Maa müük ja tagasirent, rahavooga maad - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Maa müük ja tagasirent, rahavooga maad

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

• Maa müük ja tagasirent, rahavooga maad

Olen huvitatud stabiilse rahavooga maa ostust. Näiteks põllumaa, tanklate alune maa, mobiilimastide alune maa, päikese- ja tuuleparkide alune maa, eluhoonete alune maa, autopesulate alune maa, jne, ad infinitum. Olen huvitatud kõigist pakkumistest, kus maaomand ja opereerimine on üksteisest eraldatud, näiteks hoonestusõiguse või isikliku kasutusõiguse seadmise lepinguga, kasutusvaldusega või rendilepinguga. Vajadusel võin ka nõu anda, kui sellist struktuuri veel ei ole, aga on huvi, et kapitali maaomandist vabastada.
    NB! Hoonete ja rajatiste endi omamisest ja opereerimisest huvitet ei ole.

Investeerimishorisont on universumi termodünaamilise tasakaaluni, kirtsus ninaga olen nõus alla 10 aastaseid projekte ka tegema, aga eelistaks mitte.
    Olen üle 10 aasta tegelenud vastava valdkonnaga. Eestis ainus, kes sellele kitsale valdkonnale spetsialiseerub.

Reio Vare
    Live Nature OÜ
    +372 5341 1445
    reio@livenature.com
    www.livenature.com

PS Loodan, et adminnid ei pahanda, usun, et kui kõlbab robotitehase miljardäridel omavahel 5 aktsia kaupa kaubelda, võin ma ka oma biznjäkki siin buustida. Vastutasuks annan pädevuse piires nõu selles spetsiifilises, paljude äride kapitali hypersenior kihi osas.

Teemade nimekirja