Elektritakso börsile

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse • Elektritakso on Eesti kapitalile kuuluv, Tartus ja Pärnus taksoteenust osutav transpordi-ettevõte mis teenindab kliente elektritaksodega.
  Me kõik tahame, et meie linnade õhk oleks puhtam. Elektritaksoga sõites ei saasta te linnaõhku. Me kõik tahame, et meie linnad oleksid vaiksemad. Elektritakso on kõige vaiksem iseliikuv transpordivahend. Me kõik tahame sõita uutes ja mugavates autodes. Elektritakso taksod on kõik uued ja väga mugavad sõidukid. Me kõik näeme, kui kiiresti tõusevad energiahinnad ning kuidas iga aastaga üha rohkem ja rohkem transpordikulud meie taskuid tühjendavad. Elektritaksoga on soodne ja mugav liigelda. Usume, et nafta ajastu on ümber saamas. Meeldivat taksosõitu soovides, Teie Elektritakso!

  2018 aasta Juunis lasi ettevõte välja 1500 võlakirja kogusummas 150 000 EUR (´a 100 EUR): Võlakirjade suunatud pakkumise tulemused
  Takso OÜ (registrikood 12268564) teatab, et Elektritakso võlakirjade emissiooniprospekti alusel läbi viidud võlakirjade suunatud pakkumine on lõppenud seoses emissiooni ennetähtaegse täitumisega. Kokku märkisid investorid 1500 võlakirja kogusummas 150 000 eurot.

  Emitent tänab investoreid pakkumises osalemise eest.

  Lugupidamisega
  Ermo Kontson
  Takso OÜ

  04. juuni 2018
  2019. aasta 15. Oktoobril on ettevõte Facebooki postituses teada andnud, et varsti tekib investoritel uus võimalus investeerida Elektritaksosse summast alates 200 EUR:
  Lähinädalatel avame võimaluse investeerida Elektritaksosse, alates 200€ 👇
  Kui jätad märke kommentaari või sõnumina, siis anname Sulle info mõned päevad enne teisi. 💪🌎
  🏃‍♂️ Esimesed saavad rohkem kasu!

  Oleme tänulikud ka kõigile postituse jagajatele! • Ja ettevõttel on registris kehtiv maksehäire ning maksuvõlg summas 25k eurot.
 • Elektritakso võimaldab ettemaksuga sõitmist, nagu koduleht väidab.
  Kodulehel on selle kohta infot äärmiselt vähe.

  Järgnev on võimalik ainult pisikeses linnas, kus sõitmine on ajaliselt väga piiratud. Tallinnas sellist asja läbi viia ei saa nii lihtsalt:
  Lisainfo
  ⚹ Takso tellimise puhul pannakse taksomeeter tööle alates hetkest, kui taksojuht või dispetser on tellijale teada andnud takso saabumisest tellitud asukohta, aga mitte enne kui tellija poolt tellimisel teada antud kellaaega.
  ⚹⚹ kilomeetritasu rakendub takso liikumisel.
  ⚹⚹⚹ ajatasu rakendub kogu sõidu vältel.
  ⚹⚹⚹⚹ Sõitude eest mis algavad või lõppevad Tartu/Pärnu linnas tuleb alati tasuda vaid ühe otsa eest. Kui auto tellitakse linnast välja ja sõidu sihtkoht ei ole Tartu/Pärnu linn, siis tuleb lisaks tasuda ka arve Tartu/Pärnu linna piirist kuni tellimiskohani. Linnana peame silmas asula piiri mitte omavalitsuse piiri.
 • Nüüd on käima läinud Elektritakso II emissioon (plaanivad seeriana veel emissioone teha kuni 2020 aastani):

  ELEKTRIAUTO RENT AS (Elektritakso OÜ tütarfirma)
  Aktsiaemissioon II: nüüd avatud, 03.12-20.12!
  Miks investeerida Elektriauto Rent AS-i?
  Elektriauto Rent AS on kasumlik rahvaettevõte, mis koondab elektriautode tulevikku uskuvad inimesed.

  Koostöö Elektritaksoga aitab saavutada suuruse,
  millega reaalseid tegusid teha.

  Elektritakso kogemused:
  1,5 miljonit sõitu kliendiga,
  16 miljonit kilomeetrit,
  85 elektriautoga.


Teemade nimekirja