Leedu aktsiate dividendimaksed

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Kas keegi oskab öelda millal Leedu börsiettevõtted dividendid välja maksavad. Näidatud on reeglina "ex-kuupäev" ja "nimekirja fikseerimine", "dividendi väljamakse" mitte? Morningstari infolehet on väljamakseajaks reeglina märgitud "t.b.c." Ainsana on konkreetsed maksekuupäead näha Telia Lietuva puhul...
 • Üldiselt reguleerib seda Leedu seadusandlus. Siin näide ESO1L puhul:
  The dividends to such persons are to be paid in compliance with the Article 60 Part 5 of Law on Companies or Republic of Lithuania, i.e. within one month from the day of adoption of the decision to pay dividends, payments being made by persons responsible for the securities accounts of Energijos Skirstymo Operatorius AB and SEB bankas AB, the person responsible for the accounting of shares of Energijos Skirstymo Operatorius AB.
 • ESO1L dividend laekunud ja tulumaks (seekord eraldi real?) maha võetud. Paraku ma ei suuda leida ESO teemat teada saamaks ex-kuupäeva ja dividendi %. Ehk keegi aitab?
 • vums
  ESO1L dividend laekunud ja tulumaks (seekord eraldi real?) maha võetud. Paraku ma ei suuda leida ESO teemat teada saamaks ex-kuupäeva ja dividendi %. Ehk keegi aitab?


  Energijos Skirstymo Operatorius ESO1L VLN Dividendi ex-kuupäev 06.04.2017 0,05786 EUR

  http://www.nasdaqbaltic.com/market/?pg=dividends&lang=et
 • Tänan, mini1. See on kevadine. Aga Sinu viidatul on kõik ju olemas. Paraku mina, vana loll, polegi sinna enne nina pistnud?!? Aga foorumis oli ju teema olemas.
 • Aga päris kõike dividenditabelis ikkagi pole. Näiteks puuduvad read ESO 20.04 ja 27.10. ning ka AMG 18.05. väljamaksete kohta.

Teemade nimekirja