade esimeseks noteerimispäevaks 3. oktoober 2016. a või sellele lähedane kuupäev
 • Tuletan meelde, et võlakirjade märkimine kestab täna kella 12:00-ni.
 • Börsiteade:
  Võlakirju märgiti kokku 11,089 miljoni euro ulatuses. Märkimisel osales 698 investorit ning keskmiseks märkimissummaks oli 15 253 eurot. Ülemärkimise tõttu kasutas Inbank võimalust suurendada emissioonimahtu algselt 5 miljonilt eurolt 6,5 miljonile eurole. Soovitud mahus jagus võlakirju 60%-le investoritest ning 40% investoritest sai ülemärkimise tõttu märgitust vähem võlakirju. Inbank rahuldas täies mahus kõik märkimised kuni summani 5000 eurot. Märkimistele, mis ulatusid üle 5000 euro piiri, jaotati lisaks 41,58% summast, mis ületas 5000 euro piiri.
 • Investoritel, kes märkisid võlakirju investeerimiskonto kaudu, palutakse intressimaksete täies mahus kättesaamiseks täita avaldusvorm Inbanki kodulehel. Lisan infoks, et LHV kliendid näevad oma Väärtpaberikonto numbrit (EVK konto) jaotuses "Info ja seaded" -> "Lepingud"
 • Inimliku eksimuse tõttu kanti osadele Inbank võlakirjade märkijatele kontole koguse asemel võlakirja nominaaliga läbikorrutatud kogus. Viga on parandatud ning vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast. Juhul kui mõnel kliendil peaks veel probleeme esinema palume LHV klienditoega ühendust võtta.
 • Mul vähemalt õnnestus õigel hetkel LHV internetipangast kontoväljavõte salvestada. Täitsa äge on kontol näha miljoneid, isegi kui need on miinusmärgiga.
 • Täna tehti turul kolm esimest tehingut, mille käigus vahetasid omanikku kokku 6 võlakirja.
 • Kas kõik said eile intressi? Alati oli 28. kõik laekunud. Ei tahaks seda saada järgmise aasta tulusse... :-(
 • lasmet
  Kas kõik said eile intressi? Alati oli 28. kõik laekunud. Ei tahaks seda saada järgmise aasta tulusse... :-(


  Ei ole veel laekunud. Peaks ju olema 28.kuupäeval?
 • LHV kliendid peaksid selle kindlasti täna kätte saama. Eile oli tehnilisi probleeme intressimakse jõudmisega LHV-sse.
 • velvo
  Ei ole veel laekunud. Peaks ju olema 28.kuupäeval?
  Nüüd tõesti peab olema kõik korras! Tänan!
 • Inbankil on juba teist aastat järjest ainult 4000 euri sularaha kassas, mõnel mehel on rahakotis ka rohkem:D
 • Miks peaks sularaha kassas olema. Minu meelest näitab kassa minimaalne jääk pigem ettevõtte finantspuhtust!

Teemade nimekirja